Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vasaros mamytės

Tai va kad ateina i vaistine sergantys ir ne po viena, o po kelis ir dar toliau i parde slenka ir visur kitur, apie kitus nepagalvoja gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dov: 25 sausio 2013 - 16:31
Pradejus gerti antibiotikus, per kiek laiko turi nukristi tempertura, gal kas zinote kaip turi buti? : g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lupos: 25 sausio 2013 - 17:39
Aciu Digi Dam uz pampiu pristatyma i namus 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti
Laba smile.gif

QUOTE(Lupos @ 2013 01 25, 17:38)
Pradejus gerti antibiotikus, per kiek laiko turi nukristi tempertura, gal kas zinote kaip turi buti? : g.gif
tiksliai nzn, bet ar ne iskarto, nes man atrodo salia jau temperaturai musti nieko nebereikia vartoti g.gif bet nezinau tiksliai, turi gal Dov kokiai pasisukt, ar gydytojai.

GUCCI, ner uz ka smile.gif bet vis tiek lauksim kuria diena, mus aplankant mirksiukas.gif

O mes vakar vakare nusivedem maziu i ta MAUGLI, kur Krilek minejo, tai super paduko maziukas thumbup.gif tikrai mielai jungsimes, kai kas nors ten eis biggrin.gif erdves daugybe ir visokiu atrakciju netruksta, mum patiko cool.gif o po kokio pusmecio, kai jau didesnis Matas bus, tai ten isvis jam bus nerealu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(DigiDam @ 2013 01 26, 14:43)

GUCCI, ner uz ka  smile.gif bet vis tiek lauksim kuria diena, mus aplankant mirksiukas.gif



ateinanti savaite nusimato laisvesne, o ir siltesne, tai greiciausiai ir atleksim iki jusu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 01 26, 12:31)
Aciu Digi Dam uz pampiu pristatyma i namus 4u.gif  aciuks.gif


o, buciau zinojusi, buciau ir as prie to pacio uzprasiusi, nes zadejau skambinti uzsisakyti. doh.gif
Digi, tu kaip pristatinesi Gucci, pranesk ir man, nes gal tada reikes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 01 26, 13:07)
ateinanti savaite nusimato laisvesne, o ir siltesne, tai greiciausiai ir atleksim iki jusu smile.gif
šaunu, priimsiu ir kitas, kas tik norės pas mus užsukti 4u.gif


QUOTE(Lupos @ 2013 01 26, 13:36)
o, buciau zinojusi, buciau ir as prie to pacio uzprasiusi, nes zadejau skambinti uzsisakyti.  doh.gif
Digi, tu kaip pristatinesi Gucci, pranesk ir man, nes gal tada reikes  4u.gif
matai, jei aš turėčiau jų užsipirkus, tai taip galėčiau padaryti, bet kad aš jų užsakau tik tiek kiek yra norinčių, tai biski kitaip gaunasi ax.gif

Kaip ligoniuku sveikatos, gereja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DigiDam: 26 sausio 2013 - 18:43
QUOTE(DigiDam @ 2013 01 26, 18:41)
šaunu, priimsiu ir kitas, kas tik norės pas mus užsukti 4u.gif
matai, jei aš turėčiau jų užsipirkus, tai taip galėčiau padaryti, bet kad aš jų užsakau tik tiek kiek yra norinčių, tai biski kitaip gaunasi ax.gif

Kaip ligoniuku sveikatos, gereja?


Ai nu jo, tada biski kvailiau ax.gif Dabar du pokus uzsisakiau, tai paskui vel reikes, tik va nezinau kada, nu siaip greitai naudojasi jie.

Mes dar musam temperatura. Toks nervas ima, dar mociute susirgo, tai bijosiu prie vaiko prileisti. ax.gif

Fainas tas Mauglis kambarys. As su Danielium pastoviai su drauge vaziuodavome, kaip maziukas buvo.
Atsakyti
QUOTE(DigiDam @ 2013 01 26, 13:43)
O mes vakar vakare nusivedem maziu i ta MAUGLI, kur Krilek minejo, tai super paduko maziukas thumbup.gif tikrai mielai jungsimes, kai kas nors ten eis  biggrin.gif erdves daugybe ir visokiu atrakciju netruksta, mum patiko cool.gif o po kokio pusmecio, kai jau didesnis Matas bus, tai ten isvis jam bus nerealu bigsmile.gif


labai džiaugiuosi kad ir jums patiko - ten išties gera vieta vaikams kai lauke vėsu thumbup.gif mes šį savaitgalį kažkaip susilaikėme nuo apsilankymo ten, vis dėl tų epidemijų, bet kai tik jinai baigsis tai vėl ten važiuosime;-)
DigiDam kai užsakinėsi pampersus užsakyk ir man 1 pokus 5 dydžio, mielai paimsiu, o tai buvau visai ir pamiršusi kad tu siūlei blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Mes vakar su vyru buvom nuleke i Hermi, tai uz tokia kaina likom nusivyle unsure.gif Persirengimo kabinu nera, visur salta, baseinas saltas, dziakuze smirdi... zodziu daugiau ten neisim unsure.gif Kaune aplamai nera kur nueti... Kazkaip galetu padaryti kazka panasaus kaip Druskininkuose, Tai tada jauciu daznai varytume, nes man tie nusileidimo takeliai kazkas nerealaus... wub.gif thumbup.gif

Aciu Rimmutei uz kompanijos palaikyma turgelyje thumbup.gif Si karta abi maziau suprekiavom. Bet uztat as dar ir apsipirkau lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 01 27, 19:52)
Sveikutes 4u.gif

Mes vakar su vyru buvom nuleke i Hermi, tai uz tokia kaina likom nusivyle unsure.gif Persirengimo kabinu nera, visur salta, baseinas saltas, dziakuze smirdi... zodziu daugiau ten neisim unsure.gif Kaune aplamai nera kur nueti... Kazkaip galetu padaryti kazka panasaus kaip Druskininkuose, Tai tada jauciu daznai varytume, nes man tie nusileidimo takeliai kazkas nerealaus... wub.gif  thumbup.gif

Aciu Rimmutei uz kompanijos palaikyma turgelyje thumbup.gif Si karta abi maziau suprekiavom. Bet uztat as dar ir apsipirkau lotuliukas.gif  thumbup.gif


Nebent pas mane, tik be vyro bigsmile.gif lotuliukas.gif 4u.gif

O tai tu ir ana sekmadieni prekiavai? Tu cia vel drabuziais ar dar kazkuom? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lupos @ 2013 01 28, 02:05)
Nebent pas mane, tik be vyro  bigsmile.gif  lotuliukas.gif  4u.gif

O tai tu ir ana sekmadieni prekiavai? Tu cia vel drabuziais ar dar kazkuom? g.gif


Pas tave tai super, silta, jokiu pasaliniu kvapu. Tikras rojaus kampelis wub.gif

Aha, su Gabijos drabuziais prekiavau. Ir savo buvau prigriebusi, bet niekas nepirko lotuliukas.gif Tas mano dydis nelb tinkamas matyt blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti