Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

QUOTE(*Alegria* @ 2013 02 06, 13:49)
Viskas gavosi taip, kad pasakiau, kad galvoju po baznycios balionus su palinkejimais paleist i dangu, o ji sako, kad negalima nuo manes nieko slept ir staigmenu daryt, nes pati apie ta galvojo biggrin.gif Tad nusprendem pasitart ka kuri masto ir ka apsiema daryt. Na, tai ji pasirupins krikstuko spauzdinimu ir apipavidalinimu, balionais, kuriuos paleisim su palinkejimais, sake, kad nupriks kryziuka ir rinkinuka graviruota (remeliai pirmai foto, dezute pirmam dantukui ir srogelei)+dovana, aisku, baznycioj sumokes jie, zvake ir skraiste pasirupins, kadangi kartu svesim ir gimtadieni sunelio, tai ji iskeps skruzdelyna vienetuko formos, medeli sodinimui parupins, zaidimus mastysim kartu. Rodos, nieko nepamirsau mastau.gif As uzsisakiau jau fotografe, torta, rubus ir batukus pirksiu pati (ji norejo, bet peremiau, ir taip ji daug apsieme ax.gif ), krikstukui informacija, foto ir zodzius atrinksiu, puosiu sventimo vieta, stala, ruosiu maista, sirsiu medu ir, aisku, irgi dovana maziukui.
Kiek atsimenu dabar tiek biggrin.gif


O, nemažai smile.gif Bet smagu tikrai smile.gif
Tik va paryškinau vieną žodelį.. Čia kryžiuką kokį? kur ant grandinėlės dedasi ar kaip?
Nes kiek žinau dovanoti kryželio negalima blush2.gif schmoll.gif Blogas prietaras, kad vaikas temps kryžių per visą gyvenimą blush2.gif

Aš pirmąjam vaikui dariau prieš 2 metus krikštynas, jau buvo tada virš 30 žmonių, tai daug pramogų galvojau blush2.gif Šį kartą darome mažesnes, bet vistiek darysiu kai ką, kas pasiliktų prisiminimui: pasižadėjimus krikšto tėvų, senelių. Pasižadėjimus. Manau ir balionus paleisime į orą.. Dar keletą žaidimų.. Aišku jei viskas pavyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2013 02 06, 14:41)
O, nemažai smile.gif Bet smagu tikrai smile.gif
Tik va paryškinau vieną žodelį.. Čia kryžiuką kokį? kur ant grandinėlės dedasi ar kaip?
Nes kiek žinau dovanoti kryželio negalima  blush2.gif  schmoll.gif Blogas prietaras, kad vaikas temps kryžių per visą gyvenimą blush2.gif 

Aš pirmąjam vaikui dariau prieš 2 metus krikštynas, jau buvo tada virš 30 žmonių, tai daug pramogų galvojau blush2.gif Šį kartą darome mažesnes, bet vistiek darysiu kai ką, kas pasiliktų prisiminimui: pasižadėjimus krikšto tėvų, senelių. Pasižadėjimus. Manau ir balionus paleisime į orą.. Dar keletą žaidimų.. Aišku jei viskas pavyks smile.gif

Del kryzelio, tai taip, pakabuka, zinok netikiu prietarais biggrin.gif O be to:
1. Kunigas pasiule turet kryziuka ar medaljona, pasventins per krikstynas wub.gif
2. Prietarai su baznycia visiskai nesusije ir laikomi nuodeme mirksiukas.gif
3. Mes su vienu broliu esam krikstyti cerkvej, tai ten kryziukas kone butinas atributas, jis po to nesiojimas visa gyvenima ant krutines ir saugo, taip ir rasoma kitoje puseje rusiskai "isgelbek ir apsaugok" ax.gif Tai ir mano vaikai tures po kryziuka, manau tai prasminga wub.gif
4. Man mano kryziukas tik laime atnese, gal ir negyvenu labai pasiturinciai, bet esu beproto laiminga mama ir zmona mirksiukas.gif

Na, as is pramogu taip pat mastau apie pasizadejimu gele, stai tokia http://www.tindirind...izadejimu-gele/ , dar keleta zaidimu, kad ne tik prie stalo sedetume, tikiuosi viskas bus grazu ir i tema thumbup.gif
Papildyta:

Jasos lolita, kur esi dingusi g.gif ? Juk tavo pirmosios krikstynos bus, kaip sekasi mirksiukas.gif ?
Atsakyti
Sveikos,

ateinu i tema. Planuosiu dukros krikstynas. Greiciausiai vasaros gale smile.gif
Rodos tik neseniai savo ziogui dariau svente wub.gif
Ir manau, kad si karta bus viskas paprasciau, nes musu sveciams mano pasiruosimai visai neidomus buvo cool.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2013 02 06, 15:46)
Ir manau, kad si karta bus viskas paprasciau, nes musu sveciams mano pasiruosimai visai neidomus buvo cool.gif .

