Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

QUOTE(puma @ 2013 02 15, 12:10)
Per vestuves kai zaidem zaidima apie jaunuosius laimejau J.Statkeviciaus vienetine suknele lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  - apsiaustas nuo lietaus  biggrin.gif  jau nebeatsimenu daug ko, bet smagus zaidimelis buvo thumbup.gif

Linksmi prizai, uzkabino mane biggrin.gif Tik as klausimu nedarysiu, o siaip apdovanosiu uz laimejimus estafetese, ar siaip kokiose zaidimuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 02 15, 19:07)
Tik as klausimu nedarysiu, o siaip apdovanosiu uz laimejimus estafetese, ar siaip kokiose zaidimuose ax.gif

O as jei darysiu(dar neapsisprendziau) paruosciau klausimus susijusius su suneliu...o kokie zaidimai planuose? bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutės,

mūsų abiejų dukrų krikštynos praėję jau seniai..... bet ruošiausi abejoms krikštynoms po keli mėn naktimis.... viena.... krikšto mamos nelabai turėjo nei noro, nei laiko prisidėti....

galiu šiuo tuo pasidalinti

daug darbo įdėjau ruošiant krikštynų laikraštukus- bet tokius ne standartinius, o su sava surinkta info....

dar man buvo svarbus akcentas - kraičio skrynios.... jos pas mus tokios nemažos ir jau abiejų dukryčių pilnutėlės smile.gif smile.gif

abiems dukroms darėm ir profesijų spėjimo, ir įsipareigojimų žaidimus, tai kiek pavarijavom..... vienai dukrai profesijų žaidimas buvo - ištraukiami iš maišelio daiktai ir pagal juos nuspėti būsimą profesiją ir užrašyti į kortelę (pieštukas, siūlai, gaubliukas, CD, knygelė, pinigėliai, žaislinis stetoskopas, gumytės, šukos ...) . o kitai - tėvelis sumaketavo pats visas skirtingas korteles su užuominomis, atitinkamas profesijas atspindinčiais paveikslėliais - ir reikėjo pagal tai nuspėti profesijas....

pasižadėjimai: vienai dukrai- reikėjo užrašyti pasižadėjimus pagal ištrauktus daiktelius (siūlai- susiūti rūbelius, gumytės- supinti kasytes, smėlio žaislai- nusivežti prie jūros, ....) , o kitai- pamenu, kad jau buvo gatavai surašyti ant kortelių pasižadėjimai- reikėjo svečiams tik perskaityti ir parašti savo vardą....

taip pat buvo atkreiptas atskiras dėmesys krikšto tėvų pasižadėjimams- už tai gavo dar užduotį išgerti po buteliuką ,,arbatėlės" bei ,,pienuko" per žindukus- pasižadėjimų užtvirtinimui... - linksma buvo ši užduotėlė..... dar krikšto tėvai turėjo sudėlioti iš duotų daiktelių krikštukės tikrąjį vardą ir krikšto vardą, bet tai jiems nebuvo pasakyta - patys turėjo susiprasti, ką jiems reikia sudėlioti..... tik paskiau, jog norim įsitikinti, ar gerai pažįstat savo krikšto dukrą smile.gif

kiti krikšto tėvai, per kitos dukros krikštynas tiesiog ,,skynė" iš gėlės žiedo lapelius su pasižadėjimais....

seneliams buvo užduotis : vyrams- pasekti pasaką be galo, močiutėms- padainuoti lopšinių... už tai dovanėlės (per vienos dukros krikštynas mediniai šaukštai- košėms pamaišyti, pasakų knygos, per kitos dukros krikštynas- siuvinėti rankšluostėliai- anūkėlei nuprausti....), tai pat rėmeliai su padėkos eilėraštukais seneliams....


