Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

QUOTE(irisine @ 2013 03 07, 14:11)
Oas noriu visų Jūsų paklausti ar 12 valandai nakties Jūs ka nors darysite jei taip tai ką?smile.gif truksta man minčių...

schmoll.gif Manau ne, man taip atrodo, kad musu mazulis bus nuvarges per visa diena nuo demesio ir surmulio biggrin.gif tad eis miegelio, dalyvaus ir draugai su savo didesniais vaikais, del ju tai nezinau...man regis sumigdysim mazulius ir prasides neoficiali dalis (kam nesimiegos lotuliukas.gif ) doh.gif 12 val tikrai nieko neplanuoju... rolleyes.gif
As priedejau ieskoti fono...t.y. graziu, smagiu vaikisku daineliu, nes juk mazojo svente 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 03 07, 14:43)
schmoll.gif Manau ne, man taip atrodo, kad musu mazulis bus nuvarges per visa diena nuo demesio ir surmulio  biggrin.gif tad eis miegelio, dalyvaus ir draugai su savo didesniais vaikais, del ju tai nezinau...man regis sumigdysim mazulius ir prasides neoficiali dalis (kam nesimiegos lotuliukas.gifdoh.gif 12 val tikrai nieko neplanuoju... rolleyes.gif
As priedejau ieskoti fono...t.y. graziu, smagiu vaikisku daineliu, nes juk mazojo svente 4u.gif

del daineliu tai, mes taip pat jau ruosiames, ir renkames daineles, kad visi prisimintu vaikyste, nes vaikuciu sventeje bus tik du:)
Atsakyti
Mes ir 12val nieko nedarysim, nes vaikučių nebus, išskyrus mano.
O dėl dainelių, gera mintis. Reikia vyrui pasakyti, kad parsiūstų, o man tik surast.. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(irisine @ 2013 03 07, 16:16)
del daineliu tai, mes taip pat  jau ruosiames, ir renkames daineles, kad visi prisimintu vaikyste, nes vaikuciu sventeje bus tik du:)

Jei mamytes ras kokiu smagiu lietuviu, uzsienio klb. bukit geros pasidalinkit, nes nezinau nuo ko pradet...na aisku nuo telebimbam...bet norisi ir kitokiu(tik ne lopsiniu lotuliukas.gif ) 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irisine @ 2013 03 07, 11:57)
taip, tiesa, ne vestuves... bet kadangi mes nuomuojames sodyba su nakvyne, ir pas mus vaikai nemiega dar tokiu laiku, tai del to norisi ir kazko tokio isimintinesnio... fejerverkai tai man nelabai, bet gal kokie zibintai...na net nezinau... turejom mintyse ir gintaro dulkes, bet jos jau pabode... norisi kazko mielo... su palnkejimais naujai krikscionei...smile.gif


Man tai dangaus žibintai gražu ir nesvarbu,kad atsibodę rolleyes.gif

Nu va fuuuu... pagrindinis darbas-jau turim krikštatėvius. Tuos ir turėjom minty,bet kaip sakiau- aš tai paklausiau ar jie galėtų..nes jiems čiajau ne pirmas krišto vaikas rolleyes.gif Nair šiaip,tiesiai su kvietimu ateit tokiam reikalui-būkit krikštatėviais, aš niekad nedrįsčiau,net ir pas savo brolį ax.gif Man atrodo kultūringiau iš pradžių tokius reikalus aptarti neoficialiai

jau apgalvojau vietą-man baisus galvosūkis,kad mažiems vaikams aplinka būtų saugi doh.gif Be jokių vandens telkinių ir panašiai. Tai daugmaž tokia vieta yra rolleyes.gif Iš to,ką galima pasirinkti aplinkui.bažnyčia vietoj, vietoj salytė0 aplink mažai judesio rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 07 kovo 2013 - 16:40
sveikos 4u.gif
atėjau planuoti,bet taip ir nieko nepasisakiau doh.gif vis dėl to gavosi taip,kad savo vaikinuko krikštynas atšventėm kovo 2 diena ax.gif
viskas praėjo labai šauniai,tik vaikinukas nelabai patenkintas buvo kad kunigas jį liečia biggrin.gif

kažkas klausė dėl balionų,tai mes prie -4 leidom,tai kilo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE({ne}ishprotejus @ 2013 03 07, 18:52)

kažkas klausė dėl balionų,tai mes prie -4 leidom,tai kilo biggrin.gif


o dbr i tema del balionu.. o ar paprasti kyla? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 03 07, 19:16)
o dbr i tema del balionu.. o ar paprasti kyla?  4u.gif

turit omeny be helio?
Atsakyti
QUOTE({ne}ishprotejus @ 2013 03 07, 20:20)
turit omeny be helio?


taip blush2.gif

nu man tiesiog per prangu moketi uz helinius po 8lt, o maziuasiai kokiu 5 reiktu doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 03 07, 19:25)
taip  blush2.gif

nu man tiesiog per prangu moketi uz helinius po 8lt, o maziuasiai kokiu 5 reiktu doh.gif  doh.gif

o kokiam jus mieste gyvenat?
Atsakyti
QUOTE({ne}ishprotejus @ 2013 03 07, 20:26)
o kokiam jus mieste gyvenat?


klaipedoje
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 03 07, 19:27)
klaipedoje

aj,tada nepagelbesiu blush2.gif yra puslapis www.balionas.lt. ten mokejau uz helio po 2,5 lt
Atsakyti