Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vasaros mamytės

na o cia pvz. kaip tas tortas is mini torciuku gali atrodyti ax.gif
user posted image user posted image
va ir NopiSnopi is ledu porcijyciu padaro net toki biggrin.gif didesniem kleckam.
user posted image
nopioSnopio torcikas

as pati ne nenutuokiu kur tokiu ieskoti, tai tik sakau, tarp kitko uzsiminau, kas sove i galva, pamascius apie torta ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lupos @ 2013 05 29, 08:10)
As tai noriu torto su cukraus mase. Nu gal as vienintele, bet man cukraus mase tai labai skani  lotuliukas.gif  Nes tada tortas atrodys graziau.
ne vienintele, as irgi mielai sutinku, kad tortas butu panasus i musu sages thumbup.gif ir spalviskai ir ornamentiskai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DigiDam: 29 gegužės 2013 - 08:27
QUOTE(Lupos @ 2013 05 29, 10:10)
As tai noriu torto su cukraus mase. Nu gal as vienintele, bet man cukraus mase tai labai skani  lotuliukas.gif  Nes tada tortas atrodys graziau.


Del grozio ir skonio, tai as irgi uz lotuliukas.gif Man ji nerealiai skani blush2.gif
Atsakyti
user posted image
o cia i tema su sagem, tik spalvos aisq pagal galutinai issirinktas sages ax.gif vieno auksto, ryskus ir su katiniukais kokiais smile.gif

user posted image
ir sitas linksmas visai
Papildyta:
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 05 29, 08:42)
Man ji nerealiai skani blush2.gif
na as del jos nealpstu, bet ir nespjaunu biggrin.gif o ko del grozio nepadarysi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DigiDam: 29 gegužės 2013 - 08:47
QUOTE(Centime @ 2013 05 28, 17:26)
Boguze- o tu tiesiog neduodi jai, ane...ne selze jau visko gavo,o saldainiu tai kasdien bilekiek... doh.gif


QUOTE(loorena @ 2013 05 28, 22:40)
Man ir idomu, ar jus neduodate ar ji visai nenori? Maniske taip mielai kerta saldainiukus, guminukus ir visa kita kas skanuuuuu  rolleyes.gif

neduodu grieztai ir visi aplinkiniai zino, kad net nebandytu duot biggrin.gif duodu sausainukus, pyragus, siaudelius, tokius miltinius smile.gif neseniai gavo Barni paragaut, bet nevalgo to kremo pati kazkaip. kai neragavus, tai jai ir nesinori. Sokolado, saldainio net palaizius nebuvo smile.gif sureli duodu be sokoladinio glaisto, na buna, kad kazkiek lieka, bet nedaug. Guminuka tik viena buvo paragavus ekologiska. As tokios nuomones,kad nereikia duot. ir tu visu rukytu, keptu gaminiu. Stengiuos kiek imanoma sveikiau. Aisku, visko buna, bet siaip bandom iskiepint kitoki poziuri smile.gif

QUOTE(DigiDam @ 2013 05 29, 10:23)
ne vienintele, as irgi mielai sutinku, kad tortas butu panasus i musu sages  thumbup.gif ir spalviskai ir ornamentiskai biggrin.gif

tai jei tortas bus panasus i sages, tai gal ir galima papuosimus daryt su oranzine spalva? turetu visai graziai dereti prie zalios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boguze @ 2013 05 29, 08:49)
neduodu grieztai ir visi aplinkiniai zino, kad net nebandytu duot biggrin.gif

Kaip as ta bandziau priversti daryti ir ka- uosviene vis tiek kiso pati,nors ir pykau ir MB liepiau prasyti ir su ja aiskintis...del tu saldainiu tai negaliu pakest uosviene skis air kisa, kone mieganciai idetu...prasau,kalbu,ka dviskas gana vieno,ne....ir zinok ziuri naglom akim man i akis ir kisa,o b elze irgi jau nagla,net cukru valgyt eme. Tik atvarom pas uosviene o ji bega i virtuve ir i cukrine doh.gif
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Cia kazkaip kepa Tauragej, bet veza ir i Kauna ir kitus miestus,kur turi parduotuves savo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Centime: 29 gegužės 2013 - 09:14
QUOTE(Centime @ 2013 05 29, 11:12)
Kaip as ta bandziau priversti daryti ir ka- uosviene vis tiek kiso pati,nors ir pykau ir MB liepiau prasyti ir su ja aiskintis...del tu saldainiu tai negaliu pakest uosviene skis air kisa, kone mieganciai idetu...prasau,kalbu,ka dviskas gana vieno,ne....ir zinok ziuri naglom akim man i akis ir kisa,o b elze irgi jau nagla,net cukru valgyt eme. Tik atvarom pas uosviene o ji bega i virtuve ir i cukrine  doh.gif

bet as nesuprantu tokiu zmoniu, juk mama zino kas vaikui geriausia. mano mama irgi bande duot, bet grieztai pasakiau tai neduoda. vaziuoja savaitgali apsipirkt jie visada, tai priveza meduoliu, sausainuku, grybuku, lazdeliu smile.gif vienos drauges vaikas (10m) turi alergija, bet mociutes vistiek duoda saldainiu, paskui ta vaika nesveikais spuogais, demem ismeta..ir ka? vistiek duoda, nesuprantu.. doh.gif
Papildyta:
Centime, kokie faini pyrageliai bigsmile.gif Su Minie ir Mickey Elzes gimtadieniui tiktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boguze @ 2013 05 29, 09:17)
bet as nesuprantu tokiu zmoniu, juk mama zino  kas vaikui geriausia. mano mama irgi bande duot, bet grieztai pasakiau tai neduoda. vaziuoja savaitgali apsipirkt jie visada, tai priveza meduoliu, sausainuku, grybuku, lazdeliu smile.gif vienos drauges vaikas (10m) turi alergija, bet mociutes vistiek duoda saldainiu, paskui ta vaika nesveikais spuogais, demem ismeta..ir ka? vistiek duoda, nesuprantu.. doh.gif
Papildyta:
Centime, kokie faini pyrageliai  bigsmile.gif  Su Minie ir Mickey Elzes gimtadieniui tiktu smile.gif

