Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vasaros mamytės

kokias ismieras jau nesioja vyrukai?
mes jau 23 ir jau tik ciut ciut, vasariniu ieskosiu jau 24 basuciu blink.gif Musu puseseryte lygiai metukais vyresne tai tik dabar perina i 24 ismiera. Tai dabar juokemes, kad ne vyresne pusseryte perleises drabuzelius ir batus, o mes tuoj perleisim savo lotuliukas.gif Tik gaila, kad va lytis nesutampa.. pradzioj dar nekreipiau demesio kad ten su kokia gelyte biski koks sliauztas ar riuzavas bodis, o dabar gi neregsiu su suknelem lotuliukas.gif

ei, o kas perkat internetu, ar pacios perkat, ar per kazkoki tarpininkga, girdejau kad kazkaip siuntimas pigiau iseina, jei ten sudaromas kazkoks kiekis.. nu heelp, mamkos, nezinau ka tuoj darysiu, po labdarynus reikia kuistis ir gerai kuistis, laiko neturiu, ni vaika palikti... o noriu/reikia kazka grazaus tureti unsure.gif
Atsakyti
Balandzio 4 diena arba balandzio 5 diena planuojamas Velykinis susitikimas. Laikas 16 val. Vieta Jonavos g. Prismoje (jei nebus uzdaro laiko jame).Parasykite nuomone apie atvykima tos, kieno nezinau smile.gif
Galvoju reiktu visoms atsinesti kiausini paridenti ir savus fotikus, kas nores nuotraukyciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lupos @ 2013 03 28, 12:39)
Balandzio 4 diena arba balandzio 5 diena planuojamas Velykinis susitikimas. Laikas 16 val. Vieta Jonavos g. Prismoje (jei nebus uzdaro laiko jame).Parasykite nuomone apie atvykima tos, kieno nezinau smile.gif
Galvoju reiktu visoms atsinesti kiausini paridenti ir savus fotikus, kas nores nuotraukyciu  4u.gif


aš būsiu;-) tik va vakar vakare prisiminiau kad mums penktadienį 18 valandą baseinas, bet manau kad 1,5 valandos mums pilnai užteks, taigi jokių problemų - vaikas turės daug pramogų tą dieną biggrin.gif
merginos, priminkite man ar reikia (ir rekomenduojama) lyginti kūdikių drabužėlius ar ne??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(krilek @ 2013 03 29, 12:06)
aš būsiu;-) tik va vakar vakare prisiminiau kad mums penktadienį 18 valandą baseinas, bet manau kad 1,5 valandos mums pilnai užteks, taigi jokių problemų - vaikas turės daug pramogų tą dieną biggrin.gif
merginos, priminkite man ar reikia (ir rekomenduojama) lyginti kūdikių drabužėlius ar ne??? g.gif


Tai galtikrai i ketvirtadieni nukelti, va ir Dov penktadieni negali. Man ketvirtadieni ir geriau, nes puske is Belgijos atskrenda.
Atsakyti
QUOTE(krilek @ 2013 03 29, 13:06)
merginos, priminkite man ar reikia (ir rekomenduojama) lyginti kūdikių drabužėlius ar ne??? g.gif


As po siai dienai lyginu blush2.gif Nu man kazkaip i svaru, lygu ir grazu rubeli maloniau vaika rengti ir jai kokie nelygumai susiguleje niekur nespaudzia. Sakysit, kad neturiu ka veikt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dov @ 2013 03 29, 20:40)
As po siai dienai lyginu blush2.gif  Nu man kazkaip i svaru, lygu ir grazu rubeli maloniau vaika rengti ir jai kokie nelygumai susiguleje niekur nespaudzia. Sakysit, kad neturiu ka veikt doh.gif


aš tai irgi lyginu, bent jau viršutinius rūbelius, apatinių, kurie liečiasi su kūnu tai stengiuosi nelyginti.... bet va kažką pamenu dėl tų mažų kūdikių drabužėlių lyginimo..tik nepamenu ar rekomenduojama lyginti ar kaip tik nerekomenduojama nes tipo nuo lygintuvo elektrinasi ar kažkas panašaus g.gif nu žodžiu.... jeigu kas žinote tiksliai tai parašykite, nes jau nieko nebepemenu biggrin.gif
Atsakyti
Kudikiams rekomenduoja lyginti, kol bambute uzgyja, taip sterilizuojami rubai bent siek tiek.
Atsakyti
QUOTE(dov @ 2013 03 30, 10:20)
Kudikiams rekomenduoja lyginti, kol bambute uzgyja, taip sterilizuojami rubai bent siek tiek.

taip drinks_cheers.gif

as irgi dabar nelyginu apatiniu rubeliu blush2.gif nors kartais retai lyginu, kai ruosiames pas daktarus lotuliukas.gif o ir nesiojam vilnos bodziukus, kuriu ir nereik lyginti thumbup.gif

oij kaip gaila, kad ir si karta neiseis sudalyvauti sventiniam susitikime. verysad.gif Laurynas senai pasiilges savo bendraamziu draugeliu... verysad.gif
Atsakyti
Labuka, su Sv. Velykom- Kaledom lotuliukas.gif doh.gif ***** orelis g.gif

O as pagaliau namuose turiu interneta thumbup.gif
Atsakyti
Su Velykom! 4u.gif
papokstavo motule gamta, kaip tik parinko tinkamiausia data balandzio 1-osios proga lotuliukas.gif
Atsakyti
Krilek , Su Gimtadieniu happybday.gif happybday.gif happybday.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Tema baigia visai numirti unsure.gif

Vakar mano vaikis kaip trenkesi veidu i taburete, tai is nosies kraujas begt pradejo doh.gif bego per kambari, paslydo ant zurnalo ir kaip dejo, pagrinde nukentejo "usu zona", visa patinus, nubrozdinta, tai matyt is apacios nosyte susitrenke, del to ir bego tas kraujas. Siurpoka buvo tuo metu, bet dziaugiuosi, kad neluzo kokia nosyte, ar dantukai nepatrumpejo rolleyes.gif iskart puoliau ziureti.
Atsakyti