Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2013m,

QUOTE(daivuta @ 2013 01 31, 14:41)
Papildyta:
drinks_cheers.gif Pritariu, pradzia sunkiausia doh.gif Spalvos niekaip neissirenkam, bet turbut  vistiek bus balta+melyna arba balta+zydra ax.gif Kunigi niekaip nepagaunam, jau nekalbu apie fotografus, is triju kalbintu du net atsakyt i laiskus nesugebejo... O norim net ne paciu paciausiu unsure.gif



As tai mastau apie geltona spalva. Manau, kad tiks prie metu laiko.
Kol kas su sodyba preliminariai susitarta. Kai sniegas nutirps, tada vaziuosim apziureti ir galutinai rezervuoti.
Del kunigo dar nebandem gaudyt. Bet kadangi planuojam kaime, pas mano uosvi, tai pradzioj jis pamegins pagaudyt kunigeli, o jau tada mes nuvaziuosim. Nes sutarti del kriksto turi tevai.
Krikstateviais bus mano brolis ir vyro sesuo. Taip kad kitu variantu ne nesvarstem. smile.gif


P.S. Dar vienas neblogas puslapis. Idejos tortams. smile.gif http://cakecentral.com/g/

Atsakyti
QUOTE(kutosiuke @ 2013 01 31, 15:50)
As tai mastau apie geltona spalva. Manau, kad tiks prie metu laiko.
Kol kas su sodyba preliminariai susitarta. Kai sniegas nutirps, tada vaziuosim apziureti ir galutinai rezervuoti.
Del kunigo dar nebandem gaudyt. Bet kadangi planuojam kaime, pas mano uosvi, tai pradzioj jis pamegins pagaudyt kunigeli, o jau tada mes nuvaziuosim. Nes sutarti del kriksto turi tevai.
Krikstateviais bus mano brolis ir vyro sesuo. Taip kad kitu variantu ne nesvarstem. smile.gif
P.S. Dar vienas neblogas puslapis. Idejos tortams. smile.gif http://cakecentral.com/g/


As masciau apie geltona arba salotine, man jos tokios gaivios ir sventei turetu tikt. Bet savaime iseina, kad maziau kostiumas bus baltas su melynu/zydru, tai turbut derinsim prie jo smile.gif
Kuniga gaudo mano mama - krikstysim kaime, mano seneliu sodyboj, o kadangi mes neturim galimybes ten daznai vaziuot, tai kaip ir pries pora metu, taip ir dabar siu pareigu emesi mano mama kuri ten kas savaite vaziuoja. Tik beda ta, kad kunigelio daznai namuose nebuna, vis reikalus tvarko rolleyes.gif
O su kriksto tevais irgi problemos - krikstatevis bus mano brolis. O del krikstamotes nezinom... Kazin, kaip atrodytu, jei tarkim, is susituokusios poros i kriksto tevus kviestume tik viena puse (pvz., musu atveju, MB seseri)? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 01 31, 11:15)
Čia iškirstos detalės specialiu aparatu  mirksiukas.gif



bigsmile.gif geras bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuta @ 2013 01 31, 15:24)
As masciau apie geltona arba salotine, man jos tokios gaivios ir sventei turetu tikt. Bet savaime iseina, kad maziau kostiumas bus baltas su melynu/zydru, tai turbut derinsim prie jo smile.gif
Kuniga gaudo mano mama - krikstysim kaime, mano seneliu sodyboj, o kadangi mes neturim galimybes ten daznai vaziuot, tai kaip ir pries pora metu, taip ir dabar siu pareigu emesi mano mama kuri ten kas savaite vaziuoja. Tik beda ta, kad kunigelio daznai namuose nebuna, vis reikalus tvarko rolleyes.gif
O su kriksto tevais irgi problemos - krikstatevis bus mano brolis. O del krikstamotes nezinom... Kazin, kaip atrodytu, jei tarkim, is susituokusios poros i kriksto tevus kviestume tik viena puse (pvz., musu atveju, MB seseri)? g.gif


As manau, kad brolis ir sesuo geras variantas. Nes jeigu butu krikstateviais susituokusi pora, nezinia, kaip gyvenimas pasisuks, dar issiskirti gali ir pan. O vat brolis ir sesuo visada bus salia, skirtusi jie su savo antrom pusem, ar ne. Na cia mano nuomone, toks pastebejimas. smile.gif

