Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

QUOTE(puma @ 2013 01 20, 18:58)
Taip taip sventa tiesa biggrin.gif  gyvas pavyzdys buvo giminej, kai viena eme i kumus sese su vyru, o tie be "sliubo", tai jokiu krikstynu  schmoll.gif  schmoll.gif  bet nera padeties be iseities, rado kita baznycia ir kunigas uzsimerkes pakrikstijo...musu krikstateviai irgi be sliubo, bet man dzin man svarbu zmones, o kaip ten jie susituoke gyvena, ne mano reikalas... 4u.gif  4u.gif


blink.gif Geras. Na sakau- kai kurie kunigai nori būt šventesni už poną Dievą, tai taip ir gaunasi doh.gif

Ta aišku, kad ne esmė kaip ten yra, svarbu kokie jie krikštatėviai, koks požiūris į šią pareigą ir kad geri žmonės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 20 sausio 2013 - 21:02
QUOTE(pasauliosaule @ 2013 01 20, 20:53)
Sveikos 4u.gif perskaičiau kelias temas karsta.gif ir labai padejo, nesu dalyvavus krikštynos tai bent vaizdą susidariau thumbup.gif planelį ir viziją turiu thumbup.gif ačiū kad dalinatės mintimis 4u.gif planuojame krikštyti per jonines sūnų wub.gif


QUOTE(daivuta @ 2013 01 20, 20:58)
Sveikos, jei galima, as irgi bandysiu jungtis prie planuojanciu ax.gif
Mes taip pat lotuliukas.gif Ir kartu pirmaji gimtadieni atsvestume smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Musu planai taip pat per Jonines ir pakrikstyti ir 1-aji gimtadieni atsvest cool.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 01 20, 22:02)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Musu planai taip pat per Jonines ir pakrikstyti ir 1-aji gimtadieni atsvest  cool.gif


Bus daug Jonuku lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai va is galvoju,kad tamsiai nelabai,turiu dar viena suknyte taip pat nerta,balta su geltonu,o jei ziurint i sales dekoravima tai melsva rolleyes.gif kaska pirkti neismanau ko noriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2013 01 20, 22:05)
Tai va is galvoju,kad tamsiai nelabai,turiu dar viena suknyte taip pat nerta,balta su geltonu,o jei ziurint i sales dekoravima tai melsva rolleyes.gif kaska pirkti neismanau ko noriu doh.gif

Man tai dar viena proga eilini karta atnaujinti garderoba lotuliukas.gif lotuliukas.gif pas mus dominuos dangaus melsvumo spalva, tai sukneles butent tokios ieskosiu, o stalo dekore dominuos melsva, geltona ir zalia, net ant stalo geles bus siu spalvu, bumbulus pom pom darysiu tokiu spalvu.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2013 01 20, 19:05)
Tai va is galvoju,kad tamsiai nelabai,turiu dar viena suknyte taip pat nerta,balta su geltonu,o jei ziurint i sales dekoravima tai melsva rolleyes.gif kaska pirkti neismanau ko noriu doh.gif


Man melsva, žydra spalvytė labai wub.gif

O šiaip tai nieko čia tragiško, pažiūrim iš kūrybinio kampo- kad ir balta su geltona, tai gali būt tik akcentas melsvas. Kad ir sagė kokia. Arba melsvi balionai- puokštė. Tada bus aiškiai matyti- nors suknelė ir ne melsva, bet akcentas yra tam, kad įsiliet į visumą rolleyes.gif Aš tai tokiems variantams sakau už. Na ir kas čia tokio?

Beje, buvau nustebinta ir labai patenkinta kai mama atvažiavus į bažnyčią, įtekė krikštukui balionų puokštę, mes su ja ėjom į bažnyčia ir tai buvo spalvingas, vaikiškas akcentas wub.gif Na aš apskritai už balionus lotuliukas.gif tai man labai tiko
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 01 20, 21:13)
Man tai dar viena proga eilini karta atnaujinti garderoba 

thumbup.gif
QUOTE(*Star* @ 2013 01 20, 21:16)


O šiaip tai nieko čia tragiško, pažiūrim  iš kūrybinio kampo- kad ir balta su geltona, tai gali būt tik akcentas melsvas. Kad ir sagė kokia. Arba melsvi balionai- puokštė. Tada bus aiškiai matyti- nors suknelė ir ne melsva, bet akcentas yra tam, kad įsiliet į visumą  rolleyes.gif Aš tai tokiems variantams sakau už. Na ir kas čia tokio?


g.gif na ziuresim gal rasiu kaska melsvo ir grazaus,jei ne suksimes is padeties ax.gif

O balionai tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 01 20, 22:01)
blink.gif Geras. Na sakau- kai kurie kunigai nori būt šventesni už poną Dievą, tai taip ir gaunasi  doh.gif

Ta aišku, kad ne esmė kaip ten yra, svarbu kokie jie krikštatėviai, koks požiūris į šią pareigą ir kad geri žmonės  smile.gif

Kas is to, kad tuokiasi baznycioje, o veliau laksto per svetimus/as vyrus/moteris, nesilaiko 10 D. isakymu lotuliukas.gif ar siaip ten nusideda baznyciai ar pan. tai kunigai tuom nesidomi... ax.gif tai kokia prasme to sliubo?
Papildyta:
QUOTE(bendzia @ 2013 01 20, 22:21)
O balionai tai  thumbup.gif

Planuoju ir as apie helio balionus, ir apie nemazai ax.gif , tik nezinau kaip juos reiks nugabent...
Atsakyti
juk joninių metu bijūnai žydi?aš planuoju kad bus tai mūsų geles krikštynom ir noriu daug jų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasauliosaule @ 2013 01 20, 22:41)
juk joninių metu bijūnai žydi?aš planuoju kad bus tai mūsų geles krikštynom ir noriu daug jų smile.gif


O nebuna nuzydeje jau? g.gif Man tai ir jazminai labai patiktu, tik kad irgi turbut buna prie pabaigos ju zydejimas, o ir pamerkti neisbuna ilgai g.gif
Atsakyti
QUOTE(pasauliosaule @ 2013 01 20, 19:41)
juk joninių metu bijūnai žydi?aš planuoju kad bus tai mūsų geles krikštynom ir noriu daug jų smile.gif


Tai gal žydi... g.gif
Oi, ypač tie rausvi kvepiantys... mmm... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2013 01 20, 18:49)
O kiek vaikiukui laiko? Nes as vienam is puslapiu desiu jo piesta paveiksla 4u.gif

dabar dar tik 3 men ir 2 sav biggrin.gif o per krikstynas bus tik 6 men wub.gif

QUOTE(*Alegria* @ 2013 01 20, 19:07)
Oi, siame dalyke patarimu neturiu, dar nepradejau jo kurt, tik mintyse biggrin.gif

jei iki krikstynu dar daug laiko tai gali neskubet, bet nepasilik paskutiniui menesiui o tai po to rausies plaukus nuo galvos biggrin.gif iki mano zuikos krikstynu dar pilni 2 men bet ir tai jau atrodo kad baigiu prazilti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti