Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vasaros mamytės

QUOTE(rimma @ 2013 02 25, 16:38)
Mes irgi neturim dviratuko, bet nemanau, kad ji su juo ir vaziuotu.
Dov, gal gali primint kur pirkot ir kokius dviratukus?


www.mytoys.de per mano seseri uzsakinejom ir metemes ant siuntimo. Tik dabar pirkciau Ketler firmos su guminiais ratais. Jie tokie sunkoki, bet stabilus ir svarbiausiai ratai nebarska, kai lauke vaziuoji. Pagailejau pinigu biski.
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif
Su nuostabiu oru, saulute !!!!! thumbup.gif wub.gif
QUOTE(DigiDam @ 2013 02 25, 14:13)
Mes neturim, bet pavasariui tikrai reikes kazko ieskoti smile.gif

As ir siandien susimasciau ka cia reiks pirkti ir kaip laukutyje vaikscioti, nes iki siol po snieguti arba pati pavaikstynedavo, arba su rogem pastumdydavau, o va siandien jau rankas tiesia kad nesciau- o svoriuko taip oho yra doh.gif lotuliukas.gif Vezimuke abejoju ar besedes mano panele ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loorena: 26 vasario 2013 - 13:20
Sveikos;-)
su artėjančiu pavasariu visas 4u.gif 4u.gif
na šnd jau tikrai šilta, užsidėjau kailinius, nes daugiau į nieką nebetelpu tai jau sukaitau, tai dabar jau tikriausiai teks pereiti prie grynai pavasarinių rūbų, nes tarpiniai per siauri biggrin.gif
šiandiena ryte mano vaikas pirmą kartą pats papusryčiavo tai man toks įvykis - padėjau košytės, tai tik žiūri jau net nelaukia manęs, pats valgo tai ir nesikišau - tegul mokosi smile.gif suprantu, kad gal jau daugelis vaikučių čia patys valgo, bet kadangi pas mus tai pirmas kartas tai man jau įvykis biggrin.gif biggrin.gif beje, dabar mes viską mokome jį daryti patį: lipti laiptais (beje, jau gerai pats lipa, tik kartais prilaikyti reikia), nusirengti, apsirengti, pačiam valgyti, sakome, kad turi 3 menesius viskam išmokti, nes paskui jau nebeturėsiu tiek laiko, kad abu maitinti, nešioti ir panašiai biggrin.gif vargšas vaikas, teks ankščiau tapti savarankiškam biggrin.gif biggrin.gif
o dėl lauko tai MB jau seniai veda jį be vežimuko ir rogių - eina abu pasivaikščioti, eina kartu pestute į parduotuvę...tai irgi visko būna - kartais eina pats, o kartais "eina" pas tėtį ant rankų biggrin.gif
Atsakyti
Jo siandien tikras pavasaris lauke ir saulute tokia kaitri jau thumbup.gif

Mano Greta mociute primokino pacia valgyt, tai labai nori ir bando maitintis, tik aisku terla dar. Reikia man jai ta su kisene gumini seilinuka nupirkt, nes dabar viskas ant zemes krenta smile.gif
Atsakyti
Mūsų kompas nusprogo sad.gif tai jungiuosi per tel.su pasauliu biggrin.gif
Loorena, žinok maniškis niekad nebuvo sergėtojas vezime, bet db kai isvaziuojam kur ir noriu išimti,kad pavaikstinetu tai jis šaukia NENIUO smile.gif
Krilek, mano vaikas dar nevalgo pats su įrankiais,o aš ir neskubinu šio proceso. Mūsų pasiekimas šių dienu, kad ant puoduko sysi padarom,nes taip tai neidavo uzlausti.
Atsakyti
Maniske labai senai pati valgo, taip sakant duodam terliotis ax.gif Ji kazkodel nemegsta, kaip ja maitini. Aisku buna situaciju kaip ir maitini, bet siaip mergina visada nori pati.

Kazin kiek liko maitinanciu? jauicu tik Linutas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lupos: 28 vasario 2013 - 01:30
QUOTE(Lupos @ 2013 02 28, 01:28)
Maniske labai senai pati valgo, taip sakant duodam terliotis  ax.gif Ji kazkodel nemegsta, kaip ja maitini. Aisku buna situaciju kaip ir maitini, bet siaip mergina visada nori pati.

Kazin kiek liko maitinanciu? jauicu tik Linutas g.gif

lotuliukas.gif
As galvoju,kad berniukai is prigimties yra maziau savarankiski
biggrin.gif Jiems visa gyvenima patinka,kai jais rupinasi lotuliukas.gif Mano mama pasakoja, kad as ir mano sese lb anksti pačios viska daryti norėjome ir sakydavom PATI.

