Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vasaros mamytės

QUOTE(josvardasNikita @ 2013 01 24, 14:42)
na negaliu pasakyti kad jau labai serga... Gabyte tik tetuka mato ir sedincia namie mamyte o vat pas mus  tetukas su zmonem dirba, dickis mokykloje , mazius darziuke ir visi namo "ko nors" parnesa  doh.gif taip ir gaunasi kad tikimybe susirgti didesne  doh.gif Mokykloje tik po 5-6 vaikus lanko, darziuke irgi puse grupes serga vaikuciu....

Krilek saugok save ir mazyle  4u.gif  wub.gif ir savo vyrukus zinoma  smile.gif


Zinok Gabyte mato tik mamyte sedincia namie lotuliukas.gif Tetukas musu dirba nuo ryto iki vakaro. Ir taip pat su zmonem, kurie i darba ateina karsciuodami, sloguodami ir dar velniai zino kokie verysad.gif Buvo cia apsirges, bet isgere vaistu ir greitai atsistojo ant koju. Bet jums tas darziukas, tai baisus dalykas doh.gif As tik del sito reikalo bijau ja ten leisti, bet is kitos puses labai noriu, nes noriu skirti laiko sau. o kai ji tokio sunkaus budo pastaruoju metu, tai man lb sunku verysad.gif Pasiguodziau doh.gif
Atsakyti
Mums stipri pulinga angina verysad.gif Gersime antibiotikus 10 dienu tikrai.
Papildyta:
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 01 24, 09:56)
Mano maze per savo gyvenima sirgo du kartus. Bet man ir to uztenka, nes matau kaip jai buna blogai kai temperaturos turi, vis glaudziasi kuo arciau manes. Net baisu man pagalvoti verysad.gif

Kas del fotografavimo, tai labai pelningas uzsiemimas. Investuoji i gera fotika, ten visokia kitokia aparatura reikalinga, bet uztat kokios kainos fotografu blink.gif  Vestuvems be 2000lt net is vietos gali nesijudinti. Vasaros laiku gali tureti visus uzimtus sestadienius. tai gaunasi per vasara 14 sestadieniu, o kur dar krikstynos kaip minimum 300lt uz kokias 3val, tai paskaiciuokim broliai kurmiai kokie tai pinigai bigsmile.gif pradzia sunki, kaip ir bet ko imantis, bet paskui gali gyventi kaip meskos ausy. dirbi megstama darba ir gauni labai gerus pinigus smile.gif Kristi, tu turi talenta, tai ko tau neuzsiiemus tokia veikla? smile.gif


Bet supranti, kad vien investavimo nepakanka. Reikia mokslo ir nusimanymo, o ne tai, kad nufotkini ir atiduodi. pvz man as tavo krikstynu nuotraukas, graziau padariau nei jusu fotografe, turiu omenyje tas tvarkytas blush2.gif Tau gal atrodo viskas paprasta. Juk ir tom vestuvemis tikrai renkasi ir pagal rekomendacijas ir t t, o paskui kiek laiko praleidi apdirbinedamas nuotraukas, tikrai ilgas laikas. As manau, kad i darba reikia atsakingai ziureti. Nu, kad ir tu darai nagucius, dedi nuotraukas, ir snd idejai, bet pvz ten kur raudonas lakas, na prie nagu pradzios, nera graziai lygiai nudazyta, nesigauna juk iskart. Taip pat ir ten reikia patirties, negali galvoti, kad pigiai darai tarkim, tai lai tenkinasi. Visur manau reikia kokybes ir atsakomybes. Lygiai taip pat ir vestuviu neisi fotkinti nesimokines fotografavimo ir nuotrauku apdirbimo subtilybiu, nes ne viskas juk fotkinama idealaus apsvietimo patalpoje. Juk negadinsi zmonems nervu per ju graziausias sventes. Paziurekite vienkaip mes nervinomes gave tos Airos fotkes, o vestuves fotkinti, tai kokia didele atsakomybe ir kiek skausmo gali buti porai del negraziu nuotrauku. Taip, kad cia ir tas kurmis gali suskaiciuoti, kad tikrai neapsimoketi gali, klientura susirinkti irgi sunku, o ir tu fotografu marios, tiksliau jau juros 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 01 24, 09:56)
. Vasaros laiku gali tureti visus uzimtus sestadienius. tai gaunasi per vasara 14 sestadieniu,


Tai vyrui laiko, seimai laisvalaikio savaitgalinio kaip ir nelieka blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(josvardasNikita @ 2013 01 24, 10:40)
Labas rytas mamukai.

