Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vasaros mamytės

QUOTE(*GUCCI* @ 2013 06 08, 13:16)
O del to stipriai galiu gincytis, nes Gabija sugebejo apgrauzti Matuko dovana verysad.gif Taip kad amzino nieko nera mirksiukas.gif
as del nieko nesigincyju, nes nesu net pardej buvusi ar domejusiesi, kokios kainos, kokios rusys ir visa kita modelino tema. Taip kur Gabijai dovanojom, tai ir Matukui as viena sauksteli buvau paemusi, tai cia is tu TipTop irankiu, tai ir Matas pagrauze (taciau kkrites nekarta tas saukstelis, ir nuo smugio jam visiskai nieko nenutiko schmoll.gif ), bet kainos irgi skiriasi nuo Elzytes irankiu ax.gif As Uz visa Gabijos komplekteli su ipakavimu sumokejau 20Lt kaip ir buvom susitarusios, o va Elzytes vienas irankis daugiau kainavo nei, kad cia abu blush2.gif Plius kaimyne kazkaip dar lakuoja savo darbelius, o musu sauksteliai, bent man pasirode nelakuoti g.gif tai va, as tai uz tai, kad kaip jau sutarem taip tebunie... ar beverta dar diskutuoti, nebent nenori jau kuri mamyte sages, tai gali atsisakyti del manes biggrin.gif bet nesulaukite laiko, kai jau jos bus pagamintos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DigiDam: 08 birželio 2013 - 14:11
Nu gal tikrai tada buna to modelino skirtingo...manr ods buna kur sitngsta savaime- kazi ar ne bus cia tiek angeliukai is jo gaminami,jo ir maxej gali nusipirkti ir tas kepamas orkaaitej,tai to maximoj jau nenupirksi. Mano kazkaip irankiai nu kainavo jie 4 100 lt, bet kazkaip ant ju elz eko tik nedaro,nu kol kas sveiki...bet tos kainos taic ia del gamintoju,matyt mano branginike, ji vat mums ir sage spo 25 lt siule,o gal ir modelinas kaltas....zodziu idomi diskusija,bet mes nesigincyjam ir tikrai visos imsim sagytes- per viena vakara niekas joms nenutiks....as GARANTUOJU wink.gif bigsmile.gif
Atsakyti

Taigi uz mini torciukus:
1.digiDam;
2.Loorena;
3.rimma;
4.GUCCI;
5.krilek
6.dov
7. Centime
8.ekona
9. Lapakrite

Uz vieno auksto torta:
1.
2.
3.



Papildyta:
Katiniukas nr.1
user posted image
1. Anita (didele)(spalvos nesvarbu)
2. Matukui (tik gal su salotiniu kaspineliu, arba maza su drugeliu biggrin.gif dar svarstau)
3.Margarita (didele)
4. Justei (didele)
5. Justukui (didelė)
6. Gretutei
7. Elziukas Nr.2
8. Elzei Nr.1 (didelis, su pavaizduotu katinuko snukeliu)
9. Gabyte (didele)
10. Emilija (didele) spalvos nesvarbu, o dvejetukai abieju variant mum patinka

1. Rugilei (maza) mamyte ima is maziuku su gelyte, kur jau pagamintas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DigiDam @ 2013 06 08, 16:04)
as del nieko nesigincyju, nes nesu net pardej buvusi ar domejusiesi, kokios kainos, kokios rusys ir visa kita modelino tema. Taip kur Gabijai dovanojom, tai ir Matukui as viena sauksteli buvau paemusi, tai cia is tu TipTop irankiu, tai ir Matas pagrauze (taciau kkrites nekarta tas saukstelis, ir nuo smugio jam visiskai nieko nenutiko schmoll.gif ), bet kainos irgi skiriasi nuo Elzytes irankiu ax.gif As Uz visa Gabijos komplekteli su ipakavimu sumokejau 20Lt kaip ir buvom susitarusios, o va Elzytes vienas irankis daugiau kainavo nei, kad cia abu blush2.gif Plius kaimyne kazkaip dar lakuoja savo darbelius, o musu sauksteliai, bent man pasirode nelakuoti g.gif tai va, as tai uz tai, kad kaip jau sutarem taip tebunie... ar beverta dar diskutuoti, nebent nenori jau kuri mamyte sages, tai gali atsisakyti del manes biggrin.gif bet nesulaukite laiko, kai jau jos bus pagamintos 4u.gif


As Gabijai neduodu tu irankiuku. Laukiu kol paaugs ir bus protingesne, nes man jie tokie grazus, kad gaila duoti vaikui juos nukramtyti blush2.gif As ir tai kiek buvo imanoma suklijavau atgal blush2.gif
Greiciausiai ju yra visokiu rusiu, kaip viso kito, pasirinkimas nemazas. Man tik drauge siaip apie tai uzsimine, kad jie "trapus" ir iskart prisiminiau kaip Gabija pasielge su irankiukais, tai pagalvojau gal tikrai cia toks trapus reikalas smile.gif Na bet svarbu gimciuka atlaikytu medaliukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2013 06 08, 17:03)
.. ir tikrai visos imsim sagytes- per viena vakara niekas joms nenutiks....as GARANTUOJU wink.gif bigsmile.gif
As irgi kazkaip tikiu, kad jei nepapuls i burna vietoj meduoliu, tai tikrai atlaikys sages ne tik bendrus bet ir asmeninius gimsiukus ir dar daugiau blush2.gif


