Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

QUOTE(merselle @ 2013 03 11, 14:14)
gal kas mate , kur siuvineja rankluostukus  4u.gif  4u.gif


radau pati, nare SiSI 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Po truputi gimsta krikstynu kvietimai smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Tik galvoju gal visgi daryt visus baltus (su mintim, kad tai zuvedra)...Ir dar pagaliukai nenudazyti ir popierius kvietimo tekstui nenupirktas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2013 03 15, 12:35)
Po truputi gimsta krikstynu kvietimai smile.gif
Tik galvoju gal visgi daryt visus baltus (su mintim, kad tai zuvedra)...Ir dar pagaliukai nenudazyti ir popierius kvietimo tekstui nenupirktas smile.gif

wub.gif wub.gif kaip miela, super thumbup.gif man mieli labai melsvi aki traukia...todel jumis deta daryciau perpus baltu ir melsvu 4u.gif saunuole jus, ideja tokia kitokia, idomi bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2013 03 15, 12:35)




lb originalu 4u.gif

as manau ir taip labai grazu, zinant kad Jusu temute jurine wub.gif wub.gif
Atsakyti
Deme super pakvietimai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gražesnių nebuvau dar mačius, wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pasaule @ 2013 03 16, 12:19)
Deme super pakvietimai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif gražesnių nebuvau dar mačius, wub.gif

Tikiuos galutinis variantas bus dar dailesnis biggrin.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif Sutinku su visomis, labai saunus ir isradingas darbelis thumbup.gif Man irgi melsvi labai grazus pauksciukai rolleyes.gif
Atsakyti
Labas, gal kas jau sudarinejote krikstynu meniu? gal pasidalinsite idejomis?
Atsakyti
Sveikutes,

Noreciau ir as prie jusu prisideti ax.gif Dabar gyvenam Anglijoj, bet liepa planuojam Lt krikstyti abu vaikucius: dukrai 3 m o sunui 1 m.
Krikstynos tuo paciu bus ir gimines, ir artimiausiu draugu susitikimas, nes trumpu atostogu Lt amziais viskam neuztenka smile.gif
Esu dalyvavusi turbut tik vienose krikstynose kai dar buvau vaikas, todel neturiu jokio supratimo kaip kas yra daroma bigsmile.gif Bandysiu fantazuoti kazka ir masisemti minciu is jusu bigsmile.gif

Tikiuosi susibendrausim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MisssTika @ 2013 03 16, 20:41)
Labas, gal kas jau sudarinejote krikstynu meniu? gal pasidalinsite idejomis?



4u.gif manau simbolsiaki mesa-zuvis, salotos, uzkanda, kava-arbata- tortas..

kas gali buti mandriau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MisssTika @ 2013 03 16, 20:41)
Labas, gal kas jau sudarinejote krikstynu meniu? gal pasidalinsite idejomis?

Mes rinkomes salotos, karstas patiekalas, vieno kasnio uzkandziai, vynas, kava, arbata +tortas.
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 03 18, 13:14)
kas gali buti mandriau  4u.gif  4u.gif

thumbup.gif tradiciskai, nieko naujo neisrasi.... biggrin.gif
Atsakyti