Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vasaros mamytės

QUOTE(DigiDam @ 2013 02 14, 18:31)
meiles dienos proga atejo viena sask. vien uz sildyma 550Lt uz 68 kv/m


pas mane 420 lt už 50 kv.m....
Atsakyti
QUOTE(krilek @ 2013 02 15, 16:42)
Beje, merhinos, kuriso prieš gimdymą lankėte Mažylyje  paskaitas, gal pamenate kaip ten sakė daryti tą valerijoną, kad geriau miegotųsi..pamenu kad jį reikia kažkaip specialiai paruošti, bet va kai tai ir neatsimenu g.gif nes, jau bliamba, kaip užkniso, kai naktimis po 2-3 valandas guliu ir niekaio negaliu užmigti - šią naktį nuo kokių pusės keturių taip normaliai ir nemiegojau doh.gif


Bijau sumeluoti, bet lygtais taip: sauksta dideli uzpilti stikline karsto vandens. Visa tai turi daryti termose ir kazkiek laiko turi palikti. Bet zinok as viena karta kaip isgeriau to valerijono, tai kai pradejo suktis galva, tai tik dar blogiau man buvo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 02 16, 12:32)
Bijau sumeluoti, bet lygtais taip: sauksta dideli uzpilti stikline karsto vandens. Visa tai turi daryti termose ir kazkiek laiko turi palikti. Bet zinok as viena karta kaip isgeriau to valerijono, tai kai pradejo suktis galva, tai tik dar blogiau man buvo doh.gif  lotuliukas.gif


tai gal labai stiprų užpilą pasidarei???? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
aš vakar pasidariau kaip parašyta instrukcijoje - palaikiau užpilus 10 minučių ir tada išgėriau, tai šnd visą dieną vaikštau lyg apdujusi...tik va dabar į vakarą atsigavau smile.gif
merginos gal kas gali parekomenduoti kokią kavinę, kur būtų galima fainai papietauti su vaikais, t.y. kad jiems būtų ką veikti...per savo gimtadienį savo šeimą noriu pasikviesti į kokią kavinę pietų, nes namie daryti neturiu jau jėgų, bet reikia kad būtų ką ir vaikams veikti...pernai ėjome į "Bernelius" Kanto/Kęstučio gatvėje, tai ten labai patiko, per pietus buvo programa vaikams, bet šiemet norisi kažko naujo...taigi, gal kas turite kokių minčių?? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2013 02 12, 00:15)
Su gimimo diena, Nikita  4u.gif
user posted image

OOO, mamukai su praejusiu gimtadieniu! Desimt kart VALIO!!!

Nu ka temute prigesus labai.. matosi, kad jau nera kada plepaliuoti - sunkus laikai visoms atejo. biggrin.gif

Lupos, tu sauni fotografe ir sparciai tobuliniesitiek fotografavime, tiek fotoshope! Na, bet juk kuklumas tavo... biggrin.gif O as vis pasiilgstu irgi kokios foto ssesijos, kuri buvo kai musu maziams buvo 5 menesiai wub.gif blush2.gif

O Anita tai daug dantu turi.. as esu girdejus, kad bjauriaisuiai lenda iltiniai - vadinasi jus tikrai lend\gvai isaugot si etapa. Mums jau prasikel 4 kruminukai, uztai kandziojasi vyras kaip pasiutes, mes lyg jo ir nemokinom, matomai is Boso ismoko lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Linutai, aciu 4u.gif

Krilek, kiek atsimenu, be Berneliu, dar Picoj Jazz, ten kur traukinys, buvo pirmam aukste vaiku zaidimu aikstele 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif
Tyluma, ramuma cia ax.gif
Kaip gyvenate, kaip jusu grazuoliukai/-ytes? smile.gif Tikiuosi ligoniuku nebera?
Mes gyvename gerai, turime 16 dantuku, siuo metu telefonu kalbejimo periodas,,,istisai alio alio, laipioja visur kaip rupuziuke wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Na mes tfu tfu tfu laikomes, kol kas nesergam rolleyes.gif isivaizduokit sian vakare tryse (Matukas as ir MS) susiruosem su vezimu iki Topolio, na kilometras tikrai yra jei ne daugiau nuo musu doh.gif kad vaikui nesnigtu i veida tempiau vezima atbulom, atseit variau iki Humanos pasizvalgyti, tai su sese pacios is saves zvengem, kad geresnio oro pasirinkti negalejom lotuliukas.gif aisq nieko neradau gero schmoll.gif bet uztat paslydau biggrin.gif o sia ziema dar nebuvau juk virtusi thumbup.gif

loorena, Matas irgi visur lipa, ant kedes, nuo jos ant stalo, ant palanges, stalu nueina i kedute isitaiso doh.gif pas mus svetainej db shustras kavos staliukas (kartonine deze, tai jis ant jos uzsikele traukinuka savo (na kur pats atsisedes gali pasispyres vazineti), o paskui ir ant jo atsisedo blink.gif nulipt jau bijojo, tai pasikviete pagalbos ax.gif