Tiesa, prie bažnyčios rašėme pasižadėjimus ant balionų... per vienos dukros krikštynas- svečiai rašė palinkėjimą iš savo vardo raidės, per kitos- ant balionų buvo surašyta po vieną krikštukės vardo raidę ir iš tos raidės šeimomis turėjo parašyti po kuo daugiau palinkėjimų.....

na, padrikai surašiau mūsų scenarijų..... jau nebepamenu kas dar buvo smile.gif
ai, dar pasadai sesutei buvo ir didesnės sesutės eilėraštukas- mažajai....

ai, tiesa dovanėlės svečiams- pačioje pradžioje padėkojua ir pristačiau dovanėles sevčiams: vienos dukros krikštynose- tirkampėse dėžutėse (tik kad nelabai gražus tortas gavosi iš tų mūsų dėžučių- dabar labiau pasitengčiau dėl gražaus dėžučių torto vaizdo) - po vardinį saldainiuką, ir angeliuką. per kitos dukros krikštynas - mano rankomis nerti drugeliai kiekvienam svečiui (pykstu ant fotografės, kad ji jų nenufotografavo, nes jie gan dailiai papuošė stalą ant kiekvieno svečio vienspalvių servetėlių...) ir keturkampėse dėželėse - jūros akmenukų saldainiukai suvynioti į tiulį, vardinis saldainiukas ir kišeninis kalendroiukas su mergaitės foto...

daug darbelio įdėjau.... gaila, kad krikšto mamos beveik nieko neprisidėjo.... nrėjosi man staigemnų ir iš jų, bet deja.... bet už tai susiorganizavau šventes, kaip pati norėjau 4u.gif

Papildyta:
o čia kaip buvo minėta užduotis su klausimais iš vaikučio gyvenimo- tai buvom suruošę tokią viktoriną, bet jau svečiams buvo per akis tų žaidimų, tai liko nepanaudota... bet paksui panaudojau per gimtadienius..... irgi buvo daug azarto... kaip tik buvo klausimai iš pimrų metukų gyevnimo: tai viena dukrai įvyniojome knygelę į daug sluoksnių vyniojamo popieriaus, o tarapuose klausimai, maždaug tokio pobūdžio: ši dovanėlė atiteks tam, kas pasakys.....
per ktios dukros pirmą gimtadienį, kadangi jis buvo jau šiltu oru ir gyvename nors ir bute, bet pirmame aukšte su terasa, tai prei balkono esančiuose krūmuose primiagsčiau popierinių drugelių su klausimais. du vyresni berniukai turėjo surinkti į drugelių ,,gaudykles" po kuo daugiau drugelių, o paksui jau atenšė tuos drugelius prie stalo ir atsakinėjo visi svečiai į klausimus.... prizus teko nusikirpti užrištomis akimis nuo lazdos smile.gif smile.gif irgi buvo smagi užduotis suaugusiems.....

gal kas ką panaudosit......

aš ,,užsikabliavau" nuo kirkštynų organizuoti žaidimukus tiek vaikams , tiek ir suaugusiems ir per gimtadienius..... smagu būna visiems....
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 02 16, 03:59)
sveikutės,
na, padrikai surašiau mūsų scenarijų..... jau nebepamenu kas dar buvo smile.gif

daug darbelio įdėjau.... gaila, kad krikšto mamos beveik nieko neprisidėjo.... nrėjosi man staigemnų ir iš jų, bet deja....  bet už tai susiorganizavau šventes, kaip pati norėjau 4u.gif

Kokia Jus saunuole thumbup.gif thumbup.gif likau suzaveta wub.gif wub.gif esate labai darbsti ir rupestinga mamyte 4u.gif man labai patiko kaikurios Jusu idejos, net labai.... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 02 13, 14:50)
Kai nezinai ko nori, sunku kazka ir patart... 4u.gif
Musu planai juda i prieki, kada ir kur svesim jau zinau, ka valgysim irgi zinau... lotuliukas.gif kur fotografuosimes ir su kuom irgi zinau... 4u.gif  4u.gif
Dabar galvoju kai viska beveik zinau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , tai susimasciau pries kiek laiko kviesti i krikstynas, jau dabar ar kai liks keleta men.???? g.gif

ms planuojame kviesti svecius oficialiai pries menesi, nors visi jau nutuokia bigsmile.gif
beje kiek jums kainuos maistas?

