Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

QUOTE(*Star* @ 2013 01 20, 20:12)
Šitas medis man nerealiai gražiai atrodo. Tik nežinau kaip reikėtų jį pritaikyti geneologiniam medžiui. Reiktų pagalvoti gerai, kad viskas derėtų smile.gif


bigsmile.gif eina sau koks fainas bigsmile.gif o jei gražiai vardus ant šakų surašyt g.gif arba pirštų antspaudus uždėtų ant šakų ax.gif Va kažko tokio ir aš norėčiau smile.gif

QUOTE(sraige @ 2013 01 20, 20:14)
dabar skaitau ir galvoju, na man tas isakymai zodis toks negrazus...o jus nenorit jo pakeist kitu? ir koks tikslas tu isakymu jei i juos nereikia kreipt demesio? g.gif


kai saviškį krikštijau tai rašiau ne įsakymus, o pasižadėjimus ax.gif man gražiau skambėjo ax.gif

QUOTE(*Star* @ 2013 01 20, 20:18)
Na apie tokius dalykus, kad turi būti susituokę- pirmąkart girdžiu  blink.gif Ir dar bažnyčioje.


aš savo krikštasūniui irgi esu kūma be kūmino smile.gif na jis iš kitos šeimos, ir dabar abu su kūminu būsim iš skirtingų smile.gif


QUOTE(bendzia @ 2013 01 20, 20:44)
Man tai didelis galvos skausmas,ka renktis paciasi doh.gif kaip jus galvojat ar tamsiai zalia spalva ne per tamsi krikstynom,mano visi vyrukai apsirede lininiais rubais  bus ax.gif



va čia bus didžiausias galvos skausmas per visą pasiruošimą doh.gif neįsivaizduoju ką reiks rengtis doh.gif O žalia man gražu ax.gif tk aš tokios pastelinės žalios norėčiau (na nebent tėveliai sugalvos kažkokią konkrečią spalvą g.gif )
Atsakyti
Pasitikslinau- kreipiausi į dėdę Gūglą biggrin.gif : "Žy­di bi­jū­nai bir­že­lio mė­ne­sį."
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2013 01 21, 00:03)

kai saviškį krikštijau tai rašiau ne įsakymus, o pasižadėjimus  ax.gif  man gražiau skambėjo  ax.gif

va cia visai kitas reikalas mirksiukas.gif
bijunai zydi iki birzelio vidurio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2013 01 20, 20:03)
bigsmile.gif  eina sau koks fainas  bigsmile.gif  o jei gražiai vardus ant šakų surašyt  g.gif  arba  pirštų antspaudus uždėtų ant šakų  ax.gif  Va kažko tokio ir aš norėčiau  smile.gif



Aš galvoju, kad gražiau būtų surašyt vardus ir šviesesne spalva nei pagrindas (medis), tada tekstas "neišsišoktų" ir nesipjautu su bendru vaizdu. Bet kažin kaip realiai tai atrodytų g.gif

Nu va man tai su pirštų atspaudais nelimpa ta idėja biggrin.gif kaip kriminalistikos laboratorijoj kokioj lotuliukas.gif Nes šiaip iš esmės jei neketini giminaičio pridavinėt policijai, tai tas atspaudas jokios išliekamosios vertės neturi lotuliukas.gif tada geriau atsispausdinti mažulytes nuotraukytes rolleyes.gif Na čia mano nuomonė rolleyes.gif
Bet čia vėlgi- labai mados reikalas. Kažkas pasidarė tokį variantą (kiek jis įdomus ir geras kiekvienam asmeniškai spręsti) ir pasklido kaip virusas per visus forumus... Tai va tokie virusai man labiausiai ir nepriimtini rolleyes.gif jei gerai pamenu, tai šitam anspaudų medžio variantui daugiausiai kokie dveji metai, anksčiau tokio nebuvo nieks išradęs lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 20 sausio 2013 - 22:15
QUOTE(*Star* @ 2013 01 20, 22:11)
Aš galvoju, kad gražiau būtų surašyt vardus ir šviesesne spalva nei pagrindas (medis), tada tekstas "neišsišoktų" ir nesipjautu su bendru vaizdu. Bet kažin kaip realiai tai atrodytų  g.gif

Nu va man tai su pirštų atspaudais nelimpa ta idėja  biggrin.gif kaip kriminalistikos laboratorijoj kokioj  lotuliukas.gif Nes šiaip iš esmė jei neketini giminaičio pridavinėt policijai, tai tas atspaudas jokios išliekamosios vertės neturi  lotuliukas.gif tada geriau atsispausdinti mažulytes nuotraukytes  rolleyes.gif  Na čia mano nuomonė  rolleyes.gif



lotuliukas.gif paskui per atspaudus galės vaikas išsibarsčiusę giminę ieškot lotuliukas.gif

Bet su foto ir vėl g.gif nekirpsi iš kokių balių foto vien veidų g.gif o prašyt, kad visi paso foto pasidarytų irgi nekas g.gif Priimtiniausias variantas vardai smile.gif tik reikia rast, kad gražiai (meniškai su paraitymais) užrašo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2013 01 20, 20:14)
lotuliukas.gif  paskui per atspaudus galės vaikas išsibarsčiusę giminę ieškot  lotuliukas.gif 

