Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno vasaros mamytės

QUOTE(DigiDam @ 2013 02 06, 12:14)
Ar jau kas nors gavot ta skiepuka 18 men? g.gif

Gal zinot is kur butu galima nusipirkti carter's pizama? Vientisa su pedutem, noriu medvilnines 24 men, kur jau 92 dydis ax.gif

Kaip mane jau uzspaude buto sienos verysad.gif greiciau baigtusi tos epidemijos ir drasiai su vaiku is namu lysti bus galima  rolleyes.gif  mane dusina sedejimas namuose doh.gif


Mes jau seniai ji gavom smile.gif

As carter`s uzsakineju is ju puslapio per tarpininke smile.gif

Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 02 06, 10:31)
Mes jau seniai ji gavom smile.gif

As carter`s uzsakineju is ju puslapio per tarpininke smile.gif
Per kiek laiko gauni? kokia kaina gaunasi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DigiDam @ 2013 02 06, 12:32)
Per kiek laiko gauni? kokia kaina gaunasi? 4u.gif


Mazdaug per 3 savaites ateina.. as kazkaip to laiko neseku, bet pakankamai greitai atkeliauja smile.gif Tai ilisk i ju puslapy ir dolefio kaina daugink mazdaug is 4 ir gausi kiek kainuos tau litais. Dbr maciau yra tokioms pizamoms nuolaidos, tik nzn ar yra dydziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DigiDam @ 2013 02 06, 11:14)
Sveikos wink.gif

Ar jau kas nors gavot ta skiepuka 18 men? g.gif

Gal zinot is kur butu galima nusipirkti carter's pizama? Vientisa su pedutem, noriu medvilnines 24 men, kur jau 92 dydis ax.gif

Kaip mane jau uzspaude buto sienos verysad.gif greiciau baigtusi tos epidemijos ir drasiai su vaiku is namu lysti bus galima  rolleyes.gif  mane dusina sedejimas namuose doh.gif


mes dar negavome skiepo..vis laukiame kada baigsis ligos, o skiepas 'niekur nepabėgs" biggrin.gif
Carters pižamytei gauti yra kelios vietos: mamų turgelis arba kažkokie internetiniai puslapiai, www.carters.com arba ta moteris kuri pardavinėja Carters rūbelius ir retkarčiais atvažiuoja į Kauną smile.gif
MB šią savaitę nedirba tai kiekvieną dieną eina į lauką, todėl džiaugiuosi kad nors retkarčiais vaikas iškiša nosį iš namų, o vakar dar nuvarėme pas draugę, turinčią 5 metų sūnų tai maniau kad abu bernai "išdurėnės" nuo dūkimo biggrin.gif na bet užtai vakare kaip sunku buvo jį užmigdyti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 02 06, 11:38)
Tai ilisk i ju puslapy ir dolefio kaina daugink mazdaug is 4 ir gausi kiek kainuos tau litais. Dbr maciau yra tokioms pizamoms nuolaidos, tik nzn ar yra dydziu smile.gif


aš kai paskutinį kartą užsakinėjau vasarą tai man gavosi kursas 4,3 Lt/už dolerį, ir tada pižama vasarinė 3 dalių kainavo tik 6,99 dolerio tai aš dabar laukiu tokių pat nuolaidų, kas žino, gal sulauksiu biggrin.gif nes man LABAI patinka certers pižamos ir aplamai jų rūbai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Lupos @ 2013 02 05, 22:37)
Krilek, abu vezimukai faini, tik man pasirode,kad abieju sportinukai nebus labai patogus, nepasidaro pilnai patogiai nulima padetis, ta prasme vaikui ant sono manau nebus patogu miegoti  ax.gif


žinok, tas pirmas (i'coo) tai kiek pamenu pasiguldo pilnai, na bent ja tas kur parduotuvėje žiūrėjome... g.gif bet atkreipsiu dėmesį jeigu jau sugalvosiu pirkti smile.gif ačiū kad pasakei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krilek @ 2013 02 06, 13:04)
aš kai paskutinį kartą užsakinėjau vasarą tai man gavosi kursas 4,3 Lt/už dolerį, ir tada pižama vasarinė 3 dalių kainavo tik 6,99 dolerio tai aš dabar laukiu tokių pat nuolaidų, kas žino, gal sulauksiu biggrin.gif nes man LABAI patinka certers pižamos ir aplamai jų rūbai wub.gif


