Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vasaros mamytės


MUMS 2 METAI:
1. rimma
2.

MUMS JAU 2:
1. boguze
2.
3.

MUMS 2 METUKAI:
1.DigiDam
2.Lupos
3.

MUMS 2-EJI:
1. Centime
2. dov
3.loorena
4.

O del torto jei visai be to cukraus mases, tai negrazus bus cool.gif Kazkiek jo reikia, man rodos g.gif
Kas norit, kas galit isrinkit jums patinkanti torto pvz ir imeskit i musu pastuka wink.gif Kazka manau tada issirinksim g.gif
Atsakyti
QUOTE(loorena @ 2013 05 27, 21:57)
O del torto jei visai be to cukraus mases, tai negrazus bus  cool.gif Kazkiek jo reikia, man rodos  g.gif
Kas norit, kas galit isrinkit jums patinkanti torto pvz ir imeskit i musu pastuka wink.gif Kazka manau tada issirinksim  g.gif
as dar pagalvojau, kad visai butu fainai jei tortas butu toks keliu aukstupadektas su daug mazu torciuku/keksiuku, nes tada ant 12, kiek bus vaikuciu pidetume po 2 zvakutes, kurias paskui kiekvienas pries objektyva galetu bandyti uzpusti wub.gif bet aisku, tai gali daug kainuoti, o tos mases nekazi kiek iseiti ax.gif cia tik mano pasvaigimas rolleyes.gif tik norejau pasidalinti blush2.gif
Atsakyti
Cia nereiktu taip isijausti, nes per tas dvi valandas paskui turesim pagal grafika viska fotografuoti ir kita veikla sekti, tai jokio zavesio neliks, o tik mintys, kad viska spetume. Beje musu tik 12 bus, tai penkiu kilu torto nepirksi, uzteks ir kokios poros, o toki torta padarytu vieno auksto tik puosyba parinkt reiktu. Dar nepaklausiau del torto, nenoriu telefonu prasyt, tai reikia pas vyro tevus kada nuvaziuot. As sutinku su Lorena, kad be cukraus mases graziai nepapuos, bent jau man negrazu buna, o cia aisku skonio reikalas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dov @ 2013 05 27, 23:52)
Dar nepaklausiau del torto, nenoriu telefonu prasyt, tai reikia pas vyro tevus kada nuvaziuot.

Sveikutes mirksiukas.gif
Kaip keista cia vis kazka rasyti lotuliukas.gif
Dov, jei nepatogu tai ir neklausk del to torto, tiek to- uzsisakysim is bele kur irnesakyk.gif
Atsakyti
Paklausiu, juk nieks i galva uz tai neduos ir beje jau mes labai seniai prasem tu tortu pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DigiDam @ 2013 05 27, 23:24)
as dar pagalvojau, kad visai butu fainai jei tortas butu toks keliu aukstupadektas su daug mazu torciuku/keksiuku

Grazi ideja, vienose vestuves tokie buvo, o jau ju skonis koks buvo mmmmmm essen.gif
Atsakyti
tortas be tos cukraus mases butu sveikesnis, bet aisku, ne toks grazus smile.gif ta mase sudaro dideli svori.is kt puses, jos galima nevalgyt smile.gif
mano mama kepa paprasta bet lb skanu biskvitini torta, pertepa plaktos grietines kremu. galeciau uzklaust, ar sutiktu padaryt. tik aisku nebutu jis didelis.. man asmeniskai naminiai tortai labiau patinka, zinai, ka idedi.. ir skanesni. mano vaikas nevalgo saldumynu tai as cia savo nuomone pasakiau smile.gif
Atsakyti
Tai vat kad ta cukraus mase sunki,bet tik su ja gaunas graziai papuosti. O tie keksiukai su cukraus mases puosyba jauciu- net pigiau nei tortas, nzn, tiksliai, bet kazkaip atrodo.
Boguze- o tu tiesiog neduodi jai, ane...ne selze jau visko gavo,o saldainiu tai kasdien bilekiek... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2013 05 28, 15:26)
O tie keksiukai su cukraus mases puosyba jauciu- net pigiau nei tortas, nzn, tiksliai, bet kazkaip atrodo.
Boguze- o tu tiesiog neduodi jai, ane...ne selze jau visko gavo,o saldainiu tai kasdien bilekiek... doh.gif

na su keksiukais vaizdelis butu labai jau grazus bigsmile.gif

maniske irhi saldainiu maniake pasidare, bet kai neperku ir nereikia biggrin.gif zodziu, mamukas dabar valgo arba pasislepes arba neperka biggrin.gif

Dar galvoju, gal uzrasa daryt MUMS JAU 2-EJI? Na cia kiek zmoniu, tiek nuomoniu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Boguze @ 2013 05 28, 14:55)
mano mama kepa paprasta bet lb skanu biskvitini torta, pertepa plaktos grietines kremu. galeciau uzklaust, ar sutiktu padaryt.

Isivaizduoju kad skanus tortukas butu thumbup.gif
Bet mums turbut visos sutiks kad jis turi buti ir grazutis blush2.gif Tikiuos siemet turesim laaaabai graziu foto wub.gif
Zinot kaip buna, sakom pigiai ir paprastai darom, o kai pradedam organizuoti, tada jau norisi ir skonio ir grozio ir kokybes ir t,t lotuliukas.gif

QUOTE(Centime @ 2013 05 28, 16:26)
Boguze- o tu tiesiog neduodi jai, ane...ne selze jau visko gavo,o saldainiu tai kasdien bilekiek... doh.gif

Man ir idomu, ar jus neduodate ar ji visai nenori? Maniske taip mielai kerta saldainiukus, guminukus ir visa kita kas skanuuuuu rolleyes.gif

QUOTE(rimma @ 2013 05 28, 17:24)
Dar galvoju, gal uzrasa daryt MUMS JAU 2-EJI? Na cia kiek zmoniu, tiek nuomoniu  doh.gif

Siandien ten buvom, tai ta palapine tikrai kokiu geru 2m, o gal ir net 3m. Tad galim ir ilgesni uzrasa daryt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimma @ 2013 05 28, 16:24)
Dar galvoju, gal uzrasa daryt MUMS JAU 2-EJI? Na cia kiek zmoniu, tiek nuomoniu  doh.gif
drinks_cheers.gif as uz si varianta 4u.gif
taig dar karta del sventos ramybes biggrin.gif
MUMS JAU 2-EJI
1. DigiDam
2.rimma
3.


QUOTE(loorena @ 2013 05 28, 20:40)
Man ir idomu, ar jus neduodate ar ji visai nenori? Maniske taip mielai kerta saldainiukus, guminukus ir visa kita kas skanuuuuu  rolleyes.gif
o maniskis mielai kerta, sokolada, sausainius, pyragus ar sokoladinius saldainius biggrin.gif o va jokiu zefyriuku, guminuku ir kitu velnisku cheminuku neikisi jam schmoll.gif thumbup.gif pati matei, kaip nuo ledu bandziau duoti kazka ax.gif
Atsakyti
As tai noriu torto su cukraus mase. Nu gal as vienintele, bet man cukraus mase tai labai skani lotuliukas.gif Nes tada tortas atrodys graziau.
Atsakyti