Bet su foto ir vėl  g.gif  nekirpsi iš kokių balių foto vien veidų  g.gif  o prašyt, kad visi paso foto pasidarytų irgi nekas  g.gif  Priimtiniausias variantas vardai  smile.gif  tik reikia rast, kad gražiai (meniškai su paraitymais) užrašo  ax.gif


Nu ne, iš balių gal netinka lotuliukas.gif
Aha, variantas, visi uždeda atspaudus ant medžio, o paskui taip ir pasakai- o dabar prašytume visus užsiregistruoti policijoje, atspaudų bazėje, (kaip JAV), kad užaugęs vaikas galėtų savo giminę rasti lotuliukas.gif jaučiu svečių apatinis žandikaulis pasiektų žemę lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 01 20, 22:18)
Nu ne, iš balių gal netinka  lotuliukas.gif
Aha, variantas, visi uždeda atspaudus ant medžio, o paskui  taip ir pasakai- o dabar prašytume visus užsiregistruoti policijoje, atspaudų bazėje, (kaip JAV), kad užaugęs vaikas galėtų savo giminę rasti  lotuliukas.gif jaučiu svečių apatinis žandikaulis pasiektų žemę  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



bet kaip UNIKALIAI ir nepakartojamai tai būtų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi ***** su garsu žvengiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2013 01 20, 20:20)
bet kaip UNIKALIAI ir nepakartojamai tai būtų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  oi ***** su garsu žvengiu  lotuliukas.gif


Ne, iš tikro tai per švelniai. Kam vynioti į vatą, taip ir pasakyt- šitie anspaudai bus priduoti policijai, kad jeigu ką... ateity vaikas rastų giminę, kad ir kokioj vietoj bebūtumėt. Va čia tai būtų bomba lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Juodas humoras lotuliukas.gif

Vėl man lyriniai nukrypimai nuo temos gaunasi doh.gif lotuliukas.gif Sakys kas nors, kad išpeikiu idėją, na bet nupiešiau vaizdą su kuom man tokie dalykai asocijuojasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 01 20, 22:25)
Ne, iš tikro tai per švelniai. Kam vynioti į vatą, taip ir pasakyt- šitie anspaudai bus priduoti policijai, kad jeigu ką... ateity vaikas rastų giminę, kad ir kokioj vietoj bebūtumėt. Va čia tai būtų bomba  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Juodas humoras  lotuliukas.gif

Vėl man lyriniai nukrypimai nuo temos gaunasi  doh.gif  lotuliukas.gif Sakys kas nors, kad išpeikiu idėją, na bet nupiešiau vaizdą su kuom man tokie dalykai asocijuojasi  biggrin.gif



superiniai lyriniai nukrypimai thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu prisijuokiau as is tu antspaudu lotuliukas.gif

Atsakyti
Tai gerai, prieš miegą prisigaminot vitamino C, ramiau miegosis, o ir ligos siaučia, tad reik daugiau nors tokiu būdu vitamino C gauti thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuta @ 2013 01 20, 20:16)
Labukas thumbup.gif Apleidau jusu rateli del laiko stokos, bet va kur keliai susitiko thumbup.gif

Suprantama mirksiukas.gif

QUOTE(*Star* @ 2013 01 20, 20:18)
Na apie tokius dalykus, kad turi būti susituokę- pirmąkart girdžiu  blink.gif Ir dar bažnyčioje.

O mūsų krikštatėviai tai ne, jie nesusituokę ir turbūt niekada nesusituoks  biggrin.gif


QUOTE(pasauliosaule @ 2013 01 20, 20:23)
pas mus ir iš skirtingų šeimų, tai tikrai nera susituoke biggrin.gif bet kiek domejaus tai nera tame jokios kliūties, gal nenori kunigai jei pabrėžia pora kai nesutituoke bet kartu gyvena, g.gif mat koks pavyzdys vaikui lotuliukas.gif


QUOTE(puma @ 2013 01 20, 21:23)
Kas is to, kad tuokiasi baznycioje, o veliau laksto per svetimus/as vyrus/moteris, nesilaiko 10 D. isakymu  lotuliukas.gif  ar siaip ten nusideda baznyciai ar pan. tai kunigai tuom nesidomi... ax.gif tai kokia prasme to sliubo?

Oi, gal neaiskiai parasiau, esme tame, kad susirase, bet baznycioje nesituoke ir susimete gyvenantys zmones kaip ir negali buti krikstateviais, jie krikstyti gali, tik irasomi kaip kriksto liudininkai. Kitur tikrai kunigai praleidzia pro akis ir viskas mirksiukas.gif , nors jie privalo vadovautis kanonu teises kodeksu, tad tai ne issigalvojimas, o ju istatymai ax.gif O visai nesusije zmones laisvai gali buti krikstateviais.
Puma, pagal baznycia, tai ir nuodimingi zmones negali buti kriksto tevais mirksiukas.gif

Matyt del to ir daro dabar pamokeles, kad isaiskintu kas kaip ir kodel, nes istikro nesidomime siuo reikalu visai. As tik neseniai paskaitinejau viename puslapyje, nes man buvo aktualu, esu provoslave, o MB sesuo norejo, kad krikstytumem jos vaika. Jei mudu su MB susituoksim baznycioj - jis bus krikstatevis, as - kriksto liudininke.
Jei kam nors idomu, daug informacijos radau cia ax.gif http://kaunoarkivysk...php?id=50&tid=3

Su tuo medziu prisijuokiau biggrin.gif . As nedarysiu medzio.
Atsakyti