As tai maziui kostiumeli imsiu balta ir koki geltona akcenta, pvz varlyte, ar kepure-berete. Ziuresiu, ka pavyks rasti. Ir priderinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutosiuke: 31 sausio 2013 - 16:22
QUOTE(kutosiuke @ 2013 01 31, 17:21)
As manau, kad brolis ir sesuo geras variantas. Nes jeigu butu krikstateviais susituokusi pora, nezinia, kaip gyvenimas pasisuks, dar issiskirti gali ir pan. O vat brolis ir sesuo visada bus salia, skirtusi jie su savo antrom pusem, ar ne. Na cia mano nuomone, toks pastebejimas. smile.gif

As tai maziui kostiumeli imsiu balta ir koki geltona akcenta, pvz varlyte, ar kepure-berete. Ziuresiu, ka pavyks rasti. Ir priderinti.


Tas tai tiesa drinks_cheers.gif Kaip lengva buvo su dukros krikstateviais, dar jai net negimus buvo aisku, kas krikstys, o dabar... doh.gif
Atsakyti
Merginos, su kuo dar galima susisiekti del pastuko slaptazodzio... nes Naktibaldos pastas pilnas, neissiuncia man AZ...
Atsakyti
QUOTE(Svelnute86 @ 2013 01 31, 19:01)
Merginos, su kuo dar galima susisiekti del pastuko slaptazodzio... nes Naktibaldos pastas pilnas, neissiuncia man AZ...

As jo irgi neturiu ir nezinau kaip ji gaut mastau.gif
Atsakyti
[quote=daivuta,2013 01 31, 15:24]
As masciau apie geltona arba salotine, man jos tokios gaivios ir sventei turetu tikt.

Man salotinė taip pat labai graži spalva:) Ant jos viskas kas balta arba žydra turėtų labai gražiai atrodyti 4u.gif .
Noriu ir as vienu, neseniai atrastu, tinklapiu su Jumis pasidalinti. Geru ir gražių idėjų čia galima savo šventei rasti.
www.mipi.lt 4u.gif
Atsakyti
Norejau jusu patarimo ar siaip nuomones biggrin.gif kadangi mazajam per krikstynas bus kaip tik ir metukai, dabar susimasciau apie torta, ar du atskirus ar viena bendra???bent jau vieno kazkaip neisivaizduoju kur parasyta, kad krikstynu tortas, ir metuku skaicius, o du kazkaip man bent be rysio...nors gal...nezinau pasimeciau... blush2.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 02 01, 22:18)
Norejau jusu patarimo ar siaip nuomones  biggrin.gif  kadangi mazajam per krikstynas bus kaip tik ir metukai, dabar susimasciau apie torta, ar du atskirus ar viena bendra???bent jau vieno kazkaip neisivaizduoju kur parasyta, kad krikstynu tortas, ir metuku skaicius, o du kazkaip man bent be rysio...nors gal...nezinau pasimeciau... blush2.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif

aisku, kad tik vienas
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 02 01, 21:18)
Norejau jusu patarimo ar siaip nuomones  biggrin.gif  kadangi mazajam per krikstynas bus kaip tik ir metukai, dabar susimasciau apie torta, ar du atskirus ar viena bendra???bent jau vieno kazkaip neisivaizduoju kur parasyta, kad krikstynu tortas, ir metuku skaicius, o du kazkaip man bent be rysio...nors gal...nezinau pasimeciau... blush2.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif

Vienas, aisku 4u.gif Manau, as nieko nerasysiu, tiesiog vaikiskai papuosiu ir zvakute ismeigsiu. Arba galima uzrasyt, pvz. "Jonuko svente" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 02 01, 22:48)
Vienas, aisku 4u.gif Manau, as nieko nerasysiu, tiesiog vaikiskai papuosiu ir zvakute ismeigsiu. Arba galima uzrasyt, pvz. "Jonuko svente" mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif Puiki mintis thumbup.gif
Man irgi ta pati situacija bus, bet net nepagalvojau apie du tortus abiems progoms rolleyes.gif Nors per dukros krikstynas visai netycia gavosi taip, kad buvo du tortai, nors proga tik viena buvo hihihi.gif Bet nieko, tortai nesusipyko ir buvo sekmingai sudoroti biggrin.gif
Atsakyti