Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Naudingos nuorodos

http://12blueprints.com/
http://www.thescienc...sonaldress.com/
http://pregnancy.org...opic.php?t=9844
http://www.sympaty.n...-kak-opredelit/
http://image-boutiqu...,cvetotip,1.htm
http://club.osinka.ru/forum-97

user posted image


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramyra: 22 sausio 2013 - 20:28
ir vėl turim kur plepėt thumbup.gif kuo mes ten baigėm?
Atsakyti
Žadėjome plėtoti temą, kaip rengtis ir kokias spalvas derinti itin šviesiom vasaros ir pavasario atstovėm.
user posted image
Čia pasiūlymas light spring biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 01 22, 10:37)
Mano motyvai:

1. "Tinka - netinka" - sąlyginis dalykas, tai yra - gražu ar negražu. Tai priklauso nuo skonio! Man, tarkim, ta ryški babytė ne itin, tai tada ką. Ir gali minia aiškint, kad jai labai tinka. O man negražu. O juoda man gražu, ir svarbiausia - ne man vienai tongue.gif Turiu savo spalvų pažįstamą, irgi dievinančią juodą, ji dar plius juodus akinius nešioja, ir atrodo spalviškai kaip ta Chromčenka iš Vasiljevo laidos - ekspert mody! Mes kažkada viena kitą apžiūrėjom ir prisipažinom, kad nematom, kodėl mums ta juoda netiktų  blush2.gif Mano galva, ji gerai atrodo, aš irgi, Chromčenka irgi

2. Nesiginčiju, gal ta juoda yra ir kam tinka geriau. Bet tai nereiškia, kad man jinai netinka tragiškai blush2.gif Mano galva, vidutiniams tipams juoda netinka labiau - jie prie jos atrodo nublukę. O aš ar taip, ar taip visada nublukus... Tame šviesių tipų grožis biggrin.gif Dauguma šviesių tipų greta juodos tiesiog atrodo blyškesni, negu yra. Bet blyškus - nereiškia negražus tongue.gif Priešingai gražuolės būtų tik tos soliariuminės. Greta jų net negrai atrodo pablyškę

3. Galbūt juoda suknelė nukreipia dėmesį nuo mano veido. Ir labai gerai, o kas sakė, kad aš noriu tą veidą pabrėžti? tongue.gif O gal aš noriu pabrėžti iškirptę!

4. Juoda spalva netinka, nes veide per mažai kontrasto?! Šita problema lengvai išsprendžiama šešėliais, juodu akių pieštuku ir blakstienų tušu

5. Juoda - madų pasaulio spalva. Visos manekenės dievina juodą, nepriklausomai nuo savo nuosavų spalvų, ir niekas nesiskundžia, kad jos būtų negražios tongue.gif Jie ten dėl kūdumo išprotėję, tai rūžavos nevaikščios gi.

6. Visos italės nuo Milano apylinkių ir paryžietės irgi dievina juodą. Na gerai, italės ir pačios juodos, betgi paryžietės tai visokios. Ir nieko, pasaulis jas dievina kaip labai elegantiškas. Gal šviesus tipas, įsilindęs į juodą, ir pasidaro mažiau gaiviu, bet užtat daugiau elegantišku. Mano supratimu, išeina tas ant to

7. Šiaip jau spalvų teorija irgi yra kritikuojama, nėra tatai absoliuti teisybė visiems ir visais atvejais. Ir makijažo meistrai, ir stilistai, aišku, nepataria užsiciklint ant juodos ar kokios kitos spalvos, bet kad liguistai jos vengti, tai irgi nepataria - reikia matyti žmogų ir vadovautis savo akimis pirmiausia. Gal kam nors pilvas kaip barabonas, ir tai yra pagrindinis figūros bruožas, ir jam talijos susiaurinimas (juoda) pridės daugiau grožio, negu ružavų žandukų išryškinimas (kokia šviesiai žydra)? Gal tas talijos susiaurinimas pridės žmogaus grožiui kokius 10 balų, o kad veidas pataps baltesnis, tai numuš kokius tris balus biggrin.gif Jei neina sėkmingai viską vienu kartu!

1. drinks_cheers.gif mes čia nagrinėjam nuotraukas, bet gyvenime žmogus taip nemato, labiau mato tą supratimą gražu/negražu ar išankstinį nusistatymą. Tarkim žiūriu aš jaunystės, paauglystes nuotraukas, koks atrodęs tada gražuolis nei iš kairės, nei iš dešinės toks nebeatrodo. O tos panos ale labai gražios čiumčios ir ne kitaip... va MB visat su nuostaba į mano pogimdymines nuotraukas žiūri - kokia tu .......... blink.gif , o man tokia graži atrodei lotuliukas.gif