Tai vat zinok ir mano uosviene is tokios nesupratinguju ŠAIKOS. ir b jau vaikas zino,kas tie saldainiai, viska zino..pikta is tikro, bet jau po laiko. O jei dar alergija butu,tai jauciu bana deciau irvis vaiko nematytu mama nei uozviene jei taip darytu.

Tortu kaina pas ta UAB "Sigitos Kepiniai" 36lt/kg, tai jauciu panasiai ir keksiuku..o i kauna tikrai atveza, kiek atmenu...as irgi db ieskau ideju tortuku elzes gimtadieniui..o va tau pasidarai ekksiukus,bet kad ta mini butu uzdeta kaip plokstele, kai elzei duodi valgyt, ta cukrine plokstele nuimi ir va- sveikai vaikas gauna bigsmile.gif
Atsakyti
na tai merginos, tada daykim uzrasa oranzini, kaip medaliuku, o fono spalva paliekam kokia? kaip palapines??? ar sviesia oranzine?
ar neuzdavinet klausimu ir padaryt pagal save biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimma: 29 gegužės 2013 - 12:11
QUOTE(rimma @ 2013 05 29, 14:09)
na tai merginos, tada daykim uzrasa oranzini, kaip medaliuku, o fono spalva paliekam kokia? kaip palapines??? ar sviesia oranzine?
ar neuzdavinet klausimu ir padaryt pagal save  biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image


Daryk paga save, juk matai kaip graziai atrodys, kaip deres smile.gif Nes man tai bus grazu kokia bepadarysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimma @ 2013 05 29, 14:09)
na tai merginos, tada daykim uzrasa oranzini, kaip medaliuku, o fono spalva paliekam kokia? kaip palapines??? ar sviesia oranzine?
ar neuzdavinet klausimu ir padaryt pagal save  biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

as manau,kad oranzines spalvos reikia. visa kita daryk pagal save wink.gif
Atsakyti
oij kokiu cia groziu pridejot! nors tie su taiz beze tesla aplipintais torciukais atrodo graziai, bet man nenaturaliai, kaip kokie plastmasiniai atrodo lotuliukas.gif

ka man daryt, kad nezinau kaip bus su mano darbu? sad.gif noriu ir as i gimtadieni. ar priimtumet, jei ir suzinociau po poros savaiteliu, kad iseis suderinti man viska? Mums ten ir torciukai nesvarbu, va norim tik segtukelio (uz si galiu sumoketi, jei ir nedalyvauciau, ir dar jei galima tokio noreciau mergaitisko su skaiciuku 3)
QUOTE(Boguze @ 2013 05 29, 08:49)
neduodu grieztai ir visi aplinkiniai zino, kad net nebandytu duot

kazkaip ir pas mus taip. nors vaika tik mes patys ziurim, gal koki karta i menesi anyta atvaziuoja, tai ji pas mus saldainiu neduoda, nes tokiu net ir neturim, bet ir sveika supratima turi, kad spes dar visko prisivalgyt.
aij, senai cia buvo, kai vaiki palikus buvau pas savo motina, tai atvaziavo mano sesuo, tai maitino savo suneli 4 men jaunesni nei laurynas blynelius su saldintu kondensuotu pienu. tai prisere ir lauri tuo paciu geriu doh.gif
siaip siek tiek duodu saldintos argatos, kartai pyragli, ar siek tiek torciuko, ledus labai megsta laizyti ir dar miau varskyte.

nu bet siaip baisiai nevalgus vaikas, nezinau nei ka daryt jam valgyt sad.gif gal kokiu stebuklingu receptuku zinot?

ir kaip krilek sekasi? turi jau lelyte? smile.gif
Atsakyti
Centime, man tai tiek keksiukai fainuciai tokie wub.gif Sakai Tauragej kepa g.gif ? Reiktu pasiklausti, kada veliausiai galima padaryti uzsakyma. Kiek kainuotu koki 15 keksiuku, jei 12 vaikuciu, as sakyciau koki 15 su rezerviuku zsakyti. Tada paprasyti NopiSnopi to padeklo kur ledus sudeje, kad paskolintu. Manau super atrodytu. Jei kaina butu panasi i vieno auksto torto ax.gif tad kiekvienas turetu savo torciuka su 2 zvakutem, nu man tai nerealiai butu bigsmile.gif

Kaip kitos g.gif ? Normalaus torto noretu, ar is keksiuku? Ir svetaine rezervavau 2,5 valandos, o ne 2 mirksiukas.gif uzteks laiko ir paplepeti ir pazaisti ir pasifotkinti 4u.gif
Atsakyti