Kaip tik ziuriu paskutine NUSIVYLUSIU serija bigsmile.gif

Beja, gal galit parekomenduoti koki gera vedo kremuka maziukui, nes barzyte istisai tokia paraudus, sudirgusi, buna ir iki skruostu kyla paraudimas unsure.gif
Atsakyti
Digi, as daznai tokiais atvejai medektu tepaliuka tepu, bet cia gal dov geriau zinos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DigiDam @ 2013 02 18, 23:17)
1.bet uztat paslydau biggrin.gif o sia ziema dar nebuvau juk virtusi  thumbup.gif
2.Kaip tik ziuriu paskutine NUSIVYLUSIU serija  bigsmile.gif

Sveikutes,
1. friends.gif zinok ir as vakar sugebejau pirma karta sia ziema kieme issidrebt blush2.gif lotuliukas.gif
2. As ir ziurejau, ir buvo labai liudna kad ju daugiau nebebus verysad.gif Tai vienintelis mano ziuretas serialas cool.gif Bet pasibaige taip idomiai, kiba dar koki tesini darys???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(loorena @ 2013 02 19, 10:15)
Bet pasibaige taip idomiai, kiba dar koki tesini darys????  g.gif

man irgi pabaiga pasirode, kaip nauja pradzia bigsmile.gif na man sis serialas irgi superinis buvo blush2.gif jau ir MB zinodavo, kad pirmadieniais nuo 22 val. as uzimta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DigiDam @ 2013 02 19, 11:31)
man irgi pabaiga pasirode, kaip nauja pradzia bigsmile.gif na man sis serialas irgi superinis buvo blush2.gif jau ir MB zinodavo, kad pirmadieniais nuo 22 val. as uzimta  biggrin.gif


jo, jo, pas maneirgi pirmadienio vakaras būdavo "mergaitiškas vakaras", kada vaiką migdo tėtis, nes mamos "nėra" biggrin.gif tai vakar taip gerai nužliumbiau serijos pabaigoje....taip gaila buvo ir tos mirusios ponios Maklaski ir džiaugiausi dėl naujai gimusio vaikelio....nu žodžiu, buvo daug ašarų - ach tie hormonai blush2.gif
mes kol kas irgi visi sveiki, dė ko labai džiaugiuosi smile.gif
šnd mačiau kad Megoje KIDZ one parduotuvėje neblogos nuolaidos tai jau galvoju savaitgalį nuvažiuoti apsižiūrėti, gal ką jau nusipirksiu mažylės kraiteliui g.gif nes kol kas tai nieko neturiu..beje, vakar mama atidavė kelis rūbelius, kuriuso aš pati dar nešiojau kai buvau maža, tai tokie jie man mieli pasirodė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(krilek @ 2013 02 19, 13:33)
*jo, jo, pas maneirgi pirmadienio vakaras būdavo "mergaitiškas vakaras", kada vaiką migdo tėtis, nes mamos "nėra" biggrin.gif
** tai vakar taip gerai nužliumbiau serijos pabaigoje....taip gaila buvo ir tos mirusios ponios Maklaski ir džiaugiausi dėl naujai gimusio vaikelio....nu žodžiu, buvo daug ašarų - ach tie hormonai blush2.gif
***mes kol kas irgi visi sveiki, dė ko labai džiaugiuosi smile.gif
****..beje, vakar mama atidavė kelis rūbelius, kuriuso aš pati dar nešiojau kai buvau maža, tai tokie jie man mieli pasirodė wub.gif

* thumbup.gif friends.gif
**as preitos serijos pabaigo nuverkiau posmeli biggrin.gif man labai norejosi, kad Linete su Tomu susitaikytu ax.gif
*** thumbup.gif
**** isivaizuoju wub.gif
Atsakyti