2. Aš kadangi lankausi kur begale juodai besirengiančių tai labai spoksojau ar tikrai taip blogai visi atrodo... tai vat irgi pastebėjau kad visai nieko tas šviesumas kitiems. Merginas nelabai eina įvertint, nes visos dažniausiai prisišpaklinusios, pasiryškinusios... nu ir tiesa pasakius atrodo tragiškai cool.gif ... bet vat vaikinai tai nepasakyčiau kad visi blogai. Gan prastai atrodo gan raudono veido piliečiai (kai kurie rudenėliai ir soft summeriai), tas raudonumas labai išryškėja unsure.gif . Tas pilkumas, šviesumas ar pan. iš esmės nelabai vaizdą gadina. Juk juoda pabrėžia visas spalvas, tai jei jau męs taip džiaugiamės savo spalviniu tipu ir net spalvas pagal tai renkamės... kuo blogai tą savo tipą pabrėžti? Gaunasi toks ale twilaight trilogijos tipažai... nu o kas čia blogo rolleyes.gif

3. Manau juoda suknelė nenukreipia dėmesio nuo veido, manau ji veidą "nukelia" į antrą planą. Be to veidą atskiria nuo kūno, ypač vakare gaunas bekūnė galva... kaip ir dėmesys galvai blush2.gif . O veide juodi blikai... visur kur nesinori: ant maišelių paakiuose, patysusio veido kontūro, raukšlelių... nu senstam 10-čia metų. Ir vat čia IMHO nesvarbu koks spalvinis tipas.

4. Labai teisinga buvo mintis apie juodus antakius: blondinės juodus antakius pridėjus čigonei... juodumo nebeliks. Tai vat nudažius juodai akis ir antakius optiškai akys atrodys šviesesnės, jai jos ryškios spalvos kaip ir nieko tokio... bet jai ne... tai grožio nepridės. Aišku špaklius yra stebuklingas dalykas, ir įvedant kuo tamsesnes spalvas, tuo geriau galim "išformuot" ką nori... nu bet čia reik jau mokėt (ypač kai jau į ketvirtą dešimtį įkopi), kad nesigautum kaip kokia išprotėjusi priestočio babytė išsipaišiusi .

5. drinks_cheers.gif

6. drinks_cheers.gif

7. Aš irgi kiek tai sau leisiu pakritikuot tą spalvų teoriją kad va reik savo spalvose, ar kad gamta geriausiai suderina... Nu yra įvairių spalvinių derinių... ir ne būtinai sera bura malynavy dera tik su sera bura zeliony... o šviesus tik su šviesiu. Kitoje temoje buvaiu įkėlusį interjerą... nu šviesus žydras, kažkur smėlinė, kreminė spalvytė... nu grynai light palečių spalvytės... o pagyvinimui to interjero paimta juoda: rėmeliai, kaspinėliai... nu ir kodėl jai light tipas negali sau leisti savęs taip papuošt? juk nuo tų juodų kaspinėlių tas interjeras tik šviesesnis ir gaivesnis atrodo, nes juoda pabrėžia koks visgi jis šviesus... ir jai jau taip kabinėtis prie spalvų atkartojimo, tai realiai kiekvienas žmogus savo veide turi tikrų tikriausę juodą, tikresnę nei koks juodas šilkas iš Perwoll reklamos, tai yra vyzdį thumbup.gif
Va man su juoda kažkaip įdomiai... nors mano kontrastas gan didelis, bet plaukai atrodo šviesesni prie juodos spalvos... ir sakyčiau rudesni... nei tarkim prie vasaroms siūlomų pilkų. Išvis inc kur įdėjo nuorodą apie juodą (nu gerai ten viskas parašyta, nesiginčiju), tai tos pilkos (kaip šviesios juodos variantai) neatlieka ploninimo efekto schmoll.gif , jos per šviesios tam... ir mėlsvai juoda labiau plonina nei rusvai juoda blush2.gif aplamai mėlsvą atspalvį turinčios spalvos visada atrodo toliau ir mažiau, nei šiltos...
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2013 01 23, 09:23)
Žadėjome plėtoti temą, kaip rengtis ir kokias spalvas derinti itin šviesiom vasaros ir pavasario atstovėm.
user posted image
Čia pasiūlymas light spring  biggrin.gif


aa, o aš kai užklausėt iškart pamislijau, kad visai neturiu minčių. Pati dabar turiu didelį galvosūkį kaip man daryt kai spalvos visos labai tamsios, tai kaip papuošalus priderinti. Turbūt reikia ieškotis kokių šviesių variantų g.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image

