Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

QUOTE(*Star* @ 2013 02 23, 19:34)
kolkasneplanuoju  dovanų, išskyrus krikštatėvius, žinoma.Simboliškai smile.gif

Neatsakiau  biggrin.gif Turbūt pasiliksiu prie mėlynos su kokiu nors deriniu, nes ekonomiškiau man smile.gif

Va va ir as pamastau apie simboline dovana kriksto tevam, bet kokia praktiska, kad neduletu kur stalciuj...gal kokia vaza, su inicialais, ar dar ka..aisku nieko nera amzina, anksciau ar veliau viskas susidevi...ir seneliam, nes pas abiejus pirmas anukas, tai jau baisiai svaigsta del jo... wub.gif cool.gif kazkuom pamalonint reiks.. rolleyes.gif

As taip pat apsistojau ties melsva, dangiska spalva... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 02 23, 20:35)
Va va ir as pamastau apie simboline dovana kriksto tevam, bet kokia praktiska, kad neduletu kur stalciuj...gal kokia vaza, su inicialais, ar dar ka..aisku nieko nera amzina, anksciau ar veliau viskas susidevi...ir seneliam, nes pas abiejus pirmas anukas, tai jau baisiai svaigsta del jo... wub.gif  cool.gif kazkuom pamalonint reiks.. rolleyes.gif

As taip pat apsistojau ties melsva, dangiska spalva... 4u.gif


as nesu pries dovanas.. bet man rodos jei pirkti kazka del to kad uzdeti pliusa neverta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 02 24, 10:33)
as nesu pries dovanas.. bet man rodos jei pirkti kazka del to kad uzdeti pliusa neverta  schmoll.gif



Sutinku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 02 24, 08:33)
as nesu pries dovanas.. bet man rodos jei pirkti kazka del to kad uzdeti pliusa neverta  schmoll.gif



Dėl pliuso neverta,bet kaip padėkos ir pagarbos ženklą-verta smile.gif O tai jau skirtumas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 24 vasario 2013 - 22:05
QUOTE(*Star* @ 2013 02 23, 13:14)
Šiemet madoj  želmenėlių gaivumo žalsva spalva,kitos pastelinės spalvytės... Tai svarstau gal su žaliu ką daryt... Ar pasilikti pilka/mėlyna (linas bet kuriuo atveju)

Ir tas ir tas labai grazu, cia jau tik paciai apsisprest 4u.gif As lygiai ta pacia dilema turiu, bet mane link dangiskos spalvos labiau traukia ax.gif , gal del to, kad MB ir dukros megstamiausia, o ir berniuko sventei puikiai tinka rolleyes.gif

QUOTE(puma @ 2013 02 23, 15:40)
mane kazkaip traukia paruost pora simboliniu praktisku dovanu sveciams ir viskas... g.gif  unsure.gif

Ir dar vis galvoju krikstynos vasara, viskas zaliuos, zydes, kvepes ir pan. o jei mus uzklups ilgas ir nuobodus lietus, ar isvis diena bus ukanota, kur tada idomiau pasifotografuoti...nebraidysim gi po rasa... biggrin.gif

Nezinau, apeme mane kazkokia apatija... unsure.gif

drinks_cheers.gif Galvojau sirsiu medu po stiklainiuka nuo tyreles iteikt, be vaiko atvaizdo, su linine skiaute ant dangtelio, manau, negules, suvartos biggrin.gif . Pasistengsiu, kad kiekvienas priza gautu, ta "ant bairio". Dar, mastau, gal seimai po koliaza is nuotraukyciu kaltininko nuo gimimo iki metu, nes dalyvaus tik patys artimiausi, tad, manau, tikrai noriai kartais pasiziures.
O lietus visad gresme, bet nepergyvenu, turesim extra plana, nuvaziuosim kur nos po stogu, gal i ziemos soda, ar i tautodailes muzieju...
Viskas bus gerai ir grazu, dar yra laiko, tai ir apatija gali sau leist biggrin.gif
Ziuriu, ir spalva ta pacia pasirinksim, greiciausiai biggrin.gif

QUOTE(pasaule @ 2013 02 23, 17:15)
aš bent bėdas su apranga išsprendžiau thumbup.gif jau žinau kom rengsimės

Gal parodysi, ar papasakosi mirksiukas.gif ?

