Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

Marselle, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2013 04 05, 14:15)
Man dar i sarasiuka baltosios varneles uzsinorejo  wub.gif  Tokia nostalgija

Tai kiekvienam pagal skoni... 4u.gif bet man ji migdanti... blush2.gif

Marselle pasistengei naujoj temukej, aciu 4u.gif
Atsakyti
is anksto aciu uz nauja temute wink.gif
Atsakyti
grazinasp, grįžtant prie pomsų... kiek žiūrėjau, tai susidariau nuomonę, kad vienam jų reikėtų bent 8 lapų (BENT). Tai kuo daugiau, turbūt- tuo gražiau. Manua, kad 5 būtų permažai.

Papildyta:
Bandžiau rašyti naktibaldai, bet jos AŽ pilna... su kuo dar būtų galima susisiekti? Labai įdomu pavartyti albumėlius blush2.gif
Atsakyti
Didziuos darbus nudirbome(laikas baznycioj rezervuotas, vakarienei vieta uzsakyta, fotografas yra, krikstateviai yra, del aprangos sutarta). Reikia dar isigyti zvake, dovanele krikstateviams ir kas dar... rozanciu turet reikia?
Atsakyti
Ačiū Mersellei 4u.gif hi.gif
Atsakyti
Ačiū Mersellei už namučius wink.gif

Deme nereikia rožančiaus krikštynoms wink.gif

o aš radau visai nebloga pasiūlyma su maistu: svenciucentras.lt gal kuri esat užsakinėjus kažką pan ar juos g.gif
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2013 04 05, 19:12)
Bandžiau rašyti naktibaldai, bet jos AŽ pilna... su kuo dar būtų galima susisiekti? Labai įdomu pavartyti albumėlius  blush2.gif

Kazin ar mes bent viena turim albumo raktelius, dingo g.gif ...

QUOTE(Deme @ 2013 04 05, 20:29)
Didziuos darbus nudirbome(laikas baznycioj rezervuotas, vakarienei vieta uzsakyta, fotografas yra, krikstateviai yra, del aprangos sutarta). Reikia dar isigyti zvake, dovanele krikstateviams ir kas dar...  rozanciu turet reikia?

Rozancio nereikia. Nebent medaljona koki ar kryziuka vaikui galima turet, pasventina krikstyjant.
Na, dar gal apie vietos papuosima gali pamastyt, jei norisi, gal dar veiklos kokios sugalvoti, aisku, jei nebus tik vakariene ir po namus. Dar ka, muzika gali pasirupint, zodziu graziu paieskot, bet cia jau palyginus smulkmenos 4u.gif
Atsakyti
rozanciaus tikrai nereikia 4u.gif

Deme, kelintai dienai persikelete?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti