Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

QUOTE(merselle @ 2013 04 03, 14:13)
KasYra, Musu preliaminarios islaidos:


Fotografe, Stalas ( 12-14zmoniu), tortas  -1000 -1100lt
Smulkmenos, papuosimai- 50lt




QUOTE(KasYra @ 2013 04 03, 14:20)
O kur tortas?  biggrin.gif 
Na musu atveju as jokios tinkamos sukneles neturiu  blush2.gif Bet tam skirsiu iki 50 lt.  vyrui batu mirtinai reikes, kostiuma atidroze per kruva vestuviu, tai pirksim jauciu tik kelnes, manau sviesias kazkokias, ne kostiumines  biggrin.gif  Dar makiazas man.


tortas yra paziurek atidziau 4u.gif 4u.gif
niu makiazas tai 50lt netiek daug 4u.gif

tikslai suma pasakysiu po sventes, liko nebedaug 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
g.gif mūsų paskaičiavimai: Apranga vaikui-100Lt, mano ir makijažas-150Lt, tėtį rasim kuo aprengt. Palapinės nuoma- 200-300Lt, Fotografė- 250Lt, Maistas,gėrimai- net neįsivaizduoju, nes žmonių bus virš 30 doh.gif už bažnyčią sumokės jaučiu mano brolis,krikštatėvis. Dekoracijos-100-150, nors viską bandysiu pati darytis. Dėl torto neapsisprendžiu... g.gif Turėsim didelį naminį šimtalapį, pati galvoju kepti keksiukus, tai nebežinau, ar reikia dar ir torto? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2013 04 03, 14:33)
g.gif  mūsų paskaičiavimai: Apranga vaikui-100Lt, mano ir makijažas-150Lt, tėtį rasim kuo aprengt. Palapinės nuoma- 200-300Lt, Fotografė- 250Lt, Maistas,gėrimai- net neįsivaizduoju, nes žmonių bus virš 30 doh.gif už bažnyčią sumokės jaučiu mano brolis,krikštatėvis. Dekoracijos-100-150, nors viską bandysiu pati darytis. Dėl torto neapsisprendžiu... g.gif  Turėsim didelį naminį šimtalapį, pati galvoju kepti keksiukus, tai nebežinau, ar reikia dar ir torto? unsure.gif



jei tai krikstynos manau pakaktu, keksiukus graziai papuostumete wub.gif

o mes svesime kartu ir 1aji gimtadieni, tai torto noresime wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 04 03, 12:23)
tortas yra paziurek atidziau  4u.gif  4u.gif
niu makiazas tai 50lt netiek daug  4u.gif 

tikslai suma pasakysiu po sventes, liko nebedaug  4u.gif  4u.gif

Prazioplinau blush2.gif na daugmaz vis tiek panasiai gaunasi biggrin.gif ar kavine jau issirinkot? ax.gif mums tai didziausias galvos skausmas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 03, 14:52)
Prazioplinau  blush2.gif  na daugmaz vis tiek panasiai gaunasi  biggrin.gif  ar kavine jau issirinkot?  ax.gif  mums tai didziausias galvos skausmas  doh.gif


dar ne.. bet nusprendem su vyru nebeimti atskiros sales, tiesiog jaukioje kavineje paimsime rezervuosime stala. paprasysime kad kad papuostu, ir tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 04 03, 13:13)
dar ne.. bet nusprendem su vyru nebeimti atskiros sales, tiesiog jaukioje kavineje paimsime rezervuosime stala. paprasysime kad kad papuostu, ir tiek  4u.gif

Tiktų ir mums toks variantas, bet kaip matau kainos nesiskiria imant atskira sale doh.gif
mes pora variantu ikandamu pagal kaina esam numate, bet dar negarantuotai blush2.gif as nenoriu kad butu tu cacku pacacku, neaisku ar valgomu ar ne lotuliukas.gif man reik paprasto maisto (misraines, kepsniai ir pan.). Tai irgi nelengva rasti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KasYra: 03 balandžio 2013 - 14:40
QUOTE(KasYra @ 2013 04 03, 15:34)
Tiktų ir mums toks variantas, bet kaip matau kainos nesiskiria imant atskira sale  doh.gif
mes pora variantu ikandamu pagal kaina esam numate, bet dar negarantuotai  blush2.gif  as nenoriu kad butu tu cacku pacacku, neaisku ar valgomu ar ne  lotuliukas.gif  man reik paprasto maisto (misraines, kepsniai ir pan.). Tai irgi nelengva rasti.



uzsakysiu kiekvienam po karsta ir plius salotu ivairesniu, gal zuvies uzkandeliu 4u.gif
kava arbata, tikrai manau iseis pigiau nei sale imti, vien todel kad nereikia surinkti tam tikros sumos savininkams 4u.gif

Jusu vietoje imciau kokia lietuviska virtuve 4u.gif
o jei vasara isvis faina ir lauke pasedeti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 04 03, 14:04)
uzsakysiu kiekvienam po karsta ir plius salotu ivairesniu, gal zuvies uzkandeliu 4u.gif
kava arbata, tikrai manau iseis pigiau nei sale imti, vien todel kad nereikia surinkti tam tikros sumos savininkams  4u.gif

Jusu vietoje imciau kokia lietuviska virtuve  4u.gif
o jei vasara isvis faina ir lauke pasedeti  4u.gif

O bent kokiu variantu esi numaciusi, kur ta stala rezervuoti? As kai uzklausiu, tai ten kur leidzia tiesiog rinktis is meniu, tai kainos baisiai dideles doh.gif paskaiciavus gaunasi tas pats. Jau nezinau kiek uzklausu issiuntinejau, bet radau pora variantu uz 50 lt/zm. Dar nebloga varianta siulo Old port, tik ten jau su cackom pacackom, kuriu as nemegstu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 03, 16:12)
O bent kokiu variantu esi numaciusi, kur ta stala rezervuoti? As kai uzklausiu, tai ten kur leidzia tiesiog rinktis is meniu, tai kainos baisiai dideles  doh.gif  paskaiciavus gaunasi tas pats. Jau nezinau kiek uzklausu issiuntinejau, bet radau pora variantu uz 50 lt/zm. Dar nebloga varianta siulo Old port, tik ten jau su cackom pacackom, kuriu as nemegstu  biggrin.gif



kur siulo po 50lt/zm? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 04 03, 14:14)
kur siulo po 50lt/zm?  4u.gif

Nesiulo, bet pavyko susidereti biggrin.gif aisku vietos neprestizines, bet svarbu pastoge ir kad pavalgyti biggrin.gif Dubysa ir Kukudra Kretingalej.
Dar Trys mylimos mieste kur yra, jauciu ten ir rinksimes, nes uz 50 lt/zm. siulo ir atskira sale thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KasYra: 03 balandžio 2013 - 15:41
QUOTE(aliunte @ 2013 04 03, 08:54)
Na, mūsų veiksmas vyksta provincijoj, tai aš irgi tikiuosi į 2000 sutilpti  4u.gif


Na mes irgi provincijoj,reikia talpintis į 1200 lt, bet tai aaaaišku... išeis keliais šimtais brangiau
Atsakyti
QUOTE(jollicasa @ 2013 04 03, 12:46)
o is uzsienio siustis negalvojot?

4u.gif Galvoju, tik dar neišrinkau tinkamos. Arba kaina didelė arba nelabai patinka. Na bet rasiu vistiek ką nors ax.gif
Atsakyti