Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

QUOTE(sniege1 @ 2013 02 04, 14:05)
Gaila... sad.gif Nes Zalesoje rugpjucio tai dienai uzimta kada norime, o Rumsiskes visai nevilioja  ax.gif


O, kada Jus norite? Kazkaip isgasdinot Jus mane verysad.gif . Mes tai birzeli ir dar turiu vilties, kad mus priims blush2.gif . Skambinausi, sake kad laisva. Susitariau, kad jei kas nors tai dienai noretu, tai mane informuotu. Bet jauciu, kad siandien prasysiuosi, kad priimtu mane. Kazkaip neramu... Is esmes mes kaip ir apsiprende, bet norisi nuvykti ir gyvai apsiziureti. Nepasitikiu as nei reklama nei nuotraukomis biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(bendzia @ 2013 02 05, 11:04)
Labas merginos,iskilo toks klausimas,ar brangu ar ne  50 litu zmogui,Siauliu miesta moketi uz krikstynu pietus,cia tik karstas ir saltas,saldumynu stala turi susinesti pati g.gif



Man tai atrodo, kad nera brangu. Kos skirtumas ar sostineje ar kur kitur, kainos tai produktu visur panasios.
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2013 02 05, 11:04)
Labas merginos,iskilo toks klausimas,ar brangu ar ne  50 litu zmogui,Siauliu miesta moketi uz krikstynu pietus,cia tik karstas ir saltas,saldumynu stala turi susinesti pati g.gif

Brangokai, sakyciau, nebent vieta labai labai gera ir ilgai galite buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 02 05, 20:37)
Brangokai, sakyciau, nebent vieta labai labai gera ir ilgai galite buti g.gif

Nu man irgi brangokai pasirode blush2.gif
Atsakyti
Bendzia, na žiūrint kokiam laikui norit krikštynų pasisėdėjimą daryti. jei tik suvalgot karštą, užkandat ir po vyno taurę, tai gal galima kokiu litu pigiau, bet šiaip nemanau, kad 50 lt/žmogui yra daug. Jei ruošiatės keletą valandų pasisėdėti. Net pas mus provincijoj pigiau nelabai ką gausi.

Galit pati darytis, bet nemanau, kad bendroj sumoj viską sudėjus pigiau būtų, o čia ateini, pasibūni ir išeini- ir galvos neskauda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 06 vasario 2013 - 08:24
Laba diena,
Jungiuosi ir aš į jūsų būrį, ar priimsite? 4u.gif

Planuojam mažylio krišktynos balandžio pabaigoje.. Viskas dar tik planavimo pradžioje, tai nieko doro ir neturiu biggrin.gif
Bus nedidelės, šeimos tik rate šventė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2013 02 06, 06:26)
Laba diena,
Jungiuosi ir aš į jūsų būrį, ar priimsite?  4u.gif

Planuojam mažylio krišktynos balandžio pabaigoje.. Viskas dar tik planavimo pradžioje, tai nieko doro ir neturiu biggrin.gif
Bus nedidelės, šeimos tik rate šventė smile.gif


Paskaičiau ir nusišypsojau. Grynai dėl subjektyvių priežasčių cool.gif Pas mus šeimos rate šventės gaunasi su trisdešimčia žmonių minimum lotuliukas.gif Neskaitant mažųjų lotuliukas.gif Tai va ir pagalvojau- kažkam šeimos rate iki dešimt žmogeliukų, o pas mus... doh.gif Bet šiemet gali būt ir mažiau, bet... manau, kad greičiausiai bus kaip visada lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 02 06, 08:30)
Paskaičiau ir nusišypsojau. Grynai dėl subjektyvių priežasčių  cool.gif Pas mus šeimos rate šventės gaunasi su trisdešimčia žmonių minimum  lotuliukas.gif Neskaitant mažųjų  lotuliukas.gif Tai va ir pagalvojau- kažkam šeimos rate iki dešimt žmogeliukų, o pas mus...  doh.gif Bet šiemet gali būt ir mažiau, bet... manau, kad greičiausiai bus kaip visada  lotuliukas.gif


Žinok aš tą šeimos ratą turiu omenyje tik senelius, krikšto tėvus ir mumis, tėvus blush2.gif Neskaitau nei brolių, nei seserų su šeimomis, nes tada tikrai gaunasi virš 30 žmonių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2013 02 06, 06:33)
Žinok aš tą šeimos ratą turiu omenyje tik senelius, krikšto tėvus ir mumis, tėvus  blush2.gif Neskaitau nei brolių, nei seserų su šeimomis, nes tada tikrai gaunasi virš 30 žmonių  blush2.gif


