Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vasaros mamytės

QUOTE(jorune32 @ 2013 07 07, 23:48)
O ka as kalta kad jus susitikinejate rytais kai Simas buna darzelyje ir mes negalime atvykti.
Papildyta:
Va pacios jus nenorite su mumis bendrauti rasote per didziasias sventes o paprastuose  meetuose nelaukiami. Nera noro jums bendrauti tai ir valio kodel turetu atvykti ir jausti kad esame nelaukiami.
na tik nereikia 4u.gif primink, nuo kada Simuka jau isleidai i darza g.gif ? ar ne menesiukas, na gal du kokie tik ax.gif o del ryto tu klysti, kazkaip siulymu is taves ir vakarais pasimatyti negirdejau rolleyes.gif Tu tik pabandyk bent karteli pakviesti kur nors susitikti ir pamatysi, kad nera cia NEnorinciu su JUMIS bendrauti 4u.gif Negi tik kazkas kitas turi sugalvoti, kad jums tinkamas laikas yra ne rytas? Kol nepasakai, kad sorry, mes diena negalimo, o va jei apie 18:00 ar dar kazkada organizuotumetes mielai prisijungtume rolleyes.gif negi man pasakoti, kaip bendraujame biggrin.gif
Atsakyti
Ei, mamos, nesipykit smile.gif

Mes nors jau senai prapuolę, bet į gimtadienį pakvietimą gavom ax.gif Visai nesijaučiu atstumta, nes labiau pati neprisitaikau dėl savo gyvenimo būdo prie liepinukių.
Mes tai dabar darželio varguose. Nors užsirašėm į lopšį dar tik 1 mėnesiuko, šiemet nepatenkam niekaip. O Lukučiui taip reikia vaikiukių doh.gif Pasiieškojau privataus darželio netoliese, kad nors kiek su vaikais pabūtų, tai nusižiūrėjom Muminukų kiemas lyg vadinasi. Tokia gan laisva aplinka, buvom nuvykę, tai vaikus tėvai per prievartą išsiveda thumbup.gif Tikiuosi mano tylenis, ramiakas, stebėtojas prakus nors kiek. Dar kelis kartus važiuosim kartu, o po to gal nors pusei dienos palikinėsiu, kad vaikis su bendraamžiais pabūtų. Beje, o kaip kitiems liepinukams su darželio eilėmis sekasi?
Dar mes šį savaitgalį Luką įšventinom į baidarininkus. Vyriokas kaip tikras mūsų šeimos narys ištvėrė 14 su virš km trasą Būkos upeliu ir ežerais. Na kelionė truko visas 7 valandas, tame tarpe su pavalgymais ant kranto, pasimaudymais ir šiaip pailsėjimais. Buvo labai daug baidarių ir kliūčių, bet labai smagu, kad žmonės, pamatę mūsų Lukutį, mus pro visur praktiškai ant rankų pernešė thumbup.gif
Dar pasigirsim, kad jau antra savaitė mes visai nenaudojam ir neturim sauskelnių ax.gif Ir tik 1 kartą naktį buvo avarija. Va... čia tai žiauriai smagu.
Atsakyti
QUOTE(ignasser @ 2013 07 08, 16:54)
Ei, mamos, nesipykit smile.gif

Mes nors jau senai prapuolę, bet į gimtadienį pakvietimą gavom  ax.gif  Visai nesijaučiu atstumta, nes labiau pati neprisitaikau dėl savo gyvenimo būdo prie liepinukių.
Mes tai dabar darželio varguose. Nors užsirašėm į lopšį dar tik 1 mėnesiuko, šiemet nepatenkam niekaip. O Lukučiui taip reikia vaikiukių  doh.gif  Pasiieškojau privataus darželio netoliese, kad nors kiek su vaikais pabūtų, tai nusižiūrėjom Muminukų kiemas lyg vadinasi. Tokia gan laisva aplinka, buvom nuvykę, tai vaikus tėvai per prievartą išsiveda  thumbup.gif  Tikiuosi mano tylenis, ramiakas, stebėtojas prakus nors kiek. Dar kelis kartus važiuosim kartu, o po to gal nors pusei dienos palikinėsiu, kad vaikis su bendraamžiais pabūtų.  Beje, o kaip kitiems liepinukams su darželio eilėmis sekasi?
Dar mes šį savaitgalį Luką įšventinom į baidarininkus. Vyriokas kaip tikras mūsų šeimos narys ištvėrė 14 su virš km trasą Būkos upeliu ir ežerais. Na kelionė truko visas 7 valandas, tame tarpe su pavalgymais ant kranto, pasimaudymais ir šiaip pailsėjimais. Buvo labai daug baidarių ir kliūčių, bet labai smagu, kad žmonės, pamatę mūsų Lukutį, mus pro visur praktiškai ant rankų pernešė  thumbup.gif 
Dar pasigirsim, kad jau antra savaitė mes visai nenaudojam ir neturim sauskelnių  ax.gif  Ir tik 1 kartą naktį buvo avarija. Va... čia tai žiauriai smagu.

