Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

QUOTE(puma @ 2013 02 15, 19:49)
O as jei darysiu(dar neapsisprendziau) paruosciau klausimus susijusius su suneliu...o kokie zaidimai planuose?

Tai, aisku, kad apie kaltininka ir klausimai smile.gif O as daug labai zaidimu radau, dar tik nerandu laiko prisest ir atrinkt kuriuos zaisim ax.gif Reikia tik keleto, nes ir busimoji krikstamote ruosiasi rolleyes.gif

QUOTE(sidrulka @ 2013 02 16, 02:59)
sveikutės,

mūsų abiejų dukrų krikštynos praėję jau seniai.....  bet ruošiausi abejoms krikštynoms po keli mėn naktimis.... viena.... krikšto mamos nelabai turėjo nei noro, nei laiko prisidėti....

Na, saunuole mamyte thumbup.gif Man su krikstamote pasiseke, ji piksta, kad as viska apsiemiau daryt, tuoj pat puse darbu ateme biggrin.gif Krikstuka apsieme daryt, tai sakau, kad as jau visa info. surinkusi, bereikia apipavidalinti, tai vel supikdziau doh.gif , sako, tai jo, ateisim gal vaika tik palaikysim baznycioj ir viskas lotuliukas.gif Zodziu, reikia man stabdyt arklius ir leisti jai pasireikst ax.gif

QUOTE(merselle @ 2013 02 16, 11:01)
blush2.gif  gal galeciau paparasyti jei turite saldainiu maketo??

Sito neturiu ir nezinau ar darysiu, na, nebent be nuotraukytes sunelio ax.gif

QUOTE(puma @ 2013 02 16, 11:53)
Krikstynas suruost manau lengiau nei kokias vestuves...

Na, jau tikrai taip biggrin.gif

QUOTE(noli moli @ 2013 02 18, 14:36)
noriu paklausti kelinta valanda jus ruosiates dalyvautu baznycioje?

Mes 16 valandai uzsirase 4u.gif

QUOTE(*Star* @ 2013 02 19, 12:34)
Klausykit,mamytės,man čia mintis šovė galvon. O jei tokia dovanėlė krikšto mamytei atminimui? Apyrankė?

Musiskei krikstamotei tai labai patiktu, megsta ji tokius dalykelius, bet cia istikro turi zmogaus skoni zinot 4u.gif

QUOTE(Kirila @ 2013 02 19, 17:00)
Šiek tiek pasikeitė mūsų krikštynų data, atkėlėm į kovo 9 dieną, tai jau neužilgo  sakyčiau

Kaip greit bigsmile.gif Lauksim pasakojimo kaip viskas praejo mirksiukas.gif

QUOTE(pasaule @ 2013 02 19, 18:55)
kaina žmogui 27 lt

Labai nebloga kainyte.

QUOTE(merselle @ 2013 02 20, 10:03)
i KLP turbut jiems per toli

Jei per toli bus, tai ir Klp daug kas daro taip pat, tik paieskoti ir pasidometi reikia mirksiukas.gif Pas mus mazas miestelis, bet ir cia kelios firmos tokias paslaugas teikia.
Atsakyti
QUOTE(@mamukas@ @ 2013 02 20, 09:04)
Sveiki, man iskilo klausimas, o kur paskui deti ta šermukšnio šakelę? saugoti? išmesti? sudeginti? ar yra kokios tradicijos?

KAs cia per paprotys? g.gif blush2.gif

QUOTE(merselle @ 2013 02 20, 10:03)
ax.gif  tikrai lengviau nei vetsuvems

Kadangi esu labai smulkmeniska ir viskam ruosiuosi pati, tai ir zinau, kad daug darbo bus, bet malonus darbas wub.gif As savo vestuves pati nuo iki viska susiplanavau ir pasidariau ir tikrai nieko nekeisciau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamukas@ @ 2013 02 20, 09:04)
Sveiki, man iskilo klausimas, o kur paskui deti ta šermukšnio šakelę? saugoti? išmesti? sudeginti? ar yra kokios tradicijos?

Gal saugoti su visais kitais daiktais, negirdejau, kad butu koks paprotis g.gif Manau, nuo tevu priklauso.

QUOTE(ZyGa @ 2013 02 20, 22:37)
KAs cia per paprotys? g.gif  blush2.gif

Krikstateviai dovanoja vaikui kruopu, cukru, cesnako, muila, sermuksnio sakele, pinigelius. Cia is senoviniu paprociu mirksiukas.gif
Kruopos, kad gyvenimas butu sotus; cukrus, kad gyvenimas butu ir saldus;pinigai - kad butu turtingas; muilas, kad vaikelis visada butu svarus, cesnakas - sveikata; sermuksnis - apsauga nuo visokio blogio.
Stai kaip dabar graziai dovanoja thumbup.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ZyGa @ 2013 02 20, 23:37)
KAs cia per paprotys? g.gif  blush2.gif
Kadangi esu labai smulkmeniska ir viskam ruosiuosi pati, tai ir zinau, kad daug darbo bus, bet malonus darbas wub.gif As savo vestuves pati nuo iki viska susiplanavau ir pasidariau ir tikrai nieko nekeisciau wub.gif


