Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

Sveikos, prisiduodu savo vaiko būsimų krykštynų planelį: smile.gif
vieta kur švęsim yra tai sodyba , su kunigu dėl visko sutarėm krikštysim vakarop, manau bus po miegelio pats tas 4u.gif rūbeliai vaiko bus lininiai siūti balti.
Maistas užsakytas, pati negaminsiu schmoll.gif juk ir man šventė ax.gif
Spalvos dominuos balta melyna gelsva, na dviračio čia neišradau lotuliukas.gif
fotgrafę turim smile.gif po bažnyčios mus fotsejia ir paskui vietoj foto, pirksiu krikšto knygą ir ten bus palinkejimai svečių, foto, mintys apie vaiką krikšto prasmę, profesijos spėjimai ir t,t tai viskas bus vienoj knygoj, laikraštukų ir diplomų nebus, Krikštatėviams planuoju padovanuot po albumėlų su vaiko foto ten dar kokius juokingius priminimus įrašysiu kad gimtadienių nepamirštų lotuliukas.gif galės vėlaiu patys albumą pildytis ax.gif svečiam dovanuosim medaus, suspiltysiu į tyrelių indelius(mintis iš SM) thumbup.gif ir planuoju padaryt pora dienų vaiko foto ir svečiams padovanuot prisiminimui smile.gif seneliams nieko papildomo neduovanosim. Kvieism pries porą mėnesių, pakvietimus vėl gi darysiu ant vaiko foto , bus kaip nuotrauą, sumaniau nesugalvojau biggrin.gif
Krikštamotei prašysiu kad sugalvotų keletą žaidimų, iškalbi jin, o krikštatėviui teks pasirūpinti muzika smile.gif
dabar dar reikia pasirūpinti savo ir vyro garderobomis smile.gif bei pora mėn prieš užsakysiu saldumynus smile.gif
šiai dienai tokie planai
Atsakyti
Sveikos,
noriu jungtis i jusu temute, nes mes irgi noretumem sia vasara pakrikstyti savo auksiuke wub.gif
Atsakyti
Klausykit,mamytės,man čia mintis šovė galvon. O jei tokia dovanėlė krikšto mamytei atminimui? Apyrankė? g.gif Tik gėlytes gal linines daryčiau pvz

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 22 vasario 2013 - 00:48
QUOTE(*Star* @ 2013 02 19, 13:34)
Klausykit,mamytės,man čia mintis šovė galvon. O jei tokia dovanėlė krikšto mamytei atminimui? Apyrankė?  g.gif Tik gėlytes gal linines daryčiau pvz


priklauso kkokia jusu krikštamotė, ka megstam man tai net nežinau ar patiktų rolleyes.gif bet svarbiausia su meile darytas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 22 vasario 2013 - 00:48
QUOTE(pasaule @ 2013 02 18, 17:51)
Sveikos, prisiduodu savo vaiko būsimų krykštynų planelį: smile.gif
vieta kur švęsim yra tai sodyba , su kunigu dėl visko sutarėm krikštysim vakarop, manau bus po miegelio pats tas 4u.gif rūbeliai vaiko bus lininiai siūti balti.
Maistas užsakytas, pati negaminsiu schmoll.gif juk ir man šventė ax.gif
Spalvos dominuos balta melyna gelsva, na dviračio čia neišradau lotuliukas.gif
fotgrafę turim smile.gif po bažnyčios mus fotsejia ir paskui vietoj foto, pirksiu krikšto knygą ir ten bus palinkejimai svečių, foto, mintys apie vaiką krikšto prasmę, profesijos spėjimai ir t,t tai viskas bus vienoj knygoj, laikraštukų ir diplomų nebus, Krikštatėviams planuoju padovanuot po albumėlų su vaiko foto ten dar kokius juokingius priminimus įrašysiu kad gimtadienių nepamirštų  lotuliukas.gif galės vėlaiu patys albumą pildytis ax.gif svečiam dovanuosim medaus, suspiltysiu į tyrelių indelius(mintis iš SM) thumbup.gif ir planuoju padaryt pora dienų vaiko foto ir svečiams padovanuot prisiminimui smile.gif seneliams nieko papildomo neduovanosim. Kvieism pries porą mėnesių, pakvietimus vėl gi darysiu ant vaiko foto , bus kaip nuotrauą, sumaniau nesugalvojau biggrin.gif
Krikštamotei prašysiu kad sugalvotų keletą žaidimų, iškalbi jin, o krikštatėviui teks pasirūpinti muzika smile.gif
dabar dar reikia pasirūpinti savo ir vyro garderobomis smile.gif bei pora mėn prieš užsakysiu saldumynus smile.gif
šiai dienai tokie planai

thumbup.gif thumbup.gif

kuriame LT svesite?

