Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vasaros mamytės

Jeigu kaina proto ribose, as uz keksiukus bigsmile.gif O siaip paprastai padeklus kepejos turi, tik reikia juos grazinti veliau smile.gif

Tai manau pacias raides darysim kaip medalio spalva smile.gif
Atsakyti
jei kaina panasi, as irgi uz keksiukus smile.gif
Atsakyti
As uzklausus esu del keksiuku db (del saves), tai kai atsakys -pasakysiu. O tortu kainos pas ta imone, tai 36lt/kg - nu tu puostu,bet at as nenoriu Elzes gimtadieniui tos cukrines mases,tai dairaus kazko kito,o Tauragej tokia besiafisuojanti imone su foto,tik sita kiek radau wink.gif blush2.gif Kazkodel noriu tiketi,kad kaina turi buti mazesne,juk keksiukas,tai juk biskvitukas eilinis- lengvas,tik va tas papuosimas ant kiekvieno..na kai zinosim ats tai galesim spresti..as uzklausiau puostu keksiuku kg kainos, tai jei vienetais ten ivertinusi yra kaina- tai taip ir parasys. rolleyes.gif

Cia tos įmonės FB UAB "Sigitos kepiniai"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Centime: 29 gegužės 2013 - 14:32
Sveikutes. Tiek daug cia visko aptarinejat, kad net nezinau apie ka cia savo nuomone reiktu pareikst blink.gif As labia stipriai UZ keksiukus ir gal ne taip stipriai, bet pries cukraus mase. Del uzraso - manau, kad man patiks koks bebutu. Remeliu mes nenorim, nes nelabai turim kur juos pasideti, o I spinta ikisus laikyt gaila butu.
Atsakyti
oi kokie gražūs tie tortai ir keksiukai - man beje, tinka viskas, nes atrodo nerealiai ir tie, ir tie thumbup.gif
Centime, tai kaip aš supratau tai galima pas juos užsakyti viską ir pristatytų į kauną ar čia kaip???
tai kaip jau daugelis žinote, sekmadienį vakare pagaliau susilaukėme dukrytės: svoris 3707, ūgis 52 cm...sveika, graži, visa raudona, raudona wub.gif
Trumpai apie patį gimdymą: kadangi jokia gimdymo veikla nebuvo pas mane prasidėjusi tai sekmadieniui jau buvome susitarę su gydytoja kad atvažiuosiu bet kurio atveju ir skatins, taigi, truputį ir neramu buvo nes girdėjau kad su skatinamaisiais labiau skauda...12 valandą man pradėjo leisti vaistus; suleido epidūra, skatinamuosius..nieko nevyksta... g.gif tada leidžia nošpą nes kaklelis visai kietas...porą valandų beveik vėl nieko...matau gydytoja jau pati nustebusi..na bet nuo kokios 17 valandos pradėjo po truputį vertis, kaklelis minkštėti...19 valandą jau 6 cm..o 19.45 jau prasideda gimdymas trukęs 20 minučių..taigi, manau kad visai greitai smile.gif teko patirti ir truputį skausmo, bet manau kad jis yra juokingas palyginus su tuo, kurį patyrėte tos kurios gimdė be nuskausminamųjų, tačiau man, po Justuko šis gimdymas jau atrodė ilgesnis ir sunkesnis, bet vistiek manau gana nesunkus palyginus kaip būna;-) gulėjau paskui prie naujagimių skyriaus tai priežiūra tikrai negalėjau skųstis, ypač malonus naujagimių personalas...tikriausiai jeigu tektų tai ir trečią kartą gimdyti tai vėl važiuočiau į Mažylį;-) - aš ten jau kaip namie jaučiuosi biggrin.gif
taigi, prasideda man naujas gyvenimo etapas...va šnd grįžau namo ir pasijutau kaip iš dangaus nukritusi - visa pasimetusi, nežinau ko griebtis, kaip viską deliotis, kad abu vaikai būtų patenkinti doh.gif turės praeiti laiko, kol susideliosime dienotvarkę..
Atsakyti
Krilek- visu pirma, dar karteli sveikinimai ir linkejimai grizus namo wub.gif
Kai gime mazoji tavo tai iskart prisiminiau mudvieju laik apraleista parke ir net ilgu pasidare...db tu ir vel suksi ratus tame parke, tik jau busit 3yse...ech... wub.gif
Del tortuku- tai kiek supratau is komentaru prie tortu FB,kad jie gaminami Tauragej,bet pristato juos i Kauna, nes ten gal turi parde kokai prekiaujancia ju gaminiais. mirksiukas.gif
Eina sau,db tu busi mama, kuri mums paskosi,kaip reikia sureguliuoti viska, kad namuose butu bent siokia tokia tvarka..nes is brolienes mokyti snegaliu, didzioji dar labai nemyli mazosios ir visaip bando jai kenkti,nors mazajai jau greit metai... unsure.gif
As linkiu tau dideles kantrybes,nors tau jos ir netruksta,tu ir taip buvai puiki mama ir gebanti nestresuoti del nieku, priesingai nei as lotuliukas.gif
Atmeni..nu man dovanojai kepure sakydama- kad tau neprireiks,nes juk turi Justuka...kazin kur ta kepure pas mane padeta... biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Va del uzraso, kazkas dabar spalviskai panasiau bus smile.gif

