Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

imeskite ideju fotoseisjai.. visia tuscia galva doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif

QUOTE(*Alegria* @ 2013 03 28, 15:22)
Ice-tee, labai dailus pakvietimai 4u.gif

Ačiū 4u.gif

O dėl idėjų fotosesijai, tai galit pasižiūrinėti įvairių fotografų darbus ir gal kas užklius. Aš tai noriu tiesiog šiltos šeimyninės fotosesijos. O dekoracijų be helio balionų tai nieko ir neplanuoju. Nors va pažiūrinėjau internete nuotraukas, tai gražų su burbulais. Jei kas pūstų iš šalies kol fotkina, ar patys veiksme pūstūmėt. Nors dar turiu laiko, tai gal ir persigalvosiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ice-tee @ 2013 03 29, 10:46)
Sveikos bigsmile.gif
Ačiū 4u.gif

O dėl idėjų fotosesijai, tai galit pasižiūrinėti įvairių fotografų darbus ir gal kas užklius. Aš tai noriu tiesiog šiltos šeimyninės fotosesijos. O dekoracijų be helio balionų tai nieko ir neplanuoju. Nors va pažiūrinėjau internete nuotraukas, tai gražų su burbulais. Jei kas pūstų iš šalies kol fotkina, ar patys veiksme pūstūmėt. Nors dar turiu laiko, tai gal ir persigalvosiu. ax.gif


muilo balionai??? kaip butu neblogai vaikams thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 03 29, 09:53)
muilo balionai??? kaip butu neblogai vaikams  thumbup.gif  thumbup.gif

Taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ice-tee @ 2013 03 29, 11:09)



kokia gera mintis reikes apgalvoti thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos.Buvau gavusi atostogų sm, tad negalėjau pasireikšti biggrin.gif

Mes jau apsitarėm dėl dienos,dabar rūpestisdėl bažnyčios-katalikų ar reformatų,ot dilema.
Planuojam birželio 1d,iškart sekanti diena po gimtadienio, tad proga dviguba.kažko jau nusipirkau dekoracijoms.Žydras žvakes papuošimui ir kt. Gaminsiu pati.

Krikštatėviams darysiu erdvinę dėžutę- pakvietimą,okitiems įprastos formos.

kaipminėjau,pasmane tema-linas. Lininiai akcentai ir žydra/melsva spalvytės.

Fotosesijai minčių nelabai turiu,man svarbiausia užfiksuotos akimirkos,o apie visa kita dar pagalvosiu.
Tiek trumpai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ice-tee @ 2013 03 29, 10:46)
Nors va pažiūrinėjau internete nuotraukas, tai gražų su burbulais. Jei kas pūstų iš šalies kol fotkina, ar patys veiksme pūstūmėt. Nors dar turiu laiko, tai gal ir persigalvosiu. ax.gif

... yra tokie zaisliniai aparatai, puciantys muilo burbulus-burbulu būna labai daug ir gražu wub.gif . Esu pati mažiusi begemotą, kuriam iš burnos ijungus veržiasi krūva muilo burbulu-jau koks grožis wub.gif wub.gif wub.gif Sau žadu toki pati isigyti, bus ir kitoms progoms, ar vaikams kieme pažaisti.
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2013 03 29, 14:48)
... yra tokie zaisliniai aparatai, puciantys muilo burbulus-burbulu būna labai daug ir gražu  wub.gif . Esu pati mažiusi begemotą, kuriam iš burnos ijungus veržiasi krūva muilo burbulu-jau koks grožis  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Sau žadu toki pati isigyti, bus ir kitoms progoms, ar vaikams kieme pažaisti.

4u.gif Tikrai, priminėt, kad ir mes tokį turim. ax.gif Tik žiemai saugiai paslėptai padėtas, kad vyresnėlis nesugalvotų namie pūsti burbulų biggrin.gif

Niekaip nerandu man patinkančios krikštynų suknelės dukrytei...ech... Arba kaina labai didelė arba netinkama prie mano suknelės... Negalvojau, kad taip sunku bus...
Atsakyti
QUOTE(ice-tee @ 2013 03 29, 16:02)


Niekaip nerandu man patinkančios krikštynų suknelės dukrytei...ech... Arba kaina labai didelė arba netinkama prie mano suknelės... Negalvojau, kad taip sunku bus...

O man labai gražu nertos-megztos suknytes, dukryte tokia puosiau, tai taip miela wub.gif
Atsakyti
tikrai dbr stiliaus ivairove beribe, mergaitems ir nertas ir linines ir tiulio sijonus deda, kas kaip nori 4u.gif ka be pasirinktumtete bus Jums graziausia 4u.gif

Graziu Velyklu krikstuku planuotojos wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 03 28, 16:54)
imeskite ideju fotoseisjai.. visia tuscia galva  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Mes putem tuos diiiiiiiiidelius muilo burbulus, smagumo visiems buvo begalybe thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(REER @ 2013 03 30, 14:32)
Mes putem tuos diiiiiiiiidelius muilo burbulus, smagumo visiems buvo begalybe  thumbup.gif

Tikrai-kokia gera mintis... tik reikes pasiieskoti kaip pasidaryti viska g.gif
Atsakyti