As irgi noreciau kriksto tevams padekoti uz rupesti ir geri mums ir musu vaikui, mastau ka cia tokio simbolisko, bet prasmingo padovanot g.gif Kaip manot apie albuma su nuotraukomis vaiko ir kaip mes visi leidziam kartu laika, kaip busimieji krikstateviai zaidzia su maziuku ir maitina ji biggrin.gif ? Aisku nepilna albuma, tam, kad paskui patys ji pildytu toliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 02 24, 23:17)
Ir tas ir tas labai grazu, cia jau tik paciai apsisprest 4u.gif As lygiai ta pacia dilema turiu, bet mane link dangiskos spalvos labiau traukia ax.gif , gal del to, kad MB ir dukros megstamiausia, o ir berniuko sventei puikiai tinka rolleyes.gif
drinks_cheers.gif Galvojau sirsiu medu po stiklainiuka nuo tyreles iteikt, be vaiko atvaizdo, su linine skiaute ant dangtelio, manau, negules, suvartos biggrin.gif . Pasistengsiu, kad kiekvienas priza gautu, ta "ant bairio". Dar, mastau, gal seimai po koliaza is nuotraukyciu kaltininko nuo gimimo iki metu, nes dalyvaus tik patys artimiausi, tad, manau, tikrai noriai kartais pasiziures.
O lietus visad gresme, bet nepergyvenu, turesim extra plana, nuvaziuosim kur nos po stogu, gal i ziemos soda, ar i tautodailes muzieju...
Viskas bus gerai ir grazu, dar yra laiko, tai ir apatija gali sau leist biggrin.gif
Ziuriu, ir spalva ta pacia pasirinksim, greiciausiai biggrin.gif
Gal parodysi, ar papasakosi mirksiukas.gif ?

As irgi noreciau kriksto tevams padekoti uz rupesti ir geri mums ir musu vaikui, mastau ka cia tokio simbolisko, bet prasmingo padovanot g.gif Kaip manot apie albuma su nuotraukomis vaiko ir kaip mes visi leidziam kartu laika, kaip busimieji krikstateviai zaidzia su maziuku ir maitina ji biggrin.gif ? Aisku nepilna albuma, tam, kad paskui patys ji pildytu toliau ax.gif



Man si ideja atrodo gera.

Atsakyti
Sveikos 4u.gif Norėčiau ir aš prisijungti prie planuojančių krikštynas, jei priimsit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AVika @ 2013 02 25, 11:54)
Sveikos 4u.gif Norėčiau ir aš prisijungti prie planuojančių krikštynas, jei priimsit 4u.gif


sveika atvykusi 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Klausykit,o nebėra krikštynų el.pašto? g.gif
Atsakyti
Alegria
aš ir į tyrelių indelius pilstysiu tik kad medų mirksiukas.gif ir dėsiu lino skiautes, krikštatėviams ir mastau albumėliu daryt, tai dabar reiks dar juos su vaiku truputi pafotografuot lyg tarp kitko ax.gif
dėl spalvų turbūt dauguma mėtos žalios atpalvius ar mėlynos, aš turbūt žalsvą rinksiuo smile.gif mergaitėms lengviau būtų rolleyes.gif
kadangi sūnų bus su lininiais rūbais ir teks mums derintis sūnuihttp://public.fotki.com/Diinna/mano-darbai-kriksto/28-lininiai-kriksty.html
vyrui lengviausia baltinius lininius o sau konkretaus nieko neradau tai http://lt.horoseto.c...skirpte_blsu018 kažką panašau siūsiuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 02 24, 23:05)
Dėl pliuso neverta,bet kaip padėkos ir pagarbos ženklą-verta smile.gif O tai jau skirtumas smile.gif

PRITARIU drinks_cheers.gif

Pasaule nuostabi suknele, as rinkciausi balta... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(*Star* @ 2013 02 25, 12:35)
Klausykit,o nebėra krikštynų el.pašto?  g.gif

Gal reiktu FB kokia paskyra sukurti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pasaule @ 2013 02 25, 11:52)
kadangi sūnų bus su lininiais rūbais ir teks  mums derintis sūnuihttp://public.fotki.com/Diinna/mano-darbai-kriksto/28-lininiai-kriksty.html
vyrui lengviausia baltinius lininius o sau konkretaus nieko neradau tai http://lt.horoseto.c...skirpte_blsu018 kažką panašau siūsiuos smile.gif

Grazu thumbup.gif

Del pasto nieko nezinau ne as, o kas ten turetu buti, nuotraukos?
Atsakyti