Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

QUOTE(evesunny @ 2013 01 24, 11:39)
Bet man pačiai būtų moralinė dilema nutylėti ar ne, o juo labiau meluoti krikštyjant mažą vaikelį  unsure.gif

Isivaizduoju tada, kad dilema, sutinku su Puma, busit puikiais krikstateviais, nes jau dabar del to pergyvenat 4u.gif Manau, reiketu uzsimerkti i kanona, arba pasikalbeti su kunigu "padusham", gal kazka paaiskins, nuramins, arba uzsimerkti i uzrasa "kriksto liudininkas" ir toliau myleti vaika ir jaustis pilnaverciais kriksto tevais 4u.gif

QUOTE(puma @ 2013 01 24, 11:50)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif ale jau ne pirma karta musu mintys identiskai sutampa  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tikrai, vienodai kartais mastom thumbup.gif drinks_cheers.gif

Tiesa, susikirtom dabar ties krikstynu data doh.gif Noreciau jusu visu nuomones pasiteiraut ax.gif
Masciau apie geguzes pabaiga, bet, sako, gal vesu dar bus gamtoje svesti, o jei uzsivelinsim... g.gif
Sunus liepos 21 gimes, kazin gal kartu abi sventes atsvest mastau.gif ... Bet tada neduok D karsciai kokie lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 01 24, 15:19)
Tiesa, susikirtom dabar ties krikstynu data doh.gif Noreciau jusu visu nuomones pasiteiraut ax.gif
Masciau apie geguzes pabaiga, bet, sako, gal vesu dar bus gamtoje svesti, o jei uzsivelinsim... g.gif
Sunus liepos 21 gimes, kazin gal kartu abi sventes atsvest mastau.gif ... Bet tada neduok D karsciai kokie lotuliukas.gif

o jūs tik gamtoj lauke švesit?ar kokioj patalpoj? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasauliosaule @ 2013 01 24, 17:13)
o jūs tik gamtoj lauke švesit?ar kokioj patalpoj? smile.gif

Planuojame lauke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 01 24, 17:18)
Planuojame lauke smile.gif

As taip pat uz sventima lauke 4u.gif Jei tik bus tokia galimybe, tai butinai.
Mamytes,
noriu pasiteirauti nuo ko Jus pradedate planuotis: ar pirma susirandate vieta, ar nueinate pas kuniga susitaret ir tuomet su visais viska derinate?Na, vienu zodziu, su kuo pirmiausia pradedate tartis:su fotografu, kunigu, maisto tiekeju, sventes muzikantu ir .t.t Kas cia yra labiausiai graibstomas biggrin.gif ? Nes nesinori nuejus pas kuniga ir sutarus del datos, nerasti tai datai gero fotografo,laisvos sventes vietos ir t.t. Mano patirtis sventes planavime, be vestuviu, yra minimali, tad nesupykit, jei kartais keistai mano klausimas skamba, tom, kurios turi daugiau patirties sioje srityje 4u.gif .

Taip pat turiu kita klausima, kokia kaina uz sventinius pietus Jums atrodo normali, is vienos vietos gavau toki pasiulyma -,,Pietums siūlome karštąjį patiekalą, kurį galėsite išsirinkti iš paukštienos, mėsos, žuvies patiekalu bei užkandžius - kaina 38 Lt asmeniui" Perziurejau: ieina karstas ir 3 rusiu uzkandziai pasirinktinai. Galima rinktis is: vieno kasnio sumustinuku, lavaso, bruscettos, sluoksniuotos teslos pyragaiciu, ivairiu uztepeliu. Na, o karstasis patiekalas taip pat nekijevo lygio biggrin.gif. Taip pat dar ieina ir stalo vanduo. Tai galvoju, gal visai ir neblogas pasiulymas. Galima ten ir papildomai uzsisakyti ivairiu uzkandziu, kurie i sio pasiulymi kaina neieina.Leidzia ir savo torta bei alkoholi atsivezti. Tad, manau, kad gal visai ir neblogai. I si pasiulyma dar ieina ir nemokamas pasibuvimas tos sodybos teritorijoje iki 3 valandu. Pageidaujant galima net ir lauke svest, jei oro salygos leidzia. Kitu klientu tuo metu nebuna thumbup.gif . Sake, jog ir kambareli vaiko pavalgydinimui skiria thumbup.gif Mums tai labai aktualu, nes valgom siai dienai tada, kai mums sauna i galva.
Kaip manot, ar patrauklus sis pasiulymas? Man ir mano namiskiams atrodo, kad neblogas. Bet, kadangi patirties sioje srityje nelabai turiu, tai prasau Jusu pagalbos. Ka manote? Ar vertas demesio sis pasiulymas?
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 01 24, 18:18)
Planuojame lauke smile.gif

