Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vasaros mamytės

Sveikutes,
QUOTE(krilek @ 2013 01 31, 12:10)
buvau šiandiena pas gydytoją, tai patvirtino kad laukiuosi mergaitės, kuri pilvelyje auga labai puikiai..

Labai sveikinu wub.gif Poryte turesit kaip fainai thumbup.gif Ir toliau taip graziai aukit ir spardykites lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krilek @ 2013 01 31, 13:10)
buvau šiandiena pas gydytoją, tai patvirtino kad laukiuosi mergaitės, kuri pilvelyje auga labai puikiai..juda tai irgi labai daug, apspardo jau dabar mane, tai nežinau kas bus vėliau biggrin.gif ir juokauju, kad Justukas berniukas bet taip nesispardė, buvo ramus vaikas, o štai va mergička - judruolė biggrin.gif
Kaip laikosi mūsų ligoniukai??  smile.gif


Labai sveikinu wub.gif smagu, kad bus mergyte. Tures vyresni broliuka Justuka wub.gif
Atsakyti
Krilek, labai gera ir miela zinia ir Jums labai pasisekė turėti ir mergyte ir berniuką...ideali šeima wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rimma @ 2013 01 30, 18:59)
Sveikos,
Mums tikru tikriausias gripas  verysad.gif
mes jau lyg geresnes sveikatos, jau dziaugiaus, kad diena nebuvo tempos, bet va po pietu vel 38.5  doh.gif man ziauriai silpna, bet cia nuo nevalgymo, nes viskas smirdi ir nuo visko pykina, kaip nesciai. Todel truputi sunku ir vaiku serganciu rupintis ir savim, ypac, kai nepastoviu ant koju  unsure.gif


Pagerk koki Rehidrona, ten druskos su gliukoze, tai biski stipriau bus. O kaip Rugilytei, nelenda kokie kosuliai, nes dabar gripas su ziauriais kosuliais eina.

Krilek, labai del jusu dziaugiames ir saugokite save, nes tavo imunine sistema irgi jautresne yra.
Atsakyti
Sveikutes
Na mes vis dar sergam, virusas mums bet labiausiai tai as sergu 3diena is lovos nelipu.Simui uzkyla temp tai numusu ir vel linksmas vaikas
krilek labai dziugi zinia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krilek @ 2013 01 31, 11:10)
na truputį su kitomis nuotaikomis, nei čia pas mus vyrauja paskutinėmis dienomis - buvau šiandiena pas gydytoją, tai patvirtino kad laukiuosi mergaitės, kuri pilvelyje auga labai puikiai..juda tai irgi labai daug, apspardo jau dabar mane, tai nežinau kas bus vėliau biggrin.gif ir juokauju, kad Justukas berniukas bet taip nesispardė, buvo ramus vaikas, o štai va mergička - judruolė biggrin.gif
Kaip laikosi mūsų ligoniukai??  smile.gif

dziugu girdet kad augat gerai wub.gif taip ir toliau thumbup.gif wub.gif

Papildyta:
ligoniukam siunciam daug daug 4u.gif ir sveikatytes
Atsakyti
Sveikos,

na ir ligoniukų daug čia blink.gif

Krilek, smagu, kad mergytė.. nors vistiek svarbiausia , kad sveikas vaikiukas būtų.

Mes tai kol kas laikomės. Jau nuo šian pas dičkį karantinas mokykloj, tai gal neparneš kokio velnio.
Mūsų mėnesio naujiena, kad pagaliau uždarėm (.) barą. Nusprendžiau vidury nakties, kai jau absoliučiai nedavė miegot. Pirmą naktį ištisai prastaugė, antrą jau su pertraukėlėm ir taip palapsniui atprato. Jau 3 savaitės. Dar bent ranką ten užkiša, bet miegam viiiisai kitaip. Ta proga ištrūkom su MB iki Druskininkų porai dienelių, tai negalėjau atsikaifuoti po 1,5 metų pertraukos nelakstyt paskui vaikus, o skirti laiką sau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ignasser @ 2013 02 01, 00:04)
Mes tai kol kas laikomės. Jau nuo šian pas dičkį karantinas mokykloj, tai gal neparneš kokio velnio.
Mūsų mėnesio naujiena, kad pagaliau uždarėm (.) barą. Nusprendžiau vidury nakties, kai jau absoliučiai nedavė miegot. Pirmą naktį ištisai prastaugė, antrą jau su pertraukėlėm ir taip palapsniui atprato. Jau 3 savaitės. Dar bent ranką ten užkiša, bet miegam viiiisai kitaip. Ta proga ištrūkom su MB iki Druskininkų porai dienelių, tai negalėjau atsikaifuoti po 1,5 metų pertraukos nelakstyt paskui vaikus, o skirti laiką sau  thumbup.gif


