Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vasaros mamytės

QUOTE(loorena @ 2013 02 12, 17:18)
Su BLYNU DIENELE  essen.gif


Ir tave taip pat bigsmile.gif Ir jus visas smile.gif Valgykit daug ir riebiai biggrin.gif
Atsakyti
Su gimtadieniu, Nikita wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dov @ 2013 02 12, 15:17)


Lupos, as kai dirbu, greiciausiai noreciau savaitgali kada susitikt, tik nezinau kokia tu noretum aplinka matyt ir kokia tavo vizija, nes pas mane siuo klausimu fantazijos nedaug blush2.gif 




Zinok kaip ir vizijos neturiu, nes jei turiu kokia vizija, tai pasiuliau bendrai. Tik aisku nesitikek,kad kazkas tikrai faino gausis, nes realiai kaip kada. Va Audra fotkinau siaip del idomumo, tai netvarkytos nuotraukos nu tokios prastos kokybes gavosi, kad pati nesigaudziau kodel, ar nustatymuose prigrybavau, ar del prasto apsvietimo, bet sutvarkytos tai man asmeniskai tikrai fainos. As nufotkinu, tai visas nuotraukas netvarkytas duodu, tiksliau nuoroda i jas, o is jus sutvarkau kokia 15-20 ir tas sutvarkytas isidedu ten pas save. Tai va tokia ta ir gaunasi fotosesija. Tai jus pagalvokite ka galite apsirengti pvz ,kad derintusi ir pan. Tik zodziu nesitikek kazko sutrai, nes del sustrumo, tai jau tikros fotografes reiketu. O galesim kovo viduryje, tai kaip tik ir maniskio jau nebus ir butu kitas planuotas fotosesijas pasidariusi. Tada atleksiu pas jus su Anita, nes savaitgaliais daznai mano mamos nebuna,kad pazetu. 4u.gif
Atsakyti
Lupos, tu save labai nuvertini, man tavo darbai labai faini. del kovo vidurio galim tada kazka sutarti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dov @ 2013 02 13, 09:07)
Lupos, tu save labai nuvertini, man tavo darbai labai faini. del kovo vidurio galim tada kazka sutarti mirksiukas.gif


As nenuvertinu, as realiai sakau. 4u.gif
Tai gerai, tai tada turesiu omenyje ir pasuksiu kaip busiu laisvesne. Gal bus galima ir ekspromtuka sumastyti, tik va tu pasigalvok del rubu ar pati kokios temos bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
SU MEILES DIENA wub.gif MYLEKIT IR BUKIT MYLIMOS !!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
KARŠTOS VALENTYNĖS, MAMULKOS heart.gif
user posted image
Atsakyti
meiles dienos proga atejo viena sask. vien uz sildyma 550Lt uz 68 kv/m
Atsakyti
SU GYVENIMO VARIKLIO DIENA mirksiukas.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
Sveikos;-)
Tai kaip kas atšventėte Valentino dieną? pasipasakokite;-))
Beje, merhinos, kuriso prieš gimdymą lankėte Mažylyje paskaitas, gal pamenate kaip ten sakė daryti tą valerijoną, kad geriau miegotųsi..pamenu kad jį reikia kažkaip specialiai paruošti, bet va kai tai ir neatsimenu g.gif nes, jau bliamba, kaip užkniso, kai naktimis po 2-3 valandas guliu ir niekaio negaliu užmigti - šią naktį nuo kokių pusės keturių taip normaliai ir nemiegojau doh.gif
Atsakyti