Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vasaros mamytės


2 -me GIMTADIENYJE NORI DALYVAUTI:
1. Matukas (DigiDam);
2. Juste (loorena);
3. Rugilė (rimma);
4. Gabija (*GUCCI*);
5. Justas (Krilek);
6. Elzė (Centime);
7. Greta (dov);
8. Emilija (Lapakrite);
9.

Na va koks jau netrumpas dalyviu saraselis thumbup.gif bet dar ne visi susiregistravo ax.gif ax.gif laukiam laukiam bigsmile.gif

Beje kaip ir pernai, taip ir siemet planuojame susirinkti didziaja dali pinigeliu. Nutarem rinkti po 40Lt iki geguzes pabaigos. Nes Fotografei reikes 200Lt, Vaiku studija 150Lt., Vel uzsakinesim koki grazu torta ir planuojam dovaneles maziukam kokias tai. O dar ir uzkandziu noresis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krilek @ 2013 05 14, 13:51)
na mano mažylė vis dar savo vietoje - vartosi, duodasi, bet lysti dar nelenda biggrin.gif  taigi, esu laukime....gydytoja norėtų kad jau savaitgalį pagimdyčiau, o ką galvoja pati mažylė tai tik ji viena ir žino biggrin.gif





Greito ir dziugaus susitikimo su savaja Princese wub.gif
Mano drauge jau ka tik pasigimde savaja, 2 savaitemis anksciau, nei planuota. wub.gif
Papildyta:
QUOTE(DigiDam @ 2013 05 15, 07:02)
. Nes Fotografei reikes 200Lt,


Su fotografe galima susitarti ir ant 150lt, bet uz Kaledini mokejome 200. Tai taip manau ir reikia skaiciuoti.
Atsakyti

2 -me GIMTADIENYJE NORI DALYVAUTI:
1. Matukas (DigiDam);
2. Juste (loorena);
3. Rugilė (rimma);
4. Gabija (*GUCCI*);
5. Justas (Krilek);
6. Elzė (Centime);
7. Greta (dov);
8. Emilija (Lapakrite);
9.

[/quote]
Labai jau cia musu mazai, kur kiti vaikuciai???? blink.gif Norim jau kazka derintis,ziuretis,skaiciuotis, prasom registruotis mirksiukas.gif
Papildyta:
Elzyte nr2;
Simas
Anita,
Nikoleta,
Margarita,
Lukas,
Laurynas,
Taja,
Gintare?
Kur jus??????????????? gal nieko nepamirsau g.gif
Atsakyti

2 -me GIMTADIENYJE NORI DALYVAUTI:
1. Matukas (DigiDam);
2. Juste (loorena);
3. Rugilė (rimma);
4. Gabija (*GUCCI*);
5. Justas (Krilek);
6. Elzė (Centime);
7. Greta (dov);
8. Emilija (Lapakrite);
9. Migle (She)
10.

Labai jau cia musu mazai, kur kiti vaikuciai???? blink.gif Norim jau kazka derintis,ziuretis,skaiciuotis, prasom registruotis mirksiukas.gif
Papildyta:
Elzyte nr2;
Simas
Anita,
Nikoleta,
Margarita,
Lukas,
Laurynas,
Taja,
Gintare
Kur jus??????????????? gal nieko nepamirsau g.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Taigi kol kas nutarta kad pinigelius renku as, siulau kita savaite susitikti tame prismos kambaryje, kuriame ir vyks svente ir kas nores gales pinigelius grynais perduoti. O kam neiseina, tada pavedimu man tegu daro. Parasykit man az, as atsiusiu savo duomenis. Nes ir avansa ten reikia palikti. NopiSnopi studijoje svenciant gimtadieni, jei maista imi ne is ju tada reikia susimoketi 30 Lt mokesti. Mes pamastem, kad uz tuos pinigelius galime is ju picos mamytem uzsakyti, gal kai kurie vaikuciai irgi paragaus. Na ir papildomai uogyciu ir sausainiuku kokiu gal jau leis be mokescio atsinesti. Siemet teks apsieiti be sampano manau. Bet ten tokios skanios kavytes. Tai gal kaip nors biggrin.gif
Tiek del sventimo vietos mirksiukas.gif

Labai prasome, nebukite abejingos ir komantuokite. Nes kol kas atrodo, kad nlb kam idomi 2 gimtadienio svente verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(DigiDam @ 2013 05 17, 09:15)