tai tuomet tik liepos menesi, nes gegezu dar zeme salta tai nei atsisest nei ka, o kur naktys saltos, jei patalpoj ir lauke tai nesvarbu mirksiukas.gif koks metu laikas
Papildyta:
QUOTE(Jovita - @ 2013 01 24, 22:04)
As taip pat uz sventima lauke 4u.gif Jei tik bus tokia galimybe, tai butinai.
Mamytes,
noriu pasiteirauti nuo ko Jus pradedate planuotis: ar pirma susirandate vieta, ar nueinate pas kuniga susitaret ir tuomet su visais viska derinate?Na, vienu zodziu, su kuo pirmiausia pradedate tartis:su fotografu, kunigu, maisto tiekeju, sventes muzikantu ir .t.t Kas cia yra labiausiai graibstomas biggrin.gif ? Nes nesinori nuejus pas kuniga ir sutarus del datos, nerasti tai datai gero fotografo,laisvos sventes vietos ir t.t. Mano patirtis sventes planavime, be vestuviu, yra minimali, tad nesupykit, jei kartais keistai mano klausimas skamba, tom, kurios turi daugiau patirties sioje srityje 4u.gif .

Taip pat turiu kita klausima, kokia kaina uz sventinius pietus Jums atrodo normali, is vienos vietos gavau toki pasiulyma -,,Pietums siūlome karštąjį patiekalą, kurį galėsite išsirinkti iš paukštienos, mėsos, žuvies patiekalu bei užkandžius - kaina 38 Lt asmeniui" Perziurejau: ieina karstas ir 3 rusiu uzkandziai pasirinktinai. Galima rinktis is:  vieno kasnio sumustinuku, lavaso, bruscettos, sluoksniuotos teslos pyragaiciu, ivairiu uztepeliu. Na, o karstasis patiekalas taip pat nekijevo lygio biggrin.gif. Taip pat dar ieina ir stalo vanduo. Tai galvoju, gal visai ir neblogas pasiulymas. Galima ten ir papildomai uzsisakyti ivairiu uzkandziu, kurie i sio pasiulymi kaina neieina.Leidzia ir savo torta bei alkoholi atsivezti. Tad, manau, kad gal visai ir  neblogai. I si pasiulyma dar ieina ir nemokamas pasibuvimas tos sodybos teritorijoje iki 3 valandu. Pageidaujant galima net ir lauke svest, jei oro salygos leidzia. Kitu klientu tuo metu nebuna thumbup.gif . Sake, jog ir kambareli vaiko pavalgydinimui skiria thumbup.gif  Mums tai labai aktualu, nes valgom siai dienai tada, kai mums sauna i galva. 
Kaip manot, ar patrauklus sis pasiulymas?  Man ir mano namiskiams atrodo, kad neblogas. Bet, kadangi patirties sioje srityje nelabai turiu, tai prasau Jusu pagalbos. Ka manote? Ar vertas demesio sis pasiulymas?

aš manau svarbiausia susirasti vieta kur švęsti, tuomet bus aiški data, o tada pagal poreikį fotografą ar muzikanta, kai žinosit data galit eit pas kunigą tartis, manau tikrai priims jus patogiu laiu jei ne yra ne viena bažnyčia mirksiukas.gif
o tai jus toj sodyboj busit tris valandas?o jei ilgiau koks tada uzmokestis?ir žiūrint kokiam mieste esam, mes mažam mieste kur kainos mažesnės nei tarkim sostinėj, kavinėj gavo pasiūlymą 50 lt žmogui laikas apie šešias valandas, alkocholis savas, bet mes švęsim savo pirtelėj ax.gif man kaina atrodo gera
Atsakyti
QUOTE(pasauliosaule @ 2013 01 24, 22:19)
tai tuomet tik liepos menesi, nes gegezu dar zeme salta tai nei atsisest nei ka, o kur naktys saltos, jei patalpoj ir lauke tai nesvarbu mirksiukas.gif koks metu laikas
Papildyta:

