Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

QUOTE({ne}ishprotejus @ 2013 01 25, 21:48)
sveikos 4u.gif
Jungiuosi ir aš į Jūsų būrį,tik su stresine situacija doh.gif laukiam jau senai krikštomamos iš JAV, jau buvom sutarę, kad atvažiuos vasarą, o dabar gavosi kad atskrenda vasario pabaigoj, tai dabar reikia staigiai ruostis krikstynom doh.gif

as manau labai grazu turetu buti wub.gif kad tik sniego butu wub.gif

Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 01 24, 15:19)
Tiesa, susikirtom dabar ties krikstynu data doh.gif Noreciau jusu visu nuomones pasiteiraut ax.gif
Masciau apie geguzes pabaiga, bet, sako, gal vesu dar bus gamtoje svesti, o jei uzsivelinsim... g.gif
Sunus liepos 21 gimes, kazin gal kartu abi sventes atsvest mastau.gif ... Bet tada neduok D karsciai kokie lotuliukas.gif

Gamta megsta papokstauti su mumis biggrin.gif niekada negali nuspeti tiksliai, ka ji iskres.. 4u.gif as manau jei turi ideja, tai ir laikykis jos 4u.gif neturetu butu per salta juk nesedesit lauke iki 1-2 val. nakties, nes manau vien dek uodu tiek neisedesit, ir lysit vidun sleptis... ax.gif
Mes va pvz. per jonines suplanavom, kiek zinau per jojines beveik visada lyja, bet as laikausi savo minties ir idejos, jei lis tai lis..jei ne bus smagu... biggrin.gif
Pajudejo musu planai i prieki, vezemes mazaji, pas busimus krikstatevius, pakvietem, jie labai mielai ir noriai sutiko dalyvauti tokioje sventeje thumbup.gif
Tai va dabar uoliau imsiuos ieskoti sventimo vietos, orientyra daug maz zinau kur noretume svesti, belieka ieskotis. Tada ieskosiu baznycios...daugiau ka fotografu dabar sociai, vienas pasisiule pats nes megejas, noretu labiau patirties igauti... ax.gif ir manau vienos pazystamos prasysiu padirbeti...o daugiau lieka smulkmeneles, kurios poto susigruda i didelius nenudirbtus darbus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puma: 26 sausio 2013 - 19:47
QUOTE({ne}ishprotejus @ 2013 01 26, 15:33)
tai kad durniausia,kad bus kovo pradzia/vasario galas,tai tas oras greiciausiai jau pliurza bus doh.gif  na dar laukiu ziniu ar tikrai imsimes tu krikstynu ziema,laukiu atsakymo  doh.gif



mano zuikis irgi buvo krikštyjamas "ant smūgio" kai kūminui teko skubiai iš LT švykti (dėl darbo), tai per mėnesį susipakavom ir krikštijom vasario gale wub.gif bet man vistiek viskas super buvo, nors mažius buvo tik 4 su puse mėnesiuko wub.gif

Nebijokit jus to vasario, jei tik oras palankus bus (be sniego pugų ar "pliurzių" jis tikrai (bent jau aplinka) bus išskirtinis, nes visi krikštijasi vasarą ax.gif
Atsakyti
Laba diena toliau sukančioms galvas dėl Krikštynų biggrin.gif

Aš vakar irgi pasukau galvą- ką čia sugalvojus į lino temą. Pamąsčiau, pakraipiau galvą, tai lyg jau ir pradėjo mintys koncentruotis, netgi pasidariau pavyzdinį kvietimą smile.gif Žiūriu į jį ir labai rimtai svarstau tokius ir darytis smile.gif jei nesugalvosiu kokio patobulinimo biggrin.gif

Kam įdomu, galima į kvietimuką pasižiūrėti čia:

http://www.facebook....8...e=1

Stengiaus paderinti spalvą- mėlyna ir pačią medžiagą liną (nėrinių juostelė) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 29 sausio 2013 - 10:13
QUOTE(*Star* @ 2013 01 29, 10:12)
Kam įdomu, galima į kvietimuką pasižiūrėti čia:

Grazus labai 4u.gif

As be kvietimu apsiesiu, dalyvaus tik artimiausi seimos nariai ir krikstateviai, su visais labai daznai susitinkam, kazkaip juokingai butu kvietimus iteikt, nera tas pas mus iprasta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 01 29, 08:27)
Grazus labai 4u.gif

As be kvietimu apsiesiu, dalyvaus tik artimiausi seimos nariai ir krikstateviai, su visais labai daznai susitinkam, kazkaip juokingai butu kvietimus iteikt, nera tas pas mus iprasta ax.gif


Ačiū smile.gif

Pas mus įprasta ax.gif Na ir proga ne eilinė. Man kvietimai suteikia solidumo, iškilmingumo ispūdį. Tiesiog šventė įgauna "svorį" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 01 29, 10:47)
Pas mus įprasta  ax.gif  Na ir proga ne eilinė. Man kvietimai suteikia solidumo, iškilmingumo ispūdį. Tiesiog šventė įgauna "svorį"  smile.gif

drinks_cheers.gif
Daryciau ir as, jei bent kazkiek sveciu reiketu specialiai kviestis i svente, bet dabar busim tie, kad net niekviesti ateitu, nes priklauso lotuliukas.gif
Vat dukra gimtadieni nori su draugemis svest, tad jos sventei darysiu pakvietimus, kad ir draugiu tevai zinotu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 01 29, 10:12)
Laba diena toliau sukančioms galvas dėl  Krikštynų biggrin.gif

