Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

10LT už pompomą? blink.gif man tai nelabai padori kaina, aš tiek negalėčiau mokėti schmoll.gif teks pačiai pasidaryti smile.gif Dar norėjau Jūsų visų paklausti. Kaip maždaug planuojate visos dienos eigą. Kada maždaug krikštynas, ar svečiai pirmiausia atvažiuos pas Jus ar visi susitiksit bažnyčioj ar šventės vietoj? Aš tai manyčiau , kad krikštų tėvai atvažiuoja, o su kitais susitiksim bažnyčios, o poto jau švęsim. Ir ar Jūsų fotosesijos bus prieš krikštą ar jau po, jei po tai kuo tada svečius užimsit per tą laiką?
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 03 25, 16:13)
Facebook'e yra, ieskokite Bumbulas, ir regis maciau siaip skelbimu portaluose pardavineja  biggrin.gif
As turbut pirksiu, nes neturiu pakolkas ikvepimo juos gaminti... rolleyes.gif

Bumbulas palyginus su ebay kainomis tai beveik tas pats 4u.gif ... dar maciau ebay prekiauti pradejo maziukus tokius, uzmauti ant stalo serviravimo serveteliu, galima ir kokias taures stiklines gal papuost ....

oi as dariau dukrytes pirmam gimtadieniui, tai oi kiek laiko uzmima doh.gif

Jungiuos ir as prie planuotoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2013 03 25, 18:41)
10LT už pompomą?  blink.gif  man tai nelabai padori kaina, aš tiek negalėčiau mokėti  schmoll.gif  teks pačiai pasidaryti  smile.gif  Dar norėjau Jūsų visų paklausti. Kaip maždaug planuojate visos dienos eigą. Kada maždaug krikštynas, ar svečiai pirmiausia atvažiuos pas Jus ar visi susitiksit bažnyčioj ar šventės vietoj? Aš tai manyčiau , kad krikštų tėvai atvažiuoja, o su kitais susitiksim bažnyčios, o poto jau švęsim. Ir ar Jūsų fotosesijos bus prieš krikštą ar jau po, jei po tai kuo tada svečius užimsit per tą laiką?



Man rodos, kad tradiciskai tik kriksto tevai pas Jus ir turi atvaziuoti, o kiti artimieji vyksta i baznycia, o dar tolimesni artimieji tai tik i puota biggrin.gif . Is namu islydi tik tie, kurie ten gyvena ir tie, kurie tampa kriksto tevais, nes jie atvyksta nuvezti vaikeli i baznycia. Jokiu kitu pasaliniu - bent jau mums taip aiskino. Taip yra pagal paprocius.
Musu dienos programa tai susidelios taip: vyksim i sodyba tikru kaimisku islydetuviu su prausynom ir t.t. pagal paprocius. Ten susitiksim ir su fotografais, seneliais, seserimis, broliais. Na, paciais artimiausiais, kuriuos jau pazista musu mazoji. Grynam, jaukiam seimos rate biggrin.gif . Pasifotografuosim per edukacine programa, po to siek tiek po jos, tuomet i baznytele. Baznycioje susitiksim su artimesniais draugais, kurie gales atvykti i baznycia, o su tais, kurie negales jau tik sventes vietoje. Prie baznycios planuojame trumpa fotosesija (10 min.) bei kelione kartu su fotografe i sutiktuves, kur musu lauks kaimiskos vaises, vaikelio sutiktuves su muzikontu, dainomis, o gal ir sokiais biggrin.gif Va taip planuojame 4u.gif .

Atsakyti
Puma grazi ideja mirksiukas.gif Laukines geles irgi super thumbup.gif O as uzsiauginsiu melynu ir baltu geliu, tikiuosi pavyks rolleyes.gif

Alinute, temine svente labiau gimtadieniui tiktu, negu krikstynoms mirksiukas.gif O is kur popieriu parsisiusi? Kiek jis kainuoja?
10 Lt uz pomposa ir man atodo didele kaina doh.gif FB pigiau, rodos.
Na, musu svente bus is kuklesniu, be muzikantu, tik su artimaisiais, tai is namu isvaziuosim su krikstateviais i baznycia, ten atvyks artimieji, po cerimonijos fotosesija, paskui i sventimo vieta. O jei butu ir siaip kviestiniu sveciu, tai jie atvyktu tik i pacia svente.
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2013 03 25, 19:41)
Kaip maždaug planuojate visos dienos eigą.

Na ka krikstysim per pietus, tai iki pietu puosis mama, tetis, poto lauksim krikstoteveliu kurie atvyks pas mus, tada vaziuosim i baznycia, po jos fotosesija, ir vyksim i sventimo vieta kurioje jau lauks musu sveciai... 4u.gif nieko imantraus biggrin.gif

Vat butent, kad pompsu gamyba atima nemazai laiko, teks juos pirkti... 4u.gif man kokiu 6 uztektu, tai kaina mane tenkina...gal poto perparduosiu blush2.gif nes ka su jais veikt?