aš manau svarbiausia susirasti vieta kur švęsti, tuomet bus aiški data, o tada pagal poreikį fotografą ar muzikanta, kai žinosit data galit eit pas kunigą tartis, manau tikrai priims jus patogiu laiu jei ne yra ne viena bažnyčia mirksiukas.gif
o tai jus toj sodyboj busit tris valandas?o jei ilgiau koks tada uzmokestis?ir žiūrint kokiam mieste esam, mes mažam mieste kur kainos mažesnės nei tarkim sostinėj, kavinėj gavo pasiūlymą 50 lt žmogui laikas apie šešias valandas, alkocholis savas, bet mes švęsim savo pirtelėj ax.gif man kaina atrodo gera


Aciu uz issakyta nuomone 4u.gif . Kalba eina apie Vilniu. Jei uzsibutume ilgiau tuomet reiktu primoketi. Siap tai daug ten variantu pas juos. Jei imi brangesni meniu gali buti ilgiau, jei kuklesni trumpiau. Bet, manau, kad ilgiau ir nereiks. As nusiteikus trumpam, bet isimintinam pasibuvimui biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos smile.gif

Apie laiką kada geriau rengti šventę kalbat... Tai mano abu gegžiukai, bet su tuo gegužės mėnesiu tai dar negali žinoti. Va metų proga darėm krikštynas pirtelėj- viskas ok, orelis kaip užsakytas, bet uodųųųųų tais metais buvo nežmoniškas kiekis..

Pernai darėm trečią gimtadienį, norėjau lauke daryt, su palapine-pavėsine tokia lengva, užkandukais etc. Teko tos minties atsisakyt, nes lietus ir vėjas kaip tyčia buvo beveik iki gegužės pabaigos :/ Nenuspėjamas oras.

Nu, o mažylis dviem savaitėm vėliau tai galima būtų apie tą dieną galvoti, bet gal geriau nerizikuosim... Geriau kokią liepą- rugpjūtį pasidarysim šventę. Nei kur, nei už kiek, nieko dar nežinau biggrin.gif Tačiau, kad bus mėlyna/lino medžiaga ir spalvos tai jau sugalvojau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 25 sausio 2013 - 00:27
QUOTE(Jovita - @ 2013 01 24, 21:04)
noriu pasiteirauti nuo ko Jus pradedate planuotis

Taip pat turiu kita klausima, kokia kaina uz sventinius pietus Jums atrodo normali

Na, as irgi neprofe sitoj planavimo srity, bet pirmiausia pasikalbejom su krikstateviais, paskui su numatoma fotografe. Muzikantu nebus, del vietos nepergyvenu, nes greiciausiai pas mama sode (bet, jei reiketu, gal ir siuo klausimu pasidomeciau). Kai visiskai nuspresim del datos, nueisim i baznycia, tada isanksto uzsirasysim pas fotografe ir musu megstama tortu kepeja (jai cia salutinis darbelis, tad priema minimaliai uzsakymu, o baisiai noriu butent jos torto ax.gif ). Na ir liks artejant datai ruostis ir planuotis ax.gif
Kadangi Vilniuje, manau, kaina nebloga, as is mazo miestelio, tad pas mus, aisku, pigiau. Tik galvoju ar uzteks jums to laiko kazin, kol susesit, kol pavalgysit, taure pakelsit ir prabegs 3 val nepastebimai, patikekit mirksiukas.gif Siaip, mano nuomone, maziausiai 6 val. reiketu skirt, kaip jus saket, turiningai praleist laika 4u.gif O ramiai papietaut po visko ir skirstytis ir 3 val. uzteks, tik muzikantu tikrai jau nereikes 4u.gif

QUOTE(*Star* @ 2013 01 25, 00:21)
Pernai darėm trečią gimtadienį, norėjau lauke daryt, su palapine-pavėsine tokia lengva, užkandukais etc. Teko tos minties atsisakyt, nes lietus ir vėjas kaip tyčia buvo beveik iki gegužės pabaigos :/ Nenuspėjamas oras.

