Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas - 2

QUOTE(Puma84 @ 2014 05 02, 09:54)
Sveiki, gal kas turit idįjų gimtadienio temai "Formule 1"? Mano būsimas keturmetis didžiulis gerbėjas, jau tortą formulės 1 formos išsirinkom, bet va dar idėjų norėtųsi... Ką į temą bent kažkiek radau, tai carsai, bet norėtųsi ir konkrečiai formulės 1 tematika kažko g.gif


Į lenktynes važiuokit biggrin.gif o jei rimtai, tai dar Čia neblogų idėjų yra smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

jungiuosi i puikiu ideju bureli smile.gif
Ruosiu sunelio trecia gimtadieni... kuris dar tik uz menesio, bet po truputi apmastau idejas smile.gif kazkokiu temu dryti nenoriu... gimtadienis bus kieme, tai vis svarstau del karsto maisto ka sugalvoti g.gif ir tokius akcentus deliosiu zuikiu tema... perziurejau tema, nelabai pavyko surasti papuosimu tarkim misrainei ir pan. Jei kazka atrasite netycia - dalinkites smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba,mamukai,
sugrizau ir as blush2.gif dvi savaites iki mano paneles gimtadienio,nors jau dicke (7 bus) pasirinko geliu tema,nori gimtadienio kieme. Dalinkites idejomis mirksiukas.gif
Atsakyti
maniskes kita sekmadieni svente, tema peppa pig, bet bus kieme, tai papuosimus darau tokius http://www.designspo...from-ruche.html

jums geliu temai tai is viso perfecto biggrin.gif
Atsakyti
o is kur tos vielutes gauti unsure.gif blyn,jauc man persudetinga blush2.gif
Atsakyti
Nesugalvoju antrą gimtadienį kokį daryt, pirmas buvo kartu su krikštynom. O dabar nebežinau
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2014 05 08, 23:28)
Nesugalvoju antrą gimtadienį kokį daryt, pirmas buvo kartu su krikštynom. O dabar nebežinau

mes antrąjį boružėlių tema galvojam, nors gal jau pabodus visiems, bet man ji žaisminga smile.gif o dar gamtoje bus... rdaau jau balionų raudonų juodais taškeliais, girliandą baigiu padaryti, dar visokių idėjų prisirinkus, kadangi turiu laiko tai po truputį dėliojuosi viską, kad nereiktų paskutinei nakčei pasilikti biggrin.gif
Atsakyti
vielutes gausit belenkokioj floristiniu prekiu pardej arba geliu salone, vadinasi floristine vielute, tikrai nera sudetinga, pati dabar gaminu, viena gele uztrunku susukt 15min, kotus darysiu kita savaite, bet juos galit pakeist pvz pagaliais gelem parist kuriu yra seniuose po pora litu visokiu ilgiu smile.gif dar galit nebutinai tas geles ant kotu daryt, galit prikabinet ant medzizu kamienu ant sienu, ismetyt ant zolyno ir pan. pasirodysiu savo galutini rezultata uz savaites smile.gif

dar galit is dirbtiniu geliu sumeistraut geliu karunas mergait
Papildyta:
vielutes gausit belenkokioj floristiniu prekiu pardej arba geliu salone, vadinasi floristine vielute, tikrai nera sudetinga, pati dabar gaminu, viena gele uztrunku susukt 15min, kotus darysiu kita savaite, bet juos galit pakeist pvz pagaliais gelem parist kuriu yra seniuose po pora litu visokiu ilgiu smile.gif dar galit nebutinai tas geles ant kotu daryt, galit prikabinet ant medzizu kamienu ant sienu, ismetyt ant zolyno ir pan. pasirodysiu savo galutini rezultata uz savaites smile.gif

dar galit is dirbtiniu geliu sumeistraut geliu karunas mergaitem, dirbtiniu geliu gausit irgi geliu salonuose, o kaip daryt pamatysit google ivedus DIY flowers crown.
Atsakyti
QUOTE(Largesize @ 2014 05 08, 21:56)
Laba,mamukai,
sugrizau ir as blush2.gif  dvi savaites iki mano paneles gimtadienio,nors jau dicke (7 bus) pasirinko geliu tema,nori gimtadienio kieme. Dalinkites idejomis  mirksiukas.gif


mes ir panuojam gimtadienį GĖLIŲ tema... po truputį renkuosi info...
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2014 05 09, 08:51)
mes antrąjį boružėlių tema galvojam, nors gal jau pabodus visiems, bet man ji žaisminga smile.gif o dar gamtoje bus... rdaau jau balionų raudonų juodais taškeliais, girliandą baigiu padaryti, dar visokių idėjų prisirinkus, kadangi turiu laiko tai po truputį dėliojuosi viską, kad nereiktų paskutinei nakčei pasilikti biggrin.gif

Dičkės buvo boružėlių nesinori kartotis smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti