Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

As tai galvoju padaryti is vardo raidziu sudeliotus maiselius su juose esanciais tos raides daiktais, taip pat klausimus apie dukryte su nuostabiais prabangiais prizais: pvz. tarka-virtuves kombainas, barskutis-muzikinis centras ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2013 02 07, 17:30)
Smagu padet  mirksiukas.gif  thumbup.gif

Dar turiu kokia vaiko auginimo instrukcija perpiesta jeigu nori galiu i pasta persiust, nes ten worde.


Labai įdomu kas čia per vaiko auginimo instrukcija? neteko matyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2013 02 07, 15:30)
Smagu padet  mirksiukas.gif  thumbup.gif

Dar turiu kokia vaiko auginimo instrukcija perpiesta jeigu nori galiu i pasta persiust, nes ten worde.

Gal esu maciusi, bet labai noriu, parasiau i az savo el.pasta mirksiukas.gif Renku viska ka galiu dabar, paskui atsirinksiu biggrin.gif

QUOTE(pupa*uoga @ 2013 02 07, 15:51)
As tai galvoju padaryti is vardo raidziu sudeliotus maiselius su juose esanciais tos raides daiktais, taip pat klausimus apie dukryte su nuostabiais prabangiais prizais: pvz. tarka-virtuves kombainas, barskutis-muzikinis centras ir t.t. smile.gif

Ta su vardo raidemis zaidima ir as galvoju daryt thumbup.gif Zaidem per kolektyvo baliu su restorano pavadinimu, kuriame dirbom, linksma buvo. o daugiau "prabangiu" prizu pavyzdiu gali parasyt, smagiai skamba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 02 07, 16:46)
Gal esu maciusi, bet labai noriu, parasiau i az savo el.pasta mirksiukas.gif Renku viska ka galiu dabar, paskui atsirinksiu biggrin.gif



issiunciau, tikiuosi gausi 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(ventus @ 2013 02 07, 15:48)
Labai įdomu kas čia per vaiko auginimo instrukcija? neteko matyti  ax.gif


Cia nemoku ikelt, bet ji tikrai bus matyta. mirksiukas.gif Gal Alegria ikels smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2013 02 07, 18:06)
issiunciau, tikiuosi gausi 4u.gif

Papildyta:
Cia nemoku ikelt, bet ji tikrai bus matyta. mirksiukas.gif Gal Alegria ikels smile.gif

Gavau, aciu, maciau tik dali, cia daugiau paveiksleliu thumbup.gif
Pabandysiu ikelt mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai įdomi instrukcija, neteko matyti schmoll.gif o ten kaip laikraštukas jis susisega?
Atsakyti
QUOTE(ventus @ 2013 02 07, 17:46)
Labai įdomi instrukcija, neteko matyti  schmoll.gif o ten kaip laikraštukas jis susisega?



As tai sodyboj buvau ant sienos pakabinusi smile.gif Bet cia jau ka nori galima su ja daryt smile.gif
Atsakyti
Rasau prabangius prizus smile.gif Dar nesu daug ju prigalvojusi, bet pradzia jau yra : muilas-spa procedura, greita sriuba- prabangi vakariene, degtukai-fejerverkai, suristos baronkos-perlu verinys. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2013 02 07, 18:52)
As tai sodyboj buvau ant sienos pakabinusi smile.gif Bet cia jau ka  nori galima su ja daryt smile.gif

Tikrai, fainas dalykelis ir i krikstuka galima ir kaip plakata ir kaip tik sumastysi thumbup.gif

QUOTE(pupa*uoga @ 2013 02 07, 19:49)
Rasau prabangius prizus  smile.gif  Dar nesu daug ju prigalvojusi, bet pradzia jau yra : muilas-spa procedura, greita sriuba- prabangi vakariene, degtukai-fejerverkai, suristos baronkos-perlu verinys.  biggrin.gif

Tai pati mastai, saunuole, mamyt 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, didelis darbas nuveiktas datą turim, 06 22 , vieta aiški, maistas užsakytas, fotografas yra, krikštateviai yra, belieka tik smulkmenos thumbup.gif man labai gražu būtų balta žalia spalvos, bet sukneles gražios nerandu, teks melyna spalva rinktis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 02 07, 19:19)
Gavau, aciu, maciau tik dali, cia daugiau paveiksleliu thumbup.gif
Pabandysiu ikelt mirksiukas.gif

Gerule ta instrukcija thumbup.gif thumbup.gif
As tai blem apsirgau, tai ir sustojo pakolkas visi organizaciniai darbeliai... doh.gif doh.gif nors turbut kas dabar neserga g.gif ...man truks plys reikia sodyba rasti ir kuo greiciau, nes dabar vestuvininkai kesinasi i laisvas sodybas.. ax.gif o jau tada pagal vieta ir baznycios ieskosiu...nes miesto baznycios manes nevilioja, noriu mielos, jaukios kaimo baznyteles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 02 08, 11:07)
Gerule ta instrukcija  thumbup.gif  thumbup.gif
As tai blem apsirgau, tai ir sustojo pakolkas visi organizaciniai darbeliai... doh.gif  doh.gif nors turbut kas dabar neserga  g.gif ...man truks plys reikia sodyba rasti ir kuo greiciau, nes dabar vestuvininkai kesinasi i laisvas sodybas.. ax.gif o jau tada pagal vieta ir baznycios ieskosiu...nes miesto baznycios manes nevilioja, noriu mielos, jaukios kaimo baznyteles  smile.gif

Sveik 4u.gif Musu seima neserga thumbup.gif
Jo, jau reikia medziot vieta, nes sarasai neblogai pildosi.
Atsakyti