Del keksiuku gal ir graziau, bet skoniu tortas skaniau, bet aisku ne tai svarbiausia. Kaip nuspres dauguma, taip ir bus gerai. Jei nuspresit, kad torto reikia, tai paklausiu del galimybes pigiau gaut, o kol kas tada palauksiu.

Krilek, tu sutverta motinystei thumbup.gif Viskas su laiku tikiu susireguliuos, svarbu, kad kaip visada aplink vien geros emocijos ir jokiu slogiu prisiminimu apie gimdymo negndas ir pan.
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif

QUOTE(DigiDam @ 2013 05 29, 14:01)
Ir svetaine rezervavau 2,5 valandos, o ne 2 mirksiukas.gif uzteks laiko ir paplepeti ir pazaisti ir pasifjavascript:emoticon(':D')otkinti 4u.gif

thumbup.gif

QUOTE(krilek @ 2013 05 29, 20:09)
taigi, prasideda man naujas gyvenimo etapas...

Sveikinu dar karteli wub.gif Smagu kai jau po visko 4u.gif , namuciuose smagiausia. Taip, viskas kitaip nuo siol pas jus, bet jus saunus teveliai, tad greitai isivaziuosit ir i nauja ritma, kitoki gyvenima mirksiukas.gif

Sis spalviskai mums irgi tiktu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Yra daug kur tu graziu keksiuku, tik reikia issirinkti is kur sakom ir kokiu norim bigsmile.gif Kad ir toj Bijoloj ziurejau, tai ten kainos 3-5lt/vnt. Kazin kaip mums labiau apsimoka imti uz kg kaina, ar vnt. Tik aisku skoniai gali skirtis, kitur gal kaip tortukai ten buna, o kitur kaip pyragelis g.gif
Atsakyti
Krilek, wub.gif wub.gif wub.gif ir tik vienas klausimelis biggrin.gif koki varda savo princesei isrinkote blush2.gif ? O as po truputi prie pusiaujo arteju smile.gif

2 -me GIMTADIENYJE NORI DALYVAUTI:
1. Matukas (DigiDam);
2. Juste (loorena);
3. Rugilė (rimma);
4. Gabija (*GUCCI*);
5. Justas (Krilek);
6. Elzė (Centime);
7. Greta (dov);
8. Emilija (Lapakrite);
9. Migle (She);
10. Anita (Lupos);
11. Nikoleta (K3ti);
12. Elzyte Nr2 (boguze)
13. Margarita (ekona) visai primirstos siam sarasiuke buvot ax.gif
!4. o jei ir Laurynui pavyktu sudalyvauti visai nemazai ten musu susirinks thumbup.gif o berniuku kol kas tikrai tik 2 bus doh.gif tikekimes bent 3 sudalyvaus mirksiukas.gif

paryskintos mamytes jau ir pradini inasa padare, laukiame ir kitu 4u.gif
Atsakyti
Krilek, dar karteli nuosirdziai sveikinu wub.gif wub.gif
Tikiu, kad tau dbr vel viskas nauja, o ir Justuko pamirsti negalima... Zodziu stiprybes ir kantrybes wub.gif
Atsakyti
Atsake del keksiuku, tai neapsimoka kai tokia kaina is Taurages tarabanintis ir tai bus eilinis keksiukas,kiek suprantu...vat jei Loorena sako,kad daro ir bijola kaip mini tortukus,tai jau geriau mini tortukai,nei eiliniai puosti keksiukai gal.."Reiketu uzsisakyti pries 2-3 savaites. Kaina su figurelemis - 5lt/vnt, paprastesni (su gelytem) - 3lt/vnt. "
Atsakyti