QUOTE(puma @ 2013 02 13, 17:29)
Issinuomavom sodyba uz Vilniaus su pirtele  thumbup.gif

o jei negausite vietos baznycioje ta diena?
koks gerioausias laikas? galvoju geriausia popiet, kai mazyliai pamiegoje butu?
tai Jus pati viska darote?

QUOTE(*Alegria* @ 2013 02 13, 22:00)
Su visomis spaudomis man pagelbes, tekstus baigiu surinkt, zodziu viskas liuks, o laiko dar marios thumbup.gif


blush2.gif gal galeciau paparasyti jei turite saldainiu maketo??

QUOTE(puma @ 2013 02 15, 13:10)

Per vestuves kai zaidem zaidima apie jaunuosius laimejau J.Statkeviciaus vienetine suknele lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  - apsiaustas nuo lietaus
biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gera juoko doze is ryto, ACiu thumbup.gif
QUOTE(sidrulka @ 2013 02 16, 03:59)
sveikutės,


kaip idomu, susikonspektavau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 02 16, 12:01)
beje kiek jums kainuos maistas?

o jei negausite vietos baznycioje ta diena?
koks gerioausias laikas? galvoju geriausia popiet, kai mazyliai pamiegoje butu?
tai Jus pati viska darote?

Maista ruosim patys, tiksliau mama apsieme ruosa blush2.gif
Del baznycios, nematau jokiu problemu sociai baznyciu Vilniuj ir aplink ji, vakar kalbejau su krikstamote ji numacius Ausros vartus...tebunie... ax.gif o laikas manau tai popiet kas be ko... mirksiukas.gif
Krikstynas suruost manau lengiau nei kokias vestuves... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sidrulka- na tu šaunuolių šaunuolė- ir gimtadieniai blic, ir krikštynos,kada ir spėji??? thumbup.gif

Aš tik dėl vieno nesutinkuir nematau reikalo dėl to piktintis. Tupint visokiuose forumuose mamos įsivaizduoja, kad kiti irgi turi spirgėti nekantrumu organizuodami mūsų šventes, turi kažką ruoštis, verstis per galvą... blink.gif Na gal tai ne tie žmonės,kurie sėdi forumuose ir po prakaitu stengiasi kažką organizuoti. Juk yra žmonių,kurie sm net nesilanko ir nesidomi tokiais dalykais, gal net nenutuokia ko iš jų tikimasi- dešimd žaidimų, dvidešimt atrakcijų ir kalno dovanų blink.gif Aš tikrai nieko ypatingo iš krikštatėvių nesitikiu ir man nereikia super duper atrakcijų ax.gif
Jei ko reikės-pati pasidarysiu,o jei sugalvos kokią staigmeną- tai ir bus super.
Man svarbiau,kad krikštatėviai krikštatėviais būtų,kad mylėtų vaiką,kad nepamirštų.Man maloniausia kai krikštatėviai vis paklausia kaip vaikas laikosi,visada pasveikina...Žinau,kad reikalui esant-visuomet galėsim ir pagalbos kreiptis. O krikšto mamai juokais sakiau,kad tegul ruošiasi- paaugs vaikas,bus atostogoms iškomandiruotas pasisvečiuoti biggrin.gif Maloniausias atsakymas- be problemų,lauksiu wub.gif Žodžiu man svarbesni kiti dalykai nei pasižadėjimų tortai ir atrakcijos ax.gif
Pasiskaitau- ok jei žmonėms gražu,smagu, bet kaip jau anksčiau virė diskusija,kiekvienas susidėliojam prioritetus ten,kur manom esant reikalinga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 17 vasario 2013 - 10:33
Na, Star, tas tai taip drinks_cheers.gif ... krikšto tėvai turi atlikti savo pareigą- padėti auginti, prižiūrėti vaikutį, pasveikinti su metinėmis šventėmis (nors mūsų vienai krikšto mamai, Velykos tai ne šventė... Gailiuos dabar šią savo draugę ne katalikę, gyvenančią ne santuokoje krikšto mama pasiėmusi..... nebeasam dabar jau tokios artimos... o vėliau, kad iš viso nenutruktų tie mūsų ryšiai.... negerai, imti draugus krikštatėviais.... bet kad kai jau visai nėra ką imti , tai griebiesi paskutinio šiaudo... kita vertsu, svarbu vaikas pakrikštintas, be gimtosios nuodoėms, katalikas..... o krikštčionišku auklėjimu pasirūpinsism jau mes patys... )