Super thumbup.gif Pagaliau pasilepinai drinks_cheers.gif

Pagaliau mano laisvas savaitgalis arteja, nes is nuovargio jau siknos nepavelku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2013 01 31, 13:15)
Krilek, labai gera ir miela zinia ir Jums labai pasisekė turėti ir mergyte ir berniuką...ideali šeima  wub.gif  wub.gif


va čia ir įdomiausia, kad daugeliui atrodo, kad jeigu yra du vaikai ir jiegu dar porelė tai čia beveik ideali šeima biggrin.gif biggrin.gif net maniškis, kai sužinojo, kad turėsime antrą vaikelį pasakė "va dabar jau būsime tikra šeima", lygtais vienas vaikas tai dar ne šeima biggrin.gif biggrin.gif
sutinku su tavim, nes tikrai manau, kad mums pasisekė, kad turėsime ir berniuką ir mergaitę...matau kad Justukas labiau tėčio vaikas, juk vis dėlto berniukas, mėgdžioja tėtį kiekvienoje situacijoje, toks tikras tėčio prielipukas biggrin.gif ..o man juk irgi norisi tokios prielupukės, kuri imtų iš manęs pavyzdį blush2.gif
sakau, jau dabar galėsiu drąsiai pradėti pirkti kraitelį orientuotą į mergaitę wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ignasser @ 2013 02 01, 00:04)
Ta proga ištrūkom su MB iki Druskininkų porai dienelių, tai negalėjau atsikaifuoti po 1,5 metų pertraukos nelakstyt paskui vaikus, o skirti laiką sau  thumbup.gif


oi kaip tave suprantu - pati ten buvau neseniai, tai bent tas dvi dienas jaučiausi nerealiai biggrin.gif geras dalykas tie Druskininkai su savo vandens parkais ir visokiom procedūrom bei pramogomis thumbup.gif thumbup.gif
beje, greitai kaune atsodarys Girstučio baseinas, tai mačiau projekte, kad ten bus ir jakuzzi ir kelios pirtys, aišku ne druskininkai bet vis gera vieta relaxui smile.gif
Jorune32, sveik pati greičiau, nes įsivaizduoju kad sudėtinga pačiai sergant dar ir vaiką sergantį gydyti g.gif
Pas mane darbe tuoj prasidė balius - švesime 3 kolegų gimtadienį, tai laukia cepelinų balius...oi kaip aš jų laukiu, užsisakiau dvigubą porciją, už du biggrin.gif biggrin.gif o po to dar eisime į boulingą..aišku, žaisti aš nežaisiu bet bent jau pasibūsiu su kolegomis;-) o mano vyrai šnd į baseina eina dviese...tikiuosi puikiai susitvarkys ir be manęs, nes kaip tik tuo metu ateis ir mano puseserė su sūnum (Justuko krikšto mama), tai sakė padės maniškiui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krilek @ 2013 02 01, 14:36)
tuo metu ateis ir mano puseserė su sūnum (Justuko krikšto mama), tai sakė padės maniškiui smile.gif

Tas idealios seimos issreiskimas,tai zinai, net ir vienas vaikas ar du ar n ir to spaties lyties neturi itakos idealios seimos idilei..esme zmonese mirksiukas.gif
O ji jau turi vaikuti, ta kur su pilveliu buvo Justuko krikstynose? Kiek jam laiko? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2013 02 01, 22:26)

O ji jau turi vaikuti, ta kur su pilveliu buvo Justuko krikstynose? Kiek jam laiko? blush2.gif


taip, jinai pagimdė spalio pradžioje sūnų, jam jau tuoj 4 menesiai smile.gif tai va dabar kartu lankysime baseiną, bet jau iki birželio menesio, nes dabar padarė kad į tą baseiną priima vaikus tik iki 2 metų...nebent paskui eisiu su antru vaiku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krilek @ 2013 02 02, 21:50)
...nebent paskui eisiu su antru vaiku biggrin.gif

O kada tavo mazosios pasirodymo terminas? wub.gif
Atsakyti