Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vasaros mamytės

QUOTE(krilek @ 2013 02 11, 13:15)
o kam nors jau pradėjo dygti tie paskutiniai krūminiai dantys??? g.gif


Kaip tau gerai, kad iseina taip prasiblaskyti thumbup.gif
As ana savaite buvau susitikusi su keliom grupiokes, tai taip smagiai pasiplepejom wub.gif

Mums jie lenda doh.gif viskas ten isbale ir istine doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 02 11, 12:57)
Kaip tau gerai, kad iseina taip prasiblaskyti thumbup.gif
As ana savaite buvau susitikusi su keliom grupiokes, tai taip smagiai pasiplepejom wub.gif



tai mano vyras geras tai ir leidžia mane visur - tipo, tik važiuok ir dalyvauk biggrin.gif bet aš jau pati kartais stabdau, stengiuosi nepiktnaudžiauti jo gerumu, nes galimybių tai tikrai yra biggrin.gif
o tai tie krūminiai dantys jaučiu ilgai dygs??? ir skausmingai??? g.gif nes tie pirmi tai gana sunkiai išdygo, bet jau geriau tegul maniškiui jie dabar išdygsta, o ne gegužės menesį ar vėliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krilek @ 2013 02 11, 14:31)
tai mano vyras geras tai ir leidžia mane visur - tipo, tik važiuok ir dalyvauk biggrin.gif bet aš jau pati kartais stabdau, stengiuosi nepiktnaudžiauti jo gerumu, nes galimybių tai tikrai yra biggrin.gif
o tai tie krūminiai dantys jaučiu ilgai dygs??? ir skausmingai??? g.gif nes tie pirmi tai gana sunkiai išdygo, bet jau geriau tegul maniškiui jie dabar išdygsta, o ne gegužės menesį ar vėliau biggrin.gif


Kad skausmingi tai tikrai. Matosi, kad jai ksuada, kad vis pastoviai kisasi ka nors i burnyte verysad.gif Naktys irgi neramios, tik aisku, negaliu paskyti, kad 100% del dantu, bet kazkas negerai, jei blaskosi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 02 11, 14:26)
Kad skausmingi tai tikrai. Matosi, kad jai ksuada, kad vis pastoviai kisasi ka nors i burnyte verysad.gif Naktys irgi neramios, tik aisku, negaliu paskyti, kad 100% del dantu, bet kazkas negerai, jei blaskosi verysad.gif


na žinok, maniškis irgi balškosi, verkia, šią naktį MB kokius 3 kartus nešiojo jį kol vėl užmigdė, tai va ir galvoju ar čia jau dantukai ar čia šiaip kažkas kitas g.gif ir dieną labiau zyzlus nei visada.... g.gif
Atsakyti
Nu ilindau ir as i vaiko burna, tai mes turime pilnai 16 dantu. Jei teisingai supratau, tai kruminiai isdyge, nebent po ju dar vieni eina g.gif Niekad kazkaip nelysdavau, dabar kaip prakalbot, tai ejau ziuret kas toj burnoj darosi lotuliukas.gif Tfu tfu, niekad del dantu neturejom jokiu problemu, bent tiek. bigsmile.gif

Dov, kada galesime susitarti del fotkinimosi, kada pas jus atleksiu, gal kaip atsils labiau bigsmile.gif
Atsakyti
Su gimimo diena, Nikita 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Su gimimo diena Nikita wub.gif wub.gif
Atsakyti
Su tavo dienele, Nikita 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nikituk, Su Gimtadieniu!!! happybday.gif happybday.gif happybday.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2013 02 12, 01:15)
Su gimimo diena, Nikita  4u.gif




QUOTE(*GUCCI* @ 2013 02 12, 08:39)

Su gimimo diena Nikita wub.gif  wub.gif



QUOTE(Lupos @ 2013 02 12, 11:00)
Su tavo dienele, Nikita  4u.gif  4u.gif  4u.gif



QUOTE(rimma @ 2013 02 12, 11:44)
Nikituk, Su Gimtadieniu!!! happybday.gif  happybday.gif  happybday.gif

Aciu mamukai uz sveikinimus wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Nikita su gimtadieniu happybday.gif clap_1.gif

Lupos, as kai dirbu, greiciausiai noreciau savaitgali kada susitikt, tik nezinau kokia tu noretum aplinka matyt ir kokia tavo vizija, nes pas mane siuo klausimu fantazijos nedaug blush2.gif

Pas Anita truksta tik antru kruminuku. Viso yra 20 pieniniu dantuku mirksiukas.gif
Atsakyti
Su BLYNU DIENELE essen.gif

NIKITUK, SU TAVO DIENELE!!!!!!!!!!!!!!!! happybday.gif BUK LAIMINGA oro_buckis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loorena: 12 vasario 2013 - 15:18