Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

QUOTE(puma @ 2013 04 02, 12:24)
Pats vetuviu bumas...

Ooo taip doh.gif ir atrodo ne menesiui likus viska pradedam ieskoti, o nei fotografo, nei kavines neina taip paprastai gauti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 02, 14:40)
Ooo taip  doh.gif  ir atrodo ne menesiui likus viska pradedam ieskoti, o nei fotografo, nei kavines neina taip paprastai gauti  doh.gif

As puoliau svarbiausius reikalus tvarkytis po naujuju metu ax.gif kai kurie mane isjuoke, kad iki svetes taip toli, o as jau draskausi, bet puikiai atsimenu kai organizvom savo vestuves...atsipute...o kai reikejo vietos sventimui ne su ziburiu neradom..gerai, kad kaip visada per gerus pazystamus, ant smugio rado saunia vieta..kitaip butu teke svest kokiam miske... lotuliukas.gif biggrin.gif
Nors siaip girdejau krikstynos nepelninga svente...ypac kaikurioms kavinems, fotografams...nes kai as ieskojau fotografo, tai iskart klausdavau ar laisvi ta diena, o jie man klausimu i klausima...kokiai sventei reik... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puma: 02 balandžio 2013 - 13:56
Sveikos, aš ir sunkiai laiką gavau po piet, bet kadangi dar vasario menesi buvom pas kunigą tai gavom, ir bus 16 val thumbup.gif po pietuko miego manau bus lengviau, o ir patys spesim pasigražint lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 04 02, 12:55)
Nors siaip girdejau krikstynos nepelninga svente...ypac kaikurioms kavinems, fotografams...nes kai as ieskojau fotografo, tai iskart klausdavau ar laisvi ta diena, o jie man klausimu i klausima...kokiai sventei reik... ax.gif

Tikrai nepelninga, ypac fotografams doh.gif dauguma net nerezervuoja is anksto laiko krikstynoms, tai siuo atveju gali net pries metus planuotis, vis tiek nieko nepesi biggrin.gif
O kavines irgi daznai nurodo kiek minimum sveciu turetu buti doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

aš irgi planuoju dukrytės krikštynas birželį. Darysim sekmadienį, nedidelė šventė su giminaičiais ir artimiausiais draugais po ceremonijos. Kol kas turim krikšto tėvelius, šią savaitę eisim į bažnyčią dėl datos ir laiko tartis. Gal kas nors krikštys bernardinuose? Mūsų krikšto tėvai be sutvirtinimo sakramento, kaži ar neprikibs ax.gif

QUOTE(justina G @ 2013 04 01, 17:12)
sveikos mamytes, planuojam ir mes krikštynas 2013 06. Norisi grazios sventes, bet va sumasciau padaryti svediska stala , kad nesedetu visi prie stalu prilipdyti. gal turit kokiu ideju?


Pas mus kiek esu darius kitų švenčių su švedišku stalu, visi vis tiek susėda kur nors kartu. Tai aš šįkart planuoju didelį stalą, tik tiek, kad reikės pagalvoti žaidimų kieme, užduočių, tai tikiuosi nebus prilipę prie stalo.
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 04 02, 15:11)
Tikrai nepelninga, ypac fotografams  doh.gif  dauguma net nerezervuoja is anksto laiko krikstynoms, tai siuo atveju gali net pries metus planuotis, vis tiek nieko nepesi  biggrin.gif 
O kavines irgi daznai nurodo kiek minimum sveciu turetu buti  doh.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

niu ka sia savaite nebejuokausime reikai usideti kavines pliusa doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamaites.
Mes irgi planuojam krikstyti dukryte geguzes pabaigoje..nors tiksliai nz dar nieko doh.gif Zinau data ir baznycia, bet nebuvau pas kuniga. Tiksliai viskas issispres , kai gris vyrelis po 3 savaiciu.Tuomet-su vejeliu lakstyt reiks....
Norejau paklaust, kur yra kaune kokia kriksto drabuzeliu parduotuve. Viskas tik internetu...noreciau is arti paziuret....
Atsakyti
Atrodo ka tik radau tokia truputi normalesne laisva fotografe uz nedidele kaina clap.gif Sia savaite jau butinai reikia nueiti i konkrecia baznycia, visgi jauciu Klaipedoj darysim, nebesimetysim niekur kitur rolleyes.gif O vat su kavine tai sakes, bus didele problema doh.gif Klaipedoj kainos kosmines doh.gif
Atsakyti
Mamytės, o kokias maždaug sumas esat pasiryžusios skirti savo mažųjų krikštynų šventei? mes labai norėtumėm sutilpti į porą tūkstančių... g.gif vyras nebus labai sužavėtas, kad kažkokiam "baliukui" reikės tiek atseikėt... pas juos šeimoj pinigus verta išleisti tik automobiliam ir savo malonumui...
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2013 04 02, 15:11)
Mamytės, o kokias maždaug sumas esat pasiryžusios skirti savo mažųjų krikštynų šventei? mes labai norėtumėm sutilpti į porą tūkstančių... g.gif  vyras nebus labai sužavėtas, kad kažkokiam "baliukui" reikės tiek atseikėt... pas juos šeimoj pinigus verta išleisti tik automobiliam ir savo malonumui...