Man irgi 2 gimtadieniai si menesi 18 dukros, 31 vyro biggrin.gif
Paziurejau foto is dukros praeito gimtadienio, tikrai, saltoka, sedejom striukes uzsimete lauke, kol vaikai selo... Manau ir as perkeliu mintis i liepa. Visai gal ir gerai metuku proga krikstynos, dviguba to paties vaikucio svente rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 01 25, 08:19)

Man irgi 2 gimtadieniai si menesi 18 dukros, 31 vyro biggrin.gif
Paziurejau foto is dukros praeito gimtadienio, tikrai, saltoka, sedejom striukes uzsimete lauke, kol vaikai selo... Manau ir as perkeliu mintis i liepa. Visai gal ir gerai metuku proga krikstynos, dviguba to paties vaikucio svente rolleyes.gif


Tai va su pirmagimiu tai buvo aktualiau, bet pasisekė, kad oras buvo tikrai liuks. Bet dabar jau žinau kaip gali būt, tai užtai apie gegužę jau nebesinori galvoti... rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
Jungiuosi ir aš į Jūsų būrį,tik su stresine situacija doh.gif laukiam jau senai krikštomamos iš JAV, jau buvom sutarę, kad atvažiuos vasarą, o dabar gavosi kad atskrenda vasario pabaigoj, tai dabar reikia staigiai ruostis krikstynom doh.gif
Atsakyti
QUOTE({ne}ishprotejus @ 2013 01 25, 21:48)
sveikos 4u.gif
Jungiuosi ir aš į Jūsų būrį,tik su stresine situacija doh.gif laukiam jau senai krikštomamos iš JAV, jau buvom sutarę, kad atvažiuos vasarą, o dabar gavosi kad atskrenda vasario pabaigoj, tai dabar reikia staigiai ruostis krikstynom doh.gif



Esu dalyvavusi krikstynose ziema ir nors nuo ju jau praejo 4 metai, taciau visi jas atsimenam kaip nepaprastas, be galo grazias, baltas ir iskilmingas. Ziema tikrai grazus ir puikus laikas, tik, be abejo, yra daugiau vargo jas organizuojant, tacaiau, kai jau pasiryztama, tai rezultatas gali pranokti visu lukescius thumbup.gif .
Aisku, reikia gerai pagalvoti del siltu drabuzeliu, nes baznyciose siuo metu laiku tikrai salta, taip pat del fotosesijos it kt.
Tuose krikstynose, kurias minejau sventeme kaime, kadangi oras buvo grazus, tai pamenu, jog pasivaisinome karstu vynu, arbata, kava lauke, kol leliukas miegojo thumbup.gif O siaip buvo labai jauki ir sventine nuotaika - lauke salta, o uz lango tokia grazi proga svesti ir dziaugtis.
Tad, manau, kad ziemos grozis, kartais yra pernelyg nuvertinamas 4u.gif .
Ir tikrai nepergyvenkit, kad nedaug laiko liko. Manau menuo yra tikrai pakankamas laikas susiruosti sventei. Pasitelkite i pagalba namiskius :4u
Atsakyti
QUOTE(Benita.s @ 2013 01 26, 11:24)
Esu dalyvavusi krikstynose ziema ir nors nuo ju jau praejo 4 metai, taciau visi jas atsimenam kaip nepaprastas, be galo grazias, baltas ir iskilmingas. Ziema tikrai grazus ir puikus laikas, tik, be abejo, yra daugiau vargo jas organizuojant, tacaiau, kai jau pasiryztama, tai rezultatas gali pranokti visu lukescius thumbup.gif .
Aisku, reikia gerai pagalvoti del siltu drabuzeliu, nes baznyciose siuo metu laiku tikrai salta, taip pat del fotosesijos it kt.
Tuose krikstynose, kurias minejau sventeme kaime, kadangi oras buvo grazus, tai pamenu, jog pasivaisinome karstu vynu, arbata, kava lauke, kol leliukas miegojo thumbup.gif  O siaip buvo labai jauki ir sventine nuotaika - lauke salta, o uz lango tokia grazi proga svesti ir dziaugtis.
Tad, manau, kad ziemos grozis, kartais yra pernelyg nuvertinamas 4u.gif .
Ir tikrai nepergyvenkit, kad nedaug laiko liko. Manau menuo yra tikrai pakankamas laikas susiruosti sventei. Pasitelkite i pagalba namiskius :4u

tai kad durniausia,kad bus kovo pradzia/vasario galas,tai tas oras greiciausiai jau pliurza bus doh.gif na dar laukiu ziniu ar tikrai imsimes tu krikstynu ziema,laukiu atsakymo doh.gif
Atsakyti