Jaučiu, kad t ik Linutas ir bemaitina, ignaser jau lyg nutraukė g.gif
Atsakyti
Seikutes,
QUOTE(dov @ 2013 02 25, 19:57)
www.mytoys.de per mano seseri uzsakinejom ir metemes ant siuntimo. Tik dabar pirkciau Ketler firmos su guminiais ratais. Jie tokie sunkoki, bet stabilus ir svarbiausiai ratai nebarska, kai lauke vaziuoji. Pagailejau pinigu biski.

Ziuriu as i tuos dviratukus, bet nieko nesuprantu, kuris geresnis, kuris blogesnis doh.gif Nes vokieciu kalbos visai nemoku doh.gif

Tai ka dabar meetinsimes silainiu "Mazi basi"??? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimma: 28 vasario 2013 - 13:24
QUOTE(rimma @ 2013 02 28, 13:24)
Tai ka dabar meetinsimes silainiu "Mazi basi"??? biggrin.gif


Tai ka, yra ir Silainiuose??? bigsmile.gif

Einu zet biggrin.gif
Atsakyti
sveikos;-)
Sveikinu sulaukus pirmos pavasario dienos 4u.gif 4u.gif
mes vakar pagaliau pasiskiepijome, tai gavosi skiepukas ne 18, o 20 menesių, bet geriau vėliau nei niekada, o poliklinika buvo pilna vaikų "norinčių" skiepytis, laukėme eilėje pusvalandį. Pasirodo poliklinikos gavo nemokamą vakcin nuo pneumokoko tai tėveliai užplūdo polikliniką..tas skiepas skiriamas vaikams tik nuo 2 metų tai mums dar nedavė, liepė palaukti...o šiaip jis kainuoja apie 80 litų tai visai neblogai kai gali sutaupyti;-)
vakar pamatoavome Justuką, tai svoris 12 kg, o ūgis 83 cm...Na iki Elzytės jam dar toli, bet kaip sako mūsų gydytoja, tai vaikas "auga labai proporcingai" - tiek ūgiu, tiek svoriu;-), Beje, Centime, Jums linkėjimai nuo mūsų gydytojos smile.gif klausė kaip jūs gyvenate;-)
na savaitgalį laukia mūsų 2 gimtadieniai: vienas Justuko krikšto tėvo (mano brolio), kitas Justuko krikšto mamos (mano puseserės) - abu gimę per vieną dieną skirtumu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krilek @ 2013 03 01, 13:26)
vakar pamatoavome Justuką, tai svoris 12 kg, o ūgis 83 cm...Na iki Elzytės jam dar toli, bet kaip sako mūsų gydytoja, tai vaikas "auga labai proporcingai" - tiek ūgiu, tiek svoriu;-), Beje, Centime, Jums linkėjimai nuo mūsų gydytojos smile.gif klausė kaip jūs gyvenate;-)

Oj kaip fainiai, ačiū už linkėjimus.
Na maniškė nieko nesakė, dar MB klausė ar Elze pagal normas ar kaip visad virš jų, tai skaua nžn, nieko čia mums nesako.
Mes irgi skiepuka vakar ėmėm, dėl to ir ėjom, bet šiandien taip patinės jis, niešti tai..

user posted image
SU PAVASARIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2013 03 01, 15:39)
Oj kaip fainiai, ačiū už linkėjimus.

Mes irgi skiepuka vakar ėmėm, dėl to ir ėjom, bet šiandien taip patinės jis, niešti tai..

user posted image
SU PAVASARIU  4u.gif


o maniškis tai visą naktį neramus buvo, manau kd dėl skiepuko, nes daugiau nesugalvoju, kas čia jam galėjo būti...
dėl tų ūgių ir svorių tai yra tokia lentelė, kurioje viskas parašyta..kažkada Mamašius čia ją buvo įkėlusi, tai namie aš ją turiu, jeigu nepamiršiu tai kai įsijungsiu namie kompą, permesiu tau ir žinosi, ar Elzytė auga pagal normas ar truputį didesnė..pamenu kažkada Justukas pagal svorį tai labai jau viršijo visas normas biggrin.gif biggrin.gif tada kai maitinau mišinukais biggrin.gif o paskui kažkaip susinormalizavo ir dabar jau tikriausiai prie mažesnių - reiks pažiūrėti;-)
Atsakyti