Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vasaros mamytės

Sveikutes, merginos. Visiem ligoniukam 4u.gif 4u.gif 4u.gif sveikit greiciau. Gal kuriai reikalingi interjero katalogai, gavau kruvele dovanu, bet man ju nelabai reikia - padovanociau
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 01 28, 11:42)
Kiek temperaturos tu turi?

Mes visi sergam, kosmaras kazkoks unsure.gif Mn 39, MB 38, o Rugile po pietu atsikele su 37.6. Man ziauriai silpna, net nzn kuom gydytis unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes
Mes irgi visi trys sergam sad.gif MB susirgo pirmas o vakar ir mes su Simu.Man lauzo kaulus ir galva skauda o vaikas kaip niekur laksto.Ryt varysim kraujo tyrimus pasidaryt.Siandien po pietu miego vaikui 40 temp buvo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jorune32 @ 2013 01 28, 16:14)
Sveikutes
Mes irgi visi trys sergam sad.gif MB susirgo pirmas o vakar ir mes su Simu.Man lauzo kaulus ir galva skauda o vaikas kaip niekur laksto.Ryt varysim kraujo tyrimus pasidaryt.Siandien po pietu miego vaikui 40 temp buvo sad.gif

Ziauru, mes irgi ryt bandysim krauja pasidaryt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rimma @ 2013 01 28, 17:51)
Mes visi sergam, kosmaras kazkoks unsure.gif Mn 39, MB 38, o Rugile po pietu atsikele su 37.6. Man ziauriai silpna, net nzn kuom gydytis  unsure.gif



QUOTE(jorune32 @ 2013 01 28, 18:14)
Sveikutes
Mes irgi visi trys sergam sad.gif MB susirgo pirmas o vakar ir mes su Simu.Man lauzo kaulus ir galva skauda o vaikas kaip niekur laksto.Ryt varysim kraujo tyrimus pasidaryt.Siandien po pietu miego vaikui 40 temp buvo sad.gif


Eina sau, kas cia dbr darosi blink.gif Kas cia per visrusai siaucia blink.gif net baisu man darosi verysad.gif
Atsakyti
Nu eina sau, kas cia do virusai siaucia, baisu doh.gif Tik issveiksta vaikuciai ir vel serga. As jau pagaliau neduodu vaistu nuo temperaturos, tai nors tiek bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Jauciu, kad kviesiu greitaja, nes Rugilei vel tempa 39.4, visa nakti verksleno verysad.gif Ji nuo musu turbut vel uzsikrete verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rimma @ 2013 01 29, 09:52)
Labas rytas,

Jauciu, kad kviesiu  greitaja, nes Rugilei vel tempa 39.4, visa nakti verksleno verysad.gif Ji nuo musu turbut vel uzsikrete verysad.gif


Eina sau kokia auksta unsure.gif o tau kaip? jau nebera temperaturos?
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 01 29, 08:06)
Eina sau kokia auksta unsure.gif  o tau kaip? jau nebera temperaturos?

As vel su 39,2 atsikeliau. Gripas mum bus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rimma @ 2013 01 29, 10:09)
As vel su 39,2 atsikeliau. Gripas mum bus unsure.gif


tai lekit i ligonone visi, kuo greiciau prades gydyti, tuo greiciau pasveiksit.
Atsakyti
na jau tikrai liūdna, net nefaina ir skaityti kaip čia visi įsisirgote verysad.gif
mes dar visi laikomės ir tuom labai džiaugiuosi, bet kadangi einame abu į darbą tai kiekvieną dieną čia galima pasigauti ligų, bet labai tikiuosi kad pavyks to išvengti.....
mergaitės, laikykitės ir sveikite visi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pas mus dabar yra naujas migdymo ritualas - pasakų skaitymas, net pirkau naujų pasakų knygų, nes turimos jau atsibodo ir dabar kiekvieną vakarą`skaitau po kelias knygas;-) Vakar kadangi buvo namų šeiminnkės tai MB skaitė pasakas tai taip gražu buvo klaustyti - su intonacijomis visokiom, keisdamas balsus - girdėjau kad vaikui labai patiko biggrin.gif tai po filmo radau abu jau miegančius mūsų lovoje, dabar visada užmiega mūsų lovoje....
Atsakyti
Na va kaip visi iskritot doh.gif Greiciau ta ziema baigtusi, jau man atsibodo tas saltis. Noriu pavasario, kai nebus tu ligu ir drasiai bus galima islyst is namu.

Visiems ligoniukams siunciam daug sveikateles 4u.gif
Atsakyti