Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vasaros mamytės

QUOTE(Linutas @ 2013 03 20, 19:30)
Siandiein neisikentus nuejom pas gyd pasikonsultuoti del maziaus kalbos.

O kas tau jo kalboje nepatinka ar nerima kelia,kad norejai konsultuotis ar pamokeliu gaut? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2013 03 20, 19:30)
sveikutes,
teisingai Lupos sako, tikrai reik atsargiai rinktis ciuzinuka, kokosiniai glai buti klijuojami su ale netoksiskais klijais. bet kas patikrins kokie tie dazai. be to pasakysiu dar viena didieli minusa, kad tie plauseliai atsisluosniuoja ir pralenda pro uzvalkala, paklodele ir duria vaikuciui. As rinkciausiai kombinuota spyruoklini vartoma su minkstesne puse. nu mano svajone buvo dormeo ciuzinukas, bet jis 300 lt kainavo, tai biski susilaikiau...

Siandiein neisikentus nuejom pas gyd pasikonsultuoti del maziaus kalbos.

musu kokosinis, tai man jis irgi nepatinka. jau vien kietumas nenormalus, daugiau nepirkciau tokio rolleyes.gif

manau, kad per anksti dar konsultacijom pas logopedus g.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

O man iskilo klausimas, kiek dar vaikuciu neturi iltiniu dantuku, nes Matukas vis be ju blink.gif
1. Matas
Atsakyti

O man iskilo klausimas, kiek dar vaikuciu neturi iltiniu dantuku, nes Matukas vis be ju blink.gif
1. Matas
2. Lukas
Atsakyti
Sveikos ;-)
Turiu porą klausimų;-) gal kas turite nebrangiai parduoti (ar paskolinti) vaikišką raciją?? ir dar gal kas turite netyčia tokį rūbelį neparduotą: peliuko medžiagos kombinezoniuką naujagimiui (geriau mergaitiškų spalvų biggrin.gif ), na man reikia pradžiai, pirmiems menesiams.. mielai nupirkčiau;-)
Atsakyti
QUOTE(krilek @ 2013 03 24, 20:39)
Sveikos ;-)
Turiu porą klausimų;-) gal kas turite nebrangiai parduoti (ar paskolinti) vaikišką raciją?? ir dar gal kas turite netyčia tokį rūbelį neparduotą: peliuko medžiagos kombinezoniuką naujagimiui (geriau mergaitiškų spalvų biggrin.gif ), na man reikia pradžiai, pirmiems menesiams.. mielai nupirkčiau;-)


Eh, kokie malonus rupesteliai wub.gif As tau patarciau balandzio 14 diena nulekti i Mamyciu turgeli Megoje. Ten manau tikrai kazka rasi savo mazylei. O ir pasidereti galima, jei kainyte didoka. Ten naujagimiam ipatingai didelis pasirinkimas. Va jau Gabytes amziaus rubeliu sunkiau rasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 03 25, 10:10)
Eh, kokie malonus rupesteliai wub.gif As tau patarciau balandzio 14 diena nulekti i Mamyciu turgeli Megoje. Ten manau tikrai kazka rasi savo mazylei. O ir pasidereti galima, jei kainyte didoka. Ten naujagimiam ipatingai didelis pasirinkimas. Va jau Gabytes amziaus rubeliu sunkiau rasti smile.gif


gera mintis thumbup.gif na kad tik nepamirščiau ax.gif
pasižiūrėjau į neštumo liniuotę apačioje ir net pati nestebau, kiek man mažai jau beliko bigsmile.gif blink.gif kaip ir pirmą kartą taip ir šį - lečiausiai laikas eina pradžioje, o nuo 20-os savaitės net nepastebėjau kaip praėjo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krilek: 25 kovo 2013 - 13:53
QUOTE(DigiDam @ 2013 03 24, 13:49)
Labas  4u.gif

O man iskilo klausimas, kiek dar vaikuciu neturi iltiniu dantuku, nes Matukas vis be ju blink.gif
1. Matas

Labas,

mum 1 iltinukas pries 2sav prasikale, dabar antras baltuoja. Kai Rugilei dantukai veluoja nuo pradziu, tai as net nesusimastau, kada turi dykt. Man rodo iltys iki 2metu kazkur.