Labas mirksiukas.gif
O ko nedarytum ka praeita karta darei, kas neitiko?
Atsakyti
QUOTE(sniege1 @ 2013 02 06, 13:07)
Kaip sekesi apziureti sodyba? Koks liko ispudis? Patiko? Mes ten irgi visgi gavome vieta.


Neprieme manes vakar biggrin.gif . Tai, kaip ir taremes, priims mus sestadieni. Gal ir geriau, nes ten vyks kazkoks pobuvis, tai gal pavyks paziurekit, kas ir kaip. Sake, kad visas rezervacijas turi uzsirase ir nuramino, kad, jei jau sutarem, kad sita data man palaikys, tai, taip ir bus.
Kazkaip uztikrintai pasijutau ir nusiraminau. Patiko, kai pasake, jog jei jie kam nors be mano zinios sia data perleistu, tai butu jau nebe mano problema, o ju. 4u.gif Vienu zodziu, dave suprast, kad ant ledo palikta nebusiu.
Manau, kad jie jau mane atsimena biggrin.gif Skambinau, gal kokius 4 kartus. Net geda blush2.gif Prisigalvoju ivairiausiu klausimu, i kuriuos pokolkas vis dar kantriai ir maloniai man atsako biggrin.gif . Vyras sako, jog mano tel, tuoj jie uzblokuos arba isives kaip keistuoles arba dar blogiau 4u.gif . Na, bet man geriau issiaiskinti is karto visus niunsus, kad buciau rami.
Atsakyti
QUOTE(Benita.s @ 2013 02 06, 17:11)
Neprieme manes vakar biggrin.gif . Tai, kaip ir taremes, priims mus sestadieni. Gal ir geriau, nes ten vyks kazkoks pobuvis, tai gal pavyks paziurekit, kas ir kaip. Sake, kad visas rezervacijas turi uzsirase ir nuramino, kad, jei jau sutarem, kad sita data man palaikys, tai, taip ir bus.
Kazkaip uztikrintai pasijutau ir nusiraminau. Patiko, kai pasake, jog jei jie kam nors be mano zinios sia data perleistu, tai butu jau nebe mano problema, o ju. 4u.gif Vienu zodziu, dave suprast, kad ant ledo palikta nebusiu. 
Manau, kad jie jau mane atsimena biggrin.gif  Skambinau, gal kokius 4 kartus. Net geda blush2.gif Prisigalvoju ivairiausiu klausimu, i kuriuos pokolkas vis dar kantriai ir maloniai man atsako biggrin.gif . Vyras sako, jog mano tel, tuoj jie uzblokuos arba isives kaip keistuoles arba dar blogiau 4u.gif . Na, bet man geriau issiaiskinti is karto visus niunsus, kad buciau rami.


As lygiai tokia pati drinks_cheers.gif. Man turi buti aiskumas ir konkretumas. Neturiu as dideles patirties svenciu rengime, tai todel megstu visokiausias sutartis, kur viskas rastu juoda ant balto parasyta ir man viskas tada aisku.Man reikia stabilumo. Nes istoriju, kaip ir kam nepasiseke: apgavo, nuskriaude tikrai yra nemazai:oh .
Siandien skambinausi fotografui; norima diena gali, kaina mum tinka, del uzstato sutarem, o kai paklausiau apie sutarti isgirdau kitam gale ragelio ilga atodusi ir tyla. Sakau, jei neturit pati galeciau parengti, man nesunku. Tada isgirdau pasakojima, kiek daug metu dirba, ka yra fotografaves ir t.t. ir kad jam tokiu nesamoniu nereik. Bet man reik 4u.gif. Nes nenoriu krikstynu diena stoveti prie baznycios ir laukti atvyks fotografas ar ne ir ne del uzstato praradimo butu gaila, o del to, kad musu mazyles svente liktu neiamzinta.
O sis fotografas man net rekomenduotas. Pazistamu vestuves fotografavo. Graziai viska padare, bet koks stebinantis poziuris. Tad sedziu dabar ir galvoju uzsakyti man ji ar ne. Juk tai yra rizika. Ka reiskia zodziu pasizades? O kas garantuos? Ka as apie ji zinau? Nei kur gyvena, nei duomenu - nieko.
Atleiskit mamytes, kad taip savo sirdi cia lieju, bet vyras dar is darbo negrizo,kad isklausytu, tad turiu su kuo nors issikalbeti verysad.gif
Ka darytumete Jus patiketumete zodziu, ieskotumet kito. Kaip apskritai del visko visur taretes. Reikalaujat sutarties, ar kaip kur?
Atsakyti
QUOTE(Jovita - @ 2013 02 06, 19:25)