ir as wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(*Alegria* @ 2013 02 21, 12:59)
Gal saugoti su visais kitais daiktais, negirdejau, kad butu koks paprotis g.gif Manau, nuo tevu priklauso.
Krikstateviai dovanoja vaikui kruopu, cukru, cesnako, muila, sermuksnio sakele, pinigelius. Cia is senoviniu paprociu mirksiukas.gif
Kruopos, kad gyvenimas butu sotus; cukrus, kad gyvenimas butu ir saldus;pinigai - kad butu turtingas; muilas, kad vaikelis visada butu svarus, cesnakas - sveikata; sermuksnis - apsauga nuo visokio blogio.
Stai kaip dabar graziai dovanoja thumbup.gif




tikrai grazu, jei norima svente pritraukti prie tautiskumo simbolikos..
pvz musu kriktynos bus simbolinis, nes svesime ir 1aji gimtadieni. tai as nelabai kreipiu demesius ka turi ko neturi buti per krikstynas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 02 21, 11:59)
Gal saugoti su visais kitais daiktais, negirdejau, kad butu koks paprotis g.gif Manau, nuo tevu priklauso.
Krikstateviai dovanoja vaikui kruopu, cukru, cesnako, muila, sermuksnio sakele, pinigelius. Cia is senoviniu paprociu mirksiukas.gif
Kruopos, kad gyvenimas butu sotus; cukrus, kad gyvenimas butu ir saldus;pinigai - kad butu turtingas; muilas, kad vaikelis visada butu svarus, cesnakas - sveikata; sermuksnis - apsauga nuo visokio blogio.
Stai kaip dabar graziai dovanoja thumbup.gif

Aciu uz paaiskinima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZyGa @ 2013 02 21, 17:28)
Aciu uz paaiskinima mirksiukas.gif

Ner uz ka mirksiukas.gif Prisiskaiciau cia daug forumu apie krikstynas biggrin.gif
Atsakyti
Na va, jau issirinkome fotografe smile.gif Tai jau vienas didelis pliusas uzsidetas.. Dabar beliks tik visokiu zaidimuku dar pagalvoti ir laukti kol atsils ir keliauti i zvalgytuves drabuzeliu tiek man, tiek duktrytei smile.gif
Atsakyti
Na štai- aš pradedu nuo antro galo biggrin.gif Rūbeliai jau siuvami krikštukui, su fotografe kaip ir apsitariau.mano mėgstamas fotografas greičiausiai bus užsiėmęs, tai turiu antrą variantą smile.gif Mūsų šeimos fotosesiją fotografavo, tai nesiblaškau ir renkuosi tai,kas žinoma,vilnietė. Dar žinau Vilniuj pora puikių fotografuojančių mergaičių...ne,visas tris biggrin.gif Jų darbaiman taip pat nuostabūs. Visų trijų stiliai šiek tiek skiriasi, tad jei kam dilema, rašykit, pagelbėsiu su nuorodomis smile.gif Kaip jas rasti.
Kadangi mano vyrui vis tiekpat kaip aš padarysiu, tiks jambet kaip biggrin.gif tai už vaizdinę šventės pusę,aprangas irkt smulkmenas rūpinuosi aš,o jis- kad svečiai būtų sotūs,skaniai pavaišinti smile.gif

Pagalvojau, kad darysiu linkėjimų korteles. Albumėlių nemažai darau,tad sau darysiu kai ką kita biggrin.gif

Vietą turiu apgalvojusi...
Svarstau variantą- turbūt prašysiu vienos moteriškės- šeimininkės,kad suruoštų maistą.pas draugus sidabrinių vestuvių proga man patiko smile.gif

Šiemet madoj želmenėlių gaivumo žalsva spalva,kitos pastelinės spalvytės... Tai svarstau gal su žaliu ką daryt... Ar pasilikti pilka/mėlyna (linas bet kuriuo atveju)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 23 vasario 2013 - 13:15
QUOTE(*Star* @ 2013 02 23, 14:14)
Pagalvojau, kad darysiu linkėjimų korteles.

