Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

Na nežinau, mano paskaičiavimais perkant popierių iš ebay (keletą pakuočių kelių spalvų), vieno pompomo kaina gautūsi apie 5Lt. O laiko pasidaryti rasiu, jau dabar galėčiau po truputį darytis, o prieš šventę išskleisti. Dėl temos, aš irgi labai abejoju, kad krikštynom jos riekia doh.gif O fotosesijai kažkokų įmantrių idėjų neturiu, bet vis audžiu vieną mintį biggrin.gif pas mus kieme, kur vyks šventė, auga dvi obelys (o gal obelis ir kriaušė g.gif ) viena šalia kitos, galvoju tarp jų ištiesti virvę su sūnaus nuotraukomis nuo gimimo ir jas prisegti kokiais gražiais segtukais. Tik vat susimąsčiau, KADA ŽYDI OBELYS? blush2.gif
Atsakyti
Del obelu zydejimo .... Iki geguzes 25 d kazkur jau maximum, jei lietinga, tai gali ir nebebuti ziedlapiu.
Atsakyti
musu krikstynu diena tai planuojama tokia:) : 15.30 ceremonija baznycioje kurioje visi susitixim, pasifotografavimas prie juros, fotoatelje ir vaziavimas i sventes vieta.ten pavalgius pas vaikus atvaziuos personazas juos palinxminti ir su jais pazaisti, isvykus personazui zaidimai tevams pajungiant ir vaikus bei sokiai kol miego uzsimanys krikstijamasis:) kadangi musu vaikui patinka sventes o ypac sokiai tai manau kad jam bus smagu o tokio tikslo manau visos ir norim:)
Atsakyti
Na, tada žydinčios obelys fotosesijai atkrenta biggrin.gif o iki kurios valandos planuojate šventę? vienose dalyvavau, tai kavinė buvo iki 19 valandos, tai taip viskas ir pasibaigė.
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 03 26, 11:48)
o laukuose niekas nezydes? pavaziuotumete i pievas  5-10km nuo miesto..  4u.gif  4u.gif

O tai kam i laukus vaziuot, jei prie mamos namu gelynu pilna mirksiukas.gif Dar ieskok, nezinok ne ka gausi, ar gausi, o cia ir taip visa vasara darze ir gelyne prasikapstau ir sodinu ka noriu. O dar pacios isrinkta, pasodinta, isauginta, nuskinta ir pamerkta gelyte wub.gif Cia, manau, toks ankstyvios pasiruosimo pradzios pliusas, kad daugybe dalyku gali pats pasidaryt ax.gif

QUOTE(puma @ 2013 03 26, 12:08)
Kokia tu saunuole Alegria  4u.gif  as kiek besodinciau, tai labai jau sipnos isauga...ir bent i savo darzeli perku is turgaus thumbup.gif  uztat be vargo galiu isauginti pomudorus, paprikas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Ir pomidorai su paprikom labai gerai thumbup.gif Musu gelynu vietos neblogos, daug kas uzauga, nebent labai lepios kokios, daznai ir ne sodinukus, o tiesiai i dirva sejam ir viskas buna liuks rolleyes.gif Tai as is pirktu seklu bandysiu puse siltnamy daigint, puse tiesiai i zemele, ziuresim kaip pasiseks ax.gif Eksperementuok ir tau pavyks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2013 03 26, 13:07)
papuošimui, fotosesijai lauke pakabinti, nu bet dėl skonio ir grožio nesiginčijama, vieniems tas gražu, kitiems kitkas  4u.gif



QUOTE(puma @ 2013 03 26, 13:08)


marselle jei tie popieriai graziai pagaminti ir su ideja padekoruoti manau tikrai grazu... 4u.gif


kiek esu maciusi tai jie atrodo kaip tualetinis popierius, matyt as tokia..
bet as uz visas Jusu siulomas idejas 4u.gif 4u.gif


QUOTE(aliunte @ 2013 03 26, 14:55)
galvoju tarp jų ištiesti virvę su sūnaus nuotraukomis nuo gimimo ir jas prisegti kokiais gražiais segtukais. Tik vat susimąsčiau, KADA ŽYDI OBELYS?  blush2.gif

jei svesite svao kieme jo sutinku.. o siaip manau daug supescio, kas sukabins, kada suskabins, ar tvarkingai sukabins lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(*Alegria* @ 2013 03 26, 16:20)
O tai kam i laukus vaziuot, jei prie mamos namu gelynu pilna mirksiukas.gif


thumbup.gif thumbup.gif matai mama mano gryna miestiete, augina tik geles ant palanges, tai man pirma tuoptelejus mintis geliu i pievas blush2.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif

Po truputį jau juda šventės planavimas. Įkelsiu parodyti kokie gavosi kvietimai. Kaip pirmam kartui visai neblogi, na man svarbiausia, kad daryti iš visos širdies. ax.gif

user posted image

iš arčiau:
user posted image

Dabar vis dar niekaip nerandu suknutės dukrai, atrodo nemažas pasirinkimas, bet tokios tinkamos ir nerandu. Arba kaina labai kandžiojasi.
Atsakyti
labai fainuciai, klasikiniai, kaip tik krikstynoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ice-tee @ 2013 03 28, 14:12)
Sveikos bigsmile.gif
Įkelsiu parodyti kokie gavosi kvietimai. Kaip pirmam kartui visai neblogi, na man svarbiausia, kad daryti iš visos širdies. ax.gif

Tikrai labai miela, grazu ir silta... wub.gif tik vat manyciau bent mano akiai kazko dar truksta, gal inicialu, gal kazko uz ko akis uzkliutu...bet jei tai galutinis variantas tai manau irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 03 28, 13:16)
labai fainuciai, klasikiniai, kaip tik krikstynoms 4u.gif

4u.gif Bus ir vestuvės kartu, tai čia bendri kvietimai blush2.gif


QUOTE(puma @ 2013 03 28, 14:17)
Tikrai labai miela, grazu ir silta... wub.gif  tik vat manyciau bent mano akiai kazko dar truksta, gal inicialu, gal kazko uz ko akis uzkliutu...bet jei tai galutinis variantas tai manau irgi  thumbup.gif

Ačiū už nuomonę, norėjosi tiesiog "šiltų" pakvietimų, o dėl inicialų gera mintis, bet jau pradėjau dalinti kvietimus, tai jau nebekoreguosiu. smile.gif
Atsakyti
Esu maciusi ant stalu papuosimui sudeliotus gvazdikelius dominuojancios spalvos vazonuose. Tikrai manau nebrangu ir gražu smile.gif
Atsakyti
Ice-tee, labai dailus pakvietimai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Alegria*: 28 kovo 2013 - 15:23