Taigi kol kas nutarta kad pinigelius renku as, siulau kita savaite susitikti tame prismos kambaryje, kuriame ir vyks svente ir kas nores gales pinigelius grynais perduoti. O kam neiseina, tada pavedimu man tegu daro. Parasykit man az, as atsiusiu savo duomenis. Nes ir avansa ten reikia palikti. NopiSnopi studijoje svenciant gimtadieni, jei maista imi ne is ju tada reikia susimoketi 30 Lt mokesti. Mes pamastem, kad uz tuos pinigelius galime is ju picos mamytem uzsakyti, gal kai kurie vaikuciai irgi paragaus. Na ir papildomai uogyciu ir sausainiuku kokiu gal jau leis be mokescio atsinesti. Siemet teks apsieiti be sampano manau. Bet ten tokios skanios kavytes. Tai gal kaip nors biggrin.gif
Tiek del sventimo vietos mirksiukas.gif



aš tai manau kad jie tikrai leis atsinešti kažką savo ir be mokesčio, gi mato kad esame pastovūs jų lankytojai, nejaugi jau išdrįs paprašyti mokesčio biggrin.gif
kadangi nelabai galėsiu prisidėti prie renginio organizavimo tai tikrai palaikysiu viską ką kas sugalvos blush2.gif o tiesą pasakius ir galva visiškai tuščia, atrodo visos mintys ir idėjos liko kažkur...o galvoje viena mintis - gimdymas ir mažylė...todėl merginos, sorry, kad neprisidėsiu...o avansą galiu pervesti kad ir dabar....
DigiDam užsiminei apie šampaną, tai pagalvojau, kad labai labai jo dabar norėčiau biggrin.gif biggrin.gif nes jau pamiršau jo skonį biggrin.gif ir ne tik šampano bet viso alkoholio biggrin.gif
Atsakyti

1. Matukas (DigiDam);
2. Juste (loorena);
3. Rugilė (rimma);
4. Gabija (*GUCCI*);
5. Justas (Krilek);
6. Elzė (Centime);
7. Greta (dov);
8. Emilija (Lapakrite);
9. Migle (She)
10. Anita (lupos)
Atsakyti
Visos kas planuojame dalyvauti GIMSIUKE atsiuskite i bendra pasta savo vaikuciu 3 nuotraukas 4u.gif 1- GIMUSIO; 2-VIENU METUKU; 3-DVIEJU METUKU; Taip pat parasykite Vaiko gimimo data ir laika, bei jo ugi, svori kaiekvienu laikotarpiu smile.gif bandysim padaryti girlianda, ar koki tai traukinuka wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DigiDam: 18 gegužės 2013 - 19:15
2 -me GIMTADIENYJE NORI DALYVAUTI:
1. Matukas (DigiDam);
2. Juste (loorena);
3. Rugilė (rimma);
4. Gabija (*GUCCI*);
5. Justas (Krilek);
6. Elzė (Centime);
7. Greta (dov);
8. Emilija (Lapakrite);
9. Migle (She);
10. Anita (Lupos);
11.

Taigi jau gauti pirmieji gimtadienio dalyviu pinigeliai thumbup.gif
Krilek ir Lupos, Jusu pavedimus jau matau savo saskaitoje 4u.gif
Atsakyti
Taigi jau gauti pirmieji gimtadienio dalyviu pinigeliai thumbup.gif
Krilek ir Lupos, Jusu pavedimus jau matau savo saskaitoje 4u.gif
Db jau matau ir Dovpavedima thumbup.gif kadangi is kito banko, veliau truputi atejo ax.gif DigiDam inasa irgi galime uzskaityti jau biggrin.gif uz zaidimu kambary jau kaip ir susirinkom cool.gif
Atsakyti
QUOTE(DigiDam @ 2013 05 20, 10:39)
Taigi jau gauti pirmieji gimtadienio dalyviu pinigeliai thumbup.gif
Krilek ir Lupos, Jusu pavedimus jau matau savo saskaitoje  4u.gif
Db jau matau ir Dovpavedima thumbup.gif kadangi is kito banko, veliau truputi atejo ax.gif DigiDam inasa irgi galime uzskaityti jau biggrin.gif uz zaidimu kambary jau kaip ir susirinkom cool.gif


na va, pradžia jau yra thumbup.gif reiškia balius tikrai bus biggrin.gif
nu ir karštis šiandiena - sėdžiu visa po prakaitu, naktį irgi karšta, nors namie visi langai atviri...tai ir galvoju, ar čia tik man taip dėl neštumo, ar čia visiems tas pats g.gif
buvau šnd pas draugę, pripylėme baseiną vaikams, bet maniškis visai nebuvo sužavėtas šia mintim g.gif nors va pernai niekaip neišlysdavo iš baseino... g.gif
Atsakyti
Siemet nutarem vaikucius papuosti sagemes su MAN 2 vietoj bendro rubelio, kol kas turim du variantus, vienas is modelino, arba kaip suprantu blekinukas toks. Reiktu, kad prabalsuotumete, kad zinoti, kokio dauguma noretu mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Atsiprasau, kad neisejo apversti tu oranzinu is modelino doh.gif jie butu apie 3cm skersmes, o tas blekinukas tai 5,5cm skersmens. Jei konkreciai sie modelino medaliukai, tai gali buti uzrasas ir kitokiu spalvyciu. Kainos lb panasios (oranziniai butu 5Lt o zali 6Lt)
Taigi balsuojame:

uz is modelino:
1.DigiDam;
2.

uz blekinukus:
1.

Krilek, musu seimai siuo metu irgi belekaip karsta karsta.gif nesijausk vienisa mirksiukas.gif
Atsakyti