Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

Merginos, jei kuri turite krikštynų laikraštuko maketą, gal galite pasidalinti blush2.gif vita.normante@gmail.com
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif

gal kuri turi saldainiu ipakavimo forma?
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2013 02 07, 16:24)
pas juos. Jis yra A4 formato. Tada ant jo atspausdino ir manie issikirpau. 4u.gif

Sveikos,
tokio popieriaus yra A4 formato, bet jau jis "sugraduotas " būna įvaaus dydžio lapeliais. Ta prasme A4 formate g.b. 2, 4, 8, 10, 12, 14... vnt lapelių - patogu ir karpyt nereikės. Iš karto pasirinksit tinkamo dydžio. Pasidarot atitinkamą maketukų sk. A4 formate ir "print " smile.gif
Mes darbe iš OFIS 1 t.p. užsisakinėdavom.
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2013 02 11, 15:23)
Sveikos,
tokio popieriaus yra A4 formato, bet jau jis "sugraduotas " būna įvaaus dydžio lapeliais. Ta prasme A4 formate g.b. 2, 4, 8, 10, 12, 14... vnt lapelių - patogu ir karpyt nereikės. Iš karto pasirinksit tinkamo dydžio. Pasidarot atitinkamą maketukų sk. A4 formate ir "print " smile.gif
Mes darbe iš OFIS 1 t.p. užsisakinėdavom.


o kiek kainuoja spaudinimas A4 formato lipnaus popieriaus ?
Atsakyti
QUOTE(pupa*uoga @ 2013 02 06, 20:33)
Mano mažylės krikštynos bus birželio 29d. Su bažnyčia jau sutarta, pasirinkom ten pat kur ir tuokėmės Kauno Šv.Antano. Vieta kaip jau irgi yra.  smile.gif  Tik va fotografo dar ieškom. Nelabai įsivaizduoju kainų, bet kažkaip norėtumėm su 300 Lt išsiversti, tik nežinau ar tai įmanoma? Gal turite ką parekomenduoti?
\

Sveikos,

Galiu parekomenduoti siuos vyrukus:
www.fotkinam.lt

Saziningai dirba, kainos ir kokybes santykis - puikus.
Atsakyti
QUOTE(Mamyte_meskutukiene @ 2013 02 12, 19:34)
\

Sveikos,

Galiu parekomenduoti siuos vyrukus:
www.fotkinam.lt

Saziningai dirba, kainos ir kokybes santykis  -  puikus.



realiai nieko ypatingo, o kaina nemaza schmoll.gif
Atsakyti
Dėkui už rekomenduotus fotografus smile.gif Renkamės dabar su vyru kurie būtų patys priimtiniausi smile.gif Šiaip tai labai smagu organizuoti savo dukrytės krikštynas, atrodo ir to norisi, ir to ax.gif Bet nutarėm geriau jaukiau, negu mandriau blush2.gif
Atsakyti
Svekos smile.gif aš ir noriu kad šventė būtų jauki o ne mandra, mandrumų užtai jokių ir nebus, schmoll.gif gal ir sunkiau bus bet šventė bus savoj aplinkoj smile.gif aš niekaip nenusprendžiu kaip vaiką reiks aprenkt, kokius rūbelius rinktis g.gif ir dar neturiu bendro supratimo ka reiks veikt po ceremonijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(pasaule @ 2013 02 13, 13:37)
Svekos smile.gif aš ir noriu kad šventė būtų jauki o ne mandra, mandrumų užtai jokių ir nebus,  schmoll.gif gal ir sunkiau bus bet šventė bus savoj aplinkoj smile.gif aš niekaip nenusprendžiu kaip vaiką reiks aprenkt, kokius rūbelius rinktis g.gif ir dar neturiu bendro supratimo ka reiks veikt po ceremonijos g.gif


pas jus berniukas wub.gif tai koki kostiumeli, ar jis butu lininis, ar jurine tematika, o gal tiesiog klasikinis 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kai nezinai ko nori, sunku kazka ir patart... 4u.gif
Musu planai juda i prieki, kada ir kur svesim jau zinau, ka valgysim irgi zinau... lotuliukas.gif kur fotografuosimes ir su kuom irgi zinau... 4u.gif 4u.gif
Dabar galvoju kai viska beveik zinau lotuliukas.gif lotuliukas.gif , tai susimasciau pries kiek laiko kviesti i krikstynas, jau dabar ar kai liks keleta men.???? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puma: 13 vasario 2013 - 13:52
QUOTE(puma @ 2013 02 13, 14:50)
Kai nezinai ko nori, sunku kazka ir patart... 4u.gif
Musu planai juda i prieki, kada ir kur svesim jau zinau, ka valgysim irgi zinau... lotuliukas.gif kur fotografuosimes ir su kuom irgi zinau... 4u.gif  4u.gif
Dabar galvoju kai viska beveik zinau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , tai susimasciau pries kiek laiko kviesti i krikstynas, jau dabar ar kai liks keleta men.???? g.gif

tai ir baškaus nes nežinau ar lininį ar kostiumo tipo g.gif jei lininį tai manau reiktų tuomet ir teveliam lininių? smile.gif
aš galvoju reikia pora mėnesių prieš pakviest 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pasaule @ 2013 02 13, 15:28)
ar lininį ar kostiumo tipo g.gif

Jei domina mano nuomone tais as pries kostiumus, vaikuciai juose tokie suvarzyti atrodo, beje ir varzys judejimo laisve, prakaituos, cia bent jau man atrodo ir isvis kostiumuoti vaikai man kaip, lyg remuose kokiuose... doh.gif (na gal neaiskiai issireiskiau),o linas dekinga medziagyte, laisva, kvepuojanti, ir isvis grazi wub.gif
Atsakyti