Ka darytumete Jus patiketumete zodziu, ieskotumet kito. Kaip apskritai del visko visur taretes. Reikalaujat sutarties, ar kaip kur?


Kas liecia fotografa, iki siol tik viena karta pasirasinejom sutarti. O visus kitus kartus taremes abipusio pasitikejimo principu, kol kas tfu tfu tfu, viskas gerai buvo. Ir sikart tariames be sutarciu, gal veliau, jei fotografei reikes, pasirasysim:) Aisku, sutartis prideda saugumo, bet ir ji neapsaugo nuo kai kuriu niuansu:) O jei fotografas rekomenduotas, tai gal ir neapgautu, siulyciau gal labiau pasidomet apie ji, gal yra kokiu atsiliepimu internete? g.gif

O musu planavimas pasistumejo tiek, sutarem su kunigeliu data ir laika, tariames su fotografe ir apsisprendem del sventes spalvu-bus balta, melyna ir geltona ax.gif
Atsakyti
Mano mažylės krikštynos bus birželio 29d. Su bažnyčia jau sutarta, pasirinkom ten pat kur ir tuokėmės Kauno Šv.Antano. Vieta kaip jau irgi yra. smile.gif Tik va fotografo dar ieškom. Nelabai įsivaizduoju kainų, bet kažkaip norėtumėm su 300 Lt išsiversti, tik nežinau ar tai įmanoma? Gal turite ką parekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(Jovita - @ 2013 02 06, 18:25)
Ka darytumete Jus patiketumete zodziu, ieskotumet kito. Kaip apskritai del visko visur taretes. Reikalaujat sutarties, ar kaip kur?

Na, kad kiti fotografai sutarti sudaro tik netaip seniai suzinojau blush2.gif Anksciau neteko susidurti ir viskas buvo tvarkoj, tfu tfu tfu. Sikart irgi be sutarties susitarem, mano draugus fotografavo ta panele, internete geri atsiliepimai, tad nelabai jaudinuosi ax.gif

Saunu, kad visu reikalai juda thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(pupa*uoga @ 2013 02 06, 19:33)
Mano mažylės krikštynos bus birželio 29d. Su bažnyčia jau sutarta, pasirinkom ten pat kur ir tuokėmės Kauno Šv.Antano. Vieta kaip jau irgi yra.  smile.gif  Tik va fotografo dar ieškom. Nelabai įsivaizduoju kainų, bet kažkaip norėtumėm su 300 Lt išsiversti, tik nežinau ar tai įmanoma? Gal turite ką parekomenduoti?

Kaip Kaune nezinau, Plungej uz sia kaina laisvai nusisamdysi fotografa ceremonijai ir fotosesijai po jos pasirinktinoje vietoje, o paieskojus ir dar pigiau galima rast rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa*uoga @ 2013 02 06, 20:33)
Mano mažylės krikštynos bus birželio 29d. Su bažnyčia jau sutarta, pasirinkom ten pat kur ir tuokėmės Kauno Šv.Antano. Vieta kaip jau irgi yra.  smile.gif  Tik va fotografo dar ieškom. Nelabai įsivaizduoju kainų, bet kažkaip norėtumėm su 300 Lt išsiversti, tik nežinau ar tai įmanoma? Gal turite ką parekomenduoti?


