Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

Sveikos bigsmile.gif

QUOTE(murce @ 2013 03 29, 16:18)
O man labai gražu nertos-megztos suknytes, dukryte tokia puosiau, tai taip miela  wub.gif

Man irgi tokios suknelės gražios, tik, kad mano bus labai puošni, tai noriu, kad ir dukrytės būtų puošnesnė ax.gif

QUOTE(merselle @ 2013 03 30, 11:12)
tikrai dbr stiliaus ivairove beribe, mergaitems ir nertas ir linines ir tiulio sijonus deda, kas kaip nori  4u.gif  ka be pasirinktumtete bus Jums graziausia  4u.gif

drinks_cheers.gif wub.gif

QUOTE(puma @ 2013 04 02, 13:24)
Pats vetuviu bumas...nors vyras kai nuvaziavo i baznycia(Vilniuje) tai laika pasiule nuo 12 iki 17 val  lotuliukas.gif kuria norim valanda, ir man keista pasidare kad vasara, vestuviu ikarstyje, visa diena laisva... g.gif

Kai mes rinkomės laiką, tai dar irgi buvo tuščia visa diena. Bet mes vasarį rinkomės ax.gif Nusprendėm krikštyti 16h, kad jau būtų po pietų miego.

QUOTE(Simuute @ 2013 04 02, 15:51)
Gal kas nors krikštys bernardinuose? Mūsų krikšto tėvai be sutvirtinimo sakramento, kaži ar neprikibs

Mes krikštysim, o dėl sutvirtinimo sakramento net nežinau.

QUOTE(Afirė @ 2013 04 02, 16:48)
*jei darysit sestadieni tai tada sunkus reikalas, nes kur gali fotografas 2000lt gauti, o kur krikstynom max 500-600lt tai kiekvienas fotografas rinksis vestuves, taip pat kaip ir kavines smile.gif

** Gal Vilnietes turite ka rekomenduoti?

* Kaip tik susidūriau su tokia problema, bet jau turim fotografą ir šeštadieniui rolleyes.gif
** mes švęsim čia rolleyes.gif Tai ir terasa yra ir vaikų žaidimo aikštelė. Tik kainos nemažos... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 04 02, 13:55)
As puoliau svarbiausius reikalus tvarkytis po naujuju metu  ax.gif kai kurie mane isjuoke, kad iki svetes taip toli, o as jau draskausi

drinks_cheers.gif Ir man panasiai buvo, bet, uztad, dabar sedziu sau rami, viskas zinoma, data, laikas, baznycia, tortas, fotografe, ramu thumbup.gif

QUOTE(Simuute @ 2013 04 02, 15:51)
Mūsų krikšto tėvai be sutvirtinimo sakramento, kaži ar neprikibs  ax.gif

Gali uzkliuti, jei jie vede 4u.gif

QUOTE(aliunte @ 2013 04 02, 16:11)
Mamytės, o kokias maždaug sumas esat pasiryžusios skirti savo mažųjų krikštynų šventei?

Bijau ir skaiciuot, bet manau kazkur apie 2000 iseis g.gif , o gal ir maziau, jei pasistengsiu pataupyt rolleyes.gif

Ice-tee, labai jauki vieta wub.gif
Atsakyti
Na, mūsų veiksmas vyksta provincijoj, tai aš irgi tikiuosi į 2000 sutilpti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ice-tee @ 2013 04 03, 08:33)
Sveikos bigsmile.gif
Man irgi tokios suknelės gražios, tik, kad mano bus labai puošni, tai noriu, kad ir dukrytės būtų puošnesnė ax.gif
drinks_cheers.gif  wub.gif
Kai mes rinkomės laiką, tai dar irgi buvo tuščia visa diena. Bet mes vasarį rinkomės ax.gif Nusprendėm krikštyti 16h, kad jau būtų po pietų miego.
Mes krikštysim, o dėl sutvirtinimo sakramento net nežinau.
* Kaip tik susidūriau su tokia problema, bet jau turim fotografą ir šeštadieniui rolleyes.gif
** mes švęsim čia rolleyes.gif Tai ir terasa yra ir vaikų žaidimo aikštelė. Tik kainos nemažos... 4u.gif


veranda pas mane pirma sarase kaip tik biggrin.gif reikes pasidometi kainomis, nors pas mus tu zmoniu nebus daug tai gal kai nors tilptume i biudzeta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2013 04 03, 11:54)
Na, mūsų veiksmas vyksta provincijoj, tai aš irgi tikiuosi į 2000 sutilpti  4u.gif



mes is KLP, bet tikimes tilpti i dar mazesne, iki 1200-1400lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 04 03, 10:48)
Ice-tee, labai jauki vieta wub.gif

wub.gif

QUOTE(Afirė @ 2013 04 03, 11:08)
veranda pas mane pirma sarase kaip tik biggrin.gif reikes  pasidometi kainomis, nors pas mus tu zmoniu nebus daug tai gal kai nors tilptume i biudzeta ax.gif

