Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

QUOTE(puma @ 2013 02 01, 19:18)
Norejau jusu patarimo ar siaip nuomones  biggrin.gif  kadangi mazajam per krikstynas bus kaip tik ir metukai, dabar susimasciau apie torta, ar du atskirus ar viena bendra???bent jau vieno kazkaip neisivaizduoju kur parasyta, kad krikstynu tortas, ir metuku skaicius, o du kazkaip man bent be rysio...nors gal...nezinau pasimeciau... blush2.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif


Mūsiškio 13 d buvo gimtadienis, o 15 krikštynos. Tai buvo vienas krikštynų tortas smile.gif

Ir dabar daryčiau taip pat. Vien, kad yra tortas- tai jau gimtadienis, tačiau krikštynos iškilmingesnė proga. tad nieko bloga, kad tortas bus krikštyniškas, o ne gimtadieniškas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 02 02, 00:05)
Mūsiškio 13 d buvo gimtadienis, o 15 krikštynos. Tai buvo vienas krikštynų tortas smile.gif

Ir dabar daryčiau taip pat. Vien, kad yra tortas- tai jau gimtadienis, tačiau krikštynos iškilmingesnė proga. tad nieko bloga, kad tortas bus krikštyniškas, o ne gimtadieniškas  mirksiukas.gif



Man vienas tortas taip pat atrodytu protingesnis pasirinkimas. Gal ant torto galėtų būti mazi skaiciukai. o ant virsaus kazkas labiau krikstynoms tinkancio. Gal bateliai ar angeliukai 4u.gif 4u.gif .
Atsakyti
Dabar as jusu nuomones paklausiu mirksiukas.gif
Nusprendem krikstynas ir gimtadieni svest kartu, sunelis liepos 21d. gimes, iseina sekmadienis, kaip manot, kada geriau butu svest 20d., ar 27d. mastau.gif ? As labiau linkusi 20, arciau, 27 labai jau toli atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 02 02, 16:53)
Dabar as jusu nuomones paklausiu mirksiukas.gif
Nusprendem krikstynas ir gimtadieni svest kartu, sunelis liepos 21d. gimes, iseina sekmadienis, kaip manot, kada geriau butu svest 20d., ar 27d. mastau.gif ? As labiau linkusi 20, arciau, 27 labai jau toli atrodo g.gif

as svesciau 20d. 4u.gif
del torto, tai mano kriksto dukros irgi buvo gimtadienis kartu su krikstynom, tai as pirkau torta ant kurio rasem Oneles (vardas kitas) krikstynos, nes si svente buvo labiau akcentuojama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sraige @ 2013 02 02, 17:15)
as svesciau 20d. 4u.gif
del torto, tai mano kriksto dukros irgi buvo gimtadienis kartu su krikstynom, tai as pirkau torta ant kurio rasem Oneles (vardas kitas) krikstynos, nes si svente buvo labiau akcentuojama 4u.gif



Be abejo, kad krikstynos turetu buti svarbesne svente 4u.gif . Gimtadieniu gyvenime yra daug, o krikstynos tik vienos. Tad ir akcentu turi tapti si svente 4u.gif .
Atsakyti
Na su diena viska sudeliojo i savo vietas fotografe, galejo uzrasyt tik liepos 27 dienai, o ir torto kepejai si diena buvo laisvesne, tad nebesuku galvos, viskas bus puiku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 02 04, 11:56)
Na su diena viska sudeliojo i savo vietas fotografe, galejo uzrasyt tik liepos 27 dienai, o ir torto kepejai si diena buvo laisvesne, tad nebesuku galvos, viskas bus puiku rolleyes.gif



koki fotografa pasirinkot? Siuo metu taip pat ieskau 4u.gif . Svarstau tarp keliu. Favoritas - fotopastele. Man ju darbai pasakiski biggrin.gif .
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Planuojam ir mes savo vaiko krikstynas, tad norejau pasiteirauti, ar yra daugiau vilniaus apskrityje vietu, organizuojanciu krikstynas pagal etnografines programas isskyrus Rumsiskes ir Zalesos respublika? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege1 @ 2013 02 04, 13:40)
Sveikutes  4u.gif

Planuojam ir mes savo vaiko krikstynas, tad norejau pasiteirauti, ar yra daugiau vilniaus apskrityje vietu, organizuojanciu krikstynas pagal etnografines programas isskyrus Rumsiskes ir Zalesos respublika? g.gif


Kiek domejausi tai nera. Mes svesim Zaleso respublikoje 4u.gif . Svarsciau ir del Rumsiskiu, bet pasirinkima leme artumas prie Vilniaus, visiems zinomos vedejos ir,tiesa sakant, Rumsiskiu nenoras civilizuotai bendrauti. Jau esu pasisakius del sito Rumsiskiu temoje, tai nesikartosiu.

Atsakyti
QUOTE(Jovita - @ 2013 02 04, 14:55)
Kiek domejausi tai nera. Mes svesim Zaleso respublikoje 4u.gif . Svarsciau ir del Rumsiskiu, bet pasirinkima leme artumas prie Vilniaus, visiems zinomos vedejos ir,tiesa sakant, Rumsiskiu nenoras civilizuotai bendrauti. Jau esu pasisakius del sito Rumsiskiu temoje, tai nesikartosiu.



Gaila... sad.gif Nes Zalesoje rugpjucio tai dienai uzimta kada norime, o Rumsiskes visai nevilioja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita - @ 2013 02 04, 13:32)
koki fotografa pasirinkot? Siuo metu taip pat ieskau 4u.gif . Svarstau tarp keliu. Favoritas - fotopastele. Man ju darbai pasakiski biggrin.gif .

Na, is savo miestelio fotografe pasirinkom, man jos nuotraukos patinka, nors su fotopastele nepalyginsi ax.gif , bet ir kaina atitinkamai mazesne gerokai mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas merginos,iskilo toks klausimas,ar brangu ar ne 50 litu zmogui,Siauliu miesta moketi uz krikstynu pietus,cia tik karstas ir saltas,saldumynu stala turi susinesti pati g.gif
Atsakyti