o kas dėl kriktšo tėvų pasiruošimo krikštynoms.... tai abi krikšto mamos žinojo, kas bus ... vienai buvau pakišusi jos dalį žodžių , ką paskaityti, pasakyti.... na, ale iš anksto vsiką mes ten susiderinom... iš šono visiems atrodė, oi kaip gražiai, kiek visko krikšto mama pasiruošusi smile.gif ir vis ištisai žadjo, oi padėsiu tau ruoštis, tik sakyk, ką reikia..... va tas ir buvo pikčiausia, kad daug žadėjo, o nieko absoliučiai nedarė.... tai bent jau būtų nieko nežadėjus...

o jei krikšto mama norės kažkuom prisidėti prie šventės- nereikalauju, kad viską suorganizuotų nuo A iki Z būtent ji , bet yra ir tokių krikšto mamų nemažai, kurie leidžia vaikučio mamai pasimėgauti šia švente..... manau pakanka įvesti į google Krikštynos ir tikrai visko gali rasti, nebūtinai landžioti po forumus.... čia reikia tik užsidegimo ir lašelio noro.... o ne vien noro sėdėti ir tradiciškai baliavoti ir kuo daugiua išgerti....

Kita vertus nesinorėjo apkrauti krikšto mamų didelėmis finansinėmis išlaidomis....
nors.... ai, nebesiplėsiu.... kai žinai pats tuos žmones, tai viskas kitaip atrodo iš šono...

mano kita draugė , pvz tokia organizuota ir entuziastinga, kad ji nebūdama krikšto mama, suorganizavo viską savo brolio mergaitės krikštynoms thumbup.gif super , kai atsiranda tokių žmonių savanroiių iš šono thumbup.gif

aišku, ne kiekvienas turi tą gyslelę, man rodos, aš jos ir neturėjau, kol neturėjau vaikų..... bet dėl savo vaikų ko tik nepadarysi..... bereikia tik ,,usžikabliuoti" smile.gif smile.gif
o paskaityti eilėraštuką ar pasakyti padėkos žodį prei stalo manau didelio meno tirkai nereikia....
man kažkaip norisi vis to solidarumo, susitarimo, susiklasymo, bendradarbiavimo...

pamenu ėjom krikšto tėvais visia svetimai meraitei- mes ten su ta mamyte, taip gražiai viską pasidalinom, pasiruošėm, kad paskui per krikštynas viskas ėjo kaip iš pypkės- viena per kitą viską darėme.... o jau ta mamytė tirkia nėra iškalbi....

ai, nieko nekaltinu..... gerai, kaip yra.... susiorganizuojam šventes, kaip patys norim, o kiti lai iš šono kritikuoja smile.gif smile.gif juk tokia lietuvių mada, ne pagirti, o šnairai žiūrėti ir kritikuoti smile.gif smile.gif


Linksmų ir gražių visoms švenčių 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 17 vasario 2013 - 11:00
QUOTE(sidrulka @ 2013 02 17, 08:48)
Na, Star, tas tai taip drinks_cheers.gif ... krikšto tėvai turi atlikti savo pareigą- padėti auginti, prižiūrėti vaikutį, pasveikinti su metinėmis šventėmis (nors mūsų vienai krikšto mamai, Velykos tai ne šventė... Gailiuos dabar šią savo draugę  ne katalikę, gyvenančią ne santuokoje krikšto mama pasiėmusi..... 


