Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vasaros mamytės

Labutis, merginos. Senai jau buvau prisijungus. Mes sveikos (bent kolkas). 4u.gif 4u.gif 4u.gif visiems dar sergantiems.
O pas jus atbegau su prasymu. blush2.gif Gal kas turit veikianti nenaudojama tv, sofa - lova ar bent stora ciuzini ir galetumet nebrangiai parduot, tai butume laaabai dekingos. Kraustosi MB sese i musu nama ir beveik neturi baldu, net miegot netures ant ko, o ju tv mes pasiskoline, todel nuo kitos sav liksiu be vaizduoklio. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapakrite @ 2013 02 09, 00:52)
Labutis, merginos. Senai jau buvau prisijungus. Mes sveikos (bent kolkas).  4u.gif  4u.gif  4u.gif  visiems dar sergantiems.
O pas jus atbegau su prasymu. blush2.gif  Gal kas turit veikianti nenaudojama tv, sofa - lova ar bent stora ciuzini ir galetumet nebrangiai parduot, tai butume laaabai dekingos. Kraustosi MB sese i musu nama ir beveik neturi baldu, net miegot netures ant ko, o ju tv mes pasiskoline, todel nuo kitos sav liksiu be vaizduoklio.  verysad.gif


Mes turim ciuzini vienguli nenaudojama. Atiduotume mirksiukas.gif Tik turetum ji pati kazkokiu budu pasiimti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif
Jorune, uzuojauta Jusu seimai!!!! Jauna Simuko mociute mire verysad.gif Nebesirkit 4u.gif

QUOTE(*GUCCI* @ 2013 02 08, 12:08)
Taip pat surado mada, kad kai pyksta, tai spjaudosi. Pastoviai visa seiliota vaiksto...  doh.gif

Buvo ir mums spjaudymosi laikotarpis, gerai kad jau praejo tai lotuliukas.gif

QUOTE(Lapakrite @ 2013 02 08, 23:52)
O pas jus atbegau su prasymu. blush2.gif 

Gaila, bet negaliu niekuo padet rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(loorena @ 2013 02 09, 17:41)
Buvo ir mums spjaudymosi laikotarpis, gerai kad jau praejo tai  lotuliukas.gif


Pamenu kai pasakojai biggrin.gif o va dbr pati tai isgyvenu lotuliukas.gif namai pilni seiliu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi, Gucci, uzmeciau aki rimciau i tas mankstas, tai nelengvos man jos pasirode, idomu ar isnes kantrybe mano. Reikia jas man parsisiust ir per telika ziurint daryt. Jauciu Greta su manim kartu sikna kraipys lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapakrite @ 2013 02 08, 22:52)
Labutis, merginos. Senai jau buvau prisijungus. Mes sveikos (bent kolkas).  4u.gif  4u.gif  4u.gif  visiems dar sergantiems.
O pas jus atbegau su prasymu. blush2.gif  Gal kas turit veikianti nenaudojama tv, sofa - lova ar bent stora ciuzini ir galetumet nebrangiai parduot, tai butume laaabai dekingos. Kraustosi MB sese i musu nama ir beveik neturi baldu, net miegot netures ant ko, o ju tv mes pasiskoline, todel nuo kitos sav liksiu be vaizduoklio.  verysad.gif

Sveika,
va ir as retai cia prisijungiu, kazkaip atitrukau nuo plepapiuliu, dabar rimti darbai vyksta smile.gif
Mes turim puikiai veikinati TV, nelabai didelis philips, reikia tik tiunerio. dabar stovi nenaudojamas, aij, galiu padovanoti, zinau, kad jums sunku 4u.gif
na ir vasaros gale turesim ta sopkute (ant kurios merginoms buvo anksta sedeti lotuliukas.gif ), bet kaip sakau kad ne dabar, nes vasara jau rimtai darysim didelius remontus - daug daug daiktu ismesim ar isdalinsim, na ir be to, jau patiems reiktu pasiimti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dov @ 2013 02 08, 08:42)
gal kas esat atrade stebuklinga krema nuo celiulito? Ot uzvesiu tema link pavasario lotuliukas.gif

nuu, pati medike ir dar vis tiek iesakai stwebuklingu tepalu nuo seliulito lotuliukas.gif

Jorunei uzuojautos seimai, stiprybes, laikykites! unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(krilek @ 2013 01 23, 15:39)
na nežinau ar galima pasakyti, kad mes jį lankome, nes pasirodome ten kaip jauni mėnuliai biggrin.gif kartais gaunasi ir 2 menesių pertrauka, kaI negauname tinkamo laiko, šį menesį jau einame, o kitą vėl nežinau kaip bus, nes gavome laiką tik 16 valandai, o tas laikas mums visai netinkamas g.gif beje, merginos, gal kas norite vesti savo vaiką į baseiną ir gal kažkam tiktų 16 valanda, kartą per savaitę??? jeigu taip, tai sakykite, atiduosime, nes maniškis atsikelia po pietų miego tik apie 16.30, vakar jau žadinau jį, nes buvo 16.40, o jis dar miegojo, nors basienas mums buvo nuo 17 valandos biggrin.gif dabar padarė, kad ten vaikus galima vesti tik iki 2 metų tai kai gims mažylė, tai jau abiejų vesti ten negalėsiu verysad.gif
žiūrėkite, o kas nors vaikus veda į žaidimų kambarius, esančius pvz. Maximoje??? nes galvoju, gal būtų visai smagu kada ten susitikti... g.gif nes mes tai ten einame kartą per savaitę, tai nors ten vaikas išsidūksta, o tai jau gaila kai ištisai namie sėdi... smile.gif jeigu kas norėtų kada prisijungti tai sakykite smile.gif

