Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

QUOTE(*Alegria* @ 2013 03 02, 14:06)
Cia SM turetu buti auksarankiu nemazai, reikia paieskot 4u.gif Kazkaip net negalvojau apie tai, bet stai ir FB kokiu grozybiu radau wub.gif https://www.facebook...os/314005396443



begu apziureti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
dar man patiko idejos : https://www.facebook...iufeja1?fref=ts 4u.gif
Atsakyti
cia graziai dekupazuoja, ir seip man patinka toks darbeliu stilius:) www.rasosperliukai.eu, bei www.pasipuoskit.lt
Atsakyti
QUOTE(irisine @ 2013 03 03, 22:39)
cia graziai dekupazuoja, ir seip man patinka toks darbeliu stilius:) www.rasosperliukai.eu, bei www.pasipuoskit.lt



pas rasele tikrai neblogu yra thumbup.gif thumbup.gif


Atsakyti
Siandienos atradimas filcas smile.gif Tokius laivelius gales panaudoti kvietimams, o is siektiek didesniu planuoju padaryti kiekvienam sveciui po sage smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deme: 05 kovo 2013 - 12:17
QUOTE(Deme @ 2013 03 05, 13:15)
Siandienos atradimas filcas smile.gif Tokius laivelius gales panaudoti kvietimams, o is siektiek didesniu planuoju padaryti kiekvienam sveciui po sage smile.gif

http://www.part.lt/i...56177d1f516.JPG



Kokia tu kruopstuole wub.gif labai grazu 4u.gif
mes kiekviena svecia apdovanosim kiekviena svecia medalionais, pradedami svente biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 03 01, 15:38)
Cia susirinkom svente planuot, pasidalint planais, patirtimis ir ispudziais, apie tikejima ir prasme, turbut, yra kitas forumas g.gif

doh.gif skaičiau temą, kurios daugiau kaip pusė nieko verti pasiginčijimo paistalai doh.gif
Atsakyti
Beliko tik dvi dienos karsta.gif
Bandau pasidaryti sarašą ką liko susipirkti: žaidimams dovanėles, lapų dar pritrūkau, šiaip visokių dar papuošimų smile.gif
Kaži ar tokiu šaltu oru kiltų helio balionai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2013 03 07, 10:54)
Beliko tik dvi dienos karsta.gif
Bandau pasidaryti sarašą ką liko susipirkti: žaidimams dovanėles, lapų dar pritrūkau, šiaip visokių dar papuošimų smile.gif
Kaži ar tokiu šaltu oru kiltų helio balionai? g.gif

Turėtų kilti balionai, bet betkokiu atveju, tai pasikonsultuokit su pardavejais:)

Oas noriu visų Jūsų paklausti ar 12 valandai nakties Jūs ka nors darysite jei taip tai ką?smile.gif truksta man minčių...
Atsakyti
QUOTE(irisine @ 2013 03 07, 11:11)
Turėtų kilti balionai, bet betkokiu atveju, tai pasikonsultuokit su pardavejais:)

Oas noriu visų Jūsų paklausti ar 12 valandai nakties Jūs ka nors darysite jei taip tai ką?smile.gif truksta man minčių...


Tai, kad čia ne vestuvės g.gif Kad kažką dar ir dvyliktai valandai planuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 03 07, 13:34)
Tai, kad čia ne vestuvės  g.gif Kad kažką dar ir dvyliktai valandai planuoti  g.gif


taip, tiesa, ne vestuves... bet kadangi mes nuomuojames sodyba su nakvyne, ir pas mus vaikai nemiega dar tokiu laiku, tai del to norisi ir kazko tokio isimintinesnio... fejerverkai tai man nelabai, bet gal kokie zibintai...na net nezinau... turejom mintyse ir gintaro dulkes, bet jos jau pabode... norisi kazko mielo... su palnkejimais naujai krikscionei...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irisine @ 2013 03 07, 13:57)
taip, tiesa, ne vestuves... bet kadangi mes nuomuojames sodyba su nakvyne, ir pas mus vaikai nemiega dar tokiu laiku, tai del to norisi ir kazko tokio isimintinesnio... fejerverkai tai man nelabai, bet gal kokie zibintai...na net nezinau... turejom mintyse ir gintaro dulkes, bet jos jau pabode... norisi kazko mielo... su palnkejimais naujai krikscionei...smile.gif

Manau dangaus zibintai visai i tema butu ir vaikams grazu ir idomu, bent jau mano dukra juos su "Ilgo plauko istorija" sieja vis biggrin.gif O prie ju palinkejimus galite pririst, ar kazka panasaus. Dar, jei netoliese yra upelis, galima zvakes paleist, vainikuose, laiveliuose su palinkejimais ar kaip tik sugalvosit.
Atsakyti