Na va... taip jau nutinka... unsure.gif
Aišku, jei tarėtės ir apkalbėjot tuos reikalus, tai kas kita mirksiukas.gif

Bet aš tai vis vien stebiuosi ir žaviuosi- iš kur pas tave tiek polėkio,tiek kantrybės smile.gif Aš tai elementariai nespėju tokiais dalykais labai preciziškai pasirūpinti. Ir taip tų veiklų visokių,o maisto gamint nemėgstu, tai žodžiu mano vaikams šventė-balionų didžiulės puokštės lotuliukas.gif

Lauksim kitų tavo mergaičių gimtadienių apžvalgų 4u.gif
Ačiū,kad pasidalinai idėjomis krikštynoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 02 17, 13:41)
Na va... taip jau nutinka...  unsure.gif
Aišku, jei tarėtės ir apkalbėjot tuos reikalus, tai kas kita  mirksiukas.gif

Ačiū,kad pasidalinai idėjomis krikštynoms  4u.gif



gal būt todėl, kad tos mūsų mergytės labai ilgai lauktos ir todėl labai mylimos... nors nesakau, visos mamytės myli savo vaikučius thumbup.gif gal būt todėl, kad esam tėveliai jau virš 30.... galbūt todėl, kad esu pedagogė doh.gif biggrin.gif tiksliau buvau....

o ruošiuosi toms šventėms naktimis..... nors dabar jau taip nebepajėgiu sėdėti kiaurom naktim, kaip aksčiau- matyt, kai mano merginos abi tapo judresnės, tai labiau nuvaro mamytę nuo kojų per dieną - net pati to atrodo nejaučiu biggrin.gif doh.gif
dar turiu tokią buvusių kaimynų dukrą paaugliukę- kuri man padeda karpyti tais visas dekoracijas thumbup.gif paskui ir maistą atvažiuoja ji man padėti ruošti, puošti.... dažniausiai pati pasisiūlo padėti thumbup.gif gal mano panos kada nors padės taip jos vaikams ruošti šventes thumbup.gif

gerai, aš čia išmušiau jus iš temos..... blush2.gif

Tiesiog užsukau pažiūrėti ir prisiminti tuos malonius ruošimosi krikštynoms rūpestėlius... ir sakau, gal kam kuo galėsiu padėti... blush2.gif

sėkmės visoms ir daug malonių akimirkų ruošiantis pirmajai nuostabiai savo mažylio šventei thumbup.gif 4u.gif wub.gif

Mb kaip tik dar tik dabar perkelia mažės krikštynų filmuotą medžiagą į kompiuterį (o jau daugiau kaip 1,5m doh.gif blush2.gif ) ir spaudžiu aš jį, kad sumontuotų greičiau filmuką, kol dar ilgi žiemos vakarai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2013 02 17, 11:56)
gal būt todėl, kad tos mūsų mergytės labai  ilgai lauktos ir todėl labai mylimos...  nors nesakau, visos mamytės myli savo vaikučius  thumbup.gif  gal būt todėl, kad esam tėveliai jau virš 30....  galbūt todėl, kad esu pedagogė doh.gif  biggrin.gif  tiksliau buvau....




Na jau,mano pirmagimis irgi trisdešimtmečio proga beveik biggrin.gif
Man tai nėra polėkio jau naktimis ruoštis labai. Nors esu pelėda,bet kai su vaikais,ką tu čia pripelėdžiausi,paskui kaip zombis lotuliukas.gif

Na bet reiks kažkaip susikaupti ir susiruošti ax.gif Turiu šiokių tokių minčių,bandysiu įgyvendint ax.gif

QUOTE(*Alegria* @ 2013 02 14, 14:03)
Vat taip, ikliuvai, niekas uz liezuvio netempe tongue.gif Bet tai kaip idomiai reformatas, o jis lietuvis? Ar tuoketes baznycioj smile.gif ?



Tai aišku,kad niekas netempė už liežuvio,bet kai tasai palaidas,tai taip ir gaunas biggrin.gif
Visiškas lietuvis,reformatai daugiausia Klaipėdos,Pasvalio ir mūsų rajone mirksiukas.gif
Pas mus tai įprasta. O santuoka mums abiems antra mirksiukas.gif Civilinė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 17 vasario 2013 - 22:15
Sveikos:)

jungiuosi, nes taip pat planuojame krikstynas, arba per pirmaji gimtadieni, arba vasara smile.gif

noriu paklausti kelinta valanda jus ruosiates dalyvautu baznycioje?smile.gif
Atsakyti