Aišku mirksiukas.gif

Tokiu atveju netgi piknikiuką galima pasidaryt-visai jauku ir smagu būtų rolleyes.gif

Atsakyti
Mes irgi tik su artimaisiais, tai musu mazai ax.gif , mano broliai (20 ir 9 metai), MB sesuo su seima, mamos mudvieju su MB, na, ir mano seneliai. Su vaikais, isviso, ne daugiau 16 gaunasi biggrin.gif
QUOTE(*Star* @ 2013 02 06, 08:23)
Net pas mus provincijoj pigiau nelabai ką gausi.

Pas mus provincijoj pigiau thumbup.gif Iki 6 valandu sventima galima uz 30lt sutart zmogui, taip pat karstas ir salti, viskas kitkas savo rolleyes.gif
Papildyta:
Beje, vakar buvom pas kuniga, pasikalbejom, uzsirasem thumbup.gif Su kriksto mama galutinai pasidalinom darbais ir pirkiniais rolleyes.gif Tad viskas super, jau esu rami.
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 02 06, 11:11)
Mes irgi tik su artimaisiais, tai musu mazai ax.gif , mano broliai (20 ir 9 metai), MB sesuo su seima, mamos mudvieju su MB, na, ir mano seneliai. Su vaikais, isviso, ne daugiau 16 gaunasi biggrin.gif

Pas mus provincijoj pigiau thumbup.gif Iki 6 valandu sventima galima uz 30lt sutart zmogui, taip pat karstas ir salti, viskas kitkas savo rolleyes.gif
Papildyta:
Beje, vakar buvom pas kuniga, pasikalbejom, uzsirasem thumbup.gif Su kriksto mama galutinai pasidalinom darbais ir pirkiniais rolleyes.gif Tad viskas super, jau esu rami.


Va kaip smagu smile.gif Aš dar pas kunigą nebuvau, dirba ten tik darbo dienomis, o dabar kai tokie orai - nesinori ir nelabai yra kaip išeiti..

Papasakok kokias pareigas dalinotės? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Benita.s @ 2013 02 05, 12:53)
O, kada Jus norite? Kazkaip isgasdinot Jus mane verysad.gif . Mes tai birzeli ir dar turiu vilties, kad mus priims blush2.gif . Skambinausi, sake kad laisva. Susitariau, kad jei kas nors tai dienai noretu, tai mane informuotu. Bet jauciu, kad siandien prasysiuosi, kad priimtu mane. Kazkaip neramu... Is esmes mes kaip ir apsiprende, bet norisi nuvykti ir gyvai apsiziureti. Nepasitikiu as nei reklama nei nuotraukomis biggrin.gif .
Papildyta:



Kaip sekesi apziureti sodyba? Koks liko ispudis? Patiko? Mes ten irgi visgi gavome vieta.
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2013 02 06, 12:58)
Papasakok kokias pareigas dalinotės?  blush2.gif

Viskas gavosi taip, kad pasakiau, kad galvoju po baznycios balionus su palinkejimais paleist i dangu, o ji sako, kad negalima nuo manes nieko slept ir staigmenu daryt, nes pati apie ta galvojo biggrin.gif Tad nusprendem pasitart ka kuri masto ir ka apsiema daryt. Na, tai ji pasirupins krikstuko spauzdinimu ir apipavidalinimu, balionais, kuriuos paleisim su palinkejimais, sake, kad nupriks kryziuka ir rinkinuka graviruota (remeliai pirmai foto, dezute pirmam dantukui ir srogelei)+dovana, aisku, baznycioj sumokes jie, zvake ir skraiste pasirupins, kadangi kartu svesim ir gimtadieni sunelio, tai ji iskeps skruzdelyna vienetuko formos, medeli sodinimui parupins, zaidimus mastysim kartu. Rodos, nieko nepamirsau mastau.gif As uzsisakiau jau fotografe, torta, rubus ir batukus pirksiu pati (ji norejo, bet peremiau, ir taip ji daug apsieme ax.gif ), krikstukui informacija, foto ir zodzius atrinksiu, puosiu sventimo vieta, stala, ruosiu maista, sirsiu medu ir, aisku, irgi dovana maziukui.
Kiek atsimenu dabar tiek biggrin.gif
Atsakyti