kokia kavines kaina zmogui? 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

Šiek tiek pasikeitė mūsų krikštynų data, atkėlėm į kovo 9 dieną, tai jau neužilgo sakyčiau smile.gif
Užsakyta bažnyčia, tortukas, rūbeliai, pyragaičiai, fotografas. Reikia nulėkti suderinti dėl kavinukės, bet kai mūsų nedaug bus ir valgysim tik karštus, manau didelių problemų nebus. Nes paskui pratęsimas pas mus namie, bet ir būsiu užsakius šaltų užkandėlių, vieno kasnio sumuštinukų, saločikių, tai savęs neapsikraunu smile.gif

Dovanėlės krikšto tėvams ir seneliams užsakytos jau smile.gif Krikšto tėvams medinės deginti foto rėmeliai, o seneliams - šaukštai smile.gif Simboliškai wink.gif

Dar beliko sau rūbelius peržiūrėti, nes bus vėsoka bažnyčioje smile.gif

Eisiu paruošti pasižadėjimus, keletą žaidimų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 02 19, 17:54)
thumbup.gif  thumbup.gif

kuriame LT svesite?

kokia kavines kaina zmogui? 4u.gif

Mes švesime Tauragėje nes čia ir gyvenam smile.gif maistą užsisakysim į vietą, kavinę iškart atmetėm, man atrodė nepatogu su vaiku schmoll.gif maista gaminą žmonės tom užsiimantys tai atveža staltėses indus įrankius ir maistus karštus ir užkandžius,o kitą dieną viską išsivežą visus nešvarius indus thumbup.gif kaina žmogui 27 lt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasaule: 19 vasario 2013 - 18:57
QUOTE(pasaule @ 2013 02 19, 14:37)
priklauso kkokia jusu krikštamotė, ka megstam man tai net nežinau ar patiktų rolleyes.gif bet svarbiausia su meile darytas 4u.gif


Na aš irgi kol kas svarstau g.gif Kad daryta su meile, tai nebūtinai turi patikti mirksiukas.gif
Dar reiks pagalvoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 19 vasario 2013 - 20:10
Pradejau skaitineti ir supratau, kad nemazai darbelio manes laukia, nes nesitikejau, kad tiek visko reikia krikstynoms blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, man iskilo klausimas, o kur paskui deti ta šermukšnio šakelę? saugoti? išmesti? sudeginti? ar yra kokios tradicijos?
Atsakyti
QUOTE(pasaule @ 2013 02 19, 19:55)
Mes švesime Tauragėje nes čia ir gyvenam smile.gif maistą užsisakysim į vietą, kavinę iškart atmetėm, man atrodė nepatogu su vaiku schmoll.gif maista gaminą žmonės tom užsiimantys tai atveža staltėses indus įrankius ir maistus karštus ir užkandžius,o kitą dieną viską išsivežą visus nešvarius indus thumbup.gif kaina žmogui 27 lt smile.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif kokia faina paslauga..o cia daro Tauragiskiai?
i KLP turbut jiems per toli biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ZyGa @ 2013 02 20, 00:21)
Pradejau skaitineti ir supratau, kad nemazai darbelio manes laukia, nes nesitikejau, kad tiek visko reikia krikstynoms blush2.gif


ax.gif tikrai lengviau nei vetsuvems
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 02 20, 11:03)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  kokia faina paslauga..o cia daro Tauragiskiai?
i KLP turbut jiems per toli biggrin.gif
Papildyta:
ax.gif  tikrai lengviau nei vetsuvems

jie yra iš šilalės, bet kokiu atstumu važiuoja tai nežinau, aš jums numerį į až atsiūsiu galit paskanbinti ir bus aišku mirksiukas.gif maistas tikrai skanus, tik va rezervuotis reikia iš anksto nes reklama labai greit skilnda smile.gif
Atsakyti