Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

QUOTE(Monicute @ 2013 03 08, 00:15)
Fotografui kazkaip gaila keliu simteliu... blush2.gif

Mano nuomone tie keli simteliai, jei dar rasit yra labai pigu ir jei labai pasistengus galima rasti kas uz tokia kaina dirba, juk liks nuotraukos ilgam...arba galit ieskoti artimuju rate kas jus iamzins rolleyes.gif
Atsakyti
Mano nuomone, kad kam kam , bet fotografui tai nereik taupyti, geriau maziau buteliu ir keptu vistu ant stalo. mirksiukas.gif o nuotraukos juk visam.
Atsakyti
Mes vidurnakti neplanuojam nieko, nes, manau, kad kaltininkas ir mazieji sveciai sumigs, tai pilnai uzteks ir balionu paleistu su linkejimais per fotosesija. Nors man asmeniskai dangaus zibintai ar plaukiancios zvakes sutemus labai patinka rolleyes.gif

Del fotorafo, tai tokiai progai keliu simtu man negaila butu, anksciau taupydavau sioj srity, dabar gailiuosi ax.gif

Del vaikiskos muzikytes, buciau bisiai dekinga, jei kas pasidalintu 4u.gif

Marselle, manau, gerai paieskojus tikrai rasi Klaipedoj pigesniu balionu mirksiukas.gif Mano kelios drauges ten gyvena, kita savaite vaziuosiu, uzklausiu, gal zinos, jei nori.

Kirila, sklandzios ir grzios sventes jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Farida2010 @ 2013 03 08, 00:00)
labas merginos,patarkite kokias padaryti padėkas svečiams..kuklias ax.gif labai ačiū


tai galetu buti dezute su saldainiais, draze, gali buti sokoladukas apvinuotas su padekos zodziais.
gal koks pakabukas simbolonis 4u.gif laimes riesutai..
kiekvieno fantazija laki wub.gif wub.gif
QUOTE(*Alegria* @ 2013 03 08, 14:05)

***Del fotorafo, tai tokiai progai keliu simtu man negaila butu, anksciau taupydavau sioj srity, dabar gailiuosi ax.gif



**Marselle, manau, gerai paieskojus tikrai rasi Klaipedoj pigesniu balionu mirksiukas.gif Mano kelios drauges ten gyvena, kita savaite vaziuosiu, uzklausiu, gal zinos, jei nori.




*** pilnai pritariu.. nors patys dar neturime ir kazkodel nesiskubinu ieskoti, gal cia blogas zenklas blink.gif

** ne tieisog prisipirkau paparatsu, nebeleisiu pinigu schmoll.gif uzteks 4u.gif
------------

ar grybukai yra krikstynu akcentas? ar labiau vetsuvems jie? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 03 08, 13:40)
ar grybukai yra krikstynu akcentas? ar labiau vetsuvems jie?  unsure.gif


PAs mane bus grybukų, vietoje sausainių smile.gif
Man skanu jie ir pačiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2013 03 08, 14:51)
PAs mane bus grybukų, vietoje sausainių smile.gif
Man skanu jie ir pačiai biggrin.gif

niu as irgi noreciau laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 03 08, 14:00)
niu as irgi noreciau laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif


Ir bus dar labai šviežūss.. essen.gif:
Vakar iškepti, šiandien nudažyti, ryt kirsim thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirila: 08 kovo 2013 - 14:22
QUOTE(Kirila @ 2013 03 08, 15:22)
Ir bus dar labai šviežūss.. essen.gif:
Vakar iškepti, šiandien nudažyti, ryt kirsim  thumbup.gif



grazios, jaukios Jums ryt sventes wub.gif wub.gif
Atsakyti
gal kas mate , kur siuvineja rankluostukus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 03 08, 10:38)
Mano nuomone tie keli simteliai, jei dar rasit yra labai pigu ir jei labai pasistengus galima rasti kas uz tokia kaina dirba, juk liks nuotraukos ilgam...arba galit ieskoti artimuju rate kas jus iamzins  rolleyes.gif


Minedama kelis simtelius turejau galvoje kokius 500lt:) Siaip butent apie artimuosius, turincius gerus fotoaparatus bei megstancius, esidomincius fotografavimu ir galvoju. Mastau kazko is savu paprasyti:)
Atsakyti
QUOTE(Monicute @ 2013 03 11, 16:02)
Minedama kelis simtelius turejau galvoje kokius 500lt:)

Na man tokia suma jau nebe "keli simtai", o jau asocijuojasi su rimta pinigu suma ax.gif 4u.gif biggrin.gif aisku kaip kam... mirksiukas.gif
Atsakyti
Kirila kaip svente praejo? 4u.gif
Atsakyti