Įkraunama...
Įkraunama...

neskiria savų nuo svetimų?

Pasidalinkit savo patirtimi
dukrytei 5,5 mėn., tačiau jai vienodai kas ją paima ant rankų, kad ir pirmą kartą atėjęs žmogus. Svetimus labai įdėmiai apžiūrinėja, pakalbinta šypsosi, bet eina pas visus. Krikšto mama pradėjo sakyti, kad jinai neskiria žmonių. Ar gali 5,5 mėn. vaikas neskirti tėvų nuo svetimų? blink.gif verysad.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausand @ 2006 05 18, 12:14)
Pasidalinkit savo patirtimi
dukrytei 5,5 mėn., tačiau jai vienodai kas ją paima ant rankų, kad ir pirmą kartą atėjęs žmogus. Svetimus labai įdėmiai apžiūrinėja, pakalbinta šypsosi, bet eina pas visus. Krikšto mama pradėjo sakyti, kad jinai neskiria žmonių. Ar gali 5,5 mėn. vaikas neskirti tėvų nuo svetimų? blink.gif  verysad.gif  g.gif

nesijaudink,sulaukus šešių mėnesių kūdikių socialinė šypsena tampa labiau diferencijuota.tik artimiems žmonės vaikutis nusišypso iš karto,o išvydęs svetimą veidą būna santūresnis mirksiukas.gif
mano dukrytė ir dabar pas kai kurius retai matomus žmones noriai eina ant rankų pvz.sesutė,daktarė,o kitiems net prisiliesti neleidžia,tuoj į ašaras puola
Atsakyti
net nezinau,mano sunus tokio amziaus bijojo svetimu ir tebe bijo.tikriausiai pas jus daug sveciu lankosi,todel ji ipratusi,o pas mus per savaite karta kas ateina,jam vienodai,neprisileidzia.todel ir daktare man sake,eiti i mamu susitikimus,bet ka as ten pasieksiu,jei jis vaiku nebijo blush2.gif
Atsakyti
Maniškis visai nebijo svetimų. Jei nepažįstamas paima ant rankų jis akimirką patyrinėja ir viskas- draugas doh.gif Klausiau daktarės ar nieko čia tokio, tai ji tik nusijuokė. Sako viskas gerai thumbup.gif Tiesiog vaiko niekas neskriaudė, tai ir nesupranta, kad reik nepasitikėt svetimu g.gif Dėl to problemos nedarau ir nustojau nerimauti thumbup.gif
Atsakyti
Mano panelei 6,5 mėn., bet ji visiškai nebijo svetimų žmonių, nors esam namisėdos ir į svečius retai kas užsuka ax.gif Tik vienai mano draugei visiškai nesišypso, nors ant rankų eina doh.gif Nesuku sau galvos dėt tokių niekų tongue.gif Jau geriau tegul visiems šypsosi, nei žviegia vos pamačiusi žmogų mastau.gif
Atsakyti
Mano maziui irgi 5men. eina jis irgi pas visus ir kai kalbina nusisypso, bet kai pamato mane ar vyra, tai ir kalbinti nereikia, nusisypso is karto. Tai turbut kazkiek pazysta mus g.gif
Atsakyti
maniskis iki kokiu 6 men irgi nebijojo svetimu,bet paskui net i ta puse paziureti nenorejo,is karto verkdavo
Atsakyti
Maniškė su visais vienodai draugiška, Tik mane labai atskiria ir ypatingai draugaut nori wub.gif
Atsakyti
Mano kleckas tai draugiškai nusiteikęs kitų atžvilgiu. Eina pas visus ant rankų, bet ne visiems šypsosi. Bet tikrai labai aiškiai skiria mane, savo sesytę ir tetį - pamatęs net krykšti pradeda biggrin.gif . Na dar turi išsirinkęs kaip favoritą senelį.
Atsakyti
Buvom svečiuose ir įsitikinau, kad pažįsta tėvus ir skiria svetimus. Jų nebijo, bet kai daugiau žmonių ir šurmulys tai geriausiai būti su tėvais 4u.gif
Atsakyti
nezinau ar tai net imanoma, kad vaikas nepazintu savo tevu???? g.gif nebent ne su jais augtu.O siaip tai neliudek, o atvirksciai dziaukis, kad mazylis nebijo svetimu thumbup.gif thumbup.gif . gali ateiti toks laikas, kai noresi, kad kas paimtu, o vaikas nelips nuo tavo ranku. biggrin.gif maniske vienu metu bijojo vienoje vietoje daugybes zmoniu, bet dabar, kai jai 6.5 men ji kiekviena svetima labai idemiai apziuri blink.gif , o paskui nusisypso ir noriai bendrauja tongue.gif ir tevelius skiria is karto nusisypso ir jei kas paima, tai iesko minioje bigsmile.gif
Atsakyti
Mums 6 mėn bet Viktorija eina pas visus,tik apžiuri labai jau,o po to normalei juokiasi,ir jei ja paima tai neverkia.
user posted image
1 dantukas 5 mėnesiu 3 sav (2006 05 17)
2 dantukas 5 mėnesiu 3 sav (2006 05 17)
Atsakyti