Bendros islaidos gausis kazkur apie 1500 Lt, bet siek tiek prisides kumos ir seneliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 04 02, 14:24)
Musu kavalierius kaip tik miega pietu tuo laiku kai turetume ji ktikstyti  doh.gif nezinau kaip cia bus... g.gif ir kaip gausis unsure.gif

Pats vetuviu bumas...nors vyras kai nuvaziavo i baznycia(Vilniuje) tai laika pasiule nuo 12 iki 17 val  lotuliukas.gif kuria norim valanda, ir man keista pasidare kad vasara, vestuviu ikarstyje, visa diena laisva... g.gif


palaukit kai ateis ta data, bus pilna mirksiukas.gif nebent kazkur uzkampis Vilniaus tada kitas reikalas, bet jei paciam mieste tai dar papilnes sarasai mirksiukas.gif


QUOTE(puma @ 2013 04 02, 14:55)
As puoliau svarbiausius reikalus tvarkytis po naujuju metu  ax.gif kai kurie mane isjuoke, kad iki svetes taip toli, o as jau draskausi, bet puikiai atsimenu kai organizvom savo vestuves...atsipute...o kai reikejo vietos sventimui ne su ziburiu neradom..gerai, kad kaip visada per gerus pazystamus, ant smugio rado saunia vieta..kitaip butu teke svest kokiam miske... lotuliukas.gif  biggrin.gif
Nors siaip girdejau krikstynos nepelninga svente...ypac kaikurioms kavinems, fotografams...nes kai as ieskojau fotografo, tai iskart klausdavau ar laisvi ta diena, o jie man klausimu i klausima...kokiai sventei reik... ax.gif


Jeigu darysite svente sekmadieni, rasite ir fotografa ir kavine, jei darysit sestadieni tai tada sunkus reikalas, nes kur gali fotografas 2000lt gauti, o kur krikstynom max 500-600lt tai kiekvienas fotografas rinksis vestuves, taip pat kaip ir kavines smile.gif

---------------

Mes planuojame mazosios krikstynas rugpjucio 18d, sekmadieni, fotografa jau radom, baznycia taip pat, dabar beliko kokia kavinuke uzsisakyti, bei garderobu pasirupinti, kavines noreciau, kad butu kokia su kokia terasa, nes noreciau tokio ale svedisko stalo stiliaus vakarienes, nes dalyvaus tik patys artimiausi giminaiciai smile.gif Gal Vilnietes turite ka rekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2013 04 02, 17:11)
Mamytės, o kokias maždaug sumas esat pasiryžusios skirti savo mažųjų krikštynų šventei? mes labai norėtumėm sutilpti į porą tūkstančių... g.gif  vyras nebus labai sužavėtas, kad kažkokiam "baliukui" reikės tiek atseikėt... pas juos šeimoj pinigus verta išleisti tik automobiliam ir savo malonumui...

Manau be kokiu 3000 lt niekaip neapseisim... blush2.gif cia as paskaiciavau preliminariai, ir aisku viskas is musu kisenes (baznycia pamoket(paaukot) prisiime krikstateviai)

QUOTE(Afirė @ 2013 04 02, 17:48)
palaukit kai ateis ta data, bus pilna mirksiukas.gif nebent kazkur uzkampis Vilniaus tada kitas reikalas, bet jei paciam mieste tai dar papilnes sarasai mirksiukas.gif

Nu ne uzkampis, siaip labai zmoniu lankytina baznycia (Ausros vartai) blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puma: 02 balandžio 2013 - 18:10