As Gabijai uzsakiau tiunikeliu ir bliuskyciu po 3-4 dolerius thumbup.gif Pas juos apsimoka apsipirkti kai buna ispardavimai thumbup.gif
Ten mergytem tai ypatingai visokio grozio pilna wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GUCCI*: 06 vasario 2013 - 11:30
QUOTE(*GUCCI* @ 2013 02 06, 12:29)
As Gabijai uzsakiau tiunikeliu ir bliuskyciu po 3-4 dolerius thumbup.gif Pas juos apsimoka apsipirkti kai buna ispardavimai thumbup.gif
Ten mergytem tai ypatingai visokio grozio pilna wub.gif


jo, jo, jau pastebėjau, kad mergaitėms ne tik gražūs labai rūbai bet ir kainos mažesnės...didesnių nuolaidų būna thumbup.gif
Kristi, o ta Carters moteriškė neskambina? neplanuoja atvažiuoti į kauną??
Atsakyti
QUOTE(krilek @ 2013 02 06, 14:52)

Kristi, o ta Carters moteriškė neskambina? neplanuoja atvažiuoti į kauną??


Kada zinosite jog ta moteriske atvaziuoja, tai duokit zinoti. Jei iseitu, atvaziuociau pasiziurineti smile.gif
Dabar Gabijai jau pirkau 24men ir 2T, tai viskas jau tinka, na tik kelnes ilgokos, nes mes ne is tu aukstuju, o va bliuskytes tai lb gerai tinka, rankoves dar tokios ilgesnes, bet tai gerai smile.gif zodziu maniskei jau galima pereiti prie toddler rubeliu skilties biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(krilek @ 2013 02 06, 12:52)
Kristi, o ta Carters moteriškė neskambina? neplanuoja atvažiuoti į kauną??


Ne neskambina, as jai irgi nskambinu. Tada ji musu vidu dalyvavusiu uzsirase telefonus ir sake pranes, kada zades vaziuoti, as taip supratau, kad pavasari. Na kol kas man nelabai aktualu, nes kaip megstu pirkti didesnisu rubus, tai ir pavasariui ir vasarai pilna turiu, nebent uzmatyciau ko faino. Nesenai ir Prismoj buvo juk 60 proc nuolaida, tai ten pilna rubu pripirkau, aisku tradiciskai emiau daug didesnius lotuliukas.gif

Skiepo mes negavome, eisime po visu epidemiju. Dziaugiuosi, man maniske issveiko, tfu tfu bigsmile.gif
Tiesa, kita zinia, kad jau trecia naktis miegam be papo. Taip sutapo,kad man umi dilgeline, todel geriu vaistus ir negaliu maitinti, todel teko atsisakyti maitinimo anksciau nei pavasari, bet jau ir pati vos laikiausi, nes jau nakti buvo kosmaras. doh.gif Na ziuresime kaip mums cia seksis bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(Lupos @ 2013 02 07, 01:48)
Tiesa, kita zinia, kad jau trecia naktis miegam be papo. Taip sutapo,kad man umi dilgeline, todel geriu vaistus ir negaliu maitinti, todel teko atsisakyti maitinimo anksciau nei pavasari, bet jau ir pati vos laikiausi, nes jau nakti buvo kosmaras.  doh.gif  Na ziuresime kaip mums cia seksis bigsmile.gif


Kaip tau ta dilgeline? Po truputi jaupraeina tas berimas? unsure.gif
Is kitos puses gerai, va dbr nebemaitinsi Anitos, tai naktim pailsesi blush2.gif
Atsakyti
Labukas,

O geras, kaip Anitutei dabar sekasi? Juk ji tavo pieneliu pagrinde gyva buvo, o gal jau valgyt normaliau pradejo? Maniske tai kazkokia nenormali, atrodo valgo tikrai normaliai, bet svorio nors tu ka nepriauga. Su visais rubais vos 10 kg sveria doh.gif Jau mama mano siunta gavo, tai sake visi rubai bus Gretai dideli, tai susinervinau ziauriai, nors emiau 18-24 men. dydzius. Dar tikiuosi, kad jai tik taip pasirode. Gal tu, Lupos, man del savo bedeliu skambinai, o as ir pamirsau perskambint blush2.gif
Atsakyti
Sveikos.
O mes jau namie is po ligonines antra karta smile.gif Tikiuosi, kad jau nebeteks gristi ten.ir vakar palaidojom uosviene.
Atsakyti
Jorune, nu ir naujienos pas jus, stiprybes jums visiems 4u.gif
Atsakyti