Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

Sveikos bigsmile.gif

Jau ir aš kuris laikasplanuoju krikštynas ir vis paskaitau šią temą. Krikšto tėvelį jau turim, dar iki krikšto mamos reikia nuvažiuoti, bažnyčia užsakyta, kavinė yra. Tik va bėda, mūsų atsisakė fotografė.

Jei nesunku *Star* parašykit,prašau, ar čia ar man į až fotografų kontaktus. Esu iš Vilniaus. Net nesitikėjau, kad bus tokia problema, kad krikštynų nesiims fotografuoti šeštadienį... blink.gif Jau ne vieną fotografą apskambinau, tai laukia vestuvininkų, krikštynos jiems neįdomios dėl žinomų priežasčių...

*Alegrija*, mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ice-tee @ 2013 02 25, 14:06)
Sveikos bigsmile.gif
Jau ne vieną fotografą apskambinau, tai laukia vestuvininkų, krikštynos jiems neįdomios dėl žinomų priežasčių...

Taip, taip krikstynos jiems nepelningos...o vasara vestuviu metas, pati karstine... 4u.gif
Sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
g.gif paskaiciau posta kad atsisake fotografai..

mamytes ar sutartele pasirasote su fotografais? del netesybu kokia suma rasote? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, as, kad ir retai pasisakau, bet bent jau atidziai seku sita temele ax.gif Pasistumejom tiek, kad jau turim kriksto mama, kurios ir norejom, fotografei avansas sumoketas, vieta ir laikas aiskus, vaiku apranga taip pat aisku, tai bent jau kelis pliusukus turim:) Lieka apgalvot patalpu ir stalo puosyba, kelias atrakcijas ir pamastyt del dovanu kriksto tevams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasaule @ 2013 02 25, 11:52)
Alegria
aš ir į tyrelių indelius pilstysiu tik kad medų mirksiukas.gif ir dėsiu lino skiautes,  krikštatėviams ir mastau albumėliu daryt, tai dabar reiks dar juos su vaiku truputi pafotografuot lyg tarp kitko ax.gif
dėl spalvų turbūt dauguma mėtos žalios atpalvius ar mėlynos, aš turbūt žalsvą rinksiuo smile.gif mergaitėms lengviau būtų rolleyes.gif
kadangi sūnų bus su lininiais rūbais ir teks  mums derintis sūnuihttp://public.fotki.com/Diinna/mano-darbai-kriksto/28-lininiai-kriksty.html
vyrui lengviausia baltinius lininius o sau konkretaus nieko neradau tai http://lt.horoseto.c...skirpte_blsu018 kažką panašau siūsiuos smile.gif



Panasios sukneles ir as noriu 4u.gif . Grazi, skoninga, vasariska. Aisku, devint tokia suknele reiktu kazkokiu idomesniu papuosalu, kad sventiskiau atrodyt 4u.gif . Mano nuomone, si suknele yra labai universali su ja ir i darba galima nueiti ir i gimtadieni. Na, vienu zodziu, na vienam kartui. Nemegstu tokiu drabuziu kur isigyji, o po to niekur kitur panaudoti ir nebegali 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(ice-tee @ 2013 02 25, 11:06)
Sveikos bigsmile.gif

Jau ir aš kuris laikasplanuoju krikštynas ir vis paskaitau šią temą. Krikšto tėvelį jau turim, dar iki krikšto mamos reikia nuvažiuoti, bažnyčia užsakyta, kavinė yra. Tik va bėda, mūsų atsisakė fotografė.

Jei nesunku *Star* parašykit,prašau, ar čia ar man į až fotografų kontaktus. Esu iš Vilniaus. Net nesitikėjau, kad bus tokia problema, kad krikštynų nesiims fotografuoti šeštadienį... blink.gif Jau ne vieną fotografą apskambinau, tai laukia vestuvininkų, krikštynos jiems neįdomios dėl žinomų priežasčių...