oo, matai, ir mes vaikstom i baseina - bet kokiu oru! ir kol kas (spaudaus per peti) net slogos netureje! jau nekalbu, kad vaziuoja tevelis manes su vaiku i ligonine is darbo parsivezti tai dar ligoniai pakalbina.. bet ir maitinu dar.. keikiuosi bet maitinu buvau nutraukus pora naktu, tai teveliui nervai neatlaike, prase dar maitinti vaika del sventos ramybes.

Ir mes lankemes bazes maximos ,,mauglyje" nerealiai ten mums! ir siaip labai gera vieta ir meetus daryti thumbup.gif

Beje, atsiprasau, kad laabai paveluotai, bet nuosirdziai dekoju kad prisimet ir pasveikinot su gimtadieniu! labai miela! wub.gif

Visos pabege nuo kompu, o as megaujuosi laaabai retu tokiu savaitgaliu, kai nedirbu! Valio! thumbup.gif ir dar mazas 7 vakaro luzo! tik tevelio dabar pasonej truksta ir butu viskas super! blush2.gif :
Atsakyti
QUOTE(dov @ 2013 02 09, 19:39)
Oi, Gucci, uzmeciau aki rimciau i tas mankstas, tai nelengvos man jos pasirode, idomu ar isnes kantrybe mano. Reikia jas man parsisiust ir per telika ziurint daryt. Jauciu Greta su manim kartu sikna kraipys  lotuliukas.gif


As zinok tas 7 dienu mankstas visas esu dariusi. Po pirmos dienos sunku, bet po antros dienos isvis sonai kaip suspardyti buvo.. paskui jau geriau, bet va apsileidau ir nedariau blush2.gif
Tikiuosi pas tave bus daugiau kantrybes 4u.gif
Atsakyti
Jorune, uzuojauta del anytos, o kas jai buvo, juk vistiek jaunas zmogus 4u.gif

Dov, zinok jo, Anita pradejo daugiau valgyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2013 02 09, 20:35)
nuu, pati medike ir dar vis tiek iesakai stwebuklingu tepalu nuo seliulito  lotuliukas.gif


As zinok Vichy firmos labai faina turejau, bet dabar jo lyg ir negamina. Oda po pirmo patepimo svelni kaip silkas pasidarydavo. Celiulitas irgi pamazu susitvarkydavo.

Dziugu del Aniteles thumbup.gif Turbut ir pati dabar nakti pailsi thumbup.gif

O mano Greta pavaro. Darau valgyt, o ji atejus sako: Ka dalai? Apsalau. Tetule sako, kad ji megsta paklausti kaip sekasi, o as net nezinojau. Dazniau namie reikia but doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dov @ 2013 02 11, 12:23)
O mano Greta pavaro. Darau valgyt, o ji atejus sako: Ka dalai? Apsalau. Tetule sako, kad ji megsta paklausti kaip sekasi, o as net nezinojau. Dazniau namie reikia but doh.gif


wub.gif kaip fainai wub.gif jau visi vaikuciai po truputi pradeda jau ir sakinukais kalbeti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dov @ 2013 02 11, 11:23)

O mano Greta pavaro. Darau valgyt, o ji atejus sako: Ka dalai? Apsalau. Tetule sako, kad ji megsta paklausti kaip sekasi, o as net nezinojau. Dazniau namie reikia but doh.gif


oi kaip fainai wub.gif tikrai jau ne už kalnų ta diena kai mažiai kalbės...įsivaizduoju kaip bus fainai wub.gif
Kristi, smagu kad Anita pradėjo daugiau valgyti thumbup.gif tai taip išeina, kad ankščiau jai pilnai pakakdavo tavo pieno ir jai nelabai norėjosi kažko kito.. g.gif
Buvau savaitgalį klasės susitikime...pradžioje tai net negalvojau važiuoti, nes juk vistiek negaliu nei išgerti, nei šokti, linksmintis, nei pirties, nei kubilo, bet galiausiai nuvažiavau bent trumpam, na ir supratau, kad jau per sunku man tie baliai doh.gif labai prisivalgiau, nes ką gi daugiau daryti kai nelabai kas leistina biggrin.gif tada pilvas išsipūtė dar labiau, pradėjo jį tempti, nes oda dar tiek neprasitampius, tai jau vos parvairavau namo nuo skausmo doh.gif nu žodžiu...esi nėščia tai ir sėdėk namie biggrin.gif biggrin.gif nors šiaip tai džiaugiuosi kad išvažiavau prasiblaškyti - dabar aplamai stengiuosi daryti kaip galima daugiau, gyuventi įdomiau, nes žinau kad poto tikriausiai nelabai pavyks biggrin.gif biggrin.gif
o kam nors jau pradėjo dygti tie paskutiniai krūminiai dantys??? g.gif
Atsakyti