Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vasaros mamytės

Man po Palangos si sezona, reikes pradeti galvoti apie vezimuko 3in1 pardavima g.gif Nu uz kokia 400 jauciu paims kazkas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(krilek @ 2013 03 12, 11:54)
man irgi reikia tokios kedutės, nuo 0 iki 6 menesių g.gif nes mano vežimas 2 in 1...

Nu fainas tas vezimukas bigsmile.gif , kaina naujo ir deveto labai skiriasi?
Atsakyti
Sveikutes,
Taip gaila kad neisejo per tas ligeles sudalyvauti meetuke, tikiuosi sauniai pasibusit mirksiukas.gif
Krilek, grazus vezimukas mirksiukas.gif
Man ir jau reikia det savo 3in1 vezimuka i pardavima biggrin.gif
Atsakyti
Dekui mamytems ir vaikuciams uz gera laika 4u.gif smagu buvo susimatyti, tikekimes kitakart visi jau bus sveikuciai ir susirinks didesnis burelis wub.gif
Atsakyti
Buvo labai smagu susimatyti su mamytem ir vaikuciais wub.gif Visi tokie paauge, visi grazus wub.gif
Krilek labai graziai atrodai wub.gif tik pilvukas pupso, o visa tokia kudute wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rimma @ 2013 03 12, 17:10)
Nu fainas tas vezimukas bigsmile.gif ,  kaina naujo ir deveto labai skiriasi?


Kainos skiriasi beveik 40 procentų..na naujas vežimukas, panašus į šitą tik tiek kad 2013 medų modelis intenrnete kainuoja 1440 Litų, parduotuvėse apie 1550, o už šitą mokėjome 900 litų, bet jis labai gerai prižiūrėtas, atrodo kaip naujas...;-)

Papildyta:
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 03 12, 20:06)
Buvo labai smagu susimatyti su mamytem ir vaikuciais wub.gif  Visi tokie paauge, visi grazus wub.gif
Krilek labai graziai atrodai wub.gif tik pilvukas pupso, o visa tokia kudute wub.gif  thumbup.gif


man irgi labai patiko mūsų susitikimas, o ir vaikučiai taip gražiai žaidė, jau visai kitaip nei ankščiau, kai kiekvienas būdavo sau ;-).
Na dėl pilvuko tai jūsų teisios, pas mane auga tik pilvas, o visa kita stovi vietoje, dėlko labai džiaugiuosi biggrin.gif vis lengviau paskui bus susigražinti savo svorį biggrin.gif
beje, merginos, dėl tų Bartek batukų, kur rašiau - jau yra trys norinčios jų užsisakyti, gal dar kas nors prisijungs ???
Atsakyti
Mano drauge uz 100 litu pardavineja kedute nuo 0, jei kam bus idomu, sakykite 4u.gif
Atsakyti
na panašu, kad temą galime uždaryti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif - 4 dienos nei vieno pasisakymo g.gif čia kiba šaltis taip visas veikia? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krilek @ 2013 03 19, 01:12)
na panašu, kad temą galime uždaryti biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  - 4 dienos nei vieno pasisakymo g.gif čia kiba šaltis taip visas veikia? biggrin.gif


Jau kovo daugiau kaip puse praejo, o salta kaip ziema doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 03 19, 09:01)
Jau kovo daugiau kaip puse praejo, o salta kaip ziema doh.gif  verysad.gif

na kad šalta tai tiesa, bet manau dar savaitėlė ir ateis pavasaris ir į mūsų kiemą, gi amžinai šalta nebus...o tada jau galima bus atidaryti lauko sezoną su vaikais, jau taip laukiu kada nereiks vaiko daug rengti ir kada jau galėsime išeiti pažaisti į parką į žaidimo aikštelę...bent išsidūks mažius smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

na tikrai ramu čia pas mus (o gal geriau jau pas jus lotuliukas.gif )...

Aš jau praradau viltį, kad vasara šiemet ateis. Jau kiekviena lastelė šaukiasi šilumos, mažiau rūbų, laiko lauke... O žiema niekaip nesitraukia šiemet cool.gif

Lukutis auga puikiai. Mokomės su puodu draugauti, paukščių kalbą jo suprasti ir šiaip laiką stumiam namuose. Buvom techapžiūroj prieš savaitę, tai svoris 11,5 ir ūgis apie 82 cm (kai taip malasi, tai pamatuot neįmanoma ). Gavom skiepą paskutinį iš privalomų, bet po mėnesio varysim nuo erkių skiepytis, nes mes daug gamtoje būname ir rizikuoti nenoriu.

Tai kaip ir daugiau nėr ką pasakot...
Atsakyti
QUOTE(Lupos @ 2013 03 11, 16:24)
Krilek, koks tas vezimukas, idek nuoroda naujo bigsmile.gif

Del kokosinio, tai girdejau nelabai geru atsiliepimu, nes ten vistiek su klijais ir vaikas ale kvepuoja jais ax.gif

sveikutes,
teisingai Lupos sako, tikrai reik atsargiai rinktis ciuzinuka, kokosiniai glai buti klijuojami su ale netoksiskais klijais. bet kas patikrins kokie tie dazai. be to pasakysiu dar viena didieli minusa, kad tie plauseliai atsisluosniuoja ir pralenda pro uzvalkala, paklodele ir duria vaikuciui. As rinkciausiai kombinuota spyruoklini vartoma su minkstesne puse. nu mano svajone buvo dormeo ciuzinukas, bet jis 300 lt kainavo, tai biski susilaikiau...

Siandiein neisikentus nuejom pas gyd pasikonsultuoti del maziaus kalbos. gavom siuntima pas logopeda, ir ta paciadiena pi\rieme. bet as nesupratau vizitacijos esmes: pasake kad daugiau su vaiku uzsiimineti ir viskas viso gero... g.gif lyg tai as to nebuciau zinojus.. kazkaip maniau gausim kursa kokiu pamokeliu... unsure.gif g.gif
Atsakyti