Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

QUOTE(Neriliene @ 2013 03 25, 09:26)
Aš dabar galvą laužau dėl spalvos, baltą su rožine, ar su auksine  g.gif
Kokios spalvos pas jus dominuos?  ax.gif

Kol kas manau, kad balta ir dangiska rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 03 25, 12:42)
Kol kas manau, kad balta ir dangiska rolleyes.gif

As supinsiu tris spalvas balta, zydra, ir zalsva, prie ju derinsiu balionus, serveteles, staltieses, zvakes, savo apranga, tik vat geles manau tokiu spalvu bus nuobodzios reiktu kazko ryskesnio g.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės! šią vasarą taip pat planuojam krikštyti savo sūnuką, ir pastebėjau, kad diskuotuojat man laaabai aktualia tema- spalvų derinukais! smile.gif Aš niekaip negaliu apsispręsti, tik susikuriu viziją ir vėl pagalvoju apie naujas spalvas ir vėl galvos skausmas... doh.gif gal padėsit apsispręsti. Aš galvoju apie žydrą-rudą, žydrą-rudą-žalsvą-baltą, baltą-smėlinę(rusvą). Dar galvoju apie pelėdžiuko tematiką, bet irgi neapsisprendžiu, gal nelabai tinka krikštynoms? g.gif ech,sunku apsispręsti blush2.gif puma, aš tai manau, kad gėlių ryškesnių Jums visai nereikia, turėtų būti labai gražu ir taip user posted image user posted image user posted image O vazeles galima papuošti tiesiog įpylus dažyto vandens arba tokiu būdu, būtų ryškiau user posted image
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
as taip pat jungiuosi prie jusu temutes, nes suplanavom gegužes 25 d. sunaus krikstynas tai reikia visokiausiu orginaliu ideju pasisemti is jusu, kad vakaras praeitu sklandziai ir graziai,o laiko pagalvojus jau nebera labai daug like:)

Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2013 03 25, 14:27)
puma, aš tai manau, kad gėlių ryškesnių Jums visai nereikia

As dabar galvoju, kokiu bus pievose ir laukuose geliu tokiu ir skinsiu doh.gif lotuliukas.gif man labai grazu puokstes is lauko geliu wub.gif man viso labo reikia kokiu 2-4 puoksciu, vazeles darysiu-dekoruosiu pati 4u.gif
Beje ideja su pompsais kuria imetete as jau senokai nusiziurejau mirksiukas.gif kazka panasaus ir isivaizduoju cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puma: 25 kovo 2013 - 14:26
Aš irgi dekoruosiu lauku gėlėm, arba tom, kurios prie namų augs biggrin.gif mes krikštynas irgi planuojam greičiausiai birželio pradžioje, tik kol neapsispręsiu dėl spalvų, tol niekas ir nepajudės... doh.gif Fotografę samdysimės vietinę, nebrangią, dėl vietos irgi kaip ir aišku, kaime, sodyboj. Galvojam nuomotis palapinę, gal kas žinot kokios maždaug kainos? kažkada domėjausi tai apie 300Lt buvo, gal pasikeitė?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
krikstysim ir mes savo mazaji liepos 27d. smile.gif

Domina viskas nuo A iki Z ax.gif esu zalia siame reikale biggrin.gif

Gal galit pasidalinti kaip padaryti tuos kabancius burbulus? nuostabiai atrodo wub.gif
Cia skaiciau, kad krikstukam imat fonus, is kur juos gaunate? gal kvietimu ir stalo korteliu pavyzdeliu turit?
Atsakyti
POM POM nuorodėlė kaip pasidaryti. Čia daro iš tissue popieriaus, aš bandžiau daryti iš paprastų servetėlių, visai neblogai gaunasi, tik reikia daugiau sluoksnių dėti (aš dėjau 9 ir buvo mažai). Bet didesniems pompomams parsisiųsiu tissue popieriaus.
Atsakyti
QUOTE(grazinasp @ 2013 03 25, 17:01)
Gal galit pasidalinti kaip padaryti tuos kabancius burbulus? nuostabiai atrodo wub.gif

http://www.youtube.c...h?v=9u1PA_FI79U
Arba yra gatavu pirkti ivairiausiu dydziu 4u.gif
Atsakyti
O kur yra gatavų? kokios kainos? niekada nemačiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2013 03 25, 17:10)
O kur yra gatavų? kokios kainos? niekada nemačiau g.gif

Facebook'e yra, ieskokite Bumbulas, ir regis maciau siaip skelbimu portaluose pardavineja biggrin.gif
As turbut pirksiu, nes neturiu pakolkas ikvepimo juos gaminti... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 03 25, 16:13)
Facebook'e yra, ieskokite Bumbulas, ir regis maciau siaip skelbimu portaluose pardavineja  biggrin.gif
As turbut pirksiu, nes neturiu pakolkas ikvepimo juos gaminti... rolleyes.gif



As irgi jiems prijauciu, bet sikart man pagal musu tematika jie netiks. Esu maciusi Burbulus pirkti Siaures miestelyje esancioje dekoraciju parduotuveje netoli Assorti, Ogmios mieste. Pavadinimo, deja, nepamenu, bet daznai apsiperku ten, tai galesiu, kada zvilgteleti, kaip ta parduotuve vadinasi. Kazkada domejausi, tai jie pagal Jusu norima spalva juos pagamina. Kaina 10 Lt. vieneto. Man atrodo, kad padoru 4u.gif .
Atsakyti