Su darzeliais tai visaip mums, vienos gavo, kitos negavo. Kaip ir su pampersais, vienos jau senai nedaro, kitu dar daro. Na mano tai per viduriuka sakyciau. Kaip kur vaziuoju, tai visada uzdedu, o namie pagrinde be pamperso. Avariju aisku buna.
Atsakyti
QUOTE(Lupos @ 2013 07 06, 19:04)
* juk prisipazinai, kad seniau nelabai skaitydavai ir noredavai, kad kas reziumuotu.
**O kiek laiko atostogos bus? na manau tikrai suplanuosime.  bigsmile.gif

* aha, ir dabar noreciau kad kas reziumuotu lotuliukas.gif nes gi sakau galim susitikti ir bendrauti, bet as buciau kaip ta balta varna na klausineciausi tokiu dalykiu kuriuos gal buti iki melynumo isidiskutave FB lotuliukas.gif
** atostogausiu nuo liepos 16 d. iki 22 d. rasykit, siulykit dienas, kuriom noretumet susitkti mirksiukas.gif Pvz, rytoj vel sedziu viena su vaiku, gal kas nori pas mus i kiemeli?

QUOTE(DigiDam @ 2013 07 07, 20:28)
*O jei tik turesi NORO ir LAIKO, bei sudalyvausi dazniau meet'uose manau ir i FB grupe bus galima papulti  4u.gif

**Va db viena sedziu namie is vonios islindusi, o mano vyrai isleke i kaima, liudna vienai kazkaip verysad.gif bet ryt turetu grizti  rolleyes.gif

Neturiu per didelio noro ir laiko mirkti FB, man jis kazkaip schmoll.gif Nemegstu pletku ir pletkavotis (esu visai nemoteriska sia praseme lotuliukas.gif ) Dabar labai kazkaip isikabliavau ka pardavineja mamytes musumazyliai.lt svetaineje. tai narsau ir narsau ten lotuliukas.gif ir dar viena naujiena, na tiksliau sena seniena, bet man naujiena atradau, tai tokia ,,zeitgeit" politika, zodziu dabar nagrineju ir skaitineju koks is tiesu realistinis gyvenimas. Kam idomu isiveskit i google yra ir keli sukreciantys filmai, tikrai rekomenduoju perziureti.
O meetuose/sustikimuose galeciau dalyvauti ir dalyvauti, bet vat aplinkybes tokios, kad darbas darbas, kai nedarbas tai sedziu be transporto su vaiku, o ir siaip bijau kur nosi iskisti, nes dar kai papasakociau musu nuotykius, tai turbut ir jus ta paty darytumet kaip as lotuliukas.gif
** pavydziu JUODAI! tikrai ne baltai, bet baisiausiai pavydziu! lotuliukas.gif Nedvejodama keisciaus vietom, kad bent kas valandziuke paliktu mane viena be vaiko namuose. o apie laisva diena, tai cia jau butu fantastikos zona doh.gif Laukiu nesulaukiu kada vaikis i darziuka eis, nes irgi kaip isprotejes tu leliu nori... o as noriu pailseti namuose, apsitvarkyti kaip reikiant...

QUOTE(ignasser @ 2013 07 08, 16:54)
* Mes tai dabar darželio varguose. O Lukučiui taip reikia vaikiukių  doh.gif 
**Dar pasigirsim, kad jau antra savaitė mes visai nenaudojam ir neturim sauskelnių  ax.gif  Ir tik 1 kartą naktį buvo avarija. Va... čia tai žiauriai smagu.

* jo jo, ir mums darzelis toli sviecia. uzsirasem tik i viena ir norim patekti tik i ta darzeli, kiti nedomina. Nors maziui nesvarbu koks darzelis ar kiemas su vakais, ar kavinukej ar parduotuvej, visus vaikus glosto, apkabinti nori lotuliukas.gif
** saunuoliai thumbup.gif Mes namie tai sutriusikais lakstom ir balas mama sluosto, nors kaku daryti lekia... i lauka! blink.gif matyt mato kaip suo bega lotuliukas.gif
Atsakyti
Pamirsau parasyti, DigiDam, kad musi viziatai i klinkas jau baigti thumbup.gif Na, nesinorejo taves trukdyti 8 val ryto isibraunant i svecius, kai vaziuodavom persirisineti pirstuku. O dabar galvoju kaip cia perduoti tau pinigelius ir kaip atsiimti zenkliukus ? g.gif ir dar turbut skolingi uz traukinuka.
Gal norit kada greiciau susitikti, biggrin.gif ar gal gali perduoti kam nors arciau manes gyventiems zmonems, ar Lupos, ar gucci, ar ekonai ax.gif p pinigelius galiu pervesti i sask, arba perduoti per kuriai man atidavusiai zankliukus. smile.gif
Atsakyti
Linutai, man susitikti ansciau nei 20 neiseitu, nors ir tai bus pasiruosimas baliui. O geriausiai butu 22, nes jau po Anitos baliaus.
Kazkaip pamirsau paimti tas sages, net nezinojau,kad jus su Digi buvot susitare,kad pas ja liks, ji anksciau isleke, buciau uzvezusi. Bet jei tu su vaiku, tai manau i Nopi kada jos vaziuoja laisvai gali atvaziuoti, nes tau patogu juk ten visai. Tik dabar galvoju, ten kelia taiso, tai kazin kaip su troleibusais...
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2013 07 08, 20:10)
* aha, ir dabar noreciau kad kas reziumuotu  lotuliukas.gif