Krilek, Monika gerai sako, vaziuok i turgeli, nes anakart tai labai didelis kudikiam pasirinkimas buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimma @ 2013 03 25, 19:13)
Labas,

mum 1 iltinukas pries 2sav prasikale, dabar antras baltuoja. Kai Rugilei dantukai veluoja nuo pradziu, tai as net nesusimastau, kada turi dykt. Man rodo iltys iki 2metu kazkur.

Krilek, Monika gerai sako, vaziuok i turgeli, nes anakart tai labai didelis kudikiam pasirinkimas buvo  smile.gif


na mums ir iltiniai, ir pirmieji krūminiai jau buvo sudygę spalio menesį, tai jau net ir pamiršau apie šiuos "džiaugsmus" biggrin.gif dabar jau (ne) laukiu antrųjų krūminių dantų, spėju lengvai jie nedygs kaip ir pirmieji krūminukai g.gif
Rimma, tu man primink apie tą mamyčių turgelį, tu juk ten vistiek prekiauji tai tikrai atsiminsi, o man... su mano atmintimi tai jau sunkiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ignasser @ 2013 03 24, 17:57)
O man iskilo klausimas, kiek dar vaikuciu neturi iltiniu dantuku, nes Matukas vis be ju blink.gif
1. Matas
2. Lukas

mes irgi tik nesenai virsutinius kruminukus uzsiauginom,
iltiniu dar nei uzuomazgos nematyt cool.gif

buvom mes tam manyciu turgelyje, tikrai nieko nera tokio amziaus vaikiukams ir dar ypac berniukams verysad.gif

krilek,
kazka naujagimiams turiu, reiks paziureti.
as beje ir auginausi daugiausiasu riuzavais drabuzeliais blush2.gif nes turejau giminaites dukrytes drabezelius. jau kazka grzarinau atgal, kazka isdalinau kt zmonems.. nu tu drabuzeliu buvo tieeek daug, kad nei spejom uzsideti, nei prisimenu ka turejau lotuliukas.gif galejau is karto tris vaikus aprengti lotuliukas.gif

o ka dabar daro berniuku mamytes is kur perkat drabuzelius? rolleyes.gif
Atsakyti
As tai viska perku is uzsienio: Asda, Tesco, HM, Sport direct, Laredoute, Gap, Verboutet, o ziemai Columbia is Amerikos. Nepalyginamos kainos su Lietuva. Moki kaip kokiam skuduryne, o gauni nauja ir kokybiska daikta.
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2013 03 26, 09:18)
krilek,
kazka naujagimiams turiu, reiks paziureti.
o ka dabar daro berniuku mamytes is kur perkat drabuzelius? rolleyes.gif


na jeigu ką rasi dar mergaitiško tai sakyk;-))
aš tai turiu daug rūbelių likusių po pusbrolių, dar atiduoda kaimynė, o jeigu jau perku tai iš Carters, skudurynų, gauname dovanų...arba iš interneto, kur mamos pardavinėja www.sunelis.lt ir pan......aaaa, ir dar justuko teta iš anglijos atveža, taigi patys perkame tik ypatingais atvejais ir labai retai todėl tikrai nedaug pinigėlių tam išleidžiame;-) tik batukus dažniau tenka pirkti, va dabar parsisiunčiau iš www.bartek.pl basutes vasarai, iš vienos mamytės nupirkau demasezoninius batukus 2 vnt (už 15 ir 20 Lt)...tai pakaks iki žiemos tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krilek: 26 kovo 2013 - 13:26