QUOTE(*GUCCI* @ 2013 06 09, 13:49)
As Gabijai neduodu tu irankiuku. Laukiu kol paaugs ir bus protingesne, nes man jie tokie grazus, kad gaila duoti vaikui juos nukramtyti blush2.gif
nepavydek vaikui, bus tu irankiu mirksiukas.gif va Matas pradzioj norejo grauzt db nelabai, bet kai pats dar nevalgo tai retai ir gauna ta sauksteli lotuliukas.gif

kazkaip keista, kad viskas kaip ir suplanuota, nebera nei apie ka normaliai padiskutuoti biggrin.gif reikia tik sveikiem sulaukti sventes cool.gif
Atsakyti
Beje nusipirkau savaitgali zvakuciu ant torto, sakau reikia iki gimtadienio ismokti uzpusti biggrin.gif tai vakar su tetuku Matas labai gerai uzputinejo thumbup.gif ir kai jau paskui sakem, kad gana nes kvapas nuo degtuku ir gestancios zvakutes ikyrejo, tai vaikas labai dar prase ir norejo PUSTI biggrin.gif koks istikro jis jau didelis ir ilgu pamoku nereikia jau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(DigiDam @ 2013 06 11, 08:19)

kazkaip keista, kad viskas kaip ir suplanuota, nebera nei apie ka normaliai padiskutuoti biggrin.gif reikia tik sveikiem sulaukti sventes  cool.gif


Galima diskutuoti kas kaip rengsis, t y vaika rengs ar pati rengsis pvz smile.gif

Nors as kol kas tai nei to nei to nezinau. Vaika jauciu noreciau rengti kazkuom vienspalviu, nes ten ir taip myrgu margu, o kaip bus tai nezinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DigiDam @ 2013 06 11, 10:19)
nepavydek vaikui, bus tu irankiu mirksiukas.gif va Matas  pradzioj norejo grauzt db nelabai, bet kai pats dar nevalgo tai retai ir gauna ta sauksteli lotuliukas.gif


As nepavydziu, o gailiu biggrin.gif Man jie nerealiai grazus, tai norisi, kad jau kai bus didesne su graziais irankiukais valgytu wub.gif

QUOTE(Lupos @ 2013 06 11, 12:13)
Galima diskutuoti kas kaip rengsis, t y vaika rengs ar pati rengsis pvz smile.gif

Nors as kol kas tai nei to nei to nezinau. Vaika jauciu noreciau rengti kazkuom vienspalviu, nes ten ir taip myrgu margu, o kaip bus tai nezinau smile.gif


Mes greiciausiai juodai-baltai rengsimes smile.gif Gabija tai tikrai, o as dar paziuresiu smile.gif
Tik man klausimas, mamukai, jus busit su suknelem ar kelnem?
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 06 11, 14:15)

Mes greiciausiai juodai-baltai rengsimes smile.gif Gabija tai tikrai, o as dar paziuresiu smile.gif
Tik man klausimas, mamukai, jus busit su suknelem ar kelnem?


ojei, o aš net nepagalvojau apie rūbelius doh.gif aš tai tikriausiai pati būsiu su suknele, nes vasarą kelnių nemėgstu, o vaiką tai aprengsiu taip kaip tuo metu sugalvosiu...
Atsakyti
Nu man kai neitiketina,kad sugebejo nukramy jusiskiai tuos irankius,as net pati negaliu ikast ju,nei zymes nelieka, nesuvokiu...kai manii valgo pati jau nuo kokiu 11 men,tai ir db tik tuos irankius duodu,nors kartais i nori dideliu- suauguseliu,tia pasiima tada kitus, bet peili va gauna tik savo,tai kazkaip nedyla niekas lotuliukas.gif
Nu jau ka rengsimes tai net minties dar nera lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Geriau diskutuojam,ka darom savo vaiku asmeninem sventem...kokias atributikas planuojat, zaidimus ir pan rolleyes.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2013 06 12, 00:39)
Nu man kai neitiketina,kad sugebejo nukramy jusiskiai tuos irankius,as net pati negaliu ikast ju,nei zymes nelieka, nesuvokiu...kai manii valgo pati jau nuo kokiu 11 men,tai ir db tik tuos irankius duodu,nors kartais i nori dideliu- suauguseliu,tia pasiima tada kitus, bet peili va gauna tik savo,tai kazkaip nedyla niekas  lotuliukas.gif
Nu jau ka rengsimes tai net minties dar nera  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Geriau diskutuojam,ka darom savo vaiku asmeninem sventem...kokias atributikas planuojat, zaidimus ir pan  rolleyes.gif  bigsmile.gif


Pasirodo sugabus vaikas doh.gif lotuliukas.gif
Del Gabijos gimtadienio nieko "mandro" nedarysim, nes ateis tik suage, vaikuciu nebus, tai paprastai atsvesim ir tiek smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

matau pasiruošimas gimtadieniui pačiam įkaršty thumbup.gif gaila, kad mes daarbuose paskendę, tai nepavyks prisijungti.

Mes gyvenam puikiai, vaikas nuolat lauke būna, savo uogos, pieva, baseinas... Lepota... Su pampersais dieną nedraugaujam jau senokai, o nakčiai dar dedam. Soskės neturėjom ,tai ir atprast nereikia.

Mes savo gimtadieniui tai darysim nemažą šventę, nes 18 d. vestuvių 10 metų, o 20 Luko gimtadienis. Jungsim viską į vieną balių, sukviesim visus draugus, nes 2 rimtos progos thumbup.gif Tikiuosi oras nepaves, nes planuoju kiemą papuošt, viską lauke daryt.

Dar pasigirsiu, nors jau tikrai iš facebook kai kas žinot, kad mums "gimė" dar vienas kūdikis lotuliukas.gif Apsilankykit, gal ką išsirinksit : www.pripuciamospilys.lt Dabar ne tik darbadieniais, bet ir savaitgaliais plušam įsijuosę. O ir pačios vaikai oi kaip turi ką veikt blush2.gif
Atsakyti