Na mes prie serganciuju...


Ojetus, baisu. verysad.gif doh.gif Kaip matai kaip tie vaikiukai kankinasi, taip plysta sirdis doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lupos: 24 sausio 2013 - 22:36
Linutai, su gimtadieniu tave mamuk 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Linutai, su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif


Anitutui sveikatytes 4u.gif Mums irgi buvo netoli jos, bet uzkirtom kelia vaistais, tai pavyko isvengti antibiotiku.

Galima eiti mokintis fotografavimo meno. Yra kursai, yra studijos, kur moko ne vienerius metus. Tad ten daug ko ismoksi. Tik reikia noro ir aisku pinigu, nes tai kainuoja smile.gif Zinok ne visi gali sau leisti fotografui moketi po 2000lt ir daugiau. Tad renkasi ir pradziamokslius ir ne tokius isreklamuotus fotografus. Nuotraukas profas kur kas greiciau apdirba, nei tu galvoji. Tik tiek, kad ju kiekis buna didelis.
O tu manai, kad tu neatsakinga? Kad tu nesugebetum? Paragavus fotomeno mokslo puikiai viska sugebetum mirksiukas.gif
Kas del mano darbo, tai kolkas as investuoju tik i medziagas. I mokslus investuosiu nuo rudens, kai Gabija prades eiti i darziuka. Nes ten paskaitos vyksta nuo 8 iki 17val. Siuo metu neturiu as kur palikti Gabijos tokiam ilgam laikui.

Galima paprastom dienom skirti laisvalaiki seimai. Vasara vaikams atostogos. Tarkim, mano vyras siuo metu dirba ir savaitgaliais. Tai mes tik vakarais ir rytais matomes smile.gif O tavo atveju, tai vistiek vyras juk ne kiekvienam savaitgaliui namo grizta. tai tiesiog gali pasidelioti darbus smile.gif Mano nuomone, cia reikia noro. Nes jei jo nera, tai gali visko prisigalvoti ir nieko nedaryti smile.gif Aisku taip paprasciausia smile.gif


Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 01 25, 08:12)
Labas rytas smile.gif
O tu manai, kad tu neatsakinga? Kad tu nesugebetum?

As manau, kad atsakinga ir kad nesugebeciau 4u.gif
As pastoviai daug apie kitus galvoju ir stengiuosi, todel zinau, kad jei iamzinciau kazkieno svente uz pinigus ir nesigautu, mane labai grauztu sazine 4u.gif blush2.gif ir nervas imtu, nes zinau, kad labai nuliudinciau tuos zmones.
Na o siaip, va turime jau atrade Milda, ne viena mama nepasake,kad nepatiko nuotraukos, todel labai dziugu bigsmile.gif Kainos pas ja labai geros. Va mano drauge skambinosi she, del asmenines, tai ji pasake ,kad uz 10 nuotrauku ima 300. Na tai cia tikrai jau nedaugeliui ikandama manau 4u.gif

Na is kitos puses, as daznai tvarkau nuotraukas, pagrazindama zmogu, tvarkydama oda, koki makiaza padarydama, blaksienas priklijuodama, pakudindama. Realiai daznai fotografai taip netvarko, o atspindi realu vaizda, arba aptvarko maziau. O tai uzima daug laiko, na bet man taip patinka, tai kaip netyngiu daznai pazaidziu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lupos @ 2013 01 25, 13:43)


O as manau, kad tu sugebetum mirksiukas.gif ne visi zmones yra isrankus ir ne visiems patinka "islaizytos" nuotraukos. Tarkim mano vyras megsta naturaluma ir jam nepatinka kai ten retusuoja, pakeitineja akiu spalvas ir pan.. Tad ne visada reikia ir verta nuotrauka taip retusuoti, kad neatpazintum zmogaus. Aisku jei pageidauja uzsakovas tai kita kalba. Bet juk pries kiekviena svente uzsakovas susitinka su fotografu, pakalba ko noretu, ko nenoretu, ko tikisi ir pan... Parodai savo darbu pavyzdzius. Viska apsitari.
Tarkim Mildos nuotraukos yra naturalios, be jokiu ten grazinimu dideliu. O ir ji pati labai miela mergina. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(josvardasNikita @ 2013 01 24, 13:42)