Mes ir pirmas krikstynas su 300 Lt issivertem, ir dabar planuojam nevirsyti sios sumos. Gaila, kad musu "nuolatinis" fotografas nebegales fotografuoti, tad tariames su kitu zmogumi, bet tikiuos, kad viskas pavyks ne prasciau nei anksciau. Aisku, uz tokia suma super duper profesionala kazin, ar pavyktu pasisamdyt, bet mes tokio ir neieskojom blush2.gif Tad ir parekomenduot nelabai ka galiu, kol nematau rezultatu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(*Alegria* @ 2013 02 06, 21:33)
Papildyta:

Kaip Kaune nezinau, Plungej uz sia kaina laisvai nusisamdysi fotografa ceremonijai ir fotosesijai po jos pasirinktinoje vietoje, o paieskojus ir dar pigiau galima rast rolleyes.gif


Kaune irgi galima, is patirties sakau, tik paieskot reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita - @ 2013 02 06, 18:25)
As lygiai tokia pati drinks_cheers.gif. Man turi buti aiskumas ir konkretumas. Neturiu as dideles patirties svenciu rengime, tai todel megstu visokiausias sutartis, kur viskas rastu juoda ant balto parasyta ir man viskas tada aisku.Man reikia stabilumo. Nes istoriju, kaip ir kam nepasiseke: apgavo, nuskriaude tikrai yra nemazai:oh .
Siandien skambinausi fotografui; norima diena gali, kaina mum tinka, del uzstato sutarem, o kai paklausiau apie sutarti isgirdau kitam gale ragelio ilga atodusi ir tyla. Sakau, jei neturit pati galeciau parengti, man nesunku. Tada isgirdau pasakojima, kiek daug metu dirba, ka yra fotografaves ir t.t. ir kad jam tokiu nesamoniu nereik. Bet man reik 4u.gif. Nes nenoriu krikstynu diena stoveti prie baznycios ir laukti atvyks fotografas ar ne ir ne del uzstato praradimo butu gaila, o del to, kad musu mazyles svente liktu neiamzinta.
O sis fotografas man net rekomenduotas. Pazistamu vestuves fotografavo. Graziai viska padare, bet koks stebinantis poziuris. Tad sedziu dabar ir  galvoju uzsakyti man ji ar ne. Juk tai yra rizika. Ka reiskia zodziu pasizades? O kas garantuos? Ka as apie ji zinau? Nei kur gyvena, nei duomenu - nieko.
Atleiskit mamytes, kad taip savo sirdi cia lieju, bet vyras dar is darbo negrizo,kad isklausytu, tad turiu su kuo nors issikalbeti verysad.gif
Ka darytumete Jus patiketumete zodziu, ieskotumet kito. Kaip apskritai del visko visur taretes. Reikalaujat sutarties, ar kaip kur?



O as tai visur ir su visais stengiuosi pasirasyti sutarti ar gauti kita dokumenta - kvita, irodanti, ka esu uzsisakius ir komiomis salygomis. Na, be abejo, kai kuriais atvejais, galima pasikliauti ir zodziu, bet zodinis susitarimas praktiskai yra niekinis.
Siap, jei susirasinejat su fotografu el. pastu ir gaunate to fotografo atsakymus tai taip pat gali buti kaip irodymas, jei laiskuose sutarete del paslaugos uzsakymo ir ikainiu. Taip pat irodymu tampa ir bankinis pavedimas, jei irasote uz ka buvo pervesti pinigai.
Na, vienu zodziu, nebutinai turi buti sutartis, kad esant reikalui galetumete irodyti, ka buvote uzsisake ir kokiomis salygomis.
Bet fotografu poziuris tai stebina, juk jei teiki paslauga ir imi avansa buk malonus, teikis ta avansa ir kaip nors fiksuoti. Juk tai toks tavo, kaip paslaugu suteikejo, darbas. Is esmes gal mes cia patys tuos fotografus, muzikantus,vakaro vedejus islepinam. Per daug pasitikim- duodam nemenkus pinigus ir kliaunames zodziu. O Juk taip nesielgiam isigydami smulkesnes paslaugas pvz. nesdami i valykla marskinius, ju be kvituko nepaliktume, nors marskiniu vagyste, ko gero, finansiskai butu daug maziau skausminga g.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 02 06, 11:49)
Viskas gavosi taip, kad pasakiau, kad galvoju po baznycios balionus su palinkejimais paleist i dangu, o ji sako, kad negalima nuo manes nieko slept ir staigmenu daryt, nes pati apie ta galvojo biggrin.gif Tad nusprendem pasitart ka kuri masto ir ka apsiema daryt.


bigsmile.gif Kokios šaunuolės thumbup.gif
Atsakyti