*Alegrija*, mirksiukas.gif


Na nieko sau blink.gif Tai labai jau visi super duper fotografai lotuliukas.gif

Kam kokių smulkmenš dar trūksta? Gal čia ką rasit

http://public.fotki....vms-kriktynoms/

kontaktus parašysiu až mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 25 vasario 2013 - 13:51
QUOTE(ice-tee @ 2013 02 25, 13:06)
*Alegrija*, mirksiukas.gif

Sveika 4u.gif


Mamos, uzmaciau tokius angeliukus
user posted image
Ziuriu, kad juos labai paprasta pasidaryt, bet ka is ju galima pasidaryt, ar ka papuost g.gif , gal kuri ideju kokiu turit? Sveciams uzkabint ar dovanot nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 02 25, 11:59)
Sveika 4u.gif
Mamos, uzmaciau tokius angeliukus

Ziuriu, kad juos labai paprasta pasidaryt, bet ka is ju galima pasidaryt, ar ka papuost g.gif , gal kuri ideju kokiu turit? Sveciams uzkabint ar dovanot nenoriu.


Tai galima taurių skirtukus daryt tokius rolleyes.gif Gal ant langų po kelis pakabint,gal su kokias balionais kartu...
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 02 25, 13:13)
Taip, taip krikstynos jiems nepelningos...o vasara vestuviu metas, pati karstine... 4u.gif
Sveika prisijungus 4u.gif

Tikrai taip...

QUOTE(merselle @ 2013 02 25, 13:40)
g.gif  paskaiciau posta kad atsisake fotografai..

mamytes ar sutartele pasirasote su fotografais? del netesybu kokia suma rasote? 4u.gif

Pas mus buvo žodinis susitarimas, kaip ir pažįstama, bet yra kaip yra... tai šįkart kai rasiu, tai ir sutartį ir užstatą paliksiu.

QUOTE(*Star* @ 2013 02 25, 13:48)
Na nieko sau  blink.gif Tai labai jau visi super duper fotografai  lotuliukas.gif

Ačiū wub.gif Kai mažoji bus ramesnė eisiu pasinagrinėti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Benita.s @ 2013 02 25, 14:46)
Panasios sukneles ir as noriu 4u.gif . Grazi, skoninga, vasariska. Aisku, devint tokia suknele reiktu kazkokiu idomesniu papuosalu, kad sventiskiau atrodyt 4u.gif . Mano nuomone, si suknele yra labai universali su ja ir i darba galima nueiti ir i gimtadieni. Na, vienu zodziu, na vienam kartui. Nemegstu tokiu drabuziu kur isigyji, o po to niekur kitur panaudoti ir nebegali 4u.gif .

būtent tokios aš ir ieškojau, kad priderinus papuošalus būtų galima ir pasipuošt, galima ir šiai vasara dėvėt, aš kažko gražesnio iš lino neradau, jei kas rasit ką pasidalinkit mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos ,mamos ... smile.gif

jungiuosi ir as i jusu bureli .. ziuriu jau tiek daug pasiplanavusios .mes noretume krikstynas svesti birzelio antroje puseje ..tik dar nieko nepradejom dometis ..kazkaip siandien susimasciau ,gal jau laikas ? smile.gif

ziuriu apie fotografus kalbejot (nuo pradziu dar nieko neskaiciau labai ,tik pirma posta ir kelis pirmus psl. ,ir dar kelis paskutinius psl. Reiks prisest per mazojo miegeli ,nors jie buna labai trumpi doh.gif ) .
mano viena pazistama del vestuvninku ir fotografu kele krikstynas i sekmadieni ..masciau ir as apie tai .bet pagalvojau ,kad sveciai ,kurie atvyks is kitu miestu juk kita diena tures eit i darba ,tai sestadienis labiau tiktu ,bet as kaip ir baliaus nenoriu didelio ..,tai sekmadienis gal ir tiktu biggrin.gif bet nzn nzn ... unsure.gif

jus renkates sestadienius ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zmogeliuke @ 2013 02 25, 17:57)


jus renkates sestadienius ?  g.gif


As si kart darysiu sekmadieni. Ir pas mus daug sveciu is kitu miestu, na bet pavakarieniausim ir issiskirstysim. Vyresniajam berniukui darem sodyboj sestadieni tai ten su nakvyne buvo, bet man su vaiku per sunku buvo ir gavosi ne krikstynos o suaugusiu diedu balius doh.gif


Atsakyti