As taip pat uz tokia ideja... thumbup.gif
Siaip vis sedziu mastau lotuliukas.gif del tu visu smulkmenu, laikrastuku, diplomu, apdovanojimu ir pan. siaip nesu smulkmeniskas zmogus, bet pagalvojau, kiek buvome pvz. ir vestuvese, visada gryztam su kazkokiom smulkmenom...tai su jaunavedziu pinigais, tai su jaunavedziu saldainiais, buteliais, tai dar bala zino su kokiais atributais, ir kur man juos kaupt? doh.gif saldainiu nevalgau, nes kaip kazkas minejo nenoriu jaunavedziu popieriuko su atvaizdu i siukslyne mesti...jaunavedziu pinigai kazkur irgi "voliojasi" rolleyes.gif dar kazkokie medaliai stalciui guli, turejau laikrastuka, net nezinau kur jis... doh.gif erzina mane tokie dalykai, tai dabar ir galvoju...ar verta kitus tuom uzkrauti, jei zinau, kad pas juos gal taip pat vietos tie visi daiktai neras...o gal ir ras ax.gif pasimeciau as...mane kazkaip traukia paruost pora simboliniu praktisku dovanu sveciams ir viskas... g.gif unsure.gif

Ir dar vis galvoju krikstynos vasara, viskas zaliuos, zydes, kvepes ir pan. o jei mus uzklups ilgas ir nuobodus lietus, ar isvis diena bus ukanota, kur tada idomiau pasifotografuoti...nebraidysim gi po rasa... biggrin.gif

Nezinau, apeme mane kazkokia apatija... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 02 23, 14:14)
Šiemet madoj  želmenėlių gaivumo žalsva spalva,kitos pastelinės spalvytės... Tai svarstau gal su žaliu ką daryt... Ar pasilikti pilka/mėlyna (linas bet kuriuo atveju)

Pati atsakėt į savo dilemą: "Tai svarstau gal su žaliu ką daryt...
Šiemet madoj želmenėlių gaivumo žalsva spalva ir (linas bet kuriuo atveju)".
Labai gražus derinys (bent aš asmeniškai pasirinkčiau). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 02 23, 16:40)
As taip pat uz tokia ideja... thumbup.gif
Siaip vis sedziu mastau  lotuliukas.gif del tu visu smulkmenu, laikrastuku, diplomu, apdovanojimu ir pan. siaip nesu smulkmeniskas zmogus, bet pagalvojau, kiek buvome pvz. ir vestuvese, visada gryztam su kazkokiom smulkmenom...tai su jaunavedziu pinigais, tai su jaunavedziu saldainiais, buteliais, tai dar bala zino su kokiais atributais, ir kur man juos kaupt? doh.gif saldainiu nevalgau, nes kaip kazkas minejo nenoriu jaunavedziu popieriuko su atvaizdu i siukslyne mesti...jaunavedziu pinigai kazkur irgi "voliojasi" rolleyes.gif  dar kazkokie medaliai stalciui guli, turejau laikrastuka, net nezinau kur jis... doh.gif  erzina mane tokie dalykai, tai dabar ir galvoju...ar verta kitus tuom uzkrauti, jei zinau, kad pas juos gal taip pat vietos tie visi daiktai neras...o gal ir ras  ax.gif pasimeciau as...mane kazkaip traukia paruost pora simboliniu praktisku dovanu sveciams ir viskas... g.gif  unsure.gif

Ir dar vis galvoju krikstynos vasara, viskas zaliuos, zydes, kvepes ir pan. o jei mus uzklups ilgas ir nuobodus lietus, ar isvis diena bus ukanota, kur tada idomiau pasifotografuoti...nebraidysim gi po rasa... biggrin.gif

Nezinau, apeme mane kazkokia apatija... unsure.gif

smulkmenų ir aš ne itin mėgstu, na aš galvoju ma-iuko foto padovanuosiu, juk galės į albumą įsiklijuot , juk šventėm ties žmonės ir bus kurie su juo artimi, ax.gif
dėl orų tai tikrai ir čia loterija nežinosi kaip bus, bet manau reikia turėt planą B, jei lis ar pan kur fotografuotis smile.gif
aš bent bėdas su apranga išsprendžiau thumbup.gif jau žinau kom rengsimės
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 02 23, 13:40)
As taip pat uz tokia ideja... thumbup.gif
Siaip vis sedziu mastau  lotuliukas.gif del tu visu smulkmenu,

Nezinau, apeme mane kazkokia apatija... unsure.gif


Na aš tai ne kartą ir esu pasisakius dėl tų pačių priežasčių prieš visokius popierėlius su saldainiais ir kt niekučius,kurie tik tai akimirkai. Ar verta dėl to,kadviskastuoj pat sueis šiukšlinėn eikvotilaiką, energiją ir pinigėlius... kiekvienai spręsti smile.gif

kolkasneplanuoju dovanų, išskyrus krikštatėvius, žinoma.Simboliškai smile.gif

QUOTE(karolux321 @ 2013 02 23, 15:09)
Pati atsakėt į savo dilemą: "Tai svarstau gal su žaliu ką daryt...
Šiemet madoj  želmenėlių gaivumo žalsva spalva ir (linas bet kuriuo atveju)".
Labai gražus derinys (bent aš asmeniškai pasirinkčiau). 4u.gif


Neatsakiau biggrin.gif Turbūt pasiliksiu prie mėlynos su kokiu nors deriniu, nes ekonomiškiau man smile.gif
Atsakyti