Linutai, reziumuoti neiseis, nes kartais apie viska snekam, kartais apie nieka. NA dabar pagrinde eina gimtadieniu temos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ignasser @ 2013 07 08, 16:54)
*Beje, o kaip kitiems liepinukams su darželio eilėmis sekasi?
**Dar mes šį savaitgalį Luką įšventinom į baidarininkus.
* Na mes i Kauna sugrizom tik pernai pavasari, o i darziukus salia namu mata uzrasiau tik nusipirkus buta, anu metu rugpjuti panasiai ir mes viename jau turim vieta, nors labiau norime i ta kita ax.gif bet dziaugiames, kad is vis gavome 4u.gif
**sveikinimai janajam baidarininkui thumbup.gif saunuoliai jus visi, as vis svajoju prasiplaukti kokia upe, nes yra teke tik su kajaku ezere Zarasu r. plaukti. Va ryt MB brolio bernvakaris ir visi kartu ir vyrukai ir damutes plauks baidare, aisq ryt Matuko gimtadienis, bet ir siaip nestuke.gif jauciu nlb patartina lotuliukas.gif

QUOTE(Linutas @ 2013 07 08, 20:10)
Neturiu per didelio noro ir laiko mirkti FB, man jis kazkaip  schmoll.gif Nemegstu pletku ir pletkavotis (esu visai nemoteriska sia praseme  lotuliukas.gif )
Tai va tu esi pati moteriskiausia moteris, pati nzn ko nori lotuliukas.gif bendrauti ar ne g.gif nes sakai noriu suzinoti kazka, paderinti susitikimus, bet nenoriu kazkam asmeniskai kazko pasiulyti, ar skaityti diskusiju kokiu tai biggrin.gif

MB irgi panasiu laiku atostogaus, kaip ir jus tai nzn kada kur busim, nes dar niekas rimtai nesuplanuota, o kai ka nors nuspresite ir jei pavyks mielai prisijungciau mirksiukas.gif

QUOTE(Linutas @ 2013 07 08, 20:35)
Pamirsau parasyti, DigiDam, kad musi viziatai i klinkas jau baigti  thumbup.gif
Smagu, kad pasveikote 4u.gif , net nzn kam cia ta perdavimo nasta uzkrauti g.gif juk buna, kad vaziuojate, kad ir i hyper Maxima, tai skambtelk ir prasuksit pasiimti... as galiu ir pastu issiusti, bet kad nesuluztu paskui ax.gif
Atsakyti
Linutai, o į kokį darželį tu taip nori patekti ir kodėl??? kuom jis taip ypatingas?
Atsakyti
QUOTE(DigiDam @ 2013 07 09, 14:03)

Tai va tu esi pati moteriskiausia moteris, pati nzn ko nori lotuliukas.gif bendrauti ar ne g.gif nes sakai noriu suzinoti kazka, paderinti susitikimus, bet nenoriu kazkam asmeniskai kazko pasiulyti, ar skaityti diskusiju kokiu tai biggrin.gif




Digi, nu tu man tokia artima dusiai thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,
matau cia niekas nebendrauja tongue.gif
pasibendrausiu beveik monologu ax.gif

krilek, noriu i ,,zingsneli" petekti. didele motyvacija be to, kad ten sako super ispuosetas tvarkingas ir tt darzelis, bet ir todel, kkad salia mano namo kaimynka veda savo vaikus, butu super patogu nuvezti/parsivezti kaip nors susitarus ir pasiderinus dienas blush2.gif

Ech mergos, del to bendravimo.. lotuliukas.gif jei as nemegstu internete, o ypac FB sedeti ir pletkinti, tai NEREISKIA, kad nemegstu GYVAI bendrauti mirksiukas.gif
Pasiulyti asmeniskai ar neasmeniskai ka nors i svecius sunku, nes patys esam uzimti, ir mums tikrai ne trali-vali, nes vaika auginames tik patys be niekieno pagalbos verysad.gif ir dar sugebam dirbi, taip kad vazineti kazkur ir nelabai galimybes leidzia, juo labiau, kad esu vienintele nevairuojanti mama doh.gif

O jei noro/galimybiu turit, rytoj tupiu namie viena su vaiku, kvieciam - prasom uzskukti su mazyliais ant pieveles! 4u.gif uogytes greit nubyres, gal mazyliai nores paskabyti, o mamytes arbatele/kava pavasinsim smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal kam idomu ir atsiras noro prisijungti NopiSnopi, planuojame rinktis +- 10:30 biggrin.gif
Atsakyti