thumbup.gif wub.gif Mums sakė, kad meniu galima rinktis iš jų valgiaraščio, tai maždaug galima primesti kiek kainuos mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena,
tyliai paskaitineju Jus ir nutariau prisijungti biggrin.gif . Mes ruosiames dukrytes krikstynoms liepos pabaigoj arba rugpjuti. Krikstateviai suderinti jau, kunigui laiskas parasytas, bet neatsako ilgai, tai skambinsiu jauciu sia savaite.. Norisi kazko kuklaus ir jaukaus, bet grazaus, tai nusprendem daryti ne didmiesty, ten ir kavinuke pigesne gausis (nors svarstem pikniko varianta, bet atmetem del nesuplanuojamo oro), ir baznycia ne konvejerine 9ten ir tuokemes).Zmoniu bus iki 15, bet vis viena elementariausiai beskaiciuojant samata apie 1500 gaunasi, tai faktas, kad realiai issileis daugiau g.gif , nezinau per kuria vieta taupyti dar reiktu


QUOTE(agota.gina @ 2013 04 02, 17:01)
Norejau paklaust, kur yra kaune kokia kriksto drabuzeliu parduotuve. Viskas tik internetu...noreciau is arti paziuret....

as mamyciu turgely kai buvau, tai ten lininis.lt buvo, man visai patiko ju pavyzdziai, manau is ten imti
turgelis megoj vel turetu balandi buti 4u.gif

QUOTE(ice-tee @ 2013 04 03, 08:33)
Man irgi tokios suknelės gražios, tik, kad mano bus labai puošni, tai noriu, kad ir dukrytės būtų puošnesnė ax.gif

o is uzsienio siustis negalvojot?
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 04 03, 11:10)
mes is KLP, bet tikimes tilpti i dar mazesne, iki 1200-1400lt  4u.gif

Kaip jums taip pigiai iseina? bigsmile.gif kiek zmoniu pas jus bus? As pati minimuma skaiciuoju ir tai vos vos i 1500 lt telpam doh.gif

Pas mus bus 16 suaugusiu zmoniu ir krikstuke, tai vien maistui gaunasi 800 Lt (50 Lt/zm.), plius baznycia 100 lt, fotografe 250 Lt, apranga krikstukei 100-150 lt (nerta suknele), tortas 100 lt, makiazas 50 lt. O kur dar apranga mamai ir teciui, papuosimai (bent jau balionai), dar pas mus bus kvietimai ir stalo kortelės (~50 lt). Ir viska suskaiciavus gaunasi 1700 lt. Uz baznycia mokes krikstatevis, rubus dukrytei pirks krikstamote, o torta mociute.
Atsakyti
Mes sūneliui irgi pirksim lininius rūbelius, tik dar neapsisprendėm kur. Lininis.lt ir man labai patinka, bet vis norisi kad pigiau... Gal bandysim siūtis pas pažįstamą siuvėją.
Atsakyti
KasYra, Musu preliaminarios islaidos:

Krikstukas- 70lt
Tevu apranga- spyntos lobynai

Auka baznyciai - krikstaveliai
Artibutika baznytine -40lt

Fotografe, Stalas ( 12-14zmoniu), tortas -1000 -1100lt
Smulkmenos, papuosimai- 50lt

tai ir viskas, o ko dar reikia?? 4u.gif 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2013 04 03, 13:58)
Mes sūneliui irgi pirksim lininius rūbelius, tik dar neapsisprendėm kur. Lininis.lt ir  man labai patinka, bet vis norisi kad pigiau... Gal bandysim siūtis pas pažįstamą siuvėją.

As toki varianta irgi masciau,tik musu pazistama siuveja ne musu mieste gyvena,idomu,kiek ten to primatavimo reiktu tokiai mazai panickai g.gif lino jauciu uztektu kokio metro,nerinuku juostele kokia papirkt ir modeliuka pasideliot..ko gera tikrai pigiau iseitu,nors man ir tame lininiam gana dar padorios kainos pasirode,nes esu daug brangiau macius...
Panos,o cia yra koks bendras katalogas,kur nuorodas kokias ar paveiksliukus ikvepimui metat?
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 04 03, 12:13)
KasYra, Musu preliaminarios islaidos:

Krikstukas-  70lt
Tevu apranga- spyntos lobynai

Auka baznyciai - krikstaveliai
Artibutika baznytine -40lt

Fotografe, Stalas ( 12-14zmoniu), tortas  -1000 -1100lt
Smulkmenos, papuosimai- 50lt

tai ir viskas, o ko dar reikia??  4u.gif  4u.gif

O kur tortas? biggrin.gif
Na musu atveju as jokios tinkamos sukneles neturiu blush2.gif Bet tam skirsiu iki 50 lt. vyrui batu mirtinai reikes, kostiuma atidroze per kruva vestuviu, tai pirksim jauciu tik kelnes, manau sviesias kazkokias, ne kostiumines biggrin.gif Dar makiazas man.
Atsakyti