Alegria kokias geles ketini auginti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 03 25, 21:56)
Na ka krikstysim per pietus, tai iki pietu puosis mama, tetis, poto lauksim krikstoteveliu kurie atvyks pas mus, tada vaziuosim i baznycia, po jos fotosesija, ir vyksim i sventimo vieta kurioje jau lauks musu sveciai... 4u.gif  nieko imantraus biggrin.gif

Vat butent, kad pompsu gamyba atima nemazai laiko, teks juos pirkti... 4u.gif  man kokiu 6 uztektu, tai kaina mane tenkina...gal poto perparduosiu  blush2.gif  nes ka su jais veikt?

Alegria kokias geles ketini auginti? bigsmile.gif

As nesuprantu ka jus laikot daug laiko. As dariau is tampomo popieriaus. Isejo du is vieno rulono. Uztrukau keleta minuciu. Perkirpau per pus visa rulona. Sulanksciau. Apkirpau galus, surisau ir istampiau. Nu grubiai 10 - 15 min. 2 vnt kainavo 1,3 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2013 03 26, 08:19)
As nesuprantu ka jus laikot daug laiko. As dariau is tampomo popieriaus. Isejo du is vieno rulono. Uztrukau keleta minuciu. Perkirpau per pus visa rulona. Sulanksciau. Apkirpau galus, surisau ir istampiau. Nu grubiai 10 - 15 min. 2 vnt kainavo 1,3 lt smile.gif

drinks_cheers.gif nu ten tikrai nieko nėra sudėtingo ir laiko užimančio... pabandykit smile.gif
Sveikos
renkuosi idėjas savo merginos krikštynom, nenoriu jokių žaidimų prie satalų, pasyviai žaidžia, bent pas mus doh.gif tiesiog gal daugiau laiko skirsim gražiom nuotraukom su svečiais, dekoracijas pati darysiu, tuos pačius burbulus, tik ne iš tampomo popieriaus bet iš šilkinio, visgi gražesni jie būna rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2013 03 26, 09:19)
As nesuprantu ka jus laikot daug laiko. As dariau is tampomo popieriaus. Isejo du is vieno rulono. Uztrukau keleta minuciu. Perkirpau per pus visa rulona. Sulanksciau. Apkirpau galus, surisau ir istampiau. Nu grubiai 10 - 15 min. 2 vnt kainavo 1,3 lt smile.gif


thumbup.gif

is kitos puses nesuprantu kam tie pomponai ?
man nei grazu, nei ka.. popieriai doh.gif doh.gif


ideja del lauko geliu tai grazu, gaila kad dar alyvos nezydes per musu svente 4u.gif


kokiu krikstynu fotosesijai ideju turite mamaytei
biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kazkaip as irgi nematau nieko sudetingo tu bumbulu daryme ax.gif
QUOTE(puma @ 2013 03 25, 20:56)
Alegria kokias geles ketini auginti? bigsmile.gif

Na, bandysiu melynas ir baltas rugiageles, melynus zydrunus, baltas lavateras (tokias puokstem spec. pirkau), dar baltu chrizantemu turiu, tokias kaip ramunes. Gal dar turguj kokiu daigu uzmatysiu graziu gelyciu, nezinau. Kazkurios vistiek prazys tam laikui, o gal ir visos, tada turesiu pasirinkima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 03 26, 12:38)
Kazkaip as irgi nematau nieko sudetingo tu bumbulu daryme ax.gif

Na, bandysiu melynas ir baltas rugiageles, melynus zydrunus, baltas lavateras (tokias puokstem spec. pirkau), dar baltu chrizantemu turiu, tokias kaip ramunes. Gal dar turguj kokiu daigu uzmatysiu graziu gelyciu, nezinau. Kazkurios vistiek prazys tam laikui, o gal ir visos, tada turesiu pasirinkima rolleyes.gif


o laukuose niekas nezydes? pavaziuotumete i pievas 5-10km nuo miesto.. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 03 26, 11:33)
thumbup.gif

is kitos puses nesuprantu kam tie pomponai ?
man nei grazu, nei ka.. popieriai  doh.gif  doh.gif 
ideja del lauko geliu tai grazu, gaila kad dar alyvos nezydes per musu svente  4u.gif


kokiu krikstynu fotosesijai ideju turite mamaytei
biggrin.gif  biggrin.gif

papuošimui, fotosesijai lauke pakabinti, nu bet dėl skonio ir grožio nesiginčijama, vieniems tas gražu, kitiems kitkas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 03 26, 12:38)
Na, bandysiu melynas ir baltas rugiageles, melynus zydrunus, baltas lavateras (tokias puokstem spec. pirkau), dar baltu chrizantemu turiu, tokias kaip ramunes. Gal dar turguj kokiu daigu uzmatysiu graziu gelyciu, nezinau. Kazkurios vistiek prazys tam laikui, o gal ir visos, tada turesiu pasirinkima rolleyes.gif

Kokia tu saunuole Alegria 4u.gif as kiek besodinciau, tai labai jau sipnos isauga...ir bent i savo darzeli perku is turgaus thumbup.gif uztat be vargo galiu isauginti pomudorus, paprikas lotuliukas.gif lotuliukas.gif

marselle jei tie popieriai graziai pagaminti ir su ideja padekoruoti manau tikrai grazu... 4u.gif
Atsakyti