user posted imageuser posted image

Vat lyginant tokią glamūrinę bobą su eiline... nu prastina juoda spalva...
bet vat klausimas ar būt variantas prastesnis jai tos eilinės marškinėliai būtų juodom rankovėm, ar išvis tik apykaklė ir rankogaliai raudoni?
Tuo pačiu dėl inc... šiaip dark tipams labai gi gražu kažką šviesių atitinkamų spalvų deriny turėt... kaip ir man visai gražu light su tamsiom spalvom. Tik vat kiekybė manau skirtinga: šviesiems turėtų dominuot šviesi, tamsiems - tamsi. O kontrasto šviesumas labiau kaip akcentinis turėtų eit blush2.gif
Nu kaip rokoko epochoj gi visos damos juodas juosteles ant kaklo dėvėdavo kad pabrėžti odos baltumą ax.gif
Atsakyti
Manau diskusijos apie juodą, bus amžinos, kaip ir žemė. Pritariu Bytte ir aš, kad juoda labai pabrėžia veido raudonį.
Turiu akiratyje vieną asmenį, kurį priskirčiau light summer, o gal ir žiemai. Tik negaliu nuotraukų, be žmogaus sutikimo viešinti. Bet ji natūrali blondinė, vaikystėje buvo iš vis baltapūkė, su amžiumi papilkėjo. Bet plaukai nėra vieno tono. Tai yra jie natūraliai sruogelėmis- įvairaus pilkumo. Nuo sidabriškai baltos iki šviesiai pilkos Akys išraiškingos, mėlynos. Oda šalta skaidri, balta. Ir jai sakyčiau visai tinka juoda. Nes garderobe tikrai didžioji dauguma rūbų - juodi. Dar labai gerai nešioja balta. Ir mėlynus, žydrus. Į jokias gamtines šiltas spalvas - net nežiūri.

Gal jau dauguma skaitę, įmetu nuorodas apie įžimybes ir tipus
true summer
light summer
soft summer
dark autumn
soft autumn
warm autumn
light spring
Emily Blant analizė
Deep winter
Kas yra A. Jolie?
Atsakyti
Juoda spalva į madą ne taip seniai įžengė, tai tos diskusijos nėra senos ... ir manau ne amžinos. Pagal aprašymą kaip ir light summer gaunas, dėl ryškių akių... pasitaiko, bet jos vis vien gana tamsios būna, jei jau žiema light būtų. O IMHO juoda kol jaunas daugiau mažiau visiems tinka... na kaip ten su tuo snargliu, kuris gražaus negadina, jauno nesendina biggrin.gif
O aš norėjau inc įmest pavyzdukų su šviesių spalvų derinukais ir googlindama radau vat kokia gražią foto:
user posted image
Kas jin kažin?

ir dar atpažįstat biggrin.gif :
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 01 23, 10:47)
Tuo pačiu dėl inc... šiaip dark tipams labai gi gražu kažką šviesių atitinkamų spalvų deriny turėt... kaip ir man visai gražu light su tamsiom spalvom. Tik vat kiekybė manau skirtinga: šviesiems turėtų dominuot šviesi, tamsiems - tamsi. O kontrasto šviesumas labiau kaip akcentinis turėtų eit blush2.gif


ir aš taip nutariau, kad papuošalų reik man šviesių susiorganizuot smile.gif gaminuos dabar karolius. vaikai serga, namie tenka knapsėt, tai veriu biseriukus lotuliukas.gif viensu jau pasidariau, bet jie ne šviesūs, o kažkokie maišyti ir bendras vaizdelis kaip mėlynų benzininių lotuliukas.gif dabar kur veriu, tai bus kaip bronziniai kažkokie ir reiks dar itin šviesiais pasirūpint

QUOTE(bytte @ 2013 01 23, 11:30)
O aš norėjau inc įmest pavyzdukų su šviesių spalvų derinukais ir googlindama radau vat kokia gražią foto:
http://24.media.tumb...ai0xo1_1280.jpg
Kas jin kažin?


gal ką gero googlindama dar radai?
o ta gražuolė gal netyčia mano padružkė dark autumn būtų? bigsmile.gif nes lūpdažis oranžinis, plaukai ir akys kaip mano

Atsakyti
INC, parodyk darbelius.
Man kažkaip ir dėl amžiaus ir dėl darbo, biseris nebepraeina. Norisi kažko rimtesnio. Vadovaujuosi taisykle, geriau keli brangesni, nei bile kiek bet kokių.
Nors ir man reiktų. Norėčiau kažko ant kaklo rožinio ar alyvinio.
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2013 01 24, 09:20)
INC, parodyk darbelius.
Man kažkaip ir dėl amžiaus ir dėl darbo, biseris nebepraeina. Norisi kažko rimtesnio. Vadovaujuosi taisykle, geriau keli brangesni, nei bile kiek bet kokių.
Nors ir man reiktų. Norėčiau kažko ant kaklo rožinio ar alyvinio.


Ok, jei nutaikysiu progą mirksiukas.gif
O gavos, tai tikrai pigučiai. Vienas vėrinukas gal 4,5lt, o kitas apie 6lt lotuliukas.gif
Aš šį kartą šiaip norėjau parankdarbiaut ir karoliukų spalva patiko. Bandau įsitaisyt tinkamų spalvų, nes didžioji dalis papuošalų nebetinka doh.gif
Atsakyti
atsirado įrašas apie pavasarius http://color-harmony....com/67032.html
Atsakyti