Stengiaus paderinti spalvą- mėlyna ir pačią medžiagą liną (nėrinių juostelė) smile.gif



mano akiai to mėlyno norėtūsi, kad neišlįstu iš kvietimo (balto fono) ribos ax.gif pagal mane apsunkina truoputi patį kivetimą, norėtūsi tokio lengvo mėlyno akcento ax.gif bet tai tik mano nuomonė 4u.gif

P.s. tas ornamentas ant mėlynos dalies wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 01 29, 10:00)
drinks_cheers.gif
Daryciau ir as, jei bent kazkiek sveciu reiketu specialiai kviestis i svente, bet dabar busim tie, kad net niekviesti ateitu, nes priklauso lotuliukas.gif
Vat dukra gimtadieni nori su draugemis svest, tad jos sventei darysiu pakvietimus, kad ir draugiu tevai zinotu ax.gif


Tai aišku, jei tik šeima dalyvauja, tada taip mirksiukas.gif
O vaikams smagu kvietimai, žinoma biggrin.gif

QUOTE(PŪKITAS @ 2013 01 29, 10:08)
mano akiai to mėlyno norėtūsi, kad neišlįstu iš kvietimo (balto fono) ribos  ax.gif  pagal mane apsunkina truoputi patį kivetimą, norėtūsi tokio lengvo mėlyno akcento  ax.gif  bet tai tik mano nuomonė  4u.gif 

P.s. tas ornamentas ant mėlynos dalies  wub.gif


Ačiū už nuomonę 4u.gif

Tokį tyčia kitokį dariau nei įprastas formatas smile.gif Gal šitam forume, ar kitur, nebepamenu, viena mamytė rašė, kad kas yra masiška ir labai "ant bangos", automatiškai norisi daryti priešingai biggrin.gif Aš irgi iš tų žmonių. Buvo labai užėję ant bangos suknytės, šliaužtukai, kelnytės kvietimai, bet man kažkaip... gal su gimtadieniu tokius dalykėlius pasiliksiu smile.gif

O va su tokia formele ir tokio formato dar niekur neteko matyti tongue.gif

Iš tikro formatą dar apsprendė tai, jog norėjau lino pridėti rolleyes.gif kadangi kvietimo išmatavimai 10x14 cm, ovalas ir formelės dydis "stačiai" gerai žiūrėtusi jei po apačia nieko nebūtų smile.gif

Bet šiaip iš esmės aišku, galima ir paprastus daryti, įprasto formato ar didesnius, bet čia toks optimalesnis variantas kam aktualu. Tik jau į įprastą voką netilptų jei reikalas būtų siųsti unsure.gif

O realiai visai neblogai žiūrisi, tad sakau gal va tokius ir darysiu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 29 sausio 2013 - 12:24
QUOTE(*Star* @ 2013 01 29, 12:22)
O va su tokia formele ir tokio formato dar niekur neteko matyti  tongue.gif

Iš tikro formatą dar apsprendė tai, jog norėjau lino pridėti  rolleyes.gif  kadangi kvietimo išmatavimai 10x14 cm, ovalas ir formelės dydis "stačiai" gerai žiūrėtusi jei po apačia nieko nebūtų smile.gif

Bet šiaip iš esmės aišku, galima ir paprastus daryti, įprasto formato ar didesnius, bet čia toks optimalesnis variantas kam aktualu. Tik jau į įprastą voką netilptų jei reikalas būtų siųsti  unsure.gif

O realiai visai neblogai žiūrisi, tad sakau gal va tokius ir darysiu...  ax.gif



jei statmenai viskas būtų bigsmile.gif tuomet kitas reikalas thumbup.gif aš vis dar tais ornamentasi grožiuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2013 01 29, 10:27)
jei statmenai viskas būtų  bigsmile.gif  tuomet kitas reikalas  thumbup.gif  aš vis dar tais ornamentasi grožiuosi  ax.gif


Tai statmenai- aisvai galima padaryt, tik tada pats pagrindas tirėtų būt gal kiek didesnis rolleyes.gif Manyčiau.

Gražus ir man tas ornamentas wub.gif Aš jį panaudoju ir kitur biggrin.gif jei pasižvalgytumėt ten po rankdarbius mirksiukas.gif
Jis labai neblogai iš to vadinamo "perlinio" popieriaus iškirstas žiūrisi, toks su žvilgesiuku, prabangos efektą suteikia ax.gif Tai iš sodžiai mėlyno, raudonos- nu labai liuksiškai atrodo.

Žodžiu variantų- daugybė visokių, tik spėk rinktis ir žiūrinėtis, ar ne? biggrin.gif
Atsakyti
Star, labai grazus kvietimai thumbup.gif
As ir bandysiu daryti kvietimus, o gal pirkt, nes neesu labai jau auksaranke ax.gif man jie suteikia sventiskumo. Bet dar nelabai man einasi ka nors planuoti, nera dar labai didelio stimulo, nes nezinom kas bus krikstateviai doh.gif
Atsakyti