Įkraunama...
Įkraunama...

neskiria savų nuo svetimų?

[quote=rena,2006 05 18, 19:48]
Mano maziui irgi 5men. eina jis irgi pas visus ir kai kalbina nusisypso, bet kai pamato mane ar vyra, tai ir kalbinti nereikia, nusisypso is karto. Tai turbut kazkiek pazysta mus g.gif

mūsų mažei keturi mėnesiai,bet elgiasi lygiai taip pat. 4u.gif
Atsakyti
musu viriokui 9men jei svetimi ateina tyriamai apziuri o paskui jau draugauja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausand @ 2006 05 18, 13:14)
Pasidalinkit savo patirtimi
dukrytei 5,5 mėn., tačiau jai vienodai kas ją paima ant rankų, kad ir pirmą kartą atėjęs žmogus. Svetimus labai įdėmiai apžiūrinėja, pakalbinta šypsosi, bet eina pas visus. Krikšto mama pradėjo sakyti, kad jinai neskiria žmonių. Ar gali 5,5 mėn. vaikas neskirti tėvų nuo svetimų? blink.gif  verysad.gif  g.gif

nieko čia baisaus, maniškė irgi visiems šypsosi, visi jai draugai
Atsakyti
QUOTE(ausand @ 2006 05 18, 13:14)
Pasidalinkit savo patirtimi
dukrytei 5,5 mėn., tačiau jai vienodai kas ją paima ant rankų, kad ir pirmą kartą atėjęs žmogus. Svetimus labai įdėmiai apžiūrinėja, pakalbinta šypsosi, bet eina pas visus. Krikšto mama pradėjo sakyti, kad jinai neskiria žmonių. Ar gali 5,5 mėn. vaikas neskirti tėvų nuo svetimų? blink.gif  verysad.gif  g.gif

Pas mus irgi. Tai parduotuvėse ar kitus kur daug žmonių tiesiog apstoja vežimėlį , kalbina, džiaugiasi visi. Nepergyvenk ateis laikas, pradės skirti.
Atsakyti
Mano panelė irgi apdalina šypsena visus iš eilės.Didesniam žmonių būry gal kiek ir sutrinka, bet apsipratus visi draugais patampa tongue.gif .o mus su vyru iš kart skiria ir tik žvilgtelėjus šypsena išlenda iki ausų bigsmile.gif
Atsakyti
Ir mano vaikas visiems sypsosi. Jam nesvarbu, su kuo buti, bile ne vienas. Nors maen pazista ir su dziaugsmu tiesia rankutes.
Atsakyti
tai, kad mazdaug savus nuo svetimu pradeda tik apie 8 men skirti, bet maniskis labai trumpai bijojo, dabar jis su visais nori bendrauti, tiesiog verziasi prie zmoniu, netgi nepazistamu, mojuoja, stengiasi atkreipti demesi, rekauja, kad tik kas nors pakalbintu lotuliukas.gif , bendraujantis vaikinas, zodziu... tongue.gif
Atsakyti
Mano dukryte tai nuo 3 men iki 4 men is viso nenorejo nei pas ka isskirus mane ar vyra eit ant ranku doh.gif Paziuri, kad ne mes laikom ir iskart rekt nesavu balsu blink.gif Tai buvo kosmaras doh.gif Gydytojai negalejo apziureti normaliai, masaziste negalejo masaza daryt ir pan.
Bet praejo biggrin.gif
Dabar visiems sipsosi ir kalbina. Ir ant ranku eina.
Skaitau, kad nuo 6 men. vaikai pradeda skirti savu nuo svetimu ar atsargiau elgtis. Tai ir laukiu, gal dar tokie pat baeriai bus cray.gif
Atsakyti
O mano kleckas tai tikras rankinukas doh.gif šypsotis kitiems tai šypsosi, bet jau jei ant rankų kas svetimas paima tai iškart dūdas paleidžia soske.gif
Atsakyti
mano sūneliui taip jau greit šeši mėnesiukai, jis irgi prisileidžiavisus visiems šypsosi, pas visus eina ant rankų. Bet tik kai aš tik įeinu į kambarį iškart pradeda mane sekti akimis, nors tuo pačiu nuo svečių rankų laukan nesiprašo. Ir mes nematome nieko blogo rolleyes.gif
Atsakyti
musiske jau nuo 7 menesiu skyria savus,kitu nelabai noriai prisileidzia..nebent padorai kad caca lelei tongue.gif
Atsakyti
Manasis irgi nebijo svetimu mirksiukas.gif tik apziuri kas cia toks ir viskas.mielai draugauja su visais,jam 8menesiukai. Manau kad labai gerai jei vaikas yra megstantis bendrauti,kaip uzaugs pravers biggrin.gif
Atsakyti