Krilek saugok save ir mazyle  4u.gif  wub.gif ir savo vyrukus zinoma  smile.gif


Ačiū, Nikita, už rūpestį 4u.gif 4u.gif 4u.gif na reikai priapažinti, kad neesu iš tų kuri labai save saugo, net žinodama, kad siaučia virusai aš ir mano šeima ir toliau gyvename taip kaip iki šiol ir tikimės kad ligos mus aplenks biggrin.gif na kol kas visi sveiki ir tuo džiaugiuosi, vaiką vakar ir į lauką su rogutėmis tėtis vedė, tai grįžo visas laimingas raudonais žandais, o ir į baseiną ėjome g.gif nu žodžiu, tikriausiai, kol vaikas sveikas tai net nesusimastau, kad reiktų pasisaugoti... blush2.gif
visiems ligoniukams linkime greičiau pasveikti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O Linutui didžiausi sveikinimai gimtadienio proga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 01 25, 08:12)
Labas rytas smile.gif

Linutai, su gimtadieniu 4u.gif  4u.gif


Anitutui sveikatytes 4u.gif  Mums irgi buvo netoli jos, bet uzkirtom kelia vaistais, tai pavyko isvengti antibiotiku.



O jums daktare buvo nustacius del anginos?
Atsakyti
QUOTE(Lupos @ 2013 01 25, 14:40)
O jums daktare buvo nustacius del anginos?


Kai buvom nuvaziave antra karta, tai sake, kad jau netoli anginos... Bet mes gerem Umkalora ir tepiau dantenas dentinox. Nes buvo ir dantenos pakilnotos, o ir gerklytes skausma numalsina jis... Tai taip kokias 3 dienas pasigydem ir viskas, vaikas pasveiko smile.gif Tikiuosi ir jus greitai pasveiksit 4u.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Na mes jau senelius islydejom ir spejau pora min su vaiku nusnausti biggrin.gif dar su mano teciu varem akuma masinai nupirkti, tai mano mama su Matu visa valanda lauke prabuvo bigsmile.gif

Kas del to fotografavimo meno ir pinigu kalimo, tai mano nuomone, kad tikrai ne kiekvienam tas darbas schmoll.gif nes tikrai reikia tureti pasaukima, neuztenka gero fotiko ir jau atseit fotografuotojas. Leiskit mane i kursus, supirkit aparatura, bet nu nepadarysite is manes fotografes, neturiu nei meniskos sielos, nei kantrybes uztektu sedet paskui tvarkant tas fotkes, o kai pradesi belekaip daryti, tai tiek tu uzsakymu ir bebus ax.gif

Krilek, zinok ir man neina isiizoliuoti, nors ir epidemija, bet kai esam sveiki tai ieskom draugu ir pramogu biggrin.gif na i parde nenoriu tystis, kur visi kokie ciaudintys, kosintys ir dar bala zino kokie, bet siaip norisi padalyvauti cool.gif

Ligoniukams daug daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif kad greit pasveiktu!!!

Linutai, su tavo dienele, mamuk happybday.gif birthday.gif 000552.gif
Atsakyti
Labuka, skubam pasveikint Linuta su gimtadieniu thumbup.gif

Tai ka ir prie manes kazkas kabintis bando, kazkaip keistai diegliai galva varsto, nosi kazkaip persti ir maudzia, nors nei slogos, nei kosulio, nei tempos neturiu, bet jau uztai influcida ir curamed ryju ir tikiuosi nesusirgt doh.gif

Maniske jau antra naktis stugauja pries menuli, tai gal kad dar neissimiegojus, galva kaip maisu trenkta doh.gif

O man fotografu darbas labai atsakingas atrodo, nes tam ir samdai ji, kad uzfiksuotum savo nepakartojamus ir vienintelius gyvenimo momentus. Kas, jei s... suvelsi, kompensuotu zmogaus skausma neisivaizduoju ir cia joks atsiprasymas nepadetu. Be to tokiom kaip vetuvem, krikstynom ar kokiam jubiliejui zmones isleidzia daug pinigeliu ir jegu visiems pasiruosimams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dov: 25 sausio 2013 - 16:25
Su gimtadieniu, Linutai happybday.gif happybday.gif happybday.gif

Dov, kai dirbi tokioj vietoj, tai